Skocz do zawartości

Wygląd kobiety a jej zarobki


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem, jak dzisiaj łatwo, naprawdę ładniej dziewczynie zarobić porządną kasę. Śledziłem sobie tik toka i przypadkiem na nią trafiłem. Dziewczyna złapała bardzo duże zasięgi w sumie tak o - bo bardzo ładnie wygląda i mówi Polskim łamanym, ale czuję się Polką. Jej matka była podobno miss polonia. 

http://www.spot6management.com/women/1251-julia-t/

Tutaj są jej zdjęcia. 

Tutaj na początku bez makijażu. 

 

Laska dzięki temu, że tak wygląda zarabia kupę hajsu. Z takimi zasięgami, współpracami zarabia bez problemu na tyle, żeby sobie jeździć mercedesem amg. 

 

Można nie mieć żadnych atutów poza urodą ( nie twierdzę, że nie ma), ale jak widać samo to wystarcza kobiecie porządne ułożenie sobie życia. ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Można nie mieć żadnych atutów poza urodą ( nie twierdzę, że nie ma), ale jak widać samo to wystarcza kobiecie porządne ułożenie sobie życia. ;)

 

Dla kobiety wygląd jest najważniejszy bo daje duże gwarancje na zdobycie jak najlepszych genów i mężczyzny o wysokim statusie społecznym.

Wygląd kobiet ułatwia i otwiera drzwi na lepsze życie niż przeciętnego mężczyzny.

Bo taka kobieta pokazując się w necie zarobi krocie na naiwnych simpach i kukoldach, którzy dają atencję.

Kobieta tak naprawdę nie musi mieć kwalifikacji by dobrze dzisiaj zarabiać, samo bycie kobietą czy wygląd jej wystarczy.

Masz parytety gdzie jest przymus i przyjmuje się kobiety na stanowiska, na które się nie nadają patrz służby mundurowe.

Korporacje, modeling, szow biznes, bycie celebrytką, influencerka, blogerka, pokazywanie się na sex kamerkach czy dawanie tyłka i posiadanie sponsora.

Możliwości maja wiele i za bardzo się raczej nie napracują.

Jeden ziomek na forum nawet pisał, że jego kumpela na spermiarzach zarabia dziennie 2 tyś dolców.

Także brawo kuce to wasza wina, dawajcie dalej atencje, czas, pieniądze to to się nigdy nie skończy.

Pamiętaj słabi mężczyźni to słabe państwo a wtedy to silne stają się kobiety.

 

 

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Można nie mieć żadnych atutów poza urodą ( nie twierdzę, że nie ma), ale jak widać samo to wystarcza kobiecie porządne ułożenie sobie życia. ;)

 

Ona jest niczym innym jak produktem który się dobrze sprzedaje do czasu kiedy ma urodę. Zauważcie że dzisiaj prawie każda laska marzy o takim życiu dlatego zakładają Instagrama i wypinają dupę i cycki, aby złapać sobie zasięgi i widownie do podziwiania wdzięków które niebawem przeminą. Chcą poprostu spieniężyć swoją urodę, jednak ma to też pewne wady.

 

Poznałem kiedyś w trójmieście taką jedna coś koło 100k+ falowersów, widać że wygrała na loterii genetycznej niestety już ładniejsza nie bedzie pierwsze zmarszczki widoczne i brak partnera mimo takiej grupy widowni. Influencerzy płacą pewną cenę swojej popularności, żaden normalny facet nie będzie z laską co jest więcej w smartfonie niż w realnym życiu. Ani też nie będzie z atencjuszką która wypina codziennie dupe do kamery, aby przyciągnąć nowych wiernych. 

Wielu influencerów prowadzi tak naprawdę samotne życie. 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerfJeśli będzie na tyle zaradna to zarobi na tyle pieniędzy, że starczy jej do końca życia - a i partnera też bogatego znajdzie. 22 lata ma chyba - młoda dziewczyna. ;)

Myślę, że jej zarobki obecnie to bez problemu z 50k na miesiąc. Chodź zapewne to dużo więcej. Jeśli jest już popularna i ma umowy spore.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, smerf napisał:

Poznałem kiedyś w trójmieście taką jedna coś koło 100k+ falowersów, widać że wygrała na loterii genetycznej niestety już ładniejsza nie bedzie pierwsze zmarszczki widoczne i brak partnera mimo takiej grupy widowni. Influencerzy płacą pewną cenę swojej popularności, żaden normalny facet nie będzie z laską co jest więcej w smartfonie niż w realnym życiu. Ani też nie będzie z atencjuszką która wypina codziennie dupe do kamery, aby przyciągnąć nowych wiernych. 

Wielu influencerów prowadzi tak naprawdę samotne życie. 

