Skocz do zawartości

Ukraińcy biją i terroryzują polskich kierowców


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzenie usziemu to jakbym uwierzył w podziemne światy. 
Szury strasznie w ostatnich 2 miesiącach nakręcili się w nienawiści do Ukraińców i takie gównoinformacje spływać będą jak fala gnoju. Widać to po tagu #stopukrainizacjiPolski na twitterze. 

 

Poza tym ignorowanie kontekstu geopolitycznego w tym przypadku tylko pokazuje, że to nowa targowica. 

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

Dziś Pani z hotelu opowiadała mi pewną sytuację. Jedna Ukra mieszkająca za free u kogoś w domu bo ją ktoś przyjął, obiadki pod nos, została zapytana czy jak Polacy byliby w podobnej sytuacji czyt. sytuacja byłaby odwrotna to czy Ukry pomogliby w taki sam sposób. Ośmiałą się cynicznie i powiedziała, że jakiś chleb i woda by się dla Was znalazła, ale na pewno nie tak jak Wy traktujecie nas. Do tego coraz więcej słychać głosy, że to lenie i pracować się nie chce.

Znam tego typu historie. W większości kopiuj-wklejki z twittera. 

A prawda jest taka, że zdecydowana większość Ukraińców (dzieci, matki) zostali przyjęci przez innych Ukraińców już mieszkających w Polsce. Większość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, $Szarak$ napisał:

Jeśli przeliczeniowo na x osób to i tak za wielkich różnic nie ma.

Jeśli 1 mln ( przed inwazją ) robił tu taki bałagan. To 5 mln różnicę zrobi. Jak widać w innym temacie to już tą różnicę robią. 

Jeśli pracy nie podejmą to : albo będziemy ich utrzymywać ( już nas kosztują nasze braty ponad 25 mld ) albo będą tu kraść. Może cie uświadomię : kobiety też są sprawcami przestępstw i wykroczeń...ba, nieletni też są sprawcami występków. Przy wartości mienia poniżej 500 zł. Więc jeśli chciałeś bagatelizować poprzez inf o tym, że "pesele to przyznano głównie kobietom"( tak, do zasiłków im to niezbędne. Bo leb, który fure pierdolnie i wywiezie jako pomoc humanitarną nie chce i nie potrzebuje być rejestrowany )to nie wyszło. A ew.wzrost liczby kradzieży, drobnych występków to też "różnica" i negatywny wpływ na społeczeństwo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Strusprawa1 said:

Wierzenie usziemu to jakbym uwierzył w podziemne światy. 
Szury strasznie w ostatnich 2 miesiącach nakręcili się w nienawiści do Ukraińców i takie gównoinformacje spływać będą jak fala gnoju. Widać to po tagu #stopukrainizacjiPolski na twitterze. 

 

Poza tym ignorowanie kontekstu geopolitycznego w tym przypadku tylko pokazuje, że to nowa targowica. 

Oj, oj. Jak ktokolwiek śmiał coś powiedzieć niepozytywnego na temat wielkiego narodu ukraińskiego? XD

 

1 minute ago, Strusprawa1 said:

Wierzenie usziemu to jakbym uwierzył w podziemne światy. 

Wiem, że go nie lubisz, bo nie liże ukraińskiego pierścienia. Natomiast uszi powołuje się na onet. Sam tego nie wymyślił.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubertius Szanowny Panie... Kobiety napewno będą próbować oderwać część ziem Polskich (bo ich jest bardzo dużo) albo stare dziadki ukraińskie. Najwięcej Ukrainców jest w Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i takich miastach. NIE MA ICH tak, że na wschodzie kraju pokroju Przemyśl siedzi ich tak ogromna ilość, że hoho. Nope. Są po całej Polsce w dużych miastach - często stolicach województw. 

@Imiennik Ale dlaczego od razu utrzymywać? Nie wiem czy dostali jakieś socjale, ale nie powinni. Przecież dużo z nich szuka lub znalazło już pracę. Na logikę - z czegoś muszą chyba żyć cnie? Bo w waszej wyobraźni chyba są darmowe mieszaknia wszędzie dalej a w marketach całe stoika jedzenia darmowego. 

