Skocz do zawartości

Ukraińcy biją i terroryzują polskich kierowców


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Dzicz to dzicz, zabużańska, azjatycka.

Nawet liczni polscy wielcy przyjaciele nie są w stanie przykryć ponurej rzeczywistości "wielkiej przyjaźni i braterstwa".

Jak to pisałem? Uratuj żmiję zimą...? No właśnie.

Dedykuję wideoblog Uszi'ego wszystkim judaszo-trollom, może oprzytomnieją (wątpię, jak ktoś ma fistaszki z kompostem zamiast mózgu).

 

 

  • Like 13
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Ukraińcy biją i terroryzują polskich kierowców

Dziś Pani z hotelu opowiadała mi pewną sytuację. Jedna Ukra mieszkająca za free u kogoś w domu bo ją ktoś przyjął, obiadki pod nos, została zapytana czy jak Polacy byliby w podobnej sytuacji czyt. sytuacja byłaby odwrotna to czy Ukry pomogliby w taki sam sposób. Ośmiałą się cynicznie i powiedziała, że jakiś chleb i woda by się dla Was znalazła, ale na pewno nie tak jak Wy traktujecie nas. Do tego coraz więcej słychać głosy, że to lenie i pracować się nie chce.

 

Czasem się zastanawiam czy jesteśmy narodem głupim, naiwnym czy po prostu przyzwyczailiśmy się, żeby mieć twardą dupę i dawać się jebać. 

 

Do lekarza pierwsi, zusu za nich pracodawcy nie płacą, do własnych łóżek ich Polacy wpuścili, 500+ itp. 

 

Polak we własnym kraju jest paziem, ma jebać na wszystkich dookoła aż zdechnie. Dość, że musi jebać coraz więcej godzin to jeszcze do lekarza tylko prywatnie bo Ukry zapchały kolejkę. Imo obecnie jest punkt kulminacyjny rozbioru naszego kraju od środka. 

 

Nie umniejszam tragedii tej sytuacji, ale do chuja karmazyna nie powinno to być rozwiązane tak jak jest, gdzie Polak we własnym kraju jest śmieciem. 

 

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Like 23
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Jorgen Svensson said:

Do lekarza pierwsi, zusu za nich pracodawcy nie płacą, do własnych łóżek ich Polacy wpuścili, 500+ itp. 

Niedawno mój wspólnik miał coś urzędowego do załatwienia. Umówił wizytę internetowo itd. Przychodzi a tu tłumy Ukraińców w urzędzie w kolejce. On umówiony na godzinę idzie na pewniaka a tu tłum ukrów zaczyna ujadać, że się wpycha. Mało tego - tubylczy ochroniarz podchodzi z wątami do niego. No to wysłał dzięcioła na palmę  a Ukrom - ze spokojem, że mają zamknąć mordy, bo są tu gościnnie, przejazdem i na naszej łasce, to nasz kraj więc niech siedzą karnie i czekają aż na nich łaska spłynie. Pozamykali mordy i siedzieli dalej grzecznie na zydelkach. Tak jak pisałem - kacap tylko pod butem czuje respekt i się stosuje zamiast narzucać własne, irracjonalne reguły. Nie bądźcie miękkimi fajami. Oni u nas nie mają nic do gadania a za każde pyszczenie należy się ich sekowanie, żeby się przynajmniej nie rozbrykali. Bo już ich aż nadto. 

  • Like 19
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o jednym. Jesteśmy WASALEM o stopniu takiej niezależności jak było pomiędzy Księstwem Warszawskim, a Napoleonem.

Ukraińcy czują, że jako tako front się trzyma i nie upadną za prędko, więc chcą teraz dociąć "resztę" kuponów i w pełni zacząć dym*** rząd polski. 

W okresie końcówki lutego-maja było odprężenie, bo tam wtedy w Kijowie była panika, że zaraz ich rząd upadnie więc i było więcej przymilania się i świecenia na "ładne oczy".

I zgaduję, że dopiero jak na froncie coś się zmieni znowu na korzyść Rosji to wtedy ponownie nastąpi zwrot w polityce ukraińskiej i "tymczasowe" wyciszanie tematu i ponowne zgrywanie "niewiniątka"... . 

