Skocz do zawartości

Związek z Beta po samcu Alfa. Na przykładzie artykułu


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Iceman84PL napisał:

W PL jest około 5-7% top mężczyzn i na pewno nie ma ich na tinder. Tacy mężczyźni mają wybór i nie muszą upadlac się na gówno portalach przed księżniczkami oderwanymi od rzeczywistości.

 

Z wszystkich znajomych od podstawówki, gimnazjum, liceum, studia, teraz praca dosłownie tylko trzech ziomków było takimi typowo osiłkami i autentycznie widziałem jak laseczki ich podrywały - takie ruchable jakbym użyć miał skali smv były kobiety jakieś 6/10 lub wyżej. Ci goście nie potrzebowali żadnych portalów gdyż mogli nawet na żywo liczyć na podryw od lasek. Dwie sytuacje dotyczące tych ziomków:

a) jeden ziomek xyz taki wysoki raz przed szkołą sytuacja miała miejsce gdzieś na boisku szkolnym, widziałem jak laska jaka była nim zainteresowana krążyła wokół niego z makijażem dobrym i odwalona fest by się nią zainteresował

b) drugi ziomeczek abc, typowy osiłek grał w koszykówkę i na meczu do tego zioma jakaś zainteresowana laska machała, przychodziła w czasie przerw jakby do niego 

 

Po tym czymś nawet powiem, że według mnie te 5-7% przy bardzo dobrych wiatrach nawet jest tej topki facetów :D

 

16 minut temu, Iceman84PL napisał:

Popatrz sobie na przeciętny opis kobiety, która ma absurdalne wymagania, roszczenia a do tego sam wygląd tych kobiet pozostawia wiele do życzenia. 

Dlatego p0lkami nie ma się co przejmować, zostawić samym sobie bo to stracone pokolenia kobiet, które z kobietami nie mają nic wspólnego. 

Hobby się przewijają często te same:

podróże, netflix, spacery itp

Edytowane przez nowy00
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ace of Spades napisał:

CzasoUmilacze i Bolcerze.

 

Też.

Ale mało ma to wspolnego z " najlepszymi samcami".

Najlepsi są tu na forum. 😁

 

@Iceman84PL to nie pisz, że zabawiają się  z najlepszymi. To tak jakbyś siebie i nas uważał za gorszych.  

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2022 o 09:04, Garrett napisał:

Liczyłem na pointe w której spotyka przypadkiem tego byłego alfę i mają romans 😜

@Garrett Pewnie na potrzeby artykułu lepiej było nie kończyć tej opowieści. Ale ciąg dalszy będzie dość oczywisty. Pani zbiera siły do "poważnej decyzji", zaczyna szukać innej gałęzi i odchodzi. Oczywiście to by postawiło ją w skrajnie złym świetle, dlatego lepiej nie dopowiadać.

W dniu 31.08.2022 o 09:38, Mmario napisał:

Może po prostu taka natura człowieka i to zapewnia rozwój gatunku, że tylko alfy się rozmnażają..... A że zostaliśmy wtłoczenie w inny model społeczny, może niezgodny z naturą u ludzi stąd problemy.... 

@Mmario Sądzę, że Nasza natura to małe społeczności typu klan. 100 ludzi, wszyscy powiązani więzami krwi. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Rada starszych ustalająca cele, rządząca, rozsądzająca spory. 5 rodzin, 20 par. W takiej społeczności wybór byłby prosty. Nawet jak trafił się jeden super chad, to bardziej liczyła się zaradność, siła, moc przetrwania. Każdy miał jakąś specjalizację, był super kowal, było 5-ciu super myśliwych. Każdy był potrzebny. Wręcz niezbędny. I w takim stadzie jak trafił się jeden, dwóch takich niedojdów, to zanim doszedł do wieku "rębnego" to pewnie "odpadł" na jakimś polowaniu, bo nie był zbyt ogarnięty. Albo się zgubił albo zamarzł. 

W dniu 31.08.2022 o 10:53, Obliteraror napisał:

Obrzydliwy jest ten tekst, swoją drogą. Nie wnikam, czy wymyślony, czy nie. Obrzydliwy. Jakbym zjadł coś nieświeżego, tak takie pierdolenie się czyta.

