Skocz do zawartości

Prawa opiekuńcze a dobro dziecka


Gianni

Rekomendowane odpowiedzi

https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2022-08-23/nagrania-i-wzajemne-oskarzenia-rodzice-walcza-o-dziecko/

 

Natknąłem się ostatnio na ten reportaż w TV iiii musiałem aż przecierać oczy i uszy ze zdumienia, że takie coś emitują na takim kanale. 

Sąd jak zwykle swoje, a dobro dziecka swoje. Jednak zachowanie i reakcja Pani policjant podczas próby odebrania dziecka ojcu...coś pięknego i wielkie brawa za takie podejście do sprawy. 

Nie będę zbyt wiele komentował, to trzeba zobaczyć. Jednak im więcej takich rzeczy jest nagłaśnianych tym lepiej. Być może sądy zaczną podchodzić do danej sprawy bardziej indywidualnie, nie stereotypowo kierując się tylko i wyłącznie dobrem dziecka, a nie jednego z rodziców.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek kierowanie się dobrem dziecka kończy się, gdy zostają wniesione papiery o rozwód.

 

Tutaj skrajny przypadek, tej babie ani przez minutę życia tego dziecka nie zależało na dobru tej dziewczynki.

 

Ton wypowiedzi ohydny "zawiozłam NAWET męża do kliniki niepłodności", no po prostu byłaby w stanie powiedzieć, że "urodziła niepełnowartościowy produkt przez chłopa i ona będzie gościa teraz prześladować za to". Długo się zastanawiałem czy to tak w ogóle napisać, czy niezbyt mocny tekst ale tak odbieram postawę tej "matki", to już nawet nie jest blackpill.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję rozwiązanie:

Toporek-Cold-Steel-Trail-Boss-90TA.jpg

 

maczeta-dwureczna-gigant-82cm-najwieksza 

 

Jak sam za dziećmi nie przepadam, tak tutaj na takie kurestwo odpowiedziałbym pełnym ogniem. 

 

Dla mnie niewyobrażalne jest to ile "wałków" w czasie obecnym przechodzi, jeśli ktoś szuka kata to się polecam.

 

Ludzie którzy powinni mieć betonowe buciki chodzą po ulicach a reszta się cieszy, taki czas nastał.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.