Skocz do zawartości

Doda szuka "menża"


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra obejrzałem pierwszy odcinek.

Zmarnowałem 1h życia. DLA WAS !!!

Nie musicie mi dziękować.

 

Moje wnioski.

 

1. Doda nie wygląda tak dobrze jak na zdjęciach. Widać to już w TV. Na żywo bez retuszu pewnie byłoby słabo. Wiadomo hipergamia u niej nic nowego. Maszyna popkultury. Nawet trochę było mi szkoda, że jej życie nie jest tak zajebiste jak wygląda w gazetach i laskom się wydaje. 

2. Typy były słabe. To potwierdza mądrość ludową. To, że masz kasę to jeszcze nic nie znaczy. Pierwszy typ prawnik co myślał, że jest kimś, ale totalnie nudny. Drugi typ amerykan dream z tym akcentem USA to ogóle porażka. Zero wiedzy, ramy, red pilla. Czy CI ludzie nie czytają książek?

WTF? Coś czuje, że jak wjedzie jakiś trener personalny to będzie inna reakcja.

3.Psycholog raczej porażka. Mosze Red miał rację. Ja mogę być takim DR i pewnie za taki hajs. W ogóle nie obczaj hipergami i podstawowych tematów. Do tego nie wiem czy ona nie ma jakiejś dwubiegonówki czy czegoś podobnego. 

 

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2022 o 21:28, MarkoBe napisał:

Nikt normalny. Doda sama przyznała bodajże kiedyś, że ma borderline. Od takich osób trzeba uciekać jak najdalej, chyba, że chce ktoś zostać wrakiem człowieka. Poza tym jest dominująca, a żaden mężczyzna( świadomy swojej wartości) nie zgodzi się na bycie z wariatką, która co rusz będzie robić jakieś dramy i chce prowadzić związek. Nie, od tego zawsze był mężczyzna, on brał odpowiedzialność i wyznaczał tor działania. 

To jest najlepszy opis. Dziękujemy Bracie.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi, załapałem się na psychologa na koniec i tutaj jednak powiem kilka dobrych słów, pamiętajmy że gość wie że wyleci jak zacznie dociskać, tak przypuszczam no i kasa się zgadza więc łagodzi jak się da.

Natomiast wskazał ciekawie że nie dała żadnej pozytywnej emocji od siebie na żadnej z tych randek. I niby to nic ale to u podstaw wiele znaczy i po tym małym prztyczku wyszła typowa Polka, bo dama powiedziała mniej więcej tak:

- że jest wyjątkowa i się nie zmieni

- oni nudni bla bla

- udawanie ofiary

 

Gość dał małą szpilkę a ona już w ofiarę jakby mięli ją przeciągać pod statkiem, mam jakieś nadzieje co do tego psychologa, który wiadomo jest tam dla kasy, ale może chociaż w 1% coś jej powie w pięty i w sumie tak niewiele wystarczyło żeby pokazać już w pierwszym odcinku czemu nie może sobie nikogo znaleźć. No tak wyjątkowa ofiara szuka perfekcji.

 

No skąd to znamy

W dniu 21.08.2022 o 13:36, Krugerrand napisał:

Ja z kolei zostawie takie coś, jakby ktoś nie znał:

 

 

 

No z kim wtedy Radzio był w związku że tak szybko zaczął łysieć, ale co by nie mówić ta Rozenek to jednak normalniejsza jest od poprzedniczki, nie że zazdroszczę

W dniu 23.08.2022 o 00:26, Tamerlan napisał:

 

Z mojego doświadczenia przestrzeganym przed takim szufladkowaniem kobiet. One mają ten sam system operacyjny- a te wykształcone są chyba bardziej wyrachowane.

 

W moim życiu największy numer wykręciła mi obecna pani doktor nauk ścisłych, pracująca w warszawskim korpo. Zresztą sama przyznała mi się w przypływie szczerości że się puszcza.

 

Ona rozładowuje emocje przecież a nie się puszcza

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/21/2022 at 6:43 PM, Tamerlan said:

To ta scena? Czy ja wiem czy jechała, zwykła sprzeczka, to chyba on na nią wchodził trochę -a ona jak typowa rozemocjonowana baba.

