Skocz do zawartości

Doda szuka "menża"


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na naszych oczach kolejny raz gwiazda obgaduje swojego byłego faceta w mediach.

Jak Radzio skończył? Tak że aż wyłysiał, a tutaj gwiazda opowiada jak jeden był po sterydach z obsranym tyłkiem i nie był już męski w jej oczach

 

 

Jaki facet wejdzie w związek z kimś co będzie go obsmarowywał w mediach?????

 

A najlepsze że gość sam ją zostawił, więc co tam się jeszcze działo? Tego się nie dowiemy oczywiście, ale podejrzewam że było pewnie ciekawie

 

 

 

23 godziny temu, ManOfGod napisał:

 

@ManOfGodStary dzięki za te wstawki, wrzucaj co ciekawsze bo ja nie mogę tego oglądać całego, dzięki!

W sumie zaczyna mi się podobać że chociaż obnaża ten cały disneyowski cyrk

 

 

 

 

Czujecie ta pogardę ?

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/17/2022 at 9:58 PM, ManOfGod said:

Doda powiedziała, że wszystkie laski lecą na wygląd, ale nie mówią tego wprost, ale ona jest szczera.

 

Ten fragment to by się przydało nagrać i wrzucić na jakiś serwis wideo typu zsyp, cda, itp.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nowy00 napisał:

 

Ta kobieta leci nie z Disnejowymi bajkami a sporo RedPill :)

 

Bo tam jest dużo męskiej energii, to jest alfa women i to w cale nie takie fajne bo ona testuje 24h na dobę a później powie w mediach że byłeś obsrany w majtkach i już nie widzi męstwa. Posłuchać fajnie i w sumie tyle

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiłem na moment jak opowiadała o swoim ojcu, ona nie jest alpha widow, ona jest alpha daughter jeśli można atak nazwać. Ojciec silny charakter, ubóstwia go, szuka takiego faceta ideału, a jak się wspomina dzieciństwo to też się koloryzuje często lepiej niż było naprawdę bo było się młodym. Zatem wszystkich porównuje do wzorca ojca i chyba sama przyjęła niektóre cech bo tak jej imponował, bo pewna męska energia tam jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to tylko ten pseudolatynos cwaniak z pierwszego filmu zaprezentował jakieś cechy męskie. Potrafił się postawić mając wywalone na ujadanie i jeszcze uśmiechał się z wyższością. Nawet długowłosy książe na czarnym koniu z kolejnej randki wydaje się przy nim pizdą, a przecież to nie jest wysoko zawieszona poprzeczka. Nie wiem po co to oglądam, bo oprócz randek i czasami psychologa wieje już nudą,  chyba po to żeby poobserwować w bezpiecznej odległości laskę ze zwaloną psyche, niczym w ZOO. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana is ściana. Ta kobieta jest przegrana (rym niezamierzony). Żaden szanujący się samiec nie zwiąże się z takim wycieruchem ze zjebaną psychiką w tym wieku. Co ona jest w stanie zaoferować facetowi poza ruchaniem? I to ostatnie tylko wtedy, kiedy hośćma fetysz na milfy...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 01:43, lync napisał:

 

W zasadzie to nie, ale zaciekawiło mnie to opracowanie:

 

 

Swoją drogą dużo ciekawych spostrzeżeń.

Ale dużo PUA-pierdzielenia.

Wystarczy za całą tą analizę zobaczyć zdjęcie ojca (słaba rozdzielczość, nie wiem jak tu wstawić większe zdjęcia, ale wiadomo o co chodzi).

Jakieś pytania?

 

 

IMG_0174.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2022 o 14:33, nowy00 napisał:

koro-1.jpg

To ona, ale cyc ma, jeden z niewielu kart przetargowych , które ma dla świadomego faceta

1200px-Doda_Opole_2017.jpg

 

To tak jakby 2 różne kobiety, nie wierze, że to ona na górze.

 

W dniu 2.10.2022 o 01:43, lync napisał:

Swoją drogą dużo ciekawych spostrzeżeń.

Zapomniałem całkowicie o tym gościu.

3 godziny temu, ManOfGod napisał:

Jakieś pytania?

Ja nie w temacie, o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2022 o 00:01, Leniwiec napisał:

Serio to oglądacie ?

No co ,ja to oglądam, jak trochę popije;

 

 

W dniu 1.10.2022 o 11:50, spacemarine napisał:

umc umc umc umc umc

😀😀😀😀

 

 

 

W dniu 25.09.2022 o 19:40, Iceman84PL napisał:

Doda na randkach😆

Ta kobieta ma problem z zachowaniem.

Powinni zaprosić prezydenta Bożego, on by ją okiełznał swoją gadką nie mówiąco o feromonach ;)

 

 

W dniu 12.09.2022 o 13:55, Tamerlan napisał:

i tak pukał inne,

Miał piękną żonę, więc wiele kobiet widząc to z automatu były dla niego bardzo przystępne, dodać wygląd, plus, że jest piłkarzem. 3x doładowanie do ruchanka :)

Edytowane przez Druid
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Druid napisał:

Ginekolog najlepszy

 

Mężczyźnie niczego w wyglądzie nie brakuje do tego ma dobry fach dlatego po jakiego grzyba pcha się w relację z kobietą po ścianie🤔

Przecież on może mieć młodsze od siebie na zawołanie.

Doda natomiast swoje najlepsze lata ma za sobą i zmarnowała na karuzeli kutang i karierze.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.