To jest dobre clue sprawy. Taka kobita będzie może i sławna i będzie miała hajs ale życia sobie raczej nie ułoży. Zadziała hipergamia i będzie miała problem ze znalezieniem partnera bo jej status już teraz jest zbyt wysoki. Partner o podobnym statusie lub wyższym będzie chciał się tylko zabawić a nie szukać relacji na stałe (chociaż są jakieś szanse, że się jej uda). 
Drugą sprawa jest rzeczywiście ciągłe nagrywanie swojego życia i siedzenie w smartphonie...
 

21 minut temu, $Szarak$ napisał:

@smerfJeśli będzie na tyle zaradna to zarobi na tyle pieniędzy, że starczy jej do końca życia - a i partnera też bogatego znajdzie. 22 lata ma chyba - młoda dziewczyna. ;)

Myślę, że jej zarobki obecnie to bez problemu z 50k na miesiąc. Chodź zapewne to dużo więcej. Jeśli jest już popularna i ma umowy spore.

Jeśli będzie. A jeśli będzie trwonić pieniądze na lewo i prawo (co nie jest trudne) bez żadnych sensownych inwestycji, to kiedyś wraz z urodą skończą się pieniądze. Do tego dodajmy problem wyżej, czyli brak partnera i no nie ciekawie się to może skończyć bo ciężko obniżyć swój poziom życia jak się już przyzwyczailiśmy do wyższego. Z drugiej strony takie bestyjki są cwane i potrafią robić hajs, teraz na urodzie,w przyszłości na popularności. Chociaż nikt do końca nie wie jaką droga pójdzie rozwój socialmediów. Te królewnę dość szybko może zastąpić inna, młodsza, ładniejsza, z ciekawszym content'em.

10 minut temu, RealLife napisał:

 

Ten makijaż mi się podoba. 

To jeden z powodów dlaczego kosmicie nie nawiązali z nami jeszcze kontaktu :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Można nie mieć żadnych atutów poza urodą ( nie twierdzę, że nie ma), ale jak widać samo to wystarcza kobiecie porządne ułożenie sobie życia.

 

To oczywiste, Ameryki nie odkrywasz ;)

Pytanie jest inne - co mężczyzna w takich sytuacjach ma robić? Bo moim zdaniem, gdy wypracuje sobie podobny, gorszy bądź lepszy (oczekiwany) poziom życia to nie głównie po to, by Paniom tego typu duszę i godność sprzedawać. Jak ktoś z Was napisał (a napisało wielu, na pewno @niemlodyjoda) - jeżeli ktoś podobnej proweniencji kiedyś nie zaszczyciłby Cię jednym spojrzeniem, traktując jak powietrze, zmienia po X czasu percepcję co do Twojej osoby, jak kogoś takiego traktować?

 

Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. Stan, który prywatnie nazywam od dawna "męskim bitter victory".

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest o wyglądzie kobiet i ich zarobkach tylko o jakichś influenserkach !
Normalnie kiedy ktoś skończy studia, pójdzie do pracy, zdobędzie uprawnienia zawodowe, nąbędzie doświadczenia będzie  zmieniał/a pracę po czasie, to siłą rzeczy każdy człowiek z upływem lat będzie wyglądał INACZEJ a już na pewno inaczej  niż te laseczki z filmiku i naprawdę inne rzeczy będą się liczyły.
Nie wiem ile lat mają użytkownicy Forum  ale podawanie przykładu młodych siks o wyglądzie takich które stoją przy kserach w biurach architektonicznych  albo na recepcjach  w kancelariach prawnych i to też tylko wtedy gdy jest casual friday i nie ma spotkań z klientami i robienie z tego wywodu ile to ona nie będzie zarabiała, i może lepiej żeby kręciła dupą na Insta zamiast zdobywała wykształcenie jest dla mnie niezrozumiałe. 
Szukajcie sobie fajnych dziewczyn w swoim wieku albo trochę młodszych o podobnych aspiracjach życiowych i wartościach a przy tym dobrych charakterach . Żadnych mezaliansów !!! A red pill zawsze z tyłu głowy!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Laska dzięki temu, że tak wygląda zarabia kupę hajsu. Z takimi zasięgami, współpracami zarabia bez problemu na tyle, żeby sobie jeździć mercedesem amg. 

 

 

Uroda bardzo szybko przemija, a na jej miejsce wskoczą młodsze i ładniejsze, które stoją już w boksach startowych. Jak już urody nie będzie nikt nie będzie chciał jej oglądać, wieć jak teraz mądrze nie zainwestuje to potem będzie zycie w biedzie, jak aktorzy i piosenkarze na emeryturach 300 zł. Bo nie myśleli co będzie potem.

