Skocz do zawartości

Kobietom i tak się upiecze


Rekomendowane odpowiedzi

Są wśród samców tacy co sie nie sparzyli - oni czesto wezmą taką gwiazdę, przed czy pośvianie z bękartem u boku, nawet czarnym.

Tacy co się sparzyli, ale ni chuja nie wiedzą dla czego (to moja wina, za mało się starałem) i pakują sie w szambo ponownie.

I tacy którzy dostali po dupie, wyciągnęli wnioski idą swoją drogą, nie szukając duoy na siłę, to o e mają znaleźć ich.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariusz 1984 napisał:

Zajebisty cytat. Pozwolisz że  ukradnę:)

 

A co do tematu..czy uchodzi płazem? Moim zdaniem różnie. Jeśli laska ma chociaż odrobinę oleju w głowie to wie że czas działa na jej niekorzyść i że za chwilę wypada z gry. Więc szuka jelenia nie mówiąc mu o przeszłości bo to przecież przeszłość. Ale też znam takie które mają po 35 lat i dalej są przeświadczone o swojej zajebistosci i czekają ciągle na księcia z bajki. Który jakoś jedzie i nie może trafić pod wskazany adres.

O To to... Znam taka jedną, 36 wiosen,jaka narzeczonego (swoją drogą mówiła że w łóżku z nim najmniej ze wszysykich relacji się starała, a umiała się starać😉) ostatnio z tego co mówiła była w FWB z jakimś facetem, ale powiedziała, że rezygnuje bo nie chce przegapić tego jedynego... Powiedziałem, może malo roztropnie, że jak bym miał przybyć to przez te powiedzmy 10-15 ostatnich lat by przybył.... I trochę kontakt się urwał 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ujdzie to nie wiem, możliwe, że tak. Moim zdaniem prawdopodobna jest też opcja, że po karuzeli panna nawet i znajdzie beciaka, ale czy wygrała? Będzie szczęśliwa? Pewnie będzie gardzić mężem. Ktoś tu niedawno napisał że te bad boye sieją spustoszenie w głowie kobiet, plus jeszcze propaganda, no właśnie. Nie będą szczęśliwe, ciągle będzie im mało, będą zdradzać, będą sfrustrowane... Na zewnątrz piękne zdjęcia, a wewnątrz masakra. Moim zdaniem zostawić takie, niech same taplają się w tym szambie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mmario napisał:

ostatnio z tego co mówiła była w FWB z jakimś facetem, ale powiedziała, że rezygnuje bo nie chce przegapić tego jedynego...

@Mmario Czyli to było:

"Znamy się już tyle czasu, wiesz o mnie wiele a nadal masz ze mną kontakt. Wiesz... niby tam kogoś mam, ale jakbyś chciał to go rzucę, bo widzę w Tobie kandydata na tego jedynego. Co Ty na to?"

 

28 minut temu, Mmario napisał:

Powiedziałem, może malo roztropnie, że jak bym miał przybyć to przez te powiedzmy 10-15 ostatnich lat by przybył.... I trochę kontakt się urwał 

"Laska. Znamy się już tyle czasu,. Wiem o Tobie wiele. Ot gadamy... coś tam było... więc jakbym był naprawdę zainteresowany Tobą jako "ten jedyny" to już przez te 10-15 lat już bym z Tobą był. Więc wiesz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rkons napisał:

Czołem Bracia,

 

być może ten temat był wcześniej zakładany na forum

 

W dzisiejszych czasach kobietom i tak ujdzie płazem jej przeszłość, kurewskie zachowanie itp. bo zawsze znajdzie się jakiś simp czy inny beta-orbiter, który zignoruje te fakty - lub te fakty zostaną przed nim zatajone - i poślubi taką kobietę nie zdając sobie sprawy w jaki syf się pakuje

 

Jakie jest Wasze zdanie w temacie?

Ale o co Tobie chodzi?

Chcesz płeć przeciwną w klatkach pozamykać?

Przecież to nie one stworzyły Tindera czy Insta.

 

 

4 godziny temu, rkons napisał:

bo zawsze znajdzie się jakiś simp czy inny beta-orbiter, który zignoruje te fakty - lub te fakty zostaną przed nim zatajone - i poślubi taką kobietę nie zdając sobie sprawy w jaki syf się pakuje

Wersja demo działa w każdym przypadku.

