Skocz do zawartości

Looks maxing


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, mph25 napisał:

Chcesz rzuć przyrząd w ustach po to żeby Ci się linia szczęki uwidoczniła i sarenki miały mokro przejeżdzając palcem po twojej dolnej szczęce? 

Kto mówi że palcem 😂😂😂😂

 

A co do literatury to polecam książkę :

Atomowe nawyki.  James clear

Złoto jak chodzi o dokonywanie zmian w życiu.  

Edytowane przez Gixer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mph25 napisał:

Ty w ogóle chodziłeś do szkoły bo masz problemy pisaniem bez błędów? Primo, skoro chcesz kogoś pouczać, zadbaj o prawidłową ortografię i gramatykę.

Secundo, pisz argumenty a nie emocjonalne akcje, że jesteśmy pojebani itd. 

Sorry man nie chce mi ciągnąć rozmowy bo ewidentnie nie ma ona sensu, bo sam nie rozumiesz o co pytał auto ani co ja pisałem, zwłaszcza że częściowo przyznałem Ci rację, elo bez odbioru.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jesli będziesz czytał typowo męską literaturę typu Andrzej Bobkowski, Sergiusz Piasecki, Rafał Gan Ganowicz, Fryderyk Ossendowski,  Jacek Pałkiewicz, Ernest Hemingway, Alistar MacLean, Naval bedziesz bardziej atrakcyjny dla kobiet i sam będziesz miał więcej frajdy z tego niż z katowania się poradnikami "jak żyć", "jak zdobyć", "jak utrzymać"? Sprawdzane wielokrotnie w boju!  :)

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, rzucie jakiegos dziadostwa, zeby szczeke poprawić 😆. Przeciez tu baza mentalna leży i robi pod siebieu chłopa. Postawa, ciuchy, fryzura to mozna i trzeba poprawiać, ale nie takie elementy. Ingernecja w takie czesci ciała moze byc niebezpieczna, a zyskasz jakiś % lepszej kurwa szczeki. Kisne jak czytam takie akcje;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał:

Secundo, pisz argumenty a nie emocjonalne akcje, że jesteśmy pojebani itd. 

Sorry man nie chce mi ciągnąć rozmowy bo ewidentnie nie ma ona sensu, bo sam nie rozumiesz o co pytał auto ani co ja pisałem, zwłaszcza że częściowo przyznałem Ci rację, elo bez odbioru.

Secundo, pisz argumenty a nie emocjonalne akcje, że jesteśmy pojebani itd. 

Sorry man nie chce mi ciągnąć rozmowy bo ewidentnie nie ma ona sensu, bo sam nie rozumiesz o co pytał auto ani co ja pisałem, zwłaszcza że częściowo przyznałem Ci rację, elo bez odbioru.



Weź mnie chłopie nie osłabiaj, większość z was to dalej zwykłe cucki 😉   goście robią hajs po to żeby się laski nimi interesowały i żeby ich na końcu z tego hajsu opierdolić, miazga.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mph25 napisał:

 większość z was to dalej zwykłe cucki

Skoro większość z nas to cucki to co tu robisz?

Godzinę temu, SilentAssassin napisał:

Nie no, rzucie jakiegos dziadostwa, zeby szczeke poprawić

@pietrosiek, rok 2020:

U kobiet też to działa:

Trzeba znać przede wszystkim umiar, był już temat na Forum, gdzie gość miał strasznie przerośnięte mięśnie i wyglądało to karykaturalnie. Tak samo jak synthol w łapie a zdrowy trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Montella26 napisał:

Widziałem ostatnio typa co miał szczęke jak incel. Its over dla niego 

Łapię się za głowę, jak czytam takie rzeczy brata, który tu nie od wczoraj jest ;)

Jaką szczękę ma incel? Cofniętą, znaczy się? Za mało kwadratową? Za mało przypomina Dolpha Lundgrena? (Tak, wiem, znam wykopowe obrazki z chad kanału xD)

 

On szczęką będzie ruchał, czy kutasem, że tak wulgarnie się wyrażę? I powiem tak - jeżeli non stop takie rzeczy będą w głowie siedzieć, stają się obsesją. Obsesją, która raczej do procesu "poruchawczego" nie przybliży.

 

A jak kogoś "dysfunkcje" szczęki przyprawiają o ból głowy czy innego pierdolca, mężczyźni mają taki fajny zabieg, dużo lepszy niż damski makijaż - zarost dobrze dobrany do kształtu twarzy się nazywa :) I robi robotę.