@tmr Jeszcze raz to co wyżej. 

Ale dlaczego od razu utrzymywać? Nie wiem czy dostali jakieś socjale, ale nie powinni. Przecież dużo z nich szuka lub znalazło już pracę. Na logikę - z czegoś muszą chyba żyć cnie? Bo w waszej wyobraźni chyba są darmowe mieszaknia wszędzie dalej a w marketach całe stoika jedzenia darmowego. 

@tmr 

@manygguh A ty rosyjskiego di*ka. Chodź sami się określają jako bracia z krwi i praktycznie niczym się nie różnią. xd Przecież oni sami mówią, że to ich braterska wojna. :D 

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał:

@Hubertius Szanowny Panie... Kobiety napewno będą próbować oderwać część ziem Polskich (bo ich jest bardzo dużo) albo stare dziadki ukraińskie. Najwięcej Ukrainców jest w Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i takich miastach. NIE MA ICH tak, że na wschodzie kraju pokroju Przemyśl siedzi ich tak ogromna ilość, że hoho. Nope. Są po całej Polsce w dużych miastach - często stolicach województw. 

 

No tak, tyle że jak "hieroje" wrócę z "ostfrontu" to na pewno sytuacja będzie "stabilna". 😆

Zacznij myśleć w perspektywie przyszłych lat i co może być "pojutrze", bo to co jest "teraz" w mgnieniu oka staje się "wczoraj"... .

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, $Szarak$ napisał:

@Imiennik Ale dlaczego od razu utrzymywać? Nie wiem czy dostali jakieś socjale, ale nie powinni. Przecież dużo z nich szuka lub znalazło już pracę. Na logikę - z czegoś muszą chyba żyć cnie? Bo w waszej wyobraźni chyba są darmowe mieszaknia wszędzie dalej a w marketach całe stoika jedzenia darmowego. 

 

Na logikę to weź skąd na to wszystko płynie kasa. Cytując Korwina, wręcz parafrazując "jak nie rozumiesz to Twój problem".

 

 

Podsumowanie jest takie że robisz za frajera we własnym domu. Frajer czyli nie ktoś kogo obrażam. Frajer to osoba dająca się dymać na lewo i prawo. @Mosze Red dawał znać, odszukaj jego temat, ile pojazdów kupiłeś w tym roku a ile poszło za granicę?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hubertius napisał:

No tak, tyle że jak "hieroje" wrócę z "ostfrontu" to na pewno sytuacja będzie "stabilna". 😆

Kto wróci z tego frontu? Przecież ukraińska armia jest już zniszczona! Rosja zabiła już z 300k ukrainców. Nie ma kto wracać. :) 

@manygguh Eh no tak. Dwa słowa się nauczył - nie nowość.

@Imiennik Cytując korwina.... heh. ,Mieszkam na wsi i dzięki temu, że ukraińskie zboża przybyło do Polski w dużych ilośćiach, ludzie na wiosce kupili je sporo taniej, niż wcześniej. Może być?

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, manygguh napisał:

Oj, oj. Jak ktokolwiek śmiał coś powiedzieć niepozytywnego na temat wielkiego narodu ukraińskiego? XD

Tak, rzygam propagandą antyukraińską wśród ludzi, którzy mają braki w elementarnej wiedzy (Uszi to jeden z apologetów "teorii spiskowych"), a którzy uważają się za wielkich Polaków-mędrców. 
Są zwyczajnie planktonem ogłupionym przez rosyjską narrację jako coś "inaczej myślącego" lub "wyłącz tv! Włącz myślenie!". Oczywiście nie potrafią wyjaśnić czy to realnie CAŁOŚCIOWO (a nie wyrywkowo jak tutaj) sprzyja to Polsce - czy z naszymi gigantycznymi problemami demograficznymi potrzebujemy Ukraińców (tak, potrzebujemy, pogódźcie się z tym) oraz jaką mamy sytuację w układance geopolitycznej. Jeśli komuś się widzi jako coś ok żądania Rosjan z grudnia 2021, to niech wypi/rdala do Moskwy jak Skalski z kresów.pl wypirdolił. 