@Obliteraror Zgoda. Niemniej jednak "trafił logicznie" do mojej głowy. Dlatego go tu umieściłem.

22 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

To nie są czasy z 10 czy 20 lat temu, że kobiety się umawiały na minimum 3 randki żeby dać dupki bo "wcześniej nie wypada" - teraz króluje hipergamia i instynkty.

@niemlodyjoda Lub czekasz do ślubu. Wierz mi. Znam takie przypadki. Za moich czasów (25lat wstecz) już rzadkie, ale bywało.

22 godziny temu, Libertyn napisał:

Jak nie ma bliskości to pchanie się w ślub by mieć przez chwilę ładną sukienkę jest debilizmem do kwadratu.

@Libertyn Tylko zauważ, że jak już raz to przerobią, to potem już nie są aż takie chętne do tej szopki. Już parcie na kolejne śluby i wesela jest dużo mniejsze.  

21 godzin temu, Obliteraror napisał:

PS. Czy Czad może mieć potrzebę rodzinnej stabilizacji: żony, dzieci, domku na przedmieściach i garażu na dwa samochody + motor? Nie wiem, niech się jakiś Czad wypowie i przedstawi swoje case study xD

@Obliteraror Pamiętam wątek takiego gościa, gdzie on rzygał już kobietami i był nimi tak zniesmaczony, że traktował od niechcenia. A jednocześnie marzył o rodzinie i nie był w stanie na tyle wkręcić się w jakąkolwiek kobietę, żeby się z nią związać. We wszystkich widział te samicze wady. A sam marzył o bluepilowym zakochaniu w jakiejś. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Niestety, na tym forum często pojawiają się stwierdzenia że jak laska "za szybko" pójdzie do łóżka, to już nie jest materiał na LTR, tylko co najwyżej na ONS. Pokutuje takie (błędne wg mnie) przekonanie że jak była łatwa dla mnie to pewnie i dla kolejnego będzie łatwa.

@Zdzichu_Wawa Ja bym powiedział "to zależy". Z pewnością laska jest w stanie dać Nam móstwo sygnałów, że jest w Nas wkręcona na max. Wszystko co potem zależy od Naszego mindsetu i czy damy się zbecić czy nie. No i poza tymi pierwszymi sygnałami od kobiety powinniśmy nie dać się "magii pusi" i cały czas laskę testować co ma pod kopułą i dopiero po serii testów decydować czy warto w tę relację wchodzić głębiej czy nie.

22 godziny temu, sargon napisał:

Usłyszałem niedawno od ex zbliżającej się do ściany - "wiesz, strasznie cie kochałam, najbardziej w życiu, ale chyba nigdy cie nie lubiłam".

@sargon W jednym z ostatnich filmów "Musisz wiedzieć" masz przykład, gdzie kobieta w programie chwila prawdy narzeka non stop na faceta, na wykrywaczu widać kolejne odpowiedzi "prawda, prawda, prawda" z jej odpowiedzi i pytań wychodzi obraz, że go nie kocha, że on jest potwornie zły, ogranicza ją, wręcz tyran... a ostatnie pytanie "Czy wyobraża sobie Pani życie bez niego"... ona potwierdza... a lektor "Ta odpowiedź to kłamstwo"... 

I żyli długo i szczęśliwie... 😂

20 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Ale co ja mam Ci odpisać?

Że tak nie jest?

 

Przecież jak Panna ma łeb najebany instagramem i odbyła minimum 1 rundę po karuzeli kutasów jako Tinderella to to się przecież nie nadaje do związku

@niemlodyjoda Tu może taki samiec mieć pretensje do siebie, że wybrał, kogo wybrał. Być może wybrał nieświadomie, zapewne wybrał nieświadomie, ale... "rób swoje, ryzyko jest Twoje"

 

20 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Wiesz co ja obserwuję - to, że młode dziewczyny są zepsute to jest jasne ale laskom w moim wieku 30-40 to od tej wolności kurwienia jaką dały im Tindery i Instagramy totalnie odwaliło. I współczuję facetom w związkach co mają dzieci i są z babą 10-15 lat bo nie widzą na jakiej beczce prochu siedzą.

