Skocz do zawartości

Czterdziestoletnia dziewica chce zostać matką?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Lori LoLo Jones to amerykańska lekkoatletka i trzykrotna mistrzyni świata w biegu przez płotki. Utytułowana sportsmenka kilka dni temu skończyła 40 lat.

Urodziny skłoniły ją do przemyśleń i refleksji na temat macierzyństwa, którymi podzieliła się na Instagramie. Lolo wyznała, że choć jest dziewicą, pragnie zostać matką.

 

Mistrzyni świata w biegu przez płotki jest świadoma, że czas płynie, dlatego coraz częściej wspomina o tym publicznie.

Lori LoLo Jones wyznała niedawno w programie "Real Sports" emitowanym w HBO, że z powodu konserwatywnych poglądów

nie zamierza tracić dziewictwa przed ślubem. 

 

"Na świecie jest wiele dziewic i chcę im powiedzieć, że to najtrudniejsza rzecz, jaką zrobiłam w życiu.

To trudniejsze niż trening do olimpiady, trudniejsze niż ukończenie college'u.

Byłam kuszona, miałam mnóstwo okazji" – opowiadała.

 

Z okazji okrągłych urodzin Lori LoLo Jones opublikowała w mediach społecznościowych poruszające nagranie,

w którym ze łzami w oczach podzieliła się smutnymi przemyśleniami na temat upływającego czasu.

Ponieważ nie ma partnera, sportsmenka nie widzi perspektyw na to, by zostać matką w najbliższym czasie.

To dlatego oddała się w ręce specjalistów i postanowiła zamrozić jajeczka.

 

"Jestem przestraszona. Kończę 40 lat.

Nic nie przeraża mnie bardziej niż poczucie, że brakuje mi czasu na założenie rodziny.

Najpierw chciałam zamrozić jajeczka, gdy miałam 30 lat.

Ale myślałam, że zaraz spotkam przyszłego męża i wszystko jakoś się ułoży.

Prawie 10 lat później już wiem, że tak się nie stało i wątpię, że kiedykolwiek się stanie.

Kończy mi się czas".

 

Tak się niestety kończy spotkanie ze ścianą w wieku 40 lat przez kobiety, które odkładają macierzyństwo na później.

Młode lata, w których powinna była zakładać rodzinę poświęcała karierze do tego była przekonana, że mężczyzna szybko się znajdzie po trzydziestce😆

Życie natomiast zweryfikowało to w brutalny sposób i pokazało jej miejsce w szeregu.

Dlatego kobiety bo wiem, że podglądacie nasze forum APEL do was przestańcie odkładać w czasie założenie rodziny jeżeli macie to w planach. 

Zakładajcie rodziny w młody wieku bo obudzicie się z rękami w nocnikach jak ta sportsmenka, która co najwyżej może liczyć na in vitro

lub desperata, który ją zapłodni.

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tak się niestety kończy spotkanie ze ścianą w wieku 40 lat przez kobiety, które odkładają macierzyństwo na później

Aleś się dojebał :P

 

Trzykrotna mistrzyni świata, mówi to Panu coś? :D

 

Może i faktycznie po chuy teraz baba lamentuje jak mogła skończyć karierę wcześniej ale jednak to trochę inny przypadek skoro skakała na treningach setki razy w ciągu roku a nie po czymś innym :D

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

Lolo wyznała, że choć jest dziewicą, pragnie zostać matką.

Ja w to do końca nie wierzyłbym. Może po prostu udawać, że jest dziewicą, aby tak na prawdę zwiększyć swoją wartość na rynku matrymonialnym. Jak doskonale wiemy z psychologii ewolucyjnej, mężczyźni preferują kobiety o zerowym bądź co najwyżej niskim przebiegu partnerów seksualnych, co jest związane z zjawiskiem niepewności ojcostwa. Kobieta w wieku 40 lat jest znacznie mniej atrakcyjna niż zadbana, szczupła 20 latka. Młodość= płodność, czyli największa szansa na urodzenie zdrowego, silnego dziecka.