To, że któraś się nie puszczała to jeszcze nie znaczy, że po ślubie będzie dalej kochać męża i ochoczo chodzić z nim do łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Miszka napisał:

@Mmario Czyli to było:

"Znamy się już tyle czasu, wiesz o mnie wiele a nadal masz ze mną kontakt. Wiesz... niby tam kogoś mam, ale jakbyś chciał to go rzucę, bo widzę w Tobie kandydata na tego jedynego. Co Ty na to?"

 

"Laska. Znamy się już tyle czasu,. Wiem o Tobie wiele. Ot gadamy... coś tam było... więc jakbym był naprawdę zainteresowany Tobą jako "ten jedyny" to już przez te 10-15 lat już bym z Tobą był. Więc wiesz..."

Mieszka teraz 400 km dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się sytuacja z 2011 roku. Kiedy to byłem gówniarzem i poznałem właśnie taką dziewczynę. 

Pamiętam jak namiętnie pisaliśmy na gadu-gadu. I w pewnym momencie zapytała mnie o liczbę dziewczyn. Miałem 18 lat. A ona też. Już wtedy pochwaliła się, że lizala się z 5 typami. 

 

"Z jednym nie zamieniłam, ani jednego słowa. Ale był taki przystojny, że po prostu no, nie mogłam się oprzeć. Model" 

 

Niby jej jeszcze dobrze wtedy nie znałem, ale zabolało. Bo wiązałem z nią może jakieś nadzieję? 

 

Pamiętam do dzisiaj jak mi to napisała. I zapytała mnie czy może po prostu chce żebym pierwszy raz zrobił to z kimś wyjątkowym xd

Potem oczywiście wszystko sama inicjowała i też sama mnie pierwsza pocałowała na ławce w parku. 

Wstapilsmy w związek, a ja cały czas miałem to z tyłu głowy. 

Czułem po prostu złość na nią. To była pogardą. Zaczęły się jazdy z mojej strony. Ona oczywiście płacz. Ale nie mogłem się z tym faktem pogodzić. A ona, że to przeszłość i miała zbyt niska samocenę. 

 

Kolejna laska to samo. Byłem z nią na studniówce z tindera. I po pijaku coś tam się wygadała, że odjebała taki numer. Ze był mega dramat. Z uśmiechem na ustach popijając wódkę. 

Nie powiedziała mi co. 

Ale w życiu tak bywa. Ze zostaliśmy para. Ja nie wiedziałem o co chodziło wtedy podczas tamtej sytuacji. Więc pewnego ranka do niej napisałem z zapytaniem o to wydarzenie. 

I co? Zaczął się atak na moją osobę, że ona właśnie idzie na uczelnię, ma ciężki i jak mogę ją o to pytać w tym momencie. Więc napisałem jej, a skąd miałem wiedzieć, że to aż tak nieprzyjemne? Skoro potrafiłaś mi się tym chwalić z uśmiechem i dumą na twarzy. Zaczęły się fochy itp. Ale nie odpuściłem. I w końcu wydusiłem to z niej. 

"kręciła z Mirkiem. Mirek zabrał ją na grilla do znajomych. Siedząc po między Mirkiem, a jego kolega. Zaczęła się lizać na oczach Mirka z tym typem. Mimo, że siedział obok. 🤣🤣🤣

Potraficie sobie wyobrazić coś takiego? Bo ja nie. Oczywiście dramat. Typek zaczął drzeć ryja i rozwalił rękę napierdalając o altanę xd. Wszyscy w momencie się rozeszli. A jej już było wszystko jedno więc poszła nocować do tego typa. 

No i pytam jej co było dalej. A ona, że nic poszli spać. 

To mówię jej, że po chuju. A ona po chwili, że tam też się z nim lizala i chciał pojechać po gumki, ale powiedziała nie i poszli spać. 

Hahahahahahaha. 

Oczywiście też nią gardziłem i czułem pogardę. Ale to tylko i wyłącznie moja wina bo zignorowałem red flagi. 

" przeszłość nie ma znaczenia, liczy się to co jest tutaj i teraz." 