 

W takim razie dalej nie zmieniam zdania że Radziu to był alfa. Tylko się "ustatkował"


Odniosłem podobne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe Doda jest trochę reprezentatywna dla wielu kobiet obecnego pokolenia. I czasami coś tam się przedziera do świadomości,że miłość to może jednak nie motylki, ale podświadomość nie chce tego przyjąć i brnie dalej ku hipergamii niczym Titanic na górę lodową😀 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Radziu Majdan to polski Alfa samiec, rozj*bał system Dodzie. Miał kobietę której pragnęła cała Polska, połowa nastolatków gruchę do niej waliła a Radziu i tak pukał inne, w dodatku zwykłe szony. To musiało być dramatyczne przeżycie dla samooceny Dody...

 

W równaniu gadziego mózgu wyszło że Radziu jest bardziej atrakcyjny bo puka inne będąc z nią. Ulitmate bad boy.

 

-

Cytat

 

Musiałam się nauczyć zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu (Radosławie Majdanie - red.). Bardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była. Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat. Dz...ki mijały się w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się: "Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać". Roz...bał mi system na lata.

Jednak psycholog Leszek Mellibruda zauważył, że postawa Dody i to, że mężowi wybaczała, miało to zły wpływ na poczucie godności piosenkarki.

- Moje poczucie godności jest zdeptane, oplute i obsr...ne na oczach całej Polski. Nie tylko przez mojego byłego męża. Mój były narzeczony zostawił mnie po tym, jak uratowałam mu życie, po tym, jak schudłam i wypadły mi wszystkie włosy z głowy. Ponieważ po pół roku, kiedy okazało się, że jest chory na białaczkę, zostawiłam wszystko. Ważne było tylko to, żeby on przeżył i się wyleczył - odparła Doda. - Nie spałam ku...a miesiącami, jeździłam na koncerty tylko po to, aby zbierać dawców szpiku. Robiłam wszystko. [...] A on już w tym czasie pisał do innej d...py. I zostawił mnie w Dzień Kobiet. Jak tylko się wyleczył - wyznała gorzko Doda.

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tamerlan napisał:

Czyli jednak Radziu Majdan to polski Alfa samiec, rozj*bał system Dodzie. Miał kobietę której pragnęła cała Polska, połowa nastolatków gruchę do niej waliła a Radziu i tak pukał inne, w dodatku zwykłe szony. To musiało być dramatyczne przeżycie dla samooceny Dody...

 

W równaniu gadziego mózgu wyszło że Radziu jest bardziej atrakcyjny bo puka inne będąc z nią. Ulitmate bad boy.

 

Sama przyznała się że jest tzw. Alpha Widow i damaged good. W młodości kręcił badboy, teraz jak wpędziła się w lata to urządza cyrk w którym 12 klaunnów będzie się bić o starą babę. Bitch please... 

 

A tak poza tym to czysta reżyserka mająca utrzymać uwagę ciemnoty żeby posłusznie oglądali reklamy wszelakiego hujostwa i mieli odwrócone oczy od rzeczywistych problemów tego kraju.

Edytowane przez Estranged
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nowy00 napisał:

Program w jakim by jakiś znany celebryta szukał sobie kobiety zdaje mi się iż by nie przeszedł. Bo niby jak można traktować jakąkolwiek kobietę tak przedmiotowo :D Liczy się wnętrze. Natomiast jeśli chodzi o ten program co jest wuj tam z dobrym sercem. 

 Już taki był 40 vs 20

 

https://tvn.pl/programy/czterdziesci-kontra-dwadziescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Trevor napisał:

Moim zdaniem Doda ma paskudny charakter, ale przynajmniej jest szczera.

Spoko, że przyznała się do tego, że nie potrafi dobierać facetów i konsultuje się z psychologiem chociaż program na pewno jest reżyserowany. 

Dają jej takich typów, co by nie przeszli pewnie u zwykłej laski, głównie jakieś skrajności, żeby wywołać tanią sensację.

W ostatnim odcinku był typ co ma jeszcze żonę, także w to już nie uwierzę, że nikt tego wcześniej nie zweryfikował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawski tam powinien iść.

Ja bym nawet poszedł, tylko po to żeby pokazać jej babskie zagrywki i pokazać ludziom o co biega. Nawet jakby mnie mieli od razu wywalić. Ja tup trak dyplomatycznie nie umiem i od razu bym był pokazany jako "fanatyk" ale na pewno byłoby naukowo.

Z tego co @ManOfGodpowiedział typ może w tym psychologu jest nikła nadzieja. Ale raczej nikła.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem po trzecim odcinku:

 

1. Program jest na bank reżyserowany, na jedną randkę typ, koks z siłwoni przyszedł z córką, to jest nierealne. Jeden z typów był ginekologiem takie zbiegi okoliczności też się nie zdarzają. 

