Skocz do zawartości

Looks maxing


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Montella26 napisał:

Chłop byłby trochę bardziej pewny siebie. I na bank by poruchał. 

Wygląd = wszystko. Wygląd = pewność siebie. 

Taaa... kur**** bogatą modelkę? Litości... ale Grażynę z Biedry to kto wie.

 

W ogóle ten program to powinien polecieć do jakiejś rady etyki mediów czy czegoś. Za ten odcinek. Jakieś normy powinny jednak obowiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BumTrarara napisał:

Taaa... kur**** bogatą modelkę? Litości... ale Grażynę z Biedry to kto wie.

 

W ogóle ten program to powinien polecieć do jakiejś rady etyki mediów czy czegoś. Za ten odcinek. Jakieś normy powinny jednak obowiązywać.

No pewnie, bo Grażyna z żabki inna myszka niż wszystkie xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elogejter napisał:

Teraz trochę się zaniedbałem jeśli chodzi o wygląd, przytylem 15kg, ale mam taką kurewska pewność siebie, ostatnio byłem na kawalerskim, to panny w klubie ja zagadywalem, dwa tyg temu walilem pannę na boku i nie przez kaloryfer i wygląd, tylko przez kurewska pewność siebie. 

Jesteś zajebiście pewny siebie:

 

 

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Perun napisał:

Jak zmaksymalizować trening siłowy

Przede wszystkim powinieneś określić swój punkt startowy- jesteś gruby czy chudy? Od tego będzie dużo zależeć.

Z perspektywy czasu to wg mnie najlepiej byłoby wziąć na początek kilka lekcji z trenerem żeby pokazał jak wykonywać podstawowe ćwiczenia(wyciskanie, przysiad, martwy ciąg itd.) w poprawny sposób tak aby nie zrobić sobie krzywdy. Przy okazji trener powinien określić czy masz dobre zakresy ruchu i jeśli np. nie możesz zrobić pełnego przysiadu to powinieneś też pracować nad tzw. mobilnością.

Jednocześnie możesz zgłędbiać ten temat, internet jest pełen wiedzy o treningu, nie wiem nawet czy jest sens kupować jakąś książkę obecnie jak jest się początkującym.

 

22 godziny temu, Perun napisał:

Poprawa umiejętności interpersonalnych- ToastMasters

Ma to sens, tylko zakładam, że na ToastMasters wszystko będzie odbywać się w warunkach kontrolowanych tj. ludzie będą raczej pozytywnie do siebie nastawieni. Zawsze możesz próbować poprawiać takie umiejętności w codziennych sytuacjach np. jak już pójdziesz na siłownię to jakiś krótki small-talk z kimś sobie uciąć.

 

22 godziny temu, Perun napisał:

Jaką literaturę przeczytać

Z jakiej konkretnie tematyki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Machine89 napisał:

Jakby 15 lat temu na insomnii czy innym forum o podobnej tematyce, koleś który zadaje pytanie jak zwiększyć szansę na zaruchanie, o otrzymał odpowiedzi, żeby rzuć gryzak, niczym niemowlę, to by chyba osoby dające takie rady były wzięte za niespełna rozumu.

 

Co te redity, wykopy i tik toki robią z ludźmi...

Jakby 15 lat ktoś wam powiedział, że chińczyk zje nietoperza i będzie globalna pandemia bez plandemii, bo prywatnie już pandemi nie było go by Cię wzięli za niespełna rozumu. Tak samo gdybyś gadał o hipergamii, tinderze czy podświadomości. Albo większość małżeństw będzie się rozwodzić, bądź będzie przyzwolenie na zdrady itd itp. 

Gdyby 15 lat temu ktoś napisał na insomni o tym, jakie parametry będzie mieć telefon w wieku 2022 to by pomyśleli, że jesteście szaleni😂

 

Jeszcze początkiem tego roku miałem nadzieję za życie w Polsce, chciałem wstąpić do Obrony Terytorialnej itd, teraz myślę gdzie się osiedlić jak najdalej od tego kraju. 

15 lat to całe wieki. 

 

4 godziny temu, 3nd3x0 napisał:

Opisywałem w innym temacie historię ziomka chada, który przez to że z zachowania był c*pą przejebał sobie każdą możliwą okazję na zaruchanie. Fakt, miał tych okazji sporo jak na miejsce w którym mieszkał (zadupie), ale żadnej nie wykorzystał właśnie dlatego, że nie miał pewności siebie, obycia z kobietami, bał się objąć dziewczynę. I co mu z tego wyglądu?

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. 

Gość miał wiele okazji do pukania, ze względu na to jak wyglądał. 

 

Jeszcze raz. Gdyby nie miał wyglądu, to by nie miał okazji.

 

A że coś zjebał? To zupełnie inna kwestia.

 

Tak, pewność siebie jest bardzo ważna żeby pociągnąć sprawy dalej. Ale bez wyglądu ani rusz.

 

Pamiętajcie projekt Klaudiusz?

Koleś nie musiał robić NIC! Wystarczył wygląd. 

 

I weźcie ludzie się ogarnijcie i przeczytajcie co wam napisałem na stronie 1. Wygląd i mental powinien iść w parze, ale niestety lub stety wygląd jest nr 1. 