@niemlodyjoda Czasy mojego ex-małżeństwa. Ja(my) na dorobku ale idziemy do przodu. Rodzinny spęd "u babci". Kuzynka mojej ex przyjechała z mężem. Ich rodzice pomagają jak mogą wręcz wyręczają. A Ci kleją ledwo koniec z końcem. Ale mają świeżo kupiony używany samochód, Nissan Altima III generacji, hamerykański ale szkoda im kasy na wachę, więc jeżdżą tylko od czasu do czasu. My tylko nowy fiat punto z polskiego salonu... 

Chcą wracać z imprezy. Pytają czy mogę ich podwieźć. Czemu nie... zapraszam. Dama wsiada obok mnie. Mąż i dwójka synków z tyłu... pierwszy tekst "ale tu ciasno. Tak się przyzwyczaiłam do Naszego samochodu"... Dodam, że Pani po 2 ciążach ulana. wtedy dobre 30 kg ponad normę.

Nie powiem. Wkurwiła mnie tym tekstem ale spokojnie z uśmiechem mówię "wiesz masz wybór... idziecie 1km do autobusu albo jedziecie ze mną...". 

Potem na każdej imprezie wypominała ten tekst... Widać, że ją ugryzło wtedy...

 

A dziś czasem widzę jej męża... i patrzę tylko jak ten jej mąż gaśnie i gaśnie i gaśnie... 

 

 

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Powiedz mi - co jest lepsze -samotność czy życie w takim gnoju?

Dziadek kiedyś na wsi mawiał. Możesz bawić się na potańcówkach z kim chcesz... ale na żonę wybierz robotną, spokojną, z dobrego domu.

 

Dziś pierwsze co bym zrobił spotykając się z Panną to "masz insta"? Pokaż profil. A potem "Chcesz ze mną być? Kasujesz to gówno." IG,FB, i wszystkie sociale. Szczerze nie miałbym skrupułów. Panna się obrusza... sajonara. Tam są drzwi.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Miszka napisał:

Pytają czy mogę ich podwieźć. Czemu nie... zapraszam. Dama wsiada obok mnie. Mąż i dwójka synków z tyłu... pierwszy tekst "ale tu ciasno. Tak się przyzwyczaiłam do Naszego samochodu"... Dodam, że Pani po 2 ciążach ulana. wtedy dobre 30 kg ponad normę.

Nie powiem. Wkurwiła mnie tym tekstem ale spokojnie z uśmiechem mówię "wiesz masz wybór... idziecie 1km do autobusu albo jedziecie ze mną...". 

Potem na każdej imprezie wypominała ten tekst... Widać, że ją ugryzło wtedy...

A jakbyś powiedział, że ciasno jej bo się spasła i jest za gruba to dopiero zobaczyłbyś prawdziwą p00lkę w akcji 😁😁

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Miszka napisał:

Dziadek kiedyś na wsi mawiał. Możesz bawić się na potańcówkach z kim chcesz... ale na żonę wybierz robotną, spokojną, z dobrego domu.

Problem czy Ty sam coś realnie sobą reprezentujesz. 

6 minut temu, Miszka napisał:

Dziś pierwsze co bym zrobił spotykając się z Panną to "masz insta"? Pokaż profil. A potem "Chcesz ze mną być? Kasujesz to gówno." IG,FB, i wszystkie sociale. Szczerze nie miałbym skrupułów. Panna się obrusza... sajonara. Tam są drzwi.

IG, FB to nie problem. Problem co jest na jej IG i FB. 
Na starcie byś  schrzanił 99% relacji
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Brat Jan napisał:

A jakbyś powiedział, że ciasno jej bo się spasła i jest za gruba to dopiero zobaczyłbyś prawdziwą p00lkę w akcji 😁😁

@Brat JanDziś pewnie bym tak zrobił. Wtedy byłem za grzeczny. Stanowczo za grzeczny.

