Skocz do zawartości

Głęboki pokłon Bracia Samcy


Trzeci Oficer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia! 


Odkryłem to forum zupełnym przypadkiem. Chociaż niezupełnie. Odkryłem to forum bo szukałem odpowiedzi u wujka googla, na pytanie jak to jest, że spodobała mi się dziewczyna, wręcz mnie pochłonęła swoja osobowoascia, ale po kilku miesiącach przestała mi się podobać fizycznie. Zainteresowania się zgadzają, podejście do życia, ale niestety fizycznie mnie przestała pociągać. I zacząłem odkrywać kolejne tematy forum. Genialnego forum. Forum które jest kopalnia złotej wiedzy. Strasznie błądziłem przez większość życia nie mogąc się odnaleźć. Przez 2 dni namiętnej lektury odkryłem więcej odpowiedzi niż przez ostatnie minimum 2 lata.

 

Dziękuję wam za to forum 😉

  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Trzeci Oficer napisał:

Przez 2 dni namiętnej lektury odkryłem więcej odpowiedzi niż przez ostatnie minimum 2 lata

Witaj, baw się zatem dobrze i korzystaj z zasobów, ja dopiero po ~3 miesiącach przekopywania forum i starych tematów coś tam liznąłem, także sporo dobrej zabawy przed Tobą. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Pozwolę sobie pozgadywać czemu przestała cię pociągać ta dziewczyna. Wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę.

 

Przeintelektualizowana, "przedsiębiorcza", za dużo cech męskich względem kobiecych, nie chcę rodzić dzieci, zająć się domem, pewnie po studiach.... Udało mi się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Król Jarosław I said:

Witaj.

 

Pozwolę sobie pozgadywać czemu przestała cię pociągać ta dziewczyna. Wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę.

 

Przeintelektualizowana, "przedsiębiorcza", za dużo cech męskich względem kobiecych, nie chcę rodzić dzieci, zająć się domem, pewnie po studiach.... Udało mi się?

Pewnie zamiast do psychologa poszła na psychologię...

Witaj. Rozgość się. Korzystaj czerp wiedzę, ale też wspieraj! Dbaj o gramatykę i kulturę dialogu. Z biegiem czasu doradzaj braciom w dziedzinach w których możesz doradzać. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!😎

 

5 godzin temu, Trzeci Oficer napisał:

Odkryłem to forum zupełnym przypadkiem.

 

5 godzin temu, Trzeci Oficer napisał:

bo szukałem odpowiedzi u wujka googla, na pytanie jak to jest,

Czyli miałeś niezłego farta, w sumie jak ja kilka lat temu. Farta, bo algorytm/ whatever mógłby Cie równie dobrze przekierować na "oczami mENSZczyzny" albo inne rakowisko.🤔

 

 

5 godzin temu, Trzeci Oficer napisał:

Strasznie błądziłem przez większość życia nie mogąc się odnaleźć.

Jak większość z nas chyba tutaj.

 

5 godzin temu, Trzeci Oficer napisał:

ale po kilku miesiącach przestała mi się podobać fizycznie.

 

23 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

Pozwolę sobie pozgadywać czemu przestała cię pociągać ta dziewczyna. Wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę.

 

23 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

. Udało mi się?

 

Pytanie nie do mnie, ale prawidłowa odpowiedź to nie.  @Trzeci Oficer jest niedojrzałym chłopcem. Nie wie jeszcze i tu się nie dowie, że kobieta jak wino.🤣

 

5 godzin temu, Trzeci Oficer napisał:

. Genialnego forum. Forum które jest kopalnia złotej wiedzy.

Wiedzy szczególnie z zakresu chadologii i szczękologii współczesnej 🤣

A tek na serio, czytając starsze tematy w świeżkowni jak i tematy Mosze Reda - pamiętam to uczucie jakby wyrwało mnie z butów.

