Skocz do zawartości

Nadchodzące braki żywności itd


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Druid napisał:

Srowid znowu będzie szalał ;)

Z tym akurat można zgodzić się, tylko wiele informacji albo jest ukrywanych, albo przepadło mrokach historii.

 

 

konserwa.jpg

 

Ja jeszcze planuje sobie kupić to:

piecyk-koza-z-szamotka-9-cegiel-jaroslaw

Jakie konserwy długoterminowe polecasz ? Jest wiele, które są naprawdę dobre w smaku, tanie.

Nie pamiętam, jak się nazywały, bo jadłem parę ładnych lat temu.

 

Koza fajna ale do mieszkania w bloku nie wstawię :)

Kupowałem jakieś przeciętne konserwy typu krakus gulasz angielski 300 gram za 7 czy 8 zł za sztukę, szukam najdłuższy termin i to jest awaryjne jedzenie więc skłąd nie musi być super, bo jak będzie ok to dam to psiakom, a jak będzie głód to ta konserwa będzie rarytasem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Druid napisał:

Srowid znowu będzie szalał ;)

Z tym akurat można zgodzić się, tylko wiele informacji albo jest ukrywanych, albo przepadło mrokach historii.

 

 

konserwa.jpg

 

Ja jeszcze planuje sobie kupić to:

piecyk-koza-z-szamotka-9-cegiel-jaroslaw

Jakie konserwy długoterminowe polecasz ? Jest wiele, które są naprawdę dobre w smaku, tanie.

Nie pamiętam, jak się nazywały, bo jadłem parę ładnych lat temu.

To nie przypadek ze to w sercu Europy czyli w lechistanie odbyły się 2 wojny światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, xander99 napisał:

dbyły się 2 wojny światowej.

A nie w całej Europie, również Azji ?

14 godzin temu, spacemarine napisał:

a jak będzie głód to ta konserwa będzie rarytasem

Kup jeszcze z 2 kartony papierosów i alkohol, co może latami leżakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/7/2022 at 2:11 PM, Eskel said:

Gotowi na wypłaszczenie krzywej? 😂

 

 

Ten niemiecki cymbał w spódnicy (cymbałka? cymbalistka?) ma już i wiekiem i "praniem mózgu" wypłaszczoną korę mózgową, to i chce, żeby wszędzie było płasko. Zresztą teraz prawdziwą epidemią jest właśnie "syndrom wypłaszczenia kory" u polityków. Jak się patrzy na to co mówią i robią, trudno nie odnieść wrażenia, że postradali zmysły. Chociaż... może nigdy ich nie mieli. Zaraza jakaś? Może ich trzeba poszczepić masowo? Ołów ponoć działa wybitnie leczniczo ;) I grafen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.