Dlatego też lepiej, żeby Rosjanie w końcu wygrali tą wojnę. Wykrwawiając się maksymalnie jak się tylko da, z setkami tysięcy zabitych i rannych + całą ludnością ukraińską zbiegłą z przez zajętych przez nich terenów. I Rosja wtedy za dużo nie zyska (brak przejętej ludności + nie będzie miał kto zasiedlić terenów "Noworosji"). Jak i Ukraina nie będzie mogła szczekać, bo będzie wtedy kompletnie niczym bez swoich obwodów z największymi zasobami mineralnymi. :)

Edytowane przez Hubertius
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Hubertius said:

Zapominacie o jednym. Jesteśmy WASALEM

Jesteśmy. Ale nie podległym Ukrom. Chociaż Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Łukasz Jasina uważa że jesteśmy ich sługami.

https://pch24.pl/jestesmy-slugami-narodu-ukrainskiego-kompromitujace-stwierdzenie-rzecznika-msz/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jan III Wspaniały napisał:

Jakim cudem go jeszcze nie zbanowali?

Chłop nauczył się stosować żonglerkę słowami, w dzisiejszych czasach aby coś przekazać na YT albo trzeba żonglować albo stosować jakiś kod. 

Na moim kanale dostałem strike'a bo wrzuciłem reapload filmu "You can't catch virus".

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rnext napisał:

Jesteśmy. Ale nie podległym Ukrom. Chociaż Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Łukasz Jasina uważa że jesteśmy ich sługami.

https://pch24.pl/jestesmy-slugami-narodu-ukrainskiego-kompromitujace-stwierdzenie-rzecznika-msz/

Może i nie bezpośrednio Ukrom, ale wynika to "pośrednio". Jest "prikaz" z zachodu, by wchodzić w du** Ukrom kosztem naszych interesów?

No to nasi rządzący wchodzą w du** Ukrom i są tzw. "sługami narodu ukraińskiego". 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Rnext napisał:

Dzicz to dzicz, zabużańska, azjatycka.

Nawet liczni polscy wielcy przyjaciele nie są w stanie przykryć ponurej rzeczywistości "wielkiej przyjaźni i braterstwa".

Jak to pisałem? Uratuj żmiję zimą...? No właśnie.

Dedykuję wideoblog Uszi'ego wszystkim judaszo-trollom, może oprzytomnieją (wątpię, jak ktoś ma fistaszki z kompostem zamiast mózgu).

 

 

 

 Włąśnie chciałem założyć wątek:D Co tu dużo mówić? Czy ktoś ma pytania? Czy ktoś ma wątpliwości, czy ktoś ma złudzenia, co do "rządów" i prawdziwych intencji srawa i srawiedliwości?

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

Bardzo głupim. 

 

Październik 2020 przypominam.

 

 A nie 2019?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jeden młodszy znajomy miał przygodę, poszedł ze swoją matką do urzędu bo ta miała odebrać dowód, chyba rejestracyjny od samochodu, też była umówiona jak mówi @Rnext.  Na miejscu oczywiście wielki pan ochroniarz zabronił wstępu do urzędu bo teraz "ukraińców" wpuszczają. Dzięki koledze czapka spadła temu ochroniaczu, dostał liścia w daszek i obietnicę wpierdolu, do tego informację że matka jest chora, ma nadciśnienie i inne problemy. 

 

Teraz szczerze, czy tu trzeba wychodzić na miasto z batem żeby dogadać się jak człowiek z człowiekiem, czy ten plebs da radę ogarnąć co jest w jego interesie, czy wszedłeś między wrony jak i one?

 

Ja sam nikomu gazu czy innych środków przymusu nie żałuję, bo ludzie czasami są tak upierdliwi. Tłuc to aż zdechnie, rząd tym bardziej.

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rnext napisał:

Tak jak pisałem - kacap tylko pod butem czuje respekt

Od czasów carskich. Taka mentalność.

Skoro leje w pysk to ktoś znaczny i pachoł stepowy uszy po sobie. Ale jak slyszą, żeśmy ich słudzy i wciskamy im kasę ( to już nie jest rozdawnictwo, to wciskanie kasy ) to będzie tu cyrk.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Edelgeist napisał:

A nie 2019?

 

Chodziło mi i "piekło kobjed" i stado kukoldów niosących torebkę za mysią ale siedzących cicho kiedy dyma się ich w sądach rodzinnych na alimenty, dzieci i w ogóle wszystko.