18 minut temu, Iceman84PL napisał:

Nic nie przeraża mnie bardziej niż poczucie, że brakuje mi czasu na założenie rodziny.

Kobieta z ogromnymi sukcesami w sporcie rozpacza nad tym, że nie założyła rodziny, a to pokazuje silny imperatyw biologiczny, który tak dementują środowiska lewicowe. U kobiety największym pragnieniem z reguły jest urodzenie dziecka i wychowywanie go, aniżeli podążanie ścieżką sukcesów. Jeśli byłoby inaczej, nie widzielibyśmy tylu zrozpaczonych 35+ letnich kobiet, płaczących w poduszkę, że nie mają bobaska.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarkoBe napisał:

Ja w to do końca nie wierzyłbym. Może po prostu udawać, że jest dziewicą

 

Też mi się nie chce w to wierzyć skoro kobiety mają seks na wyciągnięcie ręki do tego masy napaleńców chętnych na nie.

Mówiła, że miała okazje, ale nie skorzystała co może oznaczać nie znalazł się taki jakiego chciałam czytaj topka mężczyzn.

 

22 minuty temu, Wincenty napisał:

Aleś się dojebał :P

 

Stwierdziłem fakt😁

 

23 minuty temu, Wincenty napisał:

Może i faktycznie po chuy teraz baba lamentuje jak mogła skończyć karierę

 

Oczywiście, że mogła dla chcącego nic trudnego.

Pytaniem jest na ile jest to prawda?

Bo ona teraz może sobie mówić co chce i płakać na życzenie by ludzi na biedę brać. 

 

 

7 minut temu, selfmademan napisał:

Nawet jak spotka fajnego faceta, to co?

 

Tylko, że fajny facet nie zainteresuję się kobietą, która przywaliła w ścianę.

Swoje najlepsze lata ma za sobą, wybrała karierę i sławę zamiast rodziny.

Teraz jest przerażona bo siedzi w pustym domu sama a koleżanki i kobiety wokół zapewne dzieciate i szczęśliwe.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Też mi się nie chce w to wierzyć skoro kobiety mają seks na wyciągnięcie ręki do tego masy napaleńców chętnych na nie.

Ona z urody wygląda nie najgorzej, może i lata swoje ma na kobietę, ale ciężko w to uwierzyć, że ta kobieta zachowała wstrzemięźliwość seksualną, skoro jej zawodowy sport dodatkowo wzmagał pragnienie seksu. A nawet mało atrakcyjna laska dzisiaj ma dużo większy dostęp seksualny niż przeciętny facet, powiedzmy 5/10. Często nawet, największy pasztet kobiety z nadwagą ma dużo atencji, a gdzie sportsmenka o zgrabnej figurze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet jest dziewicą - w dobie dzisiejszego promiskuityzmu takie wyznanie nie jest łatwe - to szczerze wątpię, aby nie było ofert od mężczyzn dla niej. Kobieta nie jest może i 10-tką, ale wygląda atletycznie, jest w miarę atrakcyjna. W szczególności, gdy była zaraz po 30-tce. Albo żyje w jakiejś zapadłej wsi albo były oferty tylko od "przeźroczystych" mężczyzn (a te się nie liczą). Może być też, że żyje w takiej kulturze (USA), gdzie jej chęć pozostania dziewicą jest postrzegane jako dziwactwo i nie było facetów gotowych poczekać z seksem do ślubu. Znowu jednak podejrzewam, że i wśród konserwatywnych mężczyzn znalazłaby takiego, który zgodziłby się na taki układ, ale żaden nie był dość dobry (dla niej).