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dobrze, że zaprowadził Cie tu algorytm google a nie nagły rozwód bo księżniczka znalazła innego ;)

 

6 minut temu, Kiroviets napisał:

A tek na serio, czytając starsze tematy w świeżkowni jak i tematy Mosze Reda - pamiętam to uczucie jakby wyrwało mnie z butów.

Także tematy Długowłosego są warte uwagi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

i tak sobie pomyślałem po tym wpisie, że rozpocząłeś dość ciekawy problem. Można nie mieć wystarczającego doświadczenia, powiedzmy wiedzy na pewien temat, ale instynktownie rozumieć wartość treści dopiero przyswajanych. Jak odróżnić dobrą wiedzę i kiedy następuje konkretnie zejście ze złej ścieżki, wewnętrznie zdefiniowanej i trafiającej później w pewien schemat występujący u większości braci. Jak to jest, że chociaż inne historie i doświadczenia łączą się w spójnej idei i wiodą ku zrozumieniu praw wyższych, spójnych dla każdego z nas oddzielnie.

 

No i widzisz, co zrobiłeś. Wprowadziłeś mnie w stan wyższej świadomości.

 

xD

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

Pytanie nie do mnie, ale prawidłowa odpowiedź to nie.  @Trzeci Oficer jest niedojrzałym chłopcem. Nie wie jeszcze i tu się nie dowie, że kobieta jak wino.🤣

 

 

 

Jest Komandos, jest Alpaga, jest Aperitif Wiśniowy, no i Czarny Byk Czekoladowy.

Do wyboru do koloru !

Ważne, aby trwać na drodze smakosza, i nie wydziwiać po pierwszej octowej galaretce czy pawiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, masculum napisał:

Witaj!

Dobrze, że zaprowadził Cie tu algorytm google a nie nagły rozwód bo księżniczka znalazła innego ;)

 

Także tematy Długowłosego są warte uwagi.

 

A mnie wlasnie zaprowadzily na forum te 3 rzeczy, adorator ex zonki, rozwod i algorytm. Czytam forum codziennie od kilku miesiecy. Chyba jemu kupie dobra wodke, a ex zonie kwiaty, alez czlowiek zyl w matrixie, jednak w zyciu chyba nie ma nic przypadkowego, dalej bym byl misiem, bankomatem i bialym rycerzem 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Witaj.

 

Pozwolę sobie pozgadywać czemu przestała cię pociągać ta dziewczyna. Wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę.

 

Przeintelektualizowana, "przedsiębiorcza", za dużo cech męskich względem kobiecych, nie chcę rodzić dzieci, zająć się domem, pewnie po studiach.... Udało mi się?

Mosciu królu Jarosławie, otóż klasyczek. Ugiely mi się kolana po covidzie, poskładał mnie na cacy, depresja wjechała mocno, przez kilka mcy jeździłem na życiowym autopilocie. No i mnie przygarnęła pod skrzydła, pokazała się z najlepszej strony, a ja jak pelikan z klapkami na oczach, wszystko łykałem.

Dzieci tak, przed 30, przedsiębiorcza, sprytna, wyksztalcona. 

 

6 godzin temu, masculum napisał:

Witaj!

Dobrze, że zaprowadził Cie tu algorytm google a nie nagły rozwód bo księżniczka znalazła innego ;)

 

Także tematy Długowłosego są warte uwagi.

 

Przeczytałem już 3 tematy. Naprawdę dobre. Trafne, precyzyjne. BTW, czy długowłosy jest długowłosy? 🤔

 

6 godzin temu, mac napisał:

Cześć,

 

i tak sobie pomyślałem po tym wpisie, że rozpocząłeś dość ciekawy problem. Można nie mieć wystarczającego doświadczenia, powiedzmy wiedzy na pewien temat, ale instynktownie rozumieć wartość treści dopiero przyswajanych. Jak odróżnić dobrą wiedzę i kiedy następuje konkretnie zejście ze złej ścieżki, wewnętrznie zdefiniowanej i trafiającej później w pewien schemat występujący u większości braci. Jak to jest, że chociaż inne historie i doświadczenia łączą się w spójnej idei i wiodą ku zrozumieniu praw wyższych, spójnych dla każdego z nas oddzielnie.