9 minut temu, Libertyn napisał:

Problem czy Ty sam coś realnie sobą reprezentujesz. 

Bez problemu umiem ocenić co ja sobą reprezentuję. O ile Panna jest wkręcona we mnie, to z automatu oznacza, że coś we mnie jej bardzo pasuje.

Cytat

IG, FB to nie problem. Problem co jest na jej IG i FB. 
Na starcie byś  schrzanił 99% relacji
 

Ale @Libertyn. Właśnie tak należy to ciąć. Skalpelem. Nie widzę tego inaczej.

Paniusia ma dostęp do darmowej atencji, parcie na szkło. Widzę z kim mam do czynienia i określam ramę. Wchodzisz lala w to? Nie? Sajonara.

 

Zgoda, więc rozwinę. Problem jest co na jej IG/FB oraz co obserwuje/ co przyciąga jej uwagę. Natomiast skoro już ma IG to znaczy, że już jest w nurcie. Co obserwuje = co ją kręci. Potem jest tylko kwestia czy i KIEDY sama zacznie tak robić, czy się ośmieli wejść w nurt głębiej.

 

I nie uważam, że "schrzaniłbym". Odfiltrowałbym gówno. Czy problemem jest to, że ona jara zioło (jestem całkowicie przeciwny wszelkim narkotykom) czy problemem jest, że osoby w jej otoczeniu jarają zioło a ona nie ma nic przeciwko? Bo dziś nie ma nic przeciwko a jutro sama da się namówić... a potem jeszcze i mnie będzie naciskać, że "głupi jesteś, mógłbyś zajarać". Ja nie będę ryzykował.

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Miszka napisał:

Ale @Libertyn. Właśnie tak należy to ciąć. Skalpelem. Nie widzę tego inaczej.

Paniusia ma dostęp do darmowej atencji, parcie na szkło. Widzę z kim mam do czynienia i określam ramę. Wchodzisz lala w to? Nie? Sajonara.

To ze ma insta nie znaczy że ma parcie na szkło. Określasz ramę która w zasadzie jest granicą.

17 minut temu, Miszka napisał:

Zgoda, więc rozwinę. Problem jest co na jej IG/FB oraz co obserwuje/ co przyciąga jej uwagę. Natomiast skoro już ma IG to znaczy, że już jest w nurcie. Co obserwuje = co ją kręci. Potem jest tylko kwestia czy i KIEDY sama zacznie tak robić, czy się ośmieli wejść w nurt głębiej.

Kiedy zacznie co robić?
Bo moze różne rzeczy robić, od świecenia tyłkiem po mikroblog tematyczny. Czy rozwiniecie marketingowe własnej osoby.

Paulina Grabowska-Lisowska (@przepisyspawalnicze) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Ona weszła w nurt głęboko.  I co? I tylko pogratulować

17 minut temu, Miszka napisał:

 

I nie uważam, że "schrzaniłbym". Odfiltrowałbym gówno. Czy problemem jest to, że ona jara zioło (jestem całkowicie przeciwny wszelkim narkotykom) czy problemem jest, że osoby w jej otoczeniu jarają zioło a ona nie ma nic przeciwko?

Czy usunąłbyś profil tutaj na jej ultimatum?
Bo wiesz 
Facebook to znajomi, To grupy ze szkoły, uczelni, grupy z ogłoszeniami pracy etc. 
To sposób na dowiadywanie się o eventach, możliwość śledzenia swoich ulubionych wykonawców
Facebook to jest masa możliwości
Chcesz by panna nie miała fejsa? Celuj w 40+

Bo 20 latka bez fejsa jest jak upośledzona.
Wykład odwołali? Było info na fejsie. 
 

17 minut temu, Miszka napisał:

Bo dziś nie ma nic przeciwko a jutro sama da się namówić... a potem jeszcze i mnie będzie naciskać, że "głupi jesteś, mógłbyś zajarać". Ja nie będę ryzykował.

Ale zioło to nie medium społecznościowe. Czyli w zasadzie społecznośc

Gdybym był kobietą i mi facet  w zamian za możliwość związku (a ponoć mam 10 na jego miejsce) nakazał zerwać znajomości poprzez usunięcie fejsa i zostanie cyfrowym pustelnikiem to bym pomyślał trzyrzeczy.