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki były wyjazdy i zgrupowania ok 300 dni w roku mogła rzeczywiście o tym nie myśleć ani zaprzątać tym głowy. Jednak przyszedł czas gdzie to wszystko się skończyło i została sama z poduszką i być może jakimś zwierzakiem nie mając się do kogo odezwać. U kobiety samotność działa trochę inaczej niż u mężczyzn, zdecydowanie mocniej daje o sobie znać.

 

Co prawda partnera znajdzie bez problemu, tylko pewnie nie takiego jakiego ona by chciała i wymarzyła. Należy wziąć pod uwagę wiek i wyeksploatowany organizm. Mimo, że z zewnątrz wygląda dobrze to zawodowy sport ze zdrowiem ma mało wspólnego.

 

Co do dziewictwa też jakoś przekonany nie jestem. Musiała w jakiś sposób odreagować stres i emocje związane z zawodami itd, a sposobności ku temu mało nie miała. Pod ręką zawsze piękne i wysportowane ciała. No chyba, że jest tą poszukiwaną himalajką której nikt nie widział, ale o niej słyszał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Libertyn napisał:

Myślenie życzeniowe. 

I tak i nie :)

 

Jeżeli ten facet szukałby partnerki/żony i jednocześnie matki swoich dzieci, to ta Pani jest na pierworódkę za stara, mówiąc brzydko ;)

Jeżeli ten facet szukałby partnerki/związku, to jeżeli by mu pasowała, to jak najbardziej. Co kto lubi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

A o niej już nie było tematu wcześniej?

 

Jest w hooj gabinetów chirurgii plastycznej oferujących przywracanie dziewictwa. Tak, że ten tego...

Albo jest mentalnie dziewicą, pozyskała jakąś energie z kosmosu czy coś (był o tym temat ostatnio) i teraz jest na nowo, odrodzoną dziewicą. 
Tylko zapomniała wspomnieć, że w swojej głowie. A błona dziewicza? no rozerwała się od ćwiczeń, bo skąd te medale.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Baca1980 napisał:

Według mnie czym więcej takich dramatów tym lepiej na przyszłość. Może dzisiejszym nastoletnim Julką jakiś trybik w głowie przeskoczy.

Jak obserwuje dzisiejsze 20/30 to nie widzę na to szans. To przegrane pokolenia z głupizną wgraną tak szeroko , że to tylko przyśpieszy upadek świata który jeszcze jakoś mgliście pamiętamy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

No tak bo czterdziestki to są laski lepsze od osiemnastki

Widuję czterdziechy, które mają niezepsutą twarz, świetnie wyrzeźbione nogi, jędrne piersi i mięsistą dupkę.

A widuję też osiemnastki, które mają bitch face, tłusty mejkap, galaretowate uda i boczki. I to wcale nie kaszaloty, ale właśnie te instalaski.

 

Są różne czterdziechy - także bardzo atrakcyjne. Milfa to milfa - klasa sama w sobie. A z osiemnastkami różnie bywa. Przerabiałem oba typy, i naprawdę zbyt często młode julki myślą, że skoro są młode, to nie muszą ćwiczyć + chujowa dieta (cukry, tłuszcze, wysoko przetworzona żywność). 

Oczywiście co innego młode sarenki, które są aktywne fizycznie- to jest absolutny top.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Orybazy napisał:

Nie jest brzydka, czyli albo nie jest dziewicą albo jest aseksualna/homoseksualna. Idiotą będzie facet, który zainteresuje się 40 letnią wysuszoną kłodą. 

Tak, ale zależy czego od niej chce.

 

Do dzieci to już kiepsko..za dużo zagrożeń.

 

Tylko żeby pobrykać ...ok..nie każdy musi lubić piękne,zdrowe, młode i jędrne ciało..🙂

 

Nie piszcie farmazonów że 40 to nowa 20 bo to bzdury.

 

Peselioza postepuje i żadne wege,fit czterdziestki tego nie ukryją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Niektórzy mają wybór między. png a .jpg. 

 

Przecież @Obliteraror bardzo dobrze tobie to wytłumaczył czego nie rozumiesz?