 

PS. Możesz mieć ciało greckiego boga, a nie poruchasz, jak w głowie będzie bigos, a w mentalu czerwienienie się, gdy zapytasz obcą kobietę o drogę czy godzinę.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

PS. Możesz mieć ciało greckiego boga, a nie poruchasz, jak w głowie będzie bigos, a w mentalu czerwienienie się, gdy zapytasz obcą kobietę o drogę czy godzinę.

I tyle w temacie.  Możesz sobie rzuć swoje gryzaczki do końca życia, chodzić w wkładkach do butów +3 cm do wzrostu (jak w grze +3 do siły), dopakować się, ładnie ubrać i wypryskać wodą za 500, ale laska do Ciebie podejdzie a tobie zaczną spływać krople potu pod pachami, w głowie tajfun, nie wiesz jak dobrze odpowiedzieć, kombinujesz, ściemniasz, jesteś niepewny, raz się zawahasz a ona to już wyczuje - laska cie wysra dupą po półgodzinnej rozmowie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mph25 napisał:

I tyle w temacie. 

I tyle w temacie, że jeśli się nie spodobasz to nie będzie żadnej gadki. I tyle w temacie. Jak będziesz biednym flepiarzem z dobrym serduszkiem, to każda kobieta Cię pokocha! Pamiętajcie, one patrzą na mental nie na wygląd. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Kacperski said:

Zamiast usuwać pieprzyki i eksperymentować z linią szczęki zaakceptuj siebie jakim jesteś i jakim stworzyła Cię natura.


Sam planuję ogarnąć pieprzyki bo mam ich dużo i uważam, że zaniża mi to moje SMV, które mogłoby być wyższe bez tego. Jestem ciekaw, jakie to może mieć efekty - co można a z czym trudno walczyć? 
Inna kwestia jest też zdrowotna - wystawienie na światło słoneczne i ryzyko, że podrażnisz. 
Ja np. u kobiet lubię gładkie ciało i często jakieś tam pieprzyki większe sprawiają, że ktoś mi się mniej podoba. 

Wszelkie doświadczenia, wskazówki mile widziane. 

Ktoś wyżej mądrze wspomniał - ogarnięcie głowy, to podstawa a sarenki nie powinny być celem samym w sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DOHC napisał:

I tyle w temacie, że jeśli się nie spodobasz to nie będzie żadnej gadki. I tyle w temacie. Jak będziesz biednym flepiarzem z dobrym serduszkiem, to każda kobieta Cię pokocha! Pamiętajcie, one patrzą na mental nie na wygląd. 

Ale Ty jesteś trollem do potęgi, tak prowokujesz, tak przekręcasz zdania, wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem :D

Słuchaj - one patrzą na mental nie w kwestii czy ty masz dobre serduszko, bo tych co mają dobre serduszko najbardziej się ru*** w dupe.  Tylko czy ty jesteś pewny siebie, w jaki sposób składasz zdania, czy się zacinasz, czy w trakcie mówienia do niej nerwowo gestykulujesz rękami, czy w trakcie rozmowy z nią patrzysz przed siebie czy na nią, czy rozglądasz się na boki gdy z nią idziesz, czy pochrząkujesz idąc obok niej, człowieku, ja ciotę wyczuwam z 10 metrów, bez względu czy jest umięśniony czy chudy jak patyk.       Znam gości którzy są umięśnieni a psychicznie ciency jak struna od gitary, znam też jednego gościa który waży z 60 kg jest mistrzem na jednym zakładzie produkcyjnym i bardziej pewnego siebie gościa nie spotkałem nigdy, gość tym emanuje, nikt do niego nawet nie pysknie.

Każdy z nas o ile nie ma zaburzeń osobowości potrafi rozpoznać osobę wystraszoną OD RAZU, jak z kimś rozmawiasz to już wiesz poprzez to jak składa zdania, jak się patrzy, czy mówi szybko czy wolno, strach widać w oczach.  Dobrze wiecie o czym mówię.  I kobiety to wyczuwają.  Oczywiście, podrasowanie ciała może tą pewność siebie poprawić i pewnie poprawi, ale stać z pincetą w ręce przed lustrem i wyrywać brwi   NIE DLA SIEBIE, tylko po to żeby się przypodobać komukolwiek, to jest zwykłe upodlenie.

Kobiety powiększają cycki, dupe, malują się, ćwiczą - po to żeby złapać jak najlepszą okazję i jak najlepszego frajera.  Przecież laska 8/10 nie będzie z pracownikiem produkcji.

Mężczyźni natomiast zamiast robić to wszystko dla siebie to z tyłu głowy mają że będą to robić żeby wzbudzić zainteresowanie kobiet xD - przeczytaj teraz powyższe zdanie.  Robicie to wszystko po to żeby one mogły was wybrać jako najlepszy okaz (najlepszego frajera) do dojenia, który zapewni jej $ i wygodę.          "Zarabianie coraz większych pieniędzy żeby zainteresować sobą kobietę" - xD  przecież to wykracza poza granicę absurdu.

