Skocz do zawartości

Ugułem Major waruje pod bramką Prezydenta, Geremek został z mieszkaniem nie do opłacenia samemu, dzieje się, o kotek!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie oglądać Szkolnej 17, ale niestety poległem :)

 

To co dziś się tam dzieje, to jak najlepszy tasiemiec Brazylijski :)

 

Major pod bramką nagrywa, przeprasza Olgierdana, później wycofuje przeprosiny, o reszcie nie ma co nawet pisać :)

 

Jaki typujecie dalszy ciąg? Major na łożu w Belwederze, Geremek na dywanie w kuchni?

 

 

Ależ to jest patowa sytuacja... Major po nitro wyje a później wymiotuje itd., w bloku mieszkać nie może, na dom go nie stać, pozostaje Prezydent ale wtedy fu fu jest kosztem upokarzania, awantur i koszmarnego smrodu 24h na dobę.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

, w bloku mieszkać nie może

On wszędzie może mieszkać, wszędzie pełno domów jest😁

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Jaki typujecie dalszy ciąg? Major na łożu w Belwederze, Geremek na dywanie w kuchni?

 

Spaniały trójkąt boży, ale to nie wstyd. O kotek!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Jaki typujecie dalszy ciąg? Major na łożu w Belwederze, Geremek na dywanie w kuchni?

Knur go potrzyma trochę pod bramką, a później wpuści do środka.

 

A sam major jeszcze trzy dni temu zarzekał się, że nie wróci do knura, obrażał go itd.

Ludzki odpad, ale to wiadomo od dawna :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie w bambuko to zrobili. Najpierw wyzywanie Krzyśka od Knurów i wyprowadza do nowego mieszkania razem z Geremkiem. Potem nagle major zaczyna wąchać i nie ma go w domu. Krzysiek nagrywa film, że majora wpuści, ale Geremka nie. Noi jak major był w lesie to Geremek wrócił do Krzyśka i majorowi zostawił nieopłacalny czynsz XD i w dodatku został wyrzucony. A teraz nie chce go wpuścić i prosi o wejście pod bramką. Policja ma przyjechać bo ogółem on tam zameldowany. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, cst9191 napisał:

Knur go potrzyma trochę pod bramką, a później wpuści do środka.

 

A sam major jeszcze trzy dni temu zarzekał się, że nie wróci do knura, obrażał go itd.

Ludzki odpad, ale to wiadomo od dawna :P

 

 

 

No i nie wpuścił, Major siedzi w hotelu. Chyba wszyscy myśleli że wpuści, a tu taka niespodzianka.

 

Czy to ludzki odpad? Wiadomo że charakter ma nieciekawy, ale w sumie jakie on miał życie? Mama wcześniej umarła, on upośledzony i od 17 roku życia ulgę znajdował w rozpuchu, siedział w mamrze bo pewnie kolesie go wykręcili. 

21 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Ładnie w bambuko to zrobili. Najpierw wyzywanie Krzyśka od Knurów i wyprowadza do nowego mieszkania razem z Geremkiem. Potem nagle major zaczyna wąchać i nie ma go w domu. Krzysiek nagrywa film, że majora wpuści, ale Geremka nie. Noi jak major był w lesie to Geremek wrócił do Krzyśka i majorowi zostawił nieopłacalny czynsz XD i w dodatku został wyrzucony. A teraz nie chce go wpuścić i prosi o wejście pod bramką. Policja ma przyjechać bo ogółem on tam zameldowany. XD

 

Geremek był z krótką wizytą, nie został tam.

 

Najpierw lży go cały czas, później trzeba się podlizywać. 

 

Geremka już nie lubiłem z rok temu, jak przychodził z Niemieckim do Prezydenta, bo nieszczerze i fałszywie się śmiał, podlizywał do Krzysztofa. Dla mnie było to wstrętne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Razem się wyprowadzali ze szkolnej jeśli chodzi o to:

 

 

Potem były filmy, jak mieszkali razem przez jakiś czas. Wtedy było wyzywanie Knurów, że śmierdzi itd a tutaj już, jak wrócił: 

 

https://youtu.be/BWtpFImVap4 

 

A tutaj już milutki jakby się nigdy nic nie stało. 

Geremek to dobry agent, ale zbyt głupi na taką akcję - pomogły mu osoby trzecie. 

Chodź ja myślę, że prędzej czy później major wróci i geremek zostanie wyrzucony. Teraz to Krzysiek taką popisowke robi, ale majora woli bardziej od Geremka. A nie został wyrzucony geremek jeszcze bo właśnie mu pomagają oni. Nawet gdy wyprowadzili się obaj, Krzysiek mówił, że Geremek już wrócić nie może w major może - więc Geremek go uprzedził. 

 

Tak na marginesie. Według wielu Youtuberów Kononowicz może zarobić na tym kanale kilkadziesiąt tys miesięcznie nawet a on sam dostaje z 1.5 tys na miesiąc. Xd

 

 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kanał "Fiksje Production" I całą serię przygód zmontowanych i komentowanych na styl paradokumentu "Dlaczego ja" lub "Ukryta prawda" najlepsze co dotychczas widziałem, no i oczywiście Obszar badawczy Szkolna 17 i King of the diamond. Śledzę tylko tę kanały i to mi wystarczy. Jest to jakaś pośrednia metoda odizolowania się od tego kuriozum socjologicznego, a jednocześnie wiem cały czas co tam się u nich dzieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major wyrzucony z kolejnego mieszkania, mieszkał u Organisty i ponoć ćmuchał nitro pod jego nieobecność. 

 

Młody człowiek zrobił sobie jaja z Majora, z jednej strony mu się należało, ale z drugiej żeby takie coś zrobić i śmiać się z cudzej rozpaczy i to nagrywać jeszcze by inni widzieli jego upokorzenie, to trzeba mieć nieźle nasrane w serduchu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.