Skocz do zawartości

Zamknięcie niezależnej telewizji wRealu24. Czy przyjdzie kolej na następnych?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 Czy mamy do czynienia z kolejną fazą pełzającego totalitaryzmu, w którym pomniejszym twórcom będą zamykane usta? Fakt, że raczej ich nie oglądałem. Może przejrzałem kilka materiałów, w ciągu ostatnich kilku lat, ale czy czasem nie przyjdzie kolej na pozostałych? Atora, Usziego, BnB etc... Jak to mówi przysłowie: "Kiedy przyszli po lysych, nie protestowałem, nie byłem łysy. Kiedy przyszli po grubych, nie protestowałem. Nie byłem gruby. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował, nikogo nie było"...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2022 o 10:30, Edelgeist napisał:

 

Czy mamy do czynienia z kolejną fazą pełzającego totalitaryzmu, w którym pomniejszym twórcom będą zamykane usta? Fakt, że raczej ich nie oglądałem. Może przejrzałem kilka materiałów, w ciągu ostatnich kilku lat, ale czy czasem nie przyjdzie kolej na pozostałych? Atora, Usziego, BnB etc... Jak to mówi przysłowie: "Kiedy przyszli po lysych, nie protestowałem, nie byłem łysy. Kiedy przyszli po grubych, nie protestowałem. Nie byłem gruby. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował, nikogo nie było"...

 

Dobry początek, jeszcze wobec założycieli przydałby się intensywny i długotrwały konwejer, który pomoże dowiedzieć się, jakie są ich źródła inspiracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.