2. Dają jej bardzo przeciętnych wyglądem facetów jak na dzisiejsze wymagania kobiet. 

3. Doda jak najechali kadrem na twarz ma duże naprawdę zmarszczki, skrzętnie to ukrywa.

4. Najbardziej interesujący fragment to rozmowy z psychologiem.

5. Doda przyznała, że zawsze leciała na Chadów, ale zawsze kończyło się to dramatem, jednak zrobiła by tak samo.

6. W trzecim odcinku był kluczowy moment. Zaczęła znowu gadać o wyglądzie typa i psycholog jej zwrócił uwagę, że ciągle ten wątek leci na początek. Doda powiedziała, że wszystkie laski lecą na wygląd, ale nie mówią tego wprost, ale ona jest szczera. Dodała nawet, że większość babskich rozmów jest o ... i tu pada niecenzuralne słowo określające męskie przyrodzenie, którego ze względu na powagę forum nie użyje.

7. Widać, że co odcinek są pompowane emocje nowymi sytuacjami, faceci o niższym zdecydowanie statusie itd, co nie może się udać, ale wątek tych rozmów z pscyhologiem bywa ciekawy.

8. Wszyscy faceci są wydygani i prawią sztuczne komplementy niczym z dyskoteki w gimnazjum, ciekawe co by było, gdyby ktoś się trafił kto ogarnia trochę relacje DM, chociaż pewnie nie zostałby dopuszczony do programu.

 

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą na necie, że ona jest bi i chyba bardziej w stronę kobiet. Ci dwaj kolesie z dzisiaj wporządku, ale widać że ona ma coś z głową raczej. W sumie tyle pewnie się nawciągała, była z jakimiś gangsterkami to tylko głupek by chciał ją na dłużej. Mnie np. ona wogole nie interesuje. Widoczne borderline, wiek prawie 40-ci no cięzko będzie miała kobieta ale to już nie nasz problem, jej czas minął 10 lat temu.

Edytowane przez doler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, doler napisał:

Ci dwaj kolesie z dzisiaj wporządku

W porządku to byli dla dziewczyny ze wsi i przy okazji normalnych standardów. W czasach hipergamii przepadliby na zwykłym tinderze.

 

13 godzin temu, doler napisał:

wiek prawie 40-ci no cięzko będzie miała kobieta

Zwykłe 40-latki w PL nie mają ciężko co dopiero celebrytka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim odcinku przyznała się wprost, że dla kobiet w jej wieku liczy się tylko wielkość kutasa. Zatem polszmat puścił do społeczeństwa taki oto przekaz i strach myśleć jak bardzo namiesza to w głowach mężatek.

Rzecz jasna Doda mierzy rzeczywistość swoją narcystyczną osobowością. Skoro nie ma dzieci i trosk związanych z posiadaniem rodziny, wychowaniem dzieci itd, trudno się dziwić, że wielkość kurasa stanowi dla niej nadrzędny temat.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 23:03, Jorgen Svensson napisał:

aż 12 mężczyzn gotowych zawalczyć o jej względy. xD Co Wy panowie na to?

Ja bym się bał , skoro twierdzi, że jest opętana.

 

https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/nergal-opeta-dode-aa-8Zy5-dxSo-ezbQ.html

https://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-doda-odstawila-na-swieta-media-spolecznosciowe-bo-czula-sie-,nId,4953379

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB się pokazują mi rolki i tam widziałem reklamę stacji z logiem słoneczka co sie zaczyna na P i co takiego? Ta Dorotka widać, że ją porobili na twarzy jak się tylko da. Wieku jednak nie oszuka bo już powoli ta tapetka nie ukryje upływających wiosen. Dla mnie kobieta Dodka jest zadbana, a i tak wiosen nie da rady podrobić.

Inna celebrytka co bez makijażu wygląda nie tak jak porobiona na piękność:

koro-1.jpg

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, nowy00 napisał:

Na FB się pokazują mi rolki i tam widziałem reklamę stacji z logiem słoneczka co sie zaczyna na P i co takiego? Ta Dorotka widać, że ją porobili na twarzy jak się tylko da. Wieku jednak nie oszuka bo już powoli ta tapetka nie ukryje upływających wiosen. Dla mnie kobieta Dodka jest zadbana, a i tak wiosen nie da rady podrobić.

Inna celebrytka co bez makijażu wygląda nie tak jak porobiona na piękność:

koro-1.jpg

Kiedyś jej lekko pocisnalen w komentarzu na insta, to mnie że 30 samic dopadło i jadło 😅😅 zwierzęta.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.