 

15 minut temu, Peter Quinn napisał:


Sam planuję ogarnąć pieprzyki bo mam ich dużo i uważam, że zaniża mi to moje SMV, które mogłoby być wyższe bez tego. Jestem ciekaw, jakie to może mieć efekty - co można a z czym trudno walczyć? 
Inna kwestia jest też zdrowotna - wystawienie na światło słoneczne i ryzyko, że podrażnisz. 
Ja np. u kobiet lubię gładkie ciało i często jakieś tam pieprzyki większe sprawiają, że ktoś mi się mniej podoba. 

Wszelkie doświadczenia, wskazówki mile widziane. 

Ktoś wyżej mądrze wspomniał - ogarnięcie głowy, to podstawa a sarenki nie powinny być celem samym w sobie. 


Pieprzyki sam bym usunął gdybym miał dużo bo po prostu mi się to bardzo nie podoba.  Zawsze rób to co wydaje Ci się względem siebie dobre, nie dla kogoś, dla siebie.  Ja jak staje przed lustrem, to mówię "tragedia, brzuch ulany, boczki to samo, wyglądam jak jakiś frajer" i zaczynam regularne treningi, po to żeby kiedyś ubrać koszulę, która ładnie ułoży się na fajnie rozbudowanych barkach i klatce piersiowej z 6-pakiem na brzuchu, to zboostuje mi pewność siebie DLA MNIE - będę czuł się lepiej na co dzień, czy to w sklepie zoologicznym, w restauracji albo w kinie.  Nie robię tego dla jakiejś dupy która mi powie "łaaaał, ale super wyglądasz.. mmm.... pokażesz mi czy na dole też jesteś tak umięśniony??"  ogarnijcie łepetynę, więcej szacunku do siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mph25 napisał:

Ale Ty jesteś trollem do potęgi, tak prowokujesz, tak przekręcasz zdania, wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem :D

Dokładnie to samo ja mogę powiedzieć. Pouczasz innych o czytaniu, w sam nie potrafisz napisać bez wielu błędów. 

 

Spamujesz chłopakowi w temacie o mentalu i wyglądzie. 

 

Zachowujesz się ja ta baba z reklamy play: kurłaaaaa co tam się dzieje!!! Jeszcze brakuje tupania nóżką i chowania się mamusi pod spódnicę. 

 

Czytałeś moje posty i posty autora, nie zrozumiałeś nic. Nawet w podpunktach z którymi się zgodziłem bądź zgodziłem warunkowo. 

16 minut temu, mph25 napisał:

ogarnijcie łepetynę, więcej szacunku do siebie.

Sam nas obrażasz, szacunku do siebie również nie masz bo tylko hejtujesz i wyśmiewasz. 

 

Działasz 0-1 nie rozumiesz że wygląd może być dla siebie i dla kogoś.

 

A skoro już o swoich preferencjach mówimy: sam chciałbym kobietę która dba o siebie. Dla siebie, i dla mnie. 

Tak jak ja idę w gości ładnie ubrany - dla siebie i dla gości. 

 

Sorry, to już ostatnia odpowiedź bo nie chce mi się strzelić języka po próżnicy na czyjeś emocjonalne wyrzuty. Proponuję iść tą samą drogą - nie potrafisz dać rad w mentalu i wyglądzie - pomiń. Ja nie wchodzę w dział dramy na jewtube i nie piszę chłopakom że są pierdolnięci, bo oglądają Kononowicza czy innych patusów. Elo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mph25 napisał:



Weź mnie chłopie nie osłabiaj, większość z was to dalej zwykłe cucki 😉   goście robią hajs po to żeby się laski nimi interesowały i żeby ich na końcu z tego hajsu opierdolić, miazga.

A pierdolisz frantz. Sporo lasek wyruchałem w sportowych autach.  Nikt mi nie powie ze to była zła inwestycja.  😂😂😂 Czy one mnie z hajsu ojebaly?  W ogóle xD może miały taki plan ale jak go nie umożliwiłem xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Łapię się za głowę, jak czytam takie rzeczy brata, który tu nie od wczoraj jest ;)

Jaką szczękę ma incel? Cofniętą, znaczy się? Za mało kwadratową? Za mało przypomina Dolpha Lundgrena? (Tak, wiem, znam wykopowe obrazki z chad kanału xD)

 

On szczęką będzie ruchał, czy kutasem, że tak wulgarnie się wyrażę? I powiem tak - jeżeli non stop takie rzeczy będą w głowie siedzieć, stają się obsesją. Obsesją, która raczej do procesu "poruchawczego" nie przybliży.