 

No i widzisz, co zrobiłeś. Wprowadziłeś mnie w stan wyższej świadomości.

 

xD

 

To bardzo ciekawe, nawet nie wiesz jak bardzo poprawił mi się humor, nastrój, a przede wszystkim pewność siebie, wewnętrzny spokój, wiedząc że pochłaniam wiedzę o której na codzień się nie mówi panowie. Pochłaniam wiedzę która "łączy kropki" w mojej głowie. 

Pomimo że jestem uparty i zawzięty, zmianiam "mindset" z każdym przeczytanym postem. 

Zaiste, ciekawe zjawisko, mam nadzieję, że daje to chociaż nikłą satysfakcję użytkownikom forum którzy zostswiaja tutaj swój czas i bardzo cenna wiedzę oparta na raczej bolesnych doświadczeniach. Tak pokazujecie tutaj ścieżkę, której wcześniej nie szło nawet zobaczyć ;)

 

3 godziny temu, Incivtus82 napisał:

A mnie wlasnie zaprowadzily na forum te 3 rzeczy, adorator ex zonki, rozwod i algorytm. Czytam forum codziennie od kilku miesiecy. Chyba jemu kupie dobra wodke, a ex zonie kwiaty, alez czlowiek zyl w matrixie, jednak w zyciu chyba nie ma nic przypadkowego, dalej bym byl misiem, bankomatem i bialym rycerzem 🤣🤣🤣

Zabawne, 4 lata temu Pierścionek zaręczynowy rozmiar 14 nie został odebrany od jubilera bo pretendentka do programowania matrixa wyjechała do UK. Przypadkiem z kolegą z kursu nurkowania. Wprawdzie też narozrabiałem, ale niesmak pozostał 💁‍♂️

 

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Witaj @Trzeci Oficer, czytałeś też książki Marka?

https://samczeruno.pl/sklep/

Masz tam kolejną i dobrze ułożoną porcję wiedzy.

 

Na tą chwilę jestem świeżym, szczęśliwym posiadaczem kobietopedii, jak przeczytam, przetrawię i dojdę do siebie, to z chęcią zgłębię twórczość autora. Oczywiście spostrzeżenia mam zamiar skonfrontować, lub wypłakać na forum ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Incivtus82 napisał:

A mnie wlasnie zaprowadzily na forum te 3 rzeczy, adorator ex zonki, rozwod i algorytm. Czytam forum codziennie od kilku miesiecy. Chyba jemu kupie dobra wodke, a ex zonie kwiaty, alez czlowiek zyl w matrixie, jednak w zyciu chyba nie ma nic przypadkowego, dalej bym byl misiem, bankomatem i bialym rycerzem 🤣🤣🤣

Taaaak, tak jak i mnie dokładnie te trzy rzeczy na raz, witaj w klubie. Jednakże, wódki osobie, która (dla mnie) nie istnieje dać nie mogę, a (ex)ż0nie kwiaty się nie należą. Problem solved. Ja ten stan rzeczy przyjmuję tak, że to część ich zapłaty za to co mnie spotkało z ich strony, to że mogę teraz chłonąć tę wiedzę, więc jakakolwiek gratyfikacja tym ludziom się nie należy ;)

Spora część osób trafiła tu jednak po tym jak dostali mesztem w ryj i się obudzili ze snu. Tym bardziej winszuję, że autor trafił tu nie przez życiową dramę a niejako przez przypadek.
 

5 godzin temu, Trzeci Oficer napisał:

Przeczytałem już 3 tematy. Naprawdę dobre. Trafne, precyzyjne. BTW, czy długowłosy jest długowłosy? 🤔

 

Niestety nie poznałem osobiście (bo jak czytam jego tematy to było by warto) więc nie wiem. Zostało tylko chłonąć wiedzę, którą zostawił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.