Skocz do zawartości

Ku przestrodze


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Tak się zastanawiałem ostatnio nad pewna sytuacją, która wydarzyła się w moim otoczeniu. Otóż. Jest pani 31 lat. Gówniak 13 lat. Była małżeństwem z typem przez 13 lat i doszło do zdrady z jego strony podobno. Oczywiście rozwód, alimenty itp no i po rozwodzie. Pani pojechała na balety i tam poznała S. Po ponad 8 miesiącach S.  Zamieszkał z nimi. Jak twierdził.  Kilka razy kontakt mu się urwał z panią. Chuj wie dlaczego. Nie odpisała a tu coś,  coś znów. Tak się stało, że stracił robotę. I pani zaproponowała mu, żeby się do niej wprowadził. I znalazł robotę u niej w rejonie. Chłop przeprowadził się ponad 80 km na wiochę zabitą dechami. 

Pani oczywiście wzięła w tym czasie kredyt na 30 lat na odnowienie domu. I tak buli co miesiąc 1000 zł. S. Oczywiście z nią mieszka. I teraz punkt kulminacyjny. Ex mąż tej pani gdy dowiedział się, że ona układa sobie życie na nowo. Zaczął za nią latać znów. Wyzywał ją, ich w SMS codziennie. Pisał nawet na messenger do S. Ze mu dojebie i takie tam. 

S zapytał się Pani dlaczego na coś takiego pozwala. Ex mąż cały czas wyzwiska, że ich zniszczy itp. 

Na co Pani odparła. " nie zablokuje go,  bo on się musi też z synem widzieć i przez to musimy mieć kontakt kiedy go będzie brał." 

Jak dla mnie to ściema. Gówniak 13 lat a ma najnowszego iphona. Wystarczyło, żeby pani go zablokowała i żadna wiadomość by nie doszła. Ale jak dla mnie to ona miała ukryty w tym cel. O coś jej chodziło o emocje.

S. całą tą sytuacja był poruszony i pewnego dnia  po ponad 3 miesiącach gróźb i wyzwisk. Jak dla mnie. To wystarczyło to od samego początku było uciąć jaja przy samej dupie tzn zablokować i problemu by nie było. 

Ale ludzie są debilami chyba. No to S.  W końcu się wkurwił i pojechał do typa. Zajebał mu z partyznata, typ się złożył i go skopał po ryju, że mu szczęke w dwóch miejscach złamał. Oczywiście sprawa w sądzie, odszkodowanie i zawiasy. W międzyczasie czasie wyjebał się w ciążę z panią i dziecko już jest na świecie. 

Pani oczywiście robi mu jazdy, że ma dawać pieniądze na wyposażenie domu. Itp. Ma go w garści już. I raz mówi do mnie S. Ze baba mu powiedziała, że jak mu coś nie pasuje to może się wyprowadzić xddd

Oczywiście wielki figo fago Alvaro. 

Ja po prostu mu współczuję. Już lepiej samemu być. 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci rentierzy to wpadają na coraz lepsze pomysły jak zarabiać na wynajmie, tu metoda "na współzakredytowanego beciaka".

 

Książkowy przykład owinięcia faceta wokół palca, wszystko w co gość mógł wdepnąć to wdepnął, to jedyne co z tej historii jest do przyswojenia. Szkoda więcej czasu na rozmyślanie o takiej patologii.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ShadyMagnus napisał:

Ci rentierzy to wpadają na coraz lepsze pomysły jak zarabiać na wynajmie, tu metoda "na współzakredytowanego beciaka".

 

Książkowy przykład owinięcia faceta wokół palca, wszystko w co gość mógł wdepnąć to wdepnął, to jedyne co z tej historii jest do przyswojenia. Szkoda więcej czasu na rozmyślanie o takiej patologii.

Dokładnie. Nawet taki typek w robocie 61 lat tekst. " wiesz jak on ma przejebane?"  i ten dziad do niego " nie boisz się ze cie wyrzuci i w alimenty wykopie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Montella26 said:

Wystarczyło, żeby pani go zablokowała i żadna wiadomość by nie doszła.

Myślisz, że wtedy nie da się przyjechać pod dom i zrobić jazdę na całe osiedle?

Drogi też miałaby zablokować?

 

29 minutes ago, misUszatek said:

Pytanie do doświadczonej starszyzny: tak jak już dłużej żyjecie na tym łez padole, czy wszystkie kobietki takie są?

Są różne tak jak różni są ludzie, ale mechanizmy w genach mają takie same więc w dużym stopniu odpowiedź jest "tak".

Czy to murzynka z buszu, czy lady z Fifth Avenue - na pewne sytuacje reagują tak samo a która z w/w zachowałaby się kulturalniej dowiedziawszy się, że mąż poszedł na bok to by się jeszcze okazało.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Podbijam, dobre pytanie ogólnie. 

Wszystkie mają predyspozycje, nie wszystkie to zrobią. Okoliczności mogą być różne, czasem facet się wywinie. Są jedne mniej cwane inne bardziej cwane.... W sprzyjających okolicznościach większość taka będzie. Na koniec relacji zawsze są wkur... Na faceta że zmarnował ich czas a nic z tego nie wyszło i działają tak by było im dobrze i ewentualnie jak najwięcej wydrzeć. Z tego co rozmawiam z rozwiedzionymi (a jaka kobieta jest widać po rozstaniu) tonlazda chce jak najwięcej kasy i przywilejów, a jak jeszcze uda się dojechac byłego to tym lepiej, czasem mam wrażenie, że jedyne co powstrzymuje ich przed totalnym zniszczeniem ojca swoich dzieci to to, że jak się zawinie to nie będzie alimentów.....  Może gdzieś jest jakaś rozwódka co nie doi byłego i Minnie utrudnia, ale osobiście poznałem dwa przypadki albo jest totalnie popier.... I utrudnia po całości, albo jest niby normalnie ale gdzie może tam wbije szpile 

 

Zauważ że w społeczeństwie, to że kobieta zdradzona przez faceta rozpiera.... Mu auto w zemście jest jakoś akceptowalne.... Ale jak by facet jej rozwalił auto to przemocowiec i do rzęs że już nie są razem...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, misUszatek said:

czy wszystkie kobietki takie są?

Nie, nie są teraz wszystkie takie. Ale wszystkie MOGĄ takie być. Czyli dziś mogą być inne, a jutro - jeszcze inne. Nie przewidzisz, nie zabronisz... 

Zresztą to odnosi się do każdego człowieka - jesteśmy zmienni w czasie. Czyli nigdy nie możemy "tacy być" - możemy co najwyżej od czasu do czasu "tacy bywać".

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, misUszatek napisał:

Pytanie do doświadczonej starszyzny: tak jak już dłużej żyjecie na tym łez padole, czy wszystkie kobietki takie są?

 

Według mnie tak do końca huśtawki hormonalnej czyli do końca menopauzy to 99% kobiet jest w większym lub mniejszym stopniu  pierdolnięta :). Później robią się trochę bardziej stabilniejsze :).

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, prowokująco, po wielu jej tekstach, że jest stara, ja powiedziałem, że jest stara ale dla mnie jest ok.

Odpaliła jak Tesla na skrzyżowaniu.

Co ciekawe - później nawet tego nie pamiętała.

Zadziałał mechanizm.

 

"Wal się stara kurwo!"

"Tylko nie stara!!!"

Znane?

 

Jeśli ktoś myśli, że się dogada, niech myśli, myśleć podobno jeszcze wolno.

Jeśli komuś coś doradzi w/w sytuacja/opis - mam plus gdzieś tam w górze gdzie dbają o mężczyzn.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.