1. Czy jest toksycznym zjebem który chce mnie odizolować od otoczenia
2. Czy jest siusiumajtkiem przerażonym tym że facebook sprawi że go opuszczę.
3. Z góry zakłada że go opuszczę z komentującym post z fanpage'a Kwejka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat to nie jest wiedza tajemna. Już starożytne ludy wiedziały, że panna bez dziewictwa ma małe szanse na stworzenie związku.

 

Swoją drogą, takie artykuły na Onecie pojawiają się często. Niedawno było podobne promowanie zdrady małżeńskiej oraz jakiś starych lesbijek, które musiały wyemigrować z Polski :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Libertyn napisał:

Gdybym był kobietą i mi facet  w zamian za możliwość związku (a ponoć mam 10 na jego miejsce) nakazał zerwać znajomości poprzez usunięcie fejsa i zostanie cyfrowym pustelnikiem to bym pomyślał trzyrzeczy.


1. Czy jest toksycznym zjebem który chce mnie odizolować od otoczenia
2. Czy jest siusiumajtkiem przerażonym tym że facebook sprawi że go opuszczę.
3. Z góry zakłada że go opuszczę z komentującym post z fanpage'a Kwejka

@Libertyn Twoje nastawienie pokazuje, że jesteś gotów dopasować swoje zachowanie do tego jak odbierze to panna. To Kur@#$%^wa nie jest żadna potencjalna rama. Ja sobie nie wyobrażam, że będę się przejmował zdaniem kobiety w tak kluczowych sprawach. Mnie interesuje co kobieta ma w głowie i jakie ma podejście do świata. InstaGramerka i Instafollowerka (łykaczka wysrywnego kontentu) to nie mój cel. O ile Ona chce wejść w znajomość głębszą i chce być ze mną to ma skasować. To jest mój test. 

Czy ja mam się kobietą dzielić z intstagramem? Moje zachowanie, moja postawa ma nagrodzić hipergamię kobiety. Jeśli szuka atencji poprzez FB/IG to tylko w celu ogłoszenia "jestem dostępna, ćmy zlatujcie się"... i ćmy przylecą, prędzej czy później... 

 

Pojawiła się NK swego czasu i ludzie zaczęli łapać ze sobą kontakt. W związku z tym ileś starych znajomości się odnowiło i ileś związków rozpadło bo Panie (Panowie również) odrdzewili stare miłości. Czy to dobre? Czy słuszne? Niestety nie.

 

Powyżej masz podlinkowany film z "musisz wiedzieć". Pani NARZEKA cały czas na męża" ale NIE WYOBRAŻA sobie życia bez niego. Nie wiem czy rozumiesz. Facet trzyma ją w ramie. Ona cały czas jak ćma rozbija się o tę ramę i szarpie, próbuje go betatyzować ale w głębi nie wyobraża sobie życia bez niego. To jest pozorny mindfuck. Ale tylko pozorny. Facet umiejętnie zapewnia jej emocje. Ona marudzi... a on ją trzyma w ramie. I tak wygląda potencjalnie udany związek.

 

Kiedyś w ex-małżeństwie podejmowałem nieraz ważne, kluczowe decyzje i gotowałem się w środku, że ex tego nie docenia. Otóż... doceniała ale po długim czasie. Naprawdę po długim czasie mówiła. "Miałeś rację". Tylko mi to nie wystarczało. Mnie to gryzło. Dziś rozumiem, że to właśnie tak może wyglądać i na to trzeba być gotowym. Kobieta marudzi, narzeka ale w głębi siebie jest zadowolona. A Ty masz robić swoje i mieć te narzekanie w głębokim poważaniu. 

 

Ty wiesz co jest dobre dla Ciebie i związku. Ty wiesz jakie zachowanie może nieść jakie konsekwencje i tego się trzymasz.

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Libertyn napisał:

Chcesz by panna nie miała fejsa? Celuj w 40+

Chyba wprost przeciwnie. Na fejsbuku to siedzą 40 letnie boomery.

