Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, Iceman84PL said:

Doda natomiast swoje najlepsze lata ma za sobą i zmarnowała na karuzeli kutang i karierze.

Właściwie to co ona odwala jest dosyć żałosne. Pozowała na taką superinteligentną zaradną do tego bezczelną, a teraz na starość płacze w TV że nikt jej nie chce i do tego obrabia dupe ludziom z którymi była co de facto świadczy o niej. Pranie brudów w tv. Masakra xD

• Like 4
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Udajecie? na forum jest mocno podnoszona hipoteza "ściany", kobieta nie ma NIGDY problemu ze znalezieniem partnera, po prostu wybrzydza, czeka na królewicza, a jak się taki nie trafi to albo bierze co

Ryczące czterdziestki - strefa ryczących czterdziestek – pas wód oceanicznych biegnący nieprzerwanie wokół południowej półkuli kuli ziemskiej, w przybliżeniu pomiędzy 40° i 50° szerokości geograficzne

Już jesienią startuje program w którym Doda ma wybrać sobie partnera spośród 12 mężczyzn. Dorota Rabczewska ma 38 lat i według popularnych teorii już jest w zasadzie po okresie tzw. ściany, a mimo to

Posted Images

7 minut temu, Trevor napisał:

a teraz na starość płacze w TV że nikt jej nie chce

Owszem Chady, Alfa czy Bad Boye maja ja w głębokim poważaniu a ona niżej poprzeczki nie zejdzie.

Ma zainteresowanie od normików czy flepów, ale dla niej to pod twarz. 

Ten psycholog w programie fantastycznie ja podsumował do tego zachowanie na randkach pozostawia wiele do życzenia.

Odrzuca przede wszystkim wulgarny język, prostackie zachowanie i przeświadczenie o swojej zajebistości.

• Like 5
18 godzin temu, Iceman84PL napisał:

po jakiego grzyba pcha się w relację z kobietą po ścianie🤔

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Wszytko co jest przed telewizorem gawiedź kupi.

• Like 1

Ja myślę, że znajdzie się amator, a za dwadzieścia lat okaże się, że to przemocowiec. Przecież ona idzie po śladach Maryli, tylko okoliczności są inne teraz jak w PRLu.

• Like 1
7 godzin temu, nowy00 napisał:

Topka się Dorotą nie zainteresuje bo mogą mieć młodsze od niej.

Następna celebrytka lat 42 ma problem z tym, że przy nazwisku podawany jest wiek. Problemu nie było będąc w wieku 20-30 :) Natury się nie oszuka.

https://party.pl/newsy/anna-mucha-ostro-o-dyskryminacji-ze-wzgledu-na-wiek-boli-mnie-12447-r22/

Huehue po prostu wie że nie może ściemniać z wiekiem, bo kandydaci ją sprawdzą w necie jak zacznie się chwalić kim jest itd

Ten to dopiero mógł naobiecywać w tesatmencie...

Swoją drogą zawsze ciekawił mnie "fenomen" Muchy, dziewczyna moim zdaniem przeciętna z wyglądu, jeżeli chodzi o sylwetkę wręcz pokraczna. Dobre plecy? Bo do mediów chyba ciężko inaczej wejść.

0004BHLK9D5MOKUL-C411-F4.jpg

0004BHLODXMCVC28-C316-F4.jpg

• Confused 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.