 

Wtedy dotarło do mnie dobitnie, że polska to kobieta i tylko one rządza natomiast polactwo mnie brzydzi i sie go zrzekam.

  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Rnext napisał:

Dzicz to dzicz, zabużańska, azjatycka.

 

Jechać z nimi. Bez zbędnego p.....a w tańcu. 

Pana potrzebują, bo bez niego wychodzą z DNA zwyczaje stepowe!

Edytowane przez Zatarra
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Czasem się zastanawiam czy jesteśmy narodem głupim, naiwnym czy po prostu przyzwyczailiśmy się, żeby mieć twardą dupę i dawać się jebać. 

To jedno.

 

Drugie, że polski rząd wiedział, że będzie wojna od października i nic nie zrobił aby się do niej przygotować. Obozy dla uchodźców, zabezpieczenie surowców itd.

 

 

Edit: przypomnę jeszcze tylko, że na 90% terytorium Ukrainy nie toczą się walki.

Edytowane przez cst9191
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za przeżywanie. Chyba wam za mocno braun wleciał tzn - stop ukranizacji Polski!!! Stop! 

Jak można się dziwić, że na x milionów ludzi znajdą się tacy, którzy nie będą umieli się zachować? Czy zna ktokolwiek z was na świecie taką społeczność, że wszyscy są wspaniałymi obywatelami którzy nie sprawiają ŻADNYCH problemów? 

I nie podawajcie argumentów, że wojna i każdy mężczyzna powinien walczyć bo już tu przed wojną była ich masa. 

 

Chyba zapomnieliście, jak wielu Polaków siedzi za granicą np w UK, Niemczech - i to nie są małe liczby. A jeśli myślicie, że każdy Polak tam , grzeczny" i ,,cywilizowany" to sobie poszukajcie ilu już zostało skazanych. 

 

Więc więcej kłapania i narzekania, niż rzeczywistego zagrożenia. 

22 minuty temu, Rnext napisał:

No to wysłał dzięcioła na palmę  a Ukrom - ze spokojem, że mają zamknąć mordy, bo są tu gościnnie, przejazdem i na naszej łasce, to nasz kraj więc niech siedzą karnie i czekają aż na nich łaska spłynie.

Noi ta mentalność. Potem zdziwienie będzie, że coraz więcej konfliktów na linii Ukraińcy - Polacy skoro traktuje się ich jako ludzi drugorzędnie. Tu nie chodzi o to, żeby dawać im nadzwyczaj przywileje - tylko traktować po prostu normalnie. 

 

Ma lepsze kwalifikacje do pracy Ukrainiec albo jest wydajniejszy? No to pretensję, że zajmuje miejsce Polakowi są bez sensu. 

 

Zwyczajna zdrowa rywalizacja. Jeśli przez takich debili, jak Braun dojdzie do tego, że ludzie się za bardzo wkręca, to będą czuć Ukraińcy  frustrację. 

 

Ze zbożem ostatnio było podobnie. Rolnicy w Pl nagonka na Ukrainę bo z Ukrainy tanie zboże i przez to oni taniej sprzedają. No, ale w czym problem? Ktoś prowadził hodowle, kupił ukraińskie bo było tańsze i tyle. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na siłce. A tam dwie młode wymalowane siksy z Ukrainy. Robią szum i hałas na całą siłownię. Śmiechom i tańca nie było końca. Wszyscy oczywiście konsternacja na siłce. A jedną i drugą wskakuje na worek bokserki i mocno go ściska nogami. Potem wychodzę z siłki. A one uśmiechnięte odjeżdżają jakimś mercedesem. 

Inflacja, inflacja. Jebac na nich. 

Każdy dobry uczynek spotka zasłużona kara. 

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Jak można się dziwić, że na x milionów ludzi znajdą się tacy, którzy nie będą umieli się zachować

Racja. Ale setny raz pisze : ukraińcy przodują w liczbie popełnianych przez obcokrajowców w PL przestępstw! 

A płaszczenie się przed nimi ( wciskanie kasy, texty, że jesteśmy ich sługami ) rozzuchwala ich, daje poczucie wyjątkowej pozycji. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, $Szarak$ napisał:

Co za przeżywanie. Chyba wam za mocno braun wleciał tzn - stop ukranizacji Polski!!! Stop! 