 

Ciężko liczyć na konstruktywną debatę na tym miejscu, bo albo zostają emocjonalnie (kobieco wręcz) zakrzyczany, wyśmiany i zohydzony albo będzie mi wręcz grożono, bo myślę inaczej w tej kwestii. 

 

16 minut temu, manygguh napisał:

Wiem, że go nie lubisz, bo nie liże ukraińskiego pierścienia. Natomiast uszi powołuje się na onet. Sam tego nie wymyślił.

Nie lubię go, bo u samych podstaw ma kompletnie spirdolone poglądy w każdej niemal kwestii i trzeba być ślepym by tego nie dostrzegać. Jest typem szura (sam kiedyś byłem szurem), który myśli, że cały świat kręci się wokół niego, że rozkręci sam światową finansjerę, że cały świat polega na tym, aby rozgryźć światową konspirację, która kontroluje absolutnie wszystko we wszechświecie - także to czy ktoś oddycha, coś kupuje, jak ktoś myśli, co jest wielutną bzdurą. Taka podstawa filozoficzna o świecie prowadzi do tego, że ci ludzie są zazwyczaj w życiu prywatnym kompletnymi przegrańcami i do niczego innego taka postawa życiowa prowadzić nie może. To zresztą wymaga dłuższego opisu, bo czasem jest to naprawdę fascynujące zjawisko, które dobrze w sumie Kelthuz opisał gdy mówił o turbosłowianach(dam tu link na koniec). O Uszim to jeszcze mówiłem w wątku o wojnie, gdzie kompletnie pokazał jak kompletnie nie ma pojęcia o współczesnych technologiach. Jeszcze Balda szanuję, bo potrafi się zainteresować tematem samochodów, AI lub biorobotów oraz naprawdę pokazać ich możliwości, co spotyka się w komentarzach z buntem, że motłoch chce teorii spiskowych, a nie pokazania możliwości jakiegoś tam algorytmu AI. Motłoch chce emocji. Motłoch chce poczucia, że ktoś na górze ich r/cha - np. globaliści, politycy, źli kapitaliści, prywaciarze czy Bill Gates.

Dyskutowałem też na telegramie z apologetami tego typu myślenia i są to bardzo ograniczone umysłowo istoty nie potrafiące nic oryginalnego od siebie wymyślić - powtarzające to, co ich apologeci im zadadzą (tak, także mam tu na myśli grupę NEOSkraków na telegramie - z takimi kurwa szurami nigdzie się jeszcze nie spotkałem [polecam sprawdzić]).

 

 

19:50, 24:57

 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, $Szarak$ napisał:

Kto wróci z tego frontu? Przecież ukraińska armia jest już zniszczona! Rosja zabiła już z 300k ukrainców. Nie ma kto wracać. :) 

Jeżeli odnosisz się do tych raportów rosyjskich, gdzie było podawane, że około 200k Ukraińców to ranni i zabici to dobrze wiemy jak należy temu wierzyć.

Tak więc ile powinni Ukraińcy stracić? No cóż, życzmy zarówno stronie ukraińskiej jak i rosyjskiej jak największych start liczonych w zabitych i rannych. 

Myślę, że coś ponad milion dla każdej ze stron zapewniłoby nam święty spokój na DŁUGIE lata. 

pepe-evil-plan-evil-plan.gif

P.S Mimo, że brutalnie to tak właśnie myślą "towarzysze anglo-sascy" walcząc do kiedy tylko się da "nieswoimi ludźmi". To tak jakby ktoś jeszcze nie pojął. :)

Edytowane przez Hubertius
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hubertius napisał:

P.S Mimo, że brutalnie to tak właśnie myślą towarzysze anglo-sascy, jakby ktoś jeszcze nie pojął. :)

Oj znamy tą narrację - wszystko co złe, to Anglo-Sasi. Łatwy koń ofiarny propagandy pro-germańskiej, pro-rosyjskiej i pro-chińskiej. To oczywiście przez Anglosasów wybuchła ta wojna, bo oczywiście Ukraińcy sami z siebie nie chcieli być częścią zachodu, bo mieli dość tego syfu u siebie, który został zasiany przez sowiecki styl rządzenia, a który sprowadzili im Rosjanie.