Obie mają teraz facetów, których poznały na studiach. I którzy mieszkało od niej o średnio 300 km dalej. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gixer napisał:

Takie rzeczy siedzą w człowieku gdzieś na dnie i na stare lata objawiają się jako zgorzknienie. 

 

Dlatego nie od parady mówi się stare baby j.ebać prądem. Większość dopiero na starość zbierają to co za młodu zasiały. I stają się obrażonymi na wszystko starymi dewotkami. Całe tabuny tego siedzi później w kościołach i przychodniach.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest, wbrew pozorom, arcyboleśnie proste ;)

 

Odwróćmy tylko wektory płci i puśćmy wodze fantazji i SF - Obliteraror A.D. 2022 staje się przeciętną dziewczyną 5.5/10. Ani on wyjątkowo ładny, ani zbytnio szpetny. Zwyczajny, jak kiełbasa. Też zwyczajna ;)

 

Obliteraror wsiada do samochodu - Obli, pójdziesz ze mną na kawę?

Obliteraror komentuje jakiś bzdurny wpis w społecznościówkach - ale ty jesteś bystry/a, Obliteraror. I jaką masz fajną brodę!

Obliteraror wyszedł z pieskiem - dzień dobry, ale ładnie pan/i głaszcze pieska. Ale bym też chciała pani/a pogłaskać. Piesek taki śliczny, a jaki urodziwy pan/i!

Obliteraror siedzi na nerdowskiej imprezie RPG albo z planszówkami i czuje, że go rozbierają wzrokiem.

Obliteraror wrzuca zdjęcie swojej mordy na Facebooka, z jakiejś wycieczki. Dostaje minimum kilkanaście komentarzy komplementujących jego wątpliwą urodziwość i posągową urodę, która nie istnieje. I propozycje spotkań, o które wcale nie prosił. Ani ich nie sugerował.

 

Ale jakby zasugerował i kogoś szukał.....

o ja pierdolę xD

 

I tak dalej. Reasumując - Obliteraror dostaje gargantuiczny feedback z otoczenia, które pompuje jego ego. Nie za to, kim jest. Nie za to, co ma do powiedzenia. Nie za to, że coś tam w życiu mu się udało. Nie za N-rzeczy.

Za jego pysk. Wizualną przeciętność.

 

Cóż. Świętemu by potencjalnie odjebało.

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rkons napisał:

dzisiejszych czasach kobietom i tak ujdzie płazem jej przeszłość, kurewskie zachowanie itp. bo zawsze znajdzie się jakiś simp czy inny beta-orbiter, który zignoruje te fakty - lub te fakty zostaną przed nim zatajone - i poślubi taką kobietę nie zdając sobie sprawy w jaki syf się pakuje

 

Jakie jest Wasze zdanie w temacie?

Ja obawiam się, że to nie tylko kwestia obecnych czasów ale i cały XX wiek już tak było (przynajmniej w dużych miastach) i nawet nie dotyczy tematów seksualnych a każdych i kobiet w każdym wieku. Historyjka na poparcie tego co pisze: 

Lata 90., szkoła podstawowa. Przy sali do muzyki i plastyki był taki rząd gablot z pracami uczniów. Kiedyś dziewczyny (w klasach 1-3) w trakcie swoich jakiś zabaw zbiły 3 gabloty i uciekły. Kogo oskarżyła nauczycielka? Wśród chłopaków szukała winnych i nie mogła przyjac do wiadomości że to żaden z nas. Afera była straszna. Pamiętam, że ja wróciłem zapłakany do domu i opowiedziałem całą sytuację swojej matce z moim wnioskiem "mamo, ja nie chcę być chłopakiem, wolę być dziewczyna bo mają łatwiej i są faworyzowane". Autentycznie...

 

Także całe społeczeństwo stoi w różnych sprawach za kobietami, im się zawsze upiecze...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Obliteraror napisał:

Obliteraror wsiada do samochodu - Obli, pójdziesz ze mną na kawę?

Obliteraror komentuje jakiś bzdurny wpis w społecznościówkach - ale ty jesteś bystry/a, Obliteraror. I jaką masz fajną brodę!

Obliteraror wyszedł z pieskiem - dzień dobry, ale ładnie pan/i głaszcze pieska. Ale bym też chciała pani/a pogłaskać. Piesek taki śliczny, a jaki urodziwy pan/i!

