Skocz do zawartości

Stroje kąpielowe vs tradycyjna katoliczka


Rekomendowane odpowiedzi

@Wielokropek moje zdanie jest oparte na części własnych doświadczeń z kobietami, z których zazwyczaj te najbardziej "religijne" i afirmujące swoją wiarę (choć nie tylko, bo z tym się zetknąłem nawet wśród niewierzących kobiet, tyle że "tradycyjnych społecznie cnotek-niewydymek") często są niewyżyte seksualnie, mają zwiększoną skłonność do zdrad i przypadkowych kontaktów seksualnych oraz potrafią w tym aspekcie odwalać grube numery.

 

Jak dla mnie wynika to z kilku powodów:

1. Konflikt sumienia - "Wolno -  nie wolno" (strach przed grzechem,  wyrzuty sumienia, a jednocześnie chęć spróbowania "zakazanego owowcu") 

2. Konflikt natury - biologia kontra własne "ja" (te oficjalne) 

3. Konflikt rozumu z emocjami - zasady kontra chęć przeżycia uniesień, frajdy, emocji itp. 

 

Tak to widzę.

 

Jestem świadomy tego że nie można mierzyć w takiej sytuacji jedną miarą, każdy człowiek ma inny poziom libido i związanego z tym spektrum potrzeb i duchowości. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Wielokropek napisał:

Nie czuję go po prostu, ot taki vloger religijny, do kawki można sobie obejrzeć. Widzę w nim bardziej karierowicza niż kogoś z powołaniem

 

On nie jest intelektualistą, a chyba to byłby haczyk na Ciebie. 

Wpisał się kiedyś mocno w moje emocje, a właśnie w tym jest dobry. Posługuje się pewnymi kodami, które do mnie mocno dotarły.

Czasem, bo raczej się mu to zdarza niż jest. 

Intelektualnie, za głowę się czasem łapię kiedy widzę fiokołki w jego wykonaniu. 

 

19 godzin temu, Wielokropek napisał:

nigdy nie miałam ochoty palić kościołów

 

Kobieto. Wiem to. 

 

19 godzin temu, Wielokropek napisał:

Przepraszam, nic na to nie poradzę. Sama sobie umiem słodzić wystarczająco dobrze ;)

 

Wiem, wiem. Nie to było moją intencją:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.