Skocz do zawartości

Bez biustonosza z prześwitującymi sutkami


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Miszka napisał:

Ale Ty wiesz, że teraz uskuteczniasz shaming? Blokujesz się na inny punkt widzenia niż Twój

Nie interesuje mnie ta współczesna nomenklatura szejmingów, nie potrzebuję diagnozy w świetle najnowszych trendów socjologicznych, psychologicznych, bo uważam, że poruszany temat jest na tyle trywialny, że tworzenie tutaj elaboratów jest groteskowe. Czuję się zdrowym facetem, mam swój punkt widzenia, który dla kogoś może być szejming czy co tam wyczytał w internetach. Nie pojmuję na logikę, dlaczego odbijające się przez minówkę stringasy nie wzbudzają oburzenia, a sutki już tak. I szczerze mam to gdzieś, że jeden z drugim ma.z tym problem, tak jak mam gdzieś co instagramówy pokazują na instagramie, bo nie mam Instagrama.

5 minut temu, Brat Jan napisał:

 

Na ulicy tego typu wyuzdanych pań z gołymi cycami być nie powinno. jakieś normy społeczne powinny być.

Z gołymi nie. Nie chciałbym raczej żeby w piekarni ekspedientka sięgając po pączki dla mnie smyrala je spoconymi sutami, choćby nie wiem jak ładne były 😉 Ale dziewczyna siedząca w parku, w letni gorący dzień, w bluzce prześwitującej - co to za zgorszenie dla mnie? 

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Redbad napisał:

Nie interesuje mnie ta współczesna nomenklatura szejmingów, nie potrzebuję diagnozy w świetle najnowszych trendów socjologicznych, psychologicznych, bo uważam, że poruszany temat jest na tyle trywialny, że tworzenie tutaj elaboratów jest groteskowe.

@Redbad No po prostu między słowami piszesz "Miszka, pierdolisz głupoty. Przesadzasz, ja nie widzę w tym wszystkim nic złego". No i ok. 😜

 

Jeden powie "wiesz... mam inne zdanie" a drugi powie "przesadzasz a tak właściwie pierdolisz"... i dołoży całą serię przykładów co jest normalne co nienormalne, co jest ok a co przesadą.😁

 

Tak czy inaczej ja się wypowiedziałem, Ty się wypowiedziałeś. Każdy ma swoje zdanie i po kłopocie.

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brat Jan napisał:

przedstaw szerzej swój punkt widzenia.

Jakie normy społeczne zachowałbyś, a jakie są "staroświeckie" i należałoby je usunąć.

No widzisz, porblem polega na tym, że robicie z tego kwestie normatywną, a dla mnie nic się nie zmienia. Kobiety zdjęły staniki, a piersi podskakują pod bluzką. Dopóki jedna z drugą, w autobusie, w kawiarni, w dyskoncie, nie otrze się o moją twarz spoconymi cyckami to nie będę podnosił świetojebliwego larum. Czy to szczujnia, czy moda, czy zamach na normy społeczne to dla mnie rozkmina na poziomie czy nosisz skarpety do klapek.

 

 

 

 

3 minuty temu, Miszka napisał:

Tak czy inaczej ja się wypowiedziałem, Ty się wypowiedziałeś. Każdy ma swoje zdanie i po kłopocie

Dokładnie. Nie, az tak radykalnie nie uważam, że pierodlisz głupoty 😉 Po prostu mocno obstaję przy swoim. Są to kwestie raczej subiektywne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuj tam panowie - ostatnio byłem na rejwie, i kilka dziewczyn z obsługi i uczestniczek nie dość, że bez staników, to jeszcze w tak luźnych tank-topach, że nazywanie tak solidnych widoków side-boobem było by niewystarczające 😎

 

Oczywiście nie da się nie gapić na młode D wyraźnie widoczne w pół-pełnej krasie - siksy ciągle psuły mi zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie są sutki i cycki bez stanika ale brak dostępu do nich. Kobieta eksponuje swoje cycki ale dotykać nie wolno. To rodzi w mężczyznach irytację. 

 

Widząc takie cycki żal dupę ściska, że nie można pomacać i possać więc człowiek robi się zły i domaga się zaprzestania takiego ubioru. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SilentAssassin napisał:

Cieszyć sie pieknymi opietymi dupskami w leginsach i cycorami z przeswitujacych bluzeczek Panowie❤️❤️❤️

Wątek z czapki trochę. Jak komuś to wadzi to ma problem z łbem troche, albo coś kłuje w dupsko...

Tak, tak dopóki nie dotyczy to Twojej matki, siostry...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodziłem trochę po galerii w mieście wojewódzkim i potwierdzam, co druga dama paraduje bez stanika. Z tym, że zazwyczaj są to dziewczyny tak na oko do 23-25 roku życia.

Być może taka teraz moda, nie powiem całkiem miła dla oka, choć nie do końca fair gdy jesteś na no fap i głodzie😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.