 

A oto właściciel Forum o Klaudiuszu, jego też nazwiesz cuckiem @mph25?

https://youtu.be/zQixlTteQdo

 

Albo takie pier...e że wygląd, że jak się starasz to cuck. Jak ubierasz koszulę na rozmowę kwalifikacyjną to też cuck? Bo ubierasz się dla pracodawcy? 

Jak dziewczyna dla was ubierze seksi bieliznę (dla mnie ubierały przynajmniej), to też one są jakieś nienormalne?

 

A tu macie mewing, za darmo! Nie widać różnicy na plus?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Montella26 napisał:

Panowie patrzcie na to. 

https://zapodaj.net/378d857afecb0.jpg.html

 

Teraz bądź pewny siebie. Zabawny, dominajacy alfa, sralfa. 

Dziękuję dobranoc 

Ja mam 172, także dla mnie by była za niska. Ideał wzrostu u laski to okolice 175 i długie nogi. Nie może być w żadnym wypadku ulana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma priorytetowe znaczenie w naturze, w doborze seksualnym, ale nie tylko. Przecież wiadomo, że pierwsze na co ludzie zwrócą uwagę jak wyglądasz( czy jesteś genetycznie zdrowy, predysponowany do sukcesu biologicznego i nie tylko, jak się ubierasz itd.)

W mojej ocenie warto dbać o wygląd zawsze i wszędzie. Gdy jesteś w pracy, na spotkaniu z znajomymi, rodziną, rozmowie kwalifikacyjnej jesteś podświadomie oceniany, czy nadajesz się to czegoś czy nie. To daje duże szansę na nowe możliwości. Nie zwracając uwagi na wygląd, może jedynie osoba bardzo uduchowiona, praktykująca duchowość wiele, wiele lat. O ile takie istoty istnieją, o tyle, jest w domyśle tych osób skrajnie mało. Mężczyźni popełniają błąd nie dbając o wygląd( nie każdy, rzecz jasna). Dobra dieta, schludne ubrania, fryzjer, barber czy cokolwiek innego podnosi twoją wartość w społeczeństwie, w którym to ,,osobniki piękne" znacznie częściej odnoszą sukces, bez takiego wysiłku, jak ludzie nieatrakcyjni genetycznie. Obojętnie jaka jest nasza motywacja, to dbanie o szczupłą, umięśnioną sylwetkę, dobry ubiór, zadbane włosy, broda lub jej brak czy odrestaurowane zęby - wszystkie te rzeczy mogą nas zbliżyć do tzw. społecznego sukcesu, aniżeli oddalić. Pytanie musi sobie zadać każdy, czy faktycznie, na tym nam właściwie zależy, czy po prostu mamy inną motywację.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Montella26 napisał:

Panowie patrzcie na to. 

https://zapodaj.net/378d857afecb0.jpg.html

 

Teraz bądź pewny siebie. Zabawny, dominajacy alfa, sralfa. 

Dziękuję dobranoc 

Nie popadajmy w nihilizm, idąc za tym tokiem myślenia to najlepiej od razu wykopać sobie grób i się w nim zakopać...

Poprawa sylwetki jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Lepiej mieć 1.7m i być wysportowanym niż mieć 1.7m i nadwagę w pakiecie... Obojętnie czy ma się 1.6m wzrostu czy 2m, osoba zadbana, w dobrej formie zawsze będzie lepiej postrzegana, będzie zdrowsza itd.

@Perun zadał konkretne pytania, zapewne widział nie jeden skrin tego typu na forum, nie ma sensu tego mnożyć. Poza tym nawet nie wiadomo ile ma wzrostu... Jak chce coś poprawić to niech to coś poprawi. A to czy motywacją jest powodzenie wśród pań, chęć zostania gwiazdą instagrama czy zalecenia lekarza to już to nie ma najmniejszego znaczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Montella26 napisał:

Facet. Blackpill. Morda i wzrost. Reszta to chuj. 

Blackpill jest zły dla świadomości. Fiksujesz się na tym i potem dajesz laskom odpowiedzi takie jak 'a co, to za mało'? - To nie jest pewność siebie.

Blackpill wpaja ci kompleksy, przez co jakiekolwiek działania stają się trudniejsze. Prowadzi do niskiej samooceny. W chuj to widać po wszelkich komentarzach blackpillowców.

Gość, bez żadnej sprawczości, zafiksowany swoim przegrywem - kompletnie nieatrakcyjny. Roman się nad nim litował w tej rozmowie. To nie jest zdrowa droga rozwoju.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, HeadBolt napisał:

Blackpill jest zły dla świadomości. Fiksujesz się na tym i potem dajesz laskom odpowiedzi takie jak 'a co, to za mało'? - To nie jest pewność siebie.

Blackpill wpaja ci kompleksy, przez co jakiekolwiek działania stają się trudniejsze. Prowadzi do niskiej samooceny. W chuj to widać po wszelkich komentarzach blackpillowców.

Gość, bez żadnej sprawczości, zafiksowany swoim przegrywem - kompletnie nieatrakcyjny. Roman się nad nim litował w tej rozmowie. To nie jest zdrowa droga rozwoju.

Facet. Ja wiem ze zapytałem. "za mało" 

Ja wiem i mam świadomość jak to zabrzmiało.  To był its over jak przeczytała 175. Więc wolałem po prostu zapytać i tyle. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.