Skocz do zawartości

Cześć wszystkim!


ShadyMagnus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, do tej pory od paru lat regularnie przeglądałem forum, treści które są tutaj zamieszczone przez Was kształtowały mnie jako mężczyznę, porady tutaj zamieszczane wcielałem w życie z różnym skutkiem, bawiłem się tym procesem. Teraz jak piszę ten post to dotarło do mnie, że forum znacznie przyczyniło się do wyprostowania mojego życia a następnie jego polepszenia, z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok. Proces ten ciągle trwa, jest co poprawiać, rozwijać, tyle że od teraz będzie to się odbywało z moim czynnym udziałem tutaj.

Konto założyłem dopiero teraz gdyż dopiero co dotarłem do wniosku, iż to jest ten moment gdzie zebrałem wystarczająco dużo życiowego doświadczenia żeby się nim podzielić z innymi, szczególnie z kolejnymi świeżakami, takimi osobami jaką ja byłem kilka lat wstecz. Rozumiecie, starszyzna przekazała doświadczenie mi, ja podtrzymując tradycję będę przekazywał ją kolejnym. Uważam że tak powinno po prostu być w manosferze, rzeczowa wymiana informacji, brakuje mi tego w rzeczywistym świecie.

 

Do zobaczenia w innym działach forum!

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. 

Cieszy fakt, że nasza wiedza, doświadczenie pomogły kolejnemu bratu ogarnąć swoje życie. 

Miejmy nadzieję, że w ramach wdzięczności też coś od siebie dasz innym. To tak działa wpierw ty otrzymujesz pomoc później to ty pomagasz. Informacje, rozwiązania, porady to nie jest wiedza tajemna. 

Po prostu od dziecka w każdej sferze życia nas okłamywano i programowano na posłusznego niewolnika systemu. 

Dopóki trzymamy się razem i będziemy odkłamywać rzeczywistość zwycięstwo jest nasze. 

Udanego korzystania z forum👊

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.