Posłuchaj lepiej dra Napierałę, a nie kacapskich knagohapaczy w rodzaju Sykulskiego ;) . 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Imiennik napisał:

@Hubertius podaj mi tutaj ŻETELNE ŹRÓDŁA, bo puki co ja rozgraniczam tylko na media wschodnie i zachodnie, a tym jak uczy historia nie należy dawać wiary. Równie dobrze można wierzyć w molestowanie dzieci przez UFO.

 

I? Wskazałem tylko jak i na ile można wierzyć w jakiekolwiek raporty z tego co się dzieje na wschodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hubertius napisał:

No tak, tyle że jak "hieroje" wrócę z "ostfrontu" to na pewno sytuacja będzie "stabilna". 😆

 

Przecież już mieliśmy miliony Ukraińców pracujących w Polsce i co się działo? Nic, dalej było bezpiecznie w Polsce. 
Nie ma to jak sztucznie szukać problemów tam, gdzie ich nie ma.

54 minuty temu, Montella26 napisał:

Byłem ostatnio na siłce. A tam dwie młode wymalowane siksy z Ukrainy. Robią szum i hałas na całą siłownię. Śmiechom i tańca nie było końca. Wszyscy oczywiście konsternacja na siłce. A jedną i drugą wskakuje na worek bokserki i mocno go ściska nogami. Potem wychodzę z siłki. A one uśmiechnięte odjeżdżają jakimś mercedesem. 

I co ma z tego wynikać? xD
Że nie można im drzeć pizdę, a tylko Polakom można? (tak, chodziłem na siłownie parę lat i Polacy też drą pizdę, ale mam na to wyjebane)
Że komuś nie można mieć dobrego samochodu, bo jest z Ukrainy? 
Co ja mam z tego wywnioskować? Serio. xD

Te historie kopiuj-wklejki robią się coraz bardziej żałosne.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Strusprawa1 napisał:

Przecież już mieliśmy miliony Ukraińców pracujących w Polsce i co się działo? Nic, dalej było bezpiecznie w Polsce. 
Nie ma to jak sztucznie szukać problemów tam, gdzie ich nie ma.

Były miliony, ale emigracyjne z własnej woli. Wyjeżdzali Ci, którzy naprawdę chcieli pracować i coś osiągnąć, a nie ciągnać socjal i żerować na systemie (co prawda nasze państwo samo się w tym temacie obecnie "podkłada").

Dają Ci bracia przykład "obcowania" i bezpośrednich kontaktów z Ukrami i nie wygląda to za dobrze. Ponadto w większości przykładów są to właśnie "nowo" przybyli.

Brak asymilacji, socjal + stawianie mniejszości nad większością = ciągłe konflikty na tle etnicznym między obydwoma krajami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, $Szarak$ napisał:

Cytując korwina.... heh. ,Mieszkam na wsi i dzięki temu, że ukraińskie zboża przybyło do Polski w dużych ilośćiach, ludzie na wiosce kupili je sporo taniej, niż wcześniej. Może być?

Tak, oczywiście, ale niech potomkowie mordu na moich pradziadach sobie sami te zboże kupią i niech sami je wpierdalają, może być? Najlepiej niech u siebie je żrą bo w razie NASZYCH problemów byli psami ZSRR jak i NZDAP czy jak tych skurwieli zwali :)

 

 

 

@Hubertius

Przepraszam nie "puki" tylko "póki".

Ot mój błąd na szybko.

 

Otóż możesz w tym momencie wskazać wiele źródeł nadających o takiej i takiej ilości ofiar po każdej stronie. Nie zdajecie sobie sprawy że pierdolnik jest większy niż z Covidem, tak ma być. Więc składajcie wiarę swojemu autorytetowi, a w tym czasie żywność i cała reszta leci w górę, kurwa aż tak ślepi jesteście?

