Skocz do zawartości

Slipy vs bokserki


Lethys

Slipy vs bokserki  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który rodzaj bielizny preferujecie?

    • Slipy
      4
    • Bokserki
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to u Was Panowie wygląda?

 

Ja swoją przygodę za małolata zaczynałem klasycznie z cottonworldami, które na dupie wyglądały jak spadochron 😆 Potem przyszedł czas na klasyczne bokserki, a następnie bardzo luźne bokserki. Z racji tego, że historia lubi zatoczyć koło, mam chęć powrócić do korzeni i kupić slipy, ale bardziej przylegające do dupska. W bokserkach jest mi teraz cholernie gorąco. Może gdy przyjdzie zima, to znów wrócę do czegoś dłuższego. 
 

Gdzieś natknąłem się na informację, że slipy nie są tak "zdrowe", bo uciskają jajka, ale wydaje mi się, że to wyłącznie kwestia dobrego doboru rozmiaru i wszystko powinno być w porządku.

Co kraj to obyczaj, co człowiek to opinia, więc pytam - który rodzaj z tej części garderoby gości u Was najczęściej?

Temat na luzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio bokserki irytują szczególnie te obcisłe jaj się pocą, bebech trochę mi przez wczasy urusl od piwska to ta gumka się wywija idź pan w pizdu  

Zarzuciłem ostatnio luźne takie spodenkowe o niebo lepsze ale znów strasznie jaja latają na lewo i prawo 

 

A splipy to nie wiem dawno ich ja dupie nie miałem 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Jak jest ciepło nie noszę niczego pod spodniami. Ile to zachodu zaoszczędzą przepuścić kabel przez nogawkę i możesz sikać praktycznie gdzie popadnie niespostrzeżony przez niewolników matrixa.

 

A jak sobie wtedy radzisz z ewentualną draską? lub mikro kropelkami po sikaniu? 

Gacie do pralki  wymieniasz i dowidzenia  a portki prac co dzień już nie duchem😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę slipy i bokserki pół na pół.

 

Dla mnie najważniejsze jest to, aby gacie dobrze leżały na dupie i wacku. Żeby nic nie odstawało i nie podwiewało. Nienawidzę luźnych worów. Źle się w nich czuję. Psują męską sylwetkę i kojarzą mi się z ulańcami, którzy o siebie nie dbają.

 

13 godzin temu, Lethys napisał:

mam chęć powrócić do korzeni i kupić slipy, ale bardziej przylegające do dupska

Jest fajna linia slipów Gatta for men. Wybieram ją najczęściej. Oddychają i szybko oddają wilgoć, co jest ważne przy uprawianiu sporów. Dobrze wyglądają , są w normalnej cenie i to polska marka, jeśli dla kogoś to ważne. Rozmiarówka raczej zaniżona.

Dobrze przylegające slipy robi też Sesto Senso, ale z tą marką mam większe doświadczenie z bokserkami, wiec nie będę jakoś mocno chwalił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dyzma_Prezes napisał:

A jak sobie wtedy radzisz z ewentualną draską?

 

Z draską jak ze ślubem. Nie dopuszczam, zawsze myję się po kupie.

17 godzin temu, Dyzma_Prezes napisał:

lub mikro kropelkami po sikaniu? 

 

Wykręcam i trzepię.

 

5 godzin temu, sargon napisał:

Oczywiście - do zlewu najlepiej ;>

 

🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja przez większość życia miałem spore zamiłowanie do slipów, a bokserki drażniły mnie przeszkadzającymi nogawkami. Jakiś czas temu trafiłem na bokserki DKNY, które mają krótkie nogawki i są mega elastyczne. Moim zdaniem doskonały kompromis między jednym a drugim. 

 

Pewnie inne marki też takie mają w swojej ofercie, ale żeby móc polecić to znam tylko te. 

Edytowane przez Rembo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.