 

  Youtube czy TikTok albo Instagram i "sława" tam zebrana na pstrym koniu jeździ co już zdążyło poznać wielu. Ilu już zapomnieliście tworców z tych portali? Nawet nie wiecie i nie pamiętacie. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - uroda przeminie, ale jeśli ma dobre geny to nawet i ta magiczna bariera 30 lat dla niej problemem nie będzie. Zobaczcie niektóre modelki w wieku 40 lat - nadal się sprzedają. I ona, jak będzie miała ponad 30 lat też dalej będzie. Nie będzie czegoś takiego, że nagle każdy będzie miał ją gdzieś. Nope.

Nawet, jeśli by tak było to i tak ma złoty okres który ma mały % osób - no bo kto, nawet przez 10 lat będzie żył w taki sposób? 

Jeśli będzie mieć nawet 40 lat, ale dbać to dalej będzie mieć bardzo duże branie. Nie ma co się oszukiwać, że nagle się coś w tym kierunku bardzo odmieni. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Władimir Władimirowicz napisał:

U chłopów też to działa 

W dużo mniejszym stopniu. Nawet, jak gość bardzo dobrze wygląda, nie robi takich zasięgów, jak kobieta bardzo ładna. Nawet, jak są pary facet bardzo dobrze wygląda i kobieta to gdy prowadzą osobne kanały laska ma zawsze dużo większe zasięgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, $Szarak$ napisał:

Panowie - uroda przeminie, ale jeśli ma dobre geny to nawet i ta magiczna bariera 30 lat dla niej problemem nie będzie. Zobaczcie niektóre modelki w wieku 40 lat - nadal się sprzedają. I ona, jak będzie miała ponad 30 lat też dalej będzie. Nie będzie czegoś takiego, że nagle każdy będzie miał ją gdzieś. Nope.

Nawet, jeśli by tak było to i tak ma złoty okres który ma mały % osób - no bo kto, nawet przez 10 lat będzie żył w taki sposób? 

Jeśli będzie mieć nawet 40 lat, ale dbać to dalej będzie mieć bardzo duże branie. Nie ma co się oszukiwać, że nagle się coś w tym kierunku bardzo odmieni. ;)

 

 

Nie wiem czy wiesz jak wygląda praca takiej modelki. 
Do firmy w której kiedyś pracowałem nasz szurniety CFO przyjął taką laskę po 15 latach pracy w modelingu. Laska w wieku 31 lat nie miała dosłownie nic. Teraz jest już po sudiach, aplikacji i jakoś ogarnia się życiowo ale kiedy mówiła jak kasują agencje i jak  zrozumiała to dopiero po kilku latach, że nie ma nic to uważa, że szybkie spierdolenie od tego blichtru jest jej najwięszkym sukcesem zaraz po skończonej aplikacji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spacemarine napisał:

Im bardziej się rozpędzą tym mocniej przypd..lą w bandę, już na yt są te influencerki po 30-stce co stają się swoją  parodią, a uroda b szybko znika, a zawsze będzie młodsza i ładniejsza

Zawsze może być też materiałem badawczym lub tylko barwnym tematem do snucia opowieści  dla gawędziarzy w stylu Bogdana ze smażalni raków. Oby Bogdana nie wykończył Nowy Ład i smazył dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal BestNie musi być modelką. Może założyć Onlyfansa a że ma fejm i jest ładna to zarobi z samego ofa kilkadziesiąt koła na miesiąc. 

 

Musiałaby strasznie źle prowadzona żeby nic nie oszczędzać - a jest prowadzona przez matkę która była Miss Polonia. 

 

Jestem pewien, że masa bogatych gości też do niej zarywa. Jak ma się nie usatwic? Ustawi. 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, $Szarak$ napisał:

@Personal BestNie musi być modelką. Może założyć Onlyfansa a że ma fejm i jest ładna to zarobi z samego ofa kilkadziesiąt koła na miesiąc. 

 

Musiałaby strasznie źle prowadzona żeby nic nie oszczędzać - a jest prowadzona przez matkę która była Miss Polonia. 

Only fans to wymysł ostatnich lat i to chyba nie jest dla wszystkich z tych kobiet a co do "prowadzenia". Agencja jest do maksymalizowania zysków z dziewczyn, klientów, a nie do tego żeby komuś było dobrze po 20 latach pracy.

5 minut temu, $Szarak$ napisał:

Jestem pewien, że masa bogatych gości też do niej zarywa. Jak ma się nie usatwic? Ustawi. 

Kiedy chodziłem z nia na obiady w pracy lub na spotkania z klientami czułem sie jakbyśmy to dzisiaj powiedzieli jak na jednej wielkiej niekończącej się paradzie wszytkich jednostek Cuckoldwery ale z jakichś względów kobieta skończyła studia i zdała niełatwe egzaminy zawodowe i teraz pracuje raczej na back office niż z klientem bo jak sama niedawno mi napisała -"ma juz dość tych śliniących się typów na każdym kroku".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal BestOna nie musi nawet i modelingu już. Może zostać po prostu jakąś YouTuberka bo właśnie dlatego, że jest ładna to się wybiła. A jak będzie kręcić duże zasięgi pod filmami to będą pieniądze super. Możliwości ma ogromne. Jej jednego tiktoka milion osób potrafi obejrzeć także. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Jestem pod wrażeniem, jak dzisiaj łatwo, naprawdę ładniej dziewczynie zarobić porządną kasę.