Jesteśmy dymani równo już od dawna, covid to dla mnie apogeum, po co jest te forum? Sprawy relacyjne to tylko początek. Medycyna, ekonomia, tutaj oddajecie swoje życie.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Oj znamy tą narrację - wszystko co złe, to Anglo-Sasi. Łatwy koń ofiarny propagandy pro-germańskiej, pro-rosyjskiej i pro-chińskiej. To oczywiście przez Anglosasów wybuchła ta wojna, bo oczywiście Ukraińcy sami z siebie nie chcieli być częścią zachodu, bo mieli dość tego syfu u siebie, który został zasiany przez sowiecki styl rządzenia, a który sprowadzili im Rosjanie.

Posłuchaj lepiej dra Napierałę, a nie kacapskich knagohapaczy w rodzaju Sykulskiego ;) . 

 

 

 

 

Dobra dobra, już nam zachód pokazał przy "dawaniu" samolotów jak bardzo gotowi są się na nas momentalnie wypiąć. 

Nie żebym miał to "za złe", to nic innego jak kolejna "taktyka imperialna". Ale rozczulać się nad tym, że to coś innego niż rosyjska polityka?

To samo działanie i cel, trochę lepsze "szaty". 

P.S Weź mi nie przytaczaj kogoś kogo nigdy nie słuchałem, kto jest kurła Sykulski?😆

P.S 2 Anglosasi nie byli przyczyną, po prostu wykorzystali okazję i dolewali oliwy do ognia na linii Ukraina-Rosja. 

Edytowane przez Hubertius
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

American first! 

Deutschland, Deutschland uber alles.  

Pora na Polska First! 

Polska racja stanu powinna być pilnowana i kropka.  

 

Jeśli polska racja stanu to wspólnota z Ukraina to robimy a jeśli nie to nie.  Ale ma być zgodnie z naszym interesem.  

 

Polakom się wydaje że są jakimś Chrystusem narodów.  A wszyscy w Europie mają to w piździe xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał:

@Hubertius

 

Otóż możesz w tym momencie wskazać wiele źródeł nadających o takiej i takiej ilości ofiar po każdej stronie. Nie zdajecie sobie sprawy że pierdolnik jest większy niż z Covidem, tak ma być. Więc składajcie wiarę swojemu autorytetowi, a w tym czasie żywność i cała reszta leci w górę, kurwa aż tak ślepi jesteście?

 

Ale ja to wiem. 😆 Sory, mogłem doprecyzować, że tak samo nie należy ufać raportom "zachodnim" ze stratami rosyjskimi.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hubertius napisał:

Były miliony, ale emigracyjne z własnej woli. Wyjeżdzali Ci, którzy naprawdę chcieli pracować i coś osiągnąć, a nie ciągnać socjal i żerować na systemie (co prawda nasze państwo samo się w tym temacie obecnie "podkłada").

xDDD
Ty wiesz jak wygląda życie na Ukrainie i jak wyglądało także przed wojną? Kumpel ze studiów mi opowiadał (od wielu lat oczywiście także sam pracuje i płacił podatki w Polsce, co oczywiście umyka wielkim polskim patriotom z Londynu), że jego matka musiała (2017 rok) pracować na 2 etaty, by wiązać koniec z końcem (Iwano Frankiwsk). 
1/3 siły roboczej wyjechała z Ukrainy pracować za granicami, a ci, co zostali musieli pracować ciężko, bo nie ma tam żadnych socjali. Ci, co byli skorumpowani - policja, straż graniczna, politycy, w większości zostali na miejscu. Opłacało się zostać także wojskowym. Natomiast szaraczki jeździły do Polski pracować w najbardziej gównopracach i wielu sam także ich poznałem. 

Jedynie te, które najbardziej żerują na systemie to ukraińskie madki, które benefity dostały przez politykę naszego rządu, który myśli, że pieniądze się biorą z dupy, czyli z drukarki.

 

6 minut temu, Hubertius napisał:

Dają Ci bracia przykład "obcowania" i bezpośrednich kontaktów z Ukrami i nie wygląda to za dobrze. Ponadto w większości przykładów są to właśnie "nowo" przybyli.

