Skocz do zawartości

Come va, czcigodne samce!


Arditi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Luca, Włoch zamieszkały w Polsce od 14 lat (nie, nie odbiło mi, jako były lekarz wojskowy nie narzekam).

Lat 39 więc trochę z babami się przeszło...skąd na tym forum?

Podczas rozmowy z kolega, który jest dość podporządkowany swojej kobiecie, na moje uwagi, rzucił do mnie, że jestem takim samym szowinistycznym zjebem, jak ci z forum braciasamcy.pl - zaciekawiło mnie to, i zacząłem czytać to forum.

Zauważyłem, że wielu z was doszło wskutek prób i błędów do tych samych konkluzji co ja, no, a, że czytam to forum już kilka miesięcy, "na lewo" - to wypadało się w końcu zalegalizować.

Mam nadzieję, iż dorzucę tu kilka ciekawych spostrzeżeń z moich męki, z babskim rodzajem.

( zarówno w odmianie włoskiej jak i polskiej ^_^ - obie tak samo toksyczne)

Edytowane przez Arditi
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kryss napisał:

Witamy na szowinistycznym zjebanym forum:D ale nas ktoś "skomplementował":D

Ten "ktoś" to taki typowy, wytresowany przez dziewczynę, rycerzyk.

Mieliśmy iść na piwko, do Fresha, potem skoczyć do mnie do domu i popykać na PS4, (wieczór bez bab) - idziemy więc, z kumplami, a ten dostaje telefon i mówi, żebyśmy kupili co trzeba , a on pogada i przyjdzie zaraz - gdzie tam, zwiał do trwamaju i zameldował się u panienki...

Nie do uratowania przypadek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

1 godzinę temu, Arditi napisał:

Mam nadzieję, iż dorzucę tu kilka ciekawych spostrzeżeń z moich męki, z babskim rodzajem.

( zarówno w odmianie włoskiej jak i polskiej ^_^ - obie tak samo toksyczne)

 hehe.

 

 

 

Edytowane przez kootas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Assasyn napisał:

Ciao! Miałem jedną Włoszke jakiś czas temu, zadowolony byłem, w łozeczku sie nie opierdalala, głebszej relacji z nią nie miałem...Aktualnie nie mam z nia kontaktu

 

Witaj na forum.

Czyli nie tzw. meridionale cattolica ^_^ - tak się mówi, na kobiety z rejonów południowych, bo wszystkie niby porządne katoliczki, wierne, kochane itp. - a jak wyjadą na wakacje na północ, to najwięcej ich jest w klubach, i liczą na przygody i złapanie faceta z bogatej północy.

 

9 godzin temu, Marek Wolf napisał:

Jestem dziwnie pewien, że Panie z wielką uwagą śledzą ten wątek - Włoch w sile wieku (lans), lekarz (pozycja), doświadczenie w seksie (pożądanie). Będzie kisiel w stringach.

 

Witaj.

To kobiety piszą na tym dnie piekła, pełnym nieokrzesanych samców? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj miałem w pracy sporo kontaktów z Włochami, obydwojga płci. Nie wspominam tego jakoś specjalnie źle, raczej w ogólnym bilansie dobrze, choć atmosfera się rozkręciła, kiedy skoczyłem z nimi do pizzerii, której właścicielem był rodowity Włoch, aczkolwiek były momenty gdzie dochodziło do ostrych spięć. Ja jestem zorganizowanym i systematycznym człowiekiem, Włosi niekoniecznie i był konflikt.

Witaj zatem Italiańcu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Arditi napisał:

Czyli nie tzw. meridionale cattolica ^_^ - tak się mówi, na kobiety z rejonów południowych, bo wszystkie niby porządne katoliczki, wierne, kochane itp. - a jak wyjadą na wakacje na północ, to najwięcej ich jest w klubach, i liczą na przygody i złapanie faceta z bogatej północy.

 

To kobiety piszą na tym dnie piekła, pełnym nieokrzesanych samców? :D

 

Pochodzi z Lecce, mieszka podobnie jak ja w UK, to taki chwilowy romans..

Co do Włochow, lubie ten kraj i tych ludzi, nie sa az tak nadęci i zadufani w sobie jak ich bracia Romanie; Francuzi, Hiszpanie, cholernie leniwi ale sympatyczni, weseli...?

Bardziej pedanci niz wojownicy, ale sa mocni w wielu dziedzinach. Ich ziemia wydala wielu genialnych ludzi jak Volta, Da Vinci, Anioł, Machiavelli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.