Skocz do zawartości

Mike Maloney - "Ukryte sekrety pieniądza"


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś YT mi podpowiedział jedną rzecz na kanale Tradera21. Jak się okazuje, materiał jest dość leciwy, bo T21 przetłumaczył go w 2014. Zerknąłem na część pierwszą i kawałek drugiej, pobieżnie przeglądając na razie pozostałe. Świetnie się ogląda z perspektywy "przyszłości" w teraźniejszości. Uważam, że każdy powinien się z tym materiałem zapoznać. Skoro wychodzimy z matrixa w warstwie relacji międzyludzkich, pamiętajmy że to "cebulka" a jedną z jej warstw jest również system monetarny (niemiłościwie nas grabiący).

 

W zasadzie, o ile dość zabawne jest (ale to jedyna zabawna rzecz) spłukanie w kiblu wszystkich, którzy odrzucali (a i tak odrzucają nadal) rzeczywistość bankstersko-monetarną, ze szczególną lubością i pieniacko wyzywając mówiących o nim prawdę od szurów i teoretyków spiskowych, żeby jakoś nie dopuścić rozpadu osobowości i dysonansu poznawczego, o tyle tak naprawdę rzeczywistość w której jesteśmy na masową skalę grabieni przez kartel rządowo-banksterski jest przeponura. 

 

Mam nadzieję, że wszyscy zrobią z tego użytek:

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.