Ja mam pozytywne doświadczenia "obcowania" z nimi i większość tego, co czytałem w internecie w tego rodzaju okazuje się fejkami, które potem spotykam na innych grupach dosłownie słowo w słowo wklejone. 
Oczywiście wyżej też pokazałem kompletnie z dupy oskarżenie, że ktoś jest z Ukrainy i ma dobry samochód, to oznacza, że źle, bo źle. Nie wiadomo o chj zresztą mu chodziło. 

 

 

7 minut temu, Hubertius napisał:

Brak asymilacji, socjal + stawianie mniejszości nad większością = ciągłe konflikty na tle etnicznym między obydwoma krajami. 

Nikt tak dobrze potencjalnie się nie asymiluje jak oni, a niestety przez naszą demografię potrzebujemy imigrantów, o czym pisałem. Szury sztucznie nakręcają się na indywidualne przypadki, które lubią nakręcać, co wygląda naprawdę żałośnie. Dawajcie całościowe dane, badania tak jak można pokazać te dane ze statystyk przestępstw na tle rasowym w USA, a nie "Ouuu tutaj Ukrainiec brzydko powiedział! NAGŁAŚNIAĆ!". 
Serio, trzymajmy poziom...

To ja tak jeszcze się nieśmiało spytam odnośnie narzekań na matki z dziećmi ze wschodu, to co zrobili współcześni polscy trzydziestolatkowie, aby ratować sytuację demograficzną Polski? Jaką macie receptę na rozwiązanie obecnego już problemu? Tak, wiem, że kobiety także wyjechały na zachód i tam się pożeniły i mają dzieci. Wiem to, ale problem istnieje i trzeba TEN problem nagłaśniać i pokazywać co nam grozi gdy struktura wiekowa będzie jak w Japonii, podczas gdy my nie będziemy mieć tak zautomatyzowanej gospodarki jak oni.

PWJI1Jc.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ze jeszcze nikt nie organizuje demonstacji z powodu inflacji,  podnoszenia cen benzyny itd.  No bo skoro Polacy tolerują wchodzenie sobie na głowę to można ich ruchać dalej.  

Jak to jest możliwe że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł zrobienia serii protestów.  

Przykładowo 

1.  Co miesiąc w 1 niedzielę miesiąca idziemy pod sejm palić opony.  I po kolei tematy tak żeby każdy mógł zaprotestować przeciwko temu co go boli.  Osobne demonstracje dla inflacji, dodruk kasy,  cen mediów,  zmian w podatkach - tzw.  Nowy ład.  Itp.  

 

Mamy jakieś grupy polityczne i przywódcy takicharszow powinni się znaleźć np. Taki Mentzen czy Sosnierz.  

Pokazać że jest ktoś kto ma pomysł na to wszystko

 

Przecież są te zbiórki internetowe.  Ja bym się chętnie dołożył żeby palić race pod sejmem i zmusić tych pedałów do zmiany podejścia.  Idą wybory.  Jak chce się coś zmienić to teraz jest najlepszy czas przygotowawczy! 

Edytowane przez Gixer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gixer napisał:

Dziwi mnie ze jeszcze nikt nie organizuje demonstacji z powodu inflacji,  podnoszenia cen benzyny itd.  No bo skoro Polacy tolerują wchodzenie sobie na głowę to można ich ruchać dalej.  

Jak to jest możliwe że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł zrobienia serii protestów.  

Przykładowo 

1.  Co miesiąc w 1 niedzielę miesiąca idziemy pod sejm palić opony.  I po kolei tematy tak żeby każdy mógł zaprotestować przeciwko temu co go boli.  Osobne demonstracje dla inflacji, dodruk kasy,  cen mediów,  zmian w podatkach - tzw.  Nowy ład.  Itp.  

 

To kiedy idziemy? Moje marzenie jest takie żeby zamknąć mnie z Tuskiem, Morawieckim, Kaczyńskim w pokoju i dać mi baseballa. Kiedy meczyk?

Niech ustawią się w kolejce żeby każdy dwa razy wpierdol nie dostał :)

 

Zrozumcie że Mentzen, Korwin czy inny Sosnierz jest tylko dla Waszej atencji, oni mądrze mówią ale są częścią tego systemu po to by Was marnować.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.