Bez mediów społecznościowych nic takiego by nie miały. Teraz mają medium gdzie mogą urabiać ludzi swoją urodą i przyciągać kontent, więc są jak mała stacja telewizyjna. Dla reklamodawców cenny materiał. Więc mają swoje 5 minut. Dobrze sprzedają swoją urodę. Prawdziwą lub rasowaną makijażem i filtrami.

 

Są tak naprawdę medialnymi prostytutkami.

 

Ale np ta z tiktoka po kilku latach szwendania się po takich eventach i szukania okazji co będzie miała w głowie? Jakie poczucie swojej wartości? Jak mocno sprany mental i głód atencji/emocji na codzień? Kandydatka na bycie Trophy Wife. Ego na poziomie "Żon z Hollywood"? Jedyne problemy z jakimi będzie się gotowa mierzyć to jakie buty sobie kupić? Gdzie na wakacje pojechać? Kim chcą takie dziewczyny zostać? Kolejną dziewczyną Leonardo Di Caprio? Mogą tylko pomarzyć... i zwykle marzą... a kończy się to potem ogromnym uzależnieniem od atencji. 

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, דניאל napisał:

FbAJZwSX0AArFjG?format=jpg&name=4096x409

 

A mężczyzna w Polsce ile czasu musi pracować, żeby zarobić osiem stów?

Teraz dwa dni normalnie to dzień. Nie ma kurła z nią szans 😂

 

No i do tego zastanawiam się ostro czy wyłożyć pół tej obecnej dniówki, żeby sobie ulżyć czy to jednak za dużo xD. Ludzie płacący za zdjęcie jakiejkolwiek części ciała takiej pańci powinni być leczeni psychiatrycznie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Jeśli będzie na tyle zaradna to zarobi na tyle pieniędzy, że starczy jej do końca życia - a i partnera też bogatego znajdzie. 22 lata ma chyba - młoda dziewczyna. ;)

Myślę, że jej zarobki obecnie to bez problemu z 50k na miesiąc. Chodź zapewne to dużo więcej. Jeśli jest już popularna i ma umowy spore.

Takie życie mocno ryje bańkę. Skończy jako sfrustrowana i biedna 40+, na antydepresantach, z kotem i winem, której już nie chcą najlepsze chady wybierające młodsze. 

Jaki % 22 letnich Julek jest zaradnych. Ona przepierdzieli cały hajs na tego mercedesa AMG, torebki, buty, podróże. Zostanie z długami, gdy powinie jej się noga, zachoruje, zestarzeje się.

12 godzin temu, masculum napisał:

To jest dobre clue sprawy. Taka kobita będzie może i sławna i będzie miała hajs ale życia sobie raczej nie ułoży. Zadziała hipergamia i będzie miała problem ze znalezieniem partnera bo jej status już teraz jest zbyt wysoki. Partner o podobnym statusie lub wyższym będzie chciał się tylko zabawić a nie szukać relacji na stałe (chociaż są jakieś szanse, że się jej uda). 

Zrozumie to po czasie, tak jak @meghan lajkująca cytowanego posta Szaraka powyżej. ;-)

9 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Musiałaby strasznie źle prowadzona żeby nic nie oszczędzać - a jest prowadzona przez matkę która była Miss Polonia. 

Znasz jej matkę?

Bycie miss to autorytet z finansów?

Wiesz że jest dobra z ekonomii, finansów osobistych?

Może żeruje jeszcze na jakimś frajerze, którego złapała w młodości. Być może tonie w długach i pożycza od rodziny i córki, tego nie wiesz.

9 godzin temu, Personal Best napisał:

Kiedy chodziłem z nia na obiady w pracy lub na spotkania z klientami czułem sie jakbyśmy to dzisiaj powiedzieli jak na jednej wielkiej niekończącej się paradzie wszytkich jednostek Cuckoldwery ale z jakichś względów kobieta skończyła studia i zdała niełatwe egzaminy zawodowe i teraz pracuje raczej na back office niż z klientem bo jak sama niedawno mi napisała -"ma juz dość tych śliniących się typów na każdym kroku".

@Personal Best Łykasz bajki młodej niuni. Ma dość śliniących się przeciętniaków ale i tak pobija sobie nimi atencję.

Maluje się, stroi i perfumuje, bo liczy na ślinienie się na jej widok Chadów. Taka już jest kobieca natura, nie ma co psioczyć.

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.