Młodzi ludzie to:

- snapchat,

- tik-tok,

- instagram.

W tej grupie, w USA ;), discord ma większą popularność niż fejsbuk.

 

Patrząc po np. 8-12 letnich :D dzieciach kuzyna to też tylko discord... discord... i insta.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, elogejter napisał:

Kim jest ten cały beta? @zuckerfrei @Iceman84PL czy ja jestem beta? 

@elogejter Nikt nie da Ci idealnego przepisu na Twoje życie, nikt nie weźmie odpowiedzialności za Twoje decyzje. Poszukaj informacji, przetraw je, zrozum i sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka 

 

Jestem w związku z starsza dziewczyna, ja 25 ona 29, jest bardzo ladna. Jeśli chodzi o związek bywa różnie, jest ok, są jakieś gorsze dni jak panna na humory, kilka razy mnie poniosło, szły wyzwiska w jej stronę, raz ja z wyzywalem, a ta pisała po 2 tyg że mnie kocha, a nawet nie zasługuje na te słowa, ogólnie bardzo dużo różnych sytuacji było, myślę że mam coś z alfy i bety. Tak 50/50 nie wiem sam. 

 

 

Ostatnio mi

Trochę odjebalo i zainstalowałem tindera, spotykałem się 2x z jakas małolatka i przespaliśmy się. Miałem wyrzuty sumienia na drugi dzień. Użyłem ghosting a potem blokada wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elogejter napisał:

@Miszka 

 

Jestem w związku z starsza dziewczyna, ja 25 ona 29, jest bardzo ladna. Jeśli chodzi o związek bywa różnie, jest ok, są jakieś gorsze dni jak panna na humory, kilka razy mnie poniosło, szły wyzwiska w jej stronę, raz ja z wyzywalem, a ta pisała po 2 tyg że mnie kocha, a nawet nie zasługuje na te słowa, ogólnie bardzo dużo różnych sytuacji było, myślę że mam coś z alfy i bety. Tak 50/50 nie wiem sam. 

No przecież Ci piszę, że SIĘ DOWIEDZ. Ja Cię nie znam. Tu na forum możesz napisać cokolwiek chcesz. Sam wiesz lub masz się dowiedzieć kim jesteś.

 

4 minuty temu, elogejter napisał:

 

Ostatnio mi

Trochę odjebalo i zainstalowałem tindera, spotykałem się 2x z jakas małolatka i przespaliśmy się. Miałem wyrzuty sumienia na drugi dzień. Użyłem ghosting a potem blokada wszędzie. 

Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe. Nie chcesz być z panną to zerwij. Już Ci to pisałem wcześniej. Inaczej robisz słaby "Monkey branching".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Miszka napisał:

Dziadek kiedyś na wsi mawiał. Możesz bawić się na potańcówkach z kim chcesz... ale na żonę wybierz robotną, spokojną, z dobrego domu.

A nawet słowem nie wspomniał, że ma być szczupła i ładna i dobrze robić gałę 😁😉

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Brat Jan napisał:

A nawet słowem nie wspomniał, że ma być szczupła i ładna i dobrze robić gałę 😁😉

@Brat JanTo były czasy, kiedy w Polsce nikt nie chciał wydać "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej. Dopiero co JVC właśnie wprowadziło standart VHS. A Teresa Orlowski wciąż tylko marzyła o wyjeździe do Niemiec.

1 godzinę temu, elogejter napisał:

Kim jest ten cały beta? @zuckerfrei @Iceman84PL czy ja jestem beta? 

@elogejterNawet jeśli czujesz się teraz Beta to zawsze możesz dokonać zmiany. 

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 beta to zaszczyt. Terminy, samiec, samica alfa, beta, gamma, delta, pochodzą ze slangu zoologicznego, gdzie kolejne litery, oznaczały kolejną pozycję w stadzie u hien, wilków, lwów, szympansów, etc.. Beta powinno być zaszczytem, bo za betą jest cały alfabet...

Edytowane przez Edelgeist
pomyliły mi się wątki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.