Jak można się dziwić, że na x milionów ludzi znajdą się tacy, którzy nie będą umieli się zachować? Czy zna ktokolwiek z was na świecie taką społeczność, że wszyscy są wspaniałymi obywatelami którzy nie sprawiają ŻADNYCH problemów? 

I nie podawajcie argumentów, że wojna i każdy mężczyzna powinien walczyć bo już tu przed wojną była ich masa. 

Sranie nie przeżywanie. Chcesz to idź pod dyktando ukraińskiego żyda zeleńskiego czy jak mu tam. Pomimo historii, Wołynia zostali tu przyjęci jak bracia więc powinni mordy stulić, a ja jako Polak ani grosza na tą bandę bym nie wpłacił.

 

Polecam wprowadzenie karty socjalisty, każdy chętny się zgłosi po taką kartę, będzie sobie płacił podatki na 500+, na ukry i inne wydarzenia typu respiratory od handlarza bronią na COVID19, szepionki i inne tarcze. Won od mojego portfela darmozjady.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tmr napisał:

Racja. Ale setny raz pisze : ukraińcy przodują w liczbie popełnianych przez obcokrajowców w PL przestępstw! 

A płaszczenie się przed nimi ( wciskanie kasy, texty, że jesteśmy ich sługami ) rozzuchwala ich, daje poczucie wyjątkowej pozycji. 

 

Jeśli przeliczeniowo na x osób to i tak za wielkich różnic nie ma. Ja tylko przypomnę, że zdecydowana większość która tu przyjechała to kobiety z dziećmi. I Wystarczy sobie wejść i zobaczyć grupę wiekową  podczas przyznawania peseli. 

Ktoś coś?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Co za przeżywanie. Chyba wam za mocno braun wleciał tzn - stop ukranizacji Polski!!! Stop! 

Jak można się dziwić, że na x milionów ludzi znajdą się tacy, którzy nie będą umieli się zachować? Czy zna ktokolwiek z was na świecie taką społeczność, że wszyscy są wspaniałymi obywatelami którzy nie sprawiają ŻADNYCH problemów? 

I nie podawajcie argumentów, że wojna i każdy mężczyzna powinien walczyć bo już tu przed wojną była ich masa.  

Błąd. To nie są pojedyncze przypadki i będzie ich więcej. To kontynuacja zapowiadanej przez ukraińców "wojny handlowej" z początku tego roku. 

Tak. Zapominalskim trzeba to przypomnieć. 

Swoją drogą jest to właśnie to co pisałem wyżej, że nasz "brat" wschodni musi być jak najsłabszy. Skoro teraz nam pyskują to pomyślcie sobie co będzie w czasie pokoju z hipotetycznym stanem obecnych granic wschodnich. 

Nie zdziwiłbym się, jak na zachód Ukraińcy zaczęliby nagłaśniać, że w południowo-wschodniej Polsce mniejszość ukraińska jest "prześladowana" i w tej chwili te "rdzenne tereny" powinny zostać z powrotem włączone do "macierzy". Spokojnie, na tą chwilę "mapki" z ukazywaniem terenów aż do Sanu jako "swoich" są schowane, ale jak przyjdzie czas to zostaną wyjęte z szuflady i odkurzone. :)

Oczywiście Niemcy by się oburzyli i NA PEWNO nie poparli "okrzyków wolnościowych" biednych "uciśnionych" i nie wywoływaliby żadnych nacisków na polski rząd. Na pewno... .

Zacznijcie rozważać wszystkie scenariusze i niech dotrze do was, że rząd ukraiński gra mocno na swoją korzyść... a ta korzyść jest naszą stratą. 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał:

. Ja tylko przypomnę, że zdecydowana większość która tu przyjechała to kobiety z dziećmi

A to są moje kobiety i dzieci że mam je utrzymać? To ja swojego życia nie mam? Kto powiedział że ja jestem frajerem do pomagania każdemu? Kto mi pomaga chociaż czynsz zapłacić czy paliwo po 8zł/ za litr kupić? A paszli won!

 

Wy coś robicie czy u rodziców mieszkacie, macie coś swojego? 

 

 

My płacimy własnym czasem, własnym życiem. Bez pytania o zgodę.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.