 

A jak kogoś "dysfunkcje" szczęki przyprawiają o ból głowy czy innego pierdolca, mężczyźni mają taki fajny zabieg, dużo lepszy niż damski makijaż - zarost dobrze dobrany do kształtu twarzy się nazywa :) I robi robotę.

 

PS. Możesz mieć ciało greckiego boga, a nie poruchasz, jak w głowie będzie bigos, a w mentalu czerwienienie się, gdy zapytasz obcą kobietę o drogę czy godzinę.

Facet. Znam tego typa. Piwiniczak do potęgi. Nie, nie poruchał. Nawet za rękę nie trzymał. 

Pewności siebie idzie wraz z wyglądem. 

A depresja może dopasc każdego i wszędzie. 

Słuchaj. Miałem koleżanki, dziewczyny. Wiem co mówiły na temat wyglądu faceta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gixer napisał:

A pierdolisz frantz. Sporo lasek wyruchałem w sportowych autach.  Nikt mi nie powie ze to była zła inwestycja.  😂😂😂 Czy one mnie z hajsu ojebaly?  W ogóle xD może miały taki plan ale jak go nie umożliwiłem xD


No wyruchałeś bo większość kobiet to zwykłe kurwiszcza, nie tylko ty je jechałeś w tych samochodach tylko wielu przed tobą i wielu po tobie.  Dlatego większość kobiet jest chuja warta i odstawianie cyrków specjalnie dla nich i pod nie jest żenujące.  Chodzenie w wkładkach do butów i gryzaku w ryju żeby pociupciać xD

Edytowane przez mph25
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mph25 napisał:

Weź mnie chłopie nie osłabiaj, większość z was to dalej zwykłe cucki 😉   goście robią hajs po to żeby się laski nimi interesowały i żeby ich na końcu z tego hajsu opierdolić, miazga.

Od niedawnych czasów wysrywów siostry Barry nie przeczytałem na tym forum większej bzdury.

 

Mój pierwszy związek miał miejsce jeszcze w czasach licealnych. Nie byłem z zawodu synem zamożnych rodziców, a jakaś panna się mną zainteresowała, a ja nią i pyknęło. Kasy nie miałem żadnej jak to jeszcze niepełnoletni szczyl.

 

Jako student też byłem w związku i też jakaś się mną zainteresowała, ja nią i znowu pykło. Moja systuacja finansowa nie byłą jakaś super, mimo, że już pracowałem.

 

Po studiach też jakieś panny się koło mnie kręciły, też byłem w związku. Jakoś ogromnej kasy nie tłukłem i wyobraż sobie, że żadna mnie nie opierdoliła z tego hajsu, raczej mniejszego niż większego. 

 

Odkąd zacząłem jakoś fajnie zarabiać w granicach trzydziestki, odkąd ogarnąłem się jakoś, poznałem zasady gry, przestałem wchodzić w związki. Kasę mniejszą czy większą trzepię dla siebie, a nie dla lasek i tym bardziej nie po to, aby jakaś mnie ojebała. Nie po to się ją chyba trzepie, żeby ją przepuścić na jakąś lambadziarę, a to że ktoś sobie podporządkował życie jakieś pierwszej lepszej waginie, która łaskawiej na niego spojrzała, to już jego problem.

 

BTW: a Ty jesteś zwykłym kukiem, może niezwykłym, czy kim? 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krugerrand napisał:

Od niedawnych czasów wysrywów siostry Barry nie przeczytałem na tym forum większej bzdury.

Bo widzisz, ty potrafiłeś zainteresować sobą kobiety naturalnie, ja również znam mężczyzn którzy jeździli do swoich dziewczyn mając na bilet w jedną stronę a w drugą stronę pożyczali od swoich dziewczyn. Przetrwało? przetrwało, to coś naturalnego, nic nie związanego ze szczęką chada, mięśniami, czy furą.     To jest kwestia pewności siebie, naturalności, mentala.          Większość tych ludzi od wkładek do butów tego nie ma, oni próbują to robić na siłę, rzucie gryzaka żeby uwidocznić linię szczęki? wpadłoby Ci takie coś do głowy ? mając pierwsze dziewczyny, mając pierwszy seks, nawet nie wiedziałeś że jest jakaś linia szczęki i gryzak, nie wspominając o wkładkach do butów.  Jeden mówi o gryzaku, a drugi że jak jest niski to żeby poruszał się samochodem i wkładał wkładki do butów, to jest sposób? przecież ci ludzie mentalnie są na dnie.

Brzydzi mnie natura kobiet, ich materializm. To że głównie liczy się $$, wiesz dlaczego? bo tu nie ma głębszego uczucia, tylko kalkulacja.  To mnie obrzydza.

Edytowane przez mph25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.