Kobieta, która w wieku czterdziestu lat ma urodzić pierwsze dziecko jest po prostu nieporozumieniem.

Raz to duża szansa na poronienie czy urodzenie martwego dziecka dwa gdy się urodzi jest duża szansa, że dziecko będzie chore.

To, że dzisiaj kobiety mają absurdalne wymagania i odwlekają w czasie macierzyństwo nie znaczy, że mężczyźni nie mają innych opcji.

W Polsce statystyczny mężczyzna nie musi ograniczać się do p0lek bo ma cały świat przed sobą gdzie żyje mniej więcej 3,5 mld kobiet. 

Kolejna sprawa mężczyźni mają prawo wymagać i mówić głośno o tym.

Tak wiem zaraz napiszesz o wyjątkach genetycznych, jacy to faceci są dzisiaj be, ale to tylko wyjątki a nie reguła.

 

35 minut temu, zychu napisał:

Widuję czterdziechy, które mają niezepsutą twarz, świetnie wyrzeźbione nogi, jędrne piersi i mięsistą dupkę.

A widuję też osiemnastki, które mają bitch face, tłusty mejkap, galaretowate uda i boczki. I to wcale nie kaszaloty, ale właśnie te instalaski.

 

Tak tylko tutaj chodzi o to, że z czterdziestolatka nie będziesz chciał zakładać rodziny tylko z osiemnastką z racji zdrowia, płodności, chęci, energii tej kobiety do macierzyństwa.

Samo młode ciało będzie sprawiać tobie satysfakcje, przyjemność, też jest inny zapach, sposób bycia, przejawiania takich kobiet.

Milfy jak sama nazwa wskazuje są to zadbane mamuśki, z którymi można miło spędzać czas i uprawiać seks i nic więcej.

 

 

 

35 minut temu, Orybazy napisał:

Idiotą będzie facet, który zainteresuje się 40 letnią wysuszoną kłodą.

 

Dlatego wcześniej już pisałem, że zdrowy na umyśle i ciele mężczyzna, który ma wybór nie zainteresuje się czterdziestka by rodziła mu dzieci.

Tylko desperat czy dewiant się na to zgodzi.

Przykład bohaterki tematu pokazuje jak oszukuje się kobiety i mami wizją, że w późnym wieku też można zostać mamą😆

Wybór należy do kobiet albo kariera albo macierzyństwo, później to pretensje niech maja do siebie bo to one same dokonują wyborów.

To pierwsze da chwilowa satysfakcje gdzie ma się swoje pięć minut natomiast to drugie daje kobiecie szczęście i spełnienie bo tak została zaprogramowana przez naturę czyli opiekować się dziećmi.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Iceman84PL napisał:

młode ciało będzie sprawiać tobie satysfakcje, przyjemność, też jest inny zapach, sposób bycia, przejawiania takich kobiet.

Młode ciało to nie wszystko - nawet jeżeli julka jest szczupłą instalaską. Niby dba o linię, ale uda wątłe, brzuszek galaretowaty, dupka niewyćwiczona - a uda i dupkę można wyćwiczyć spacerami albo rowerkiem. Jestem bardzo wyczulony na takie niuanse, nie potrafiłbym pukać laski, u której te elementy się nie zgadzają. Cyc może być mały, ale tyłek i uda nie mogą być wątłe/zapuszczone.

Zapach - to też kwestia indywidualna. 

Sposób bycia - różnie z tym bywa. Nieraz lepiej rozmawia mi się z czterdziestką + niż z młodocianą kretynką, która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Studentki są kurewsko pretensjonalne i pozbawione pokory. 

 

Wniosek jest więc taki, że ogólne zadbanie > wiek. No chyba że mamy zadbaną młodą sarenkę, wtedy wiadomo. :) 

 

Najlepiej więc szukać wśród młodych fitnesiar i aktywnych turystek, które lubią góry. 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.