Obliteraror siedzi na nerdowskiej imprezie RPG albo z planszówkami i czuje, że go rozbierają wzrokiem.

Obliteraror wrzuca zdjęcie swojej mordy na Facebooka, z jakiejś wycieczki. Dostaje minimum kilkanaście komentarzy komplementujących jego wątpliwą urodziwość i posągową urodę, która nie istnieje. I propozycje spotkań, o które wcale nie prosił. Ani ich nie sugerował.

 

Ale jakby zasugerował i kogoś szukał.....

o ja pierdolę xD

 

I tak dalej. Reasumując - Obliteraror dostaje gargantuiczny feedback z otoczenia, które pompuje jego ego. Nie za to, kim jest. Nie za to, co ma do powiedzenia. Nie za to, że coś tam w życiu mu się udało. Nie za N-rzeczy.

Za jego pysk. Wizualną przeciętność.

 

Cóż. Świętemu by potencjalnie odjebało.

 

Ale każdy w miarę myślący dojdzie do wniosku, że to sztuczne, a celem jest jedynie pusty seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Ale każdy w miarę myślący dojdzie do wniosku, że to sztuczne, a celem jest jedynie pusty seks.

Oj nie tylko pusty seks ale a nie rzadko chęć zwrócenia na siebie uwagi spowodowana olbrzymim niedostatkiem atencji i jakiegokolwiek zainteresowania, zapchanie pustki emocjonalnej w swoim życiu, znalezienie sobie drugiej matki która powie jak żyć. Zupełnie jak w tej piosence z lat 80. chyba "zaopiekuj się mną".

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dassler89 napisał:
11 minut temu, Brat Jan napisał:

Ale każdy w miarę myślący dojdzie do wniosku, że to sztuczne, a celem jest jedynie pusty seks.

Oj nie tylko pusty seks ale a nie rzadko chęć zwrócenia na siebie uwagi spowodowana olbrzymim niedostatkiem atencji i jakiegokolwiek zainteresowania, zapchanie pustki emocjonalnej w swoim życiu, znalezienie sobie drugiej matki która powie jak żyć

Akurat chodziło mi o opis @Obliteraror w której to fantazji zamienił się rolami z kobietą.

 

"Każda w miarę myśląca dojdzie do wniosku, że ta cała atencja jest sztuczna, a mężczyznom chodzi jedynie o pusty seks".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Obliteraror siedzi na nerdowskiej imprezie RPG albo z planszówkami i czuje, że go rozbierają wzrokiem.

 

Właśnie ostatnio na FB oglądałem fajny filmik jak gostkowie traktują laski w grach. Pięknie to jest pokazane. Nie znalazłem na YT, wiec wrzucam link do filmu na FB:

https://www.facebook.com/watch/?v=1238310533606703&ref=sharing

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez parę lat temu wynajmowaliśmy pokoje studentkom (tak chciała mama, bo kobiety przecież nie robią burd itp).

 

I teraz tak.

Studentki, które miały partnerów normalnie sprowadzały sobie facetów i sypiały z nimi.

Jedna z nich turbo-katoliczka (ktoś się oburzył kiedyś na forum jak o tym wspomniałem, że tamta laska była wierząca).

Czy przeszkadzało jej to gadać o seksie oralnym, kiedy była w stanie upojenia? Nie. Tak samo sypiać z innym kolesiem.

 

Imo. Odnoszę wrażenie, że im bardziej wierząca tym bardziej ześwirowana na punkcie seksu i zdrad (gra na niegrzeczną dziewczynkę).

 

Przed swoimi facetami wiadomo, najświętsze na świecie. 

Taka ciekawostka. Ich chłopakami były same Chady. Wysocy, bruneci (serio co do joty). Ale to nie przeszkadzało im uprawiać seks z niższymi i łysiejącymi.

Jak brak penisa w waginie, to ważne żeby nie odstraszał i uj między nogami był. To najważniejsze. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bernevek napisał:

Wszystkich nie poznałem. Ale jeden z nich był przynieś, podaj, zrób tamto. 

 

W zasadzie to bez znaczenia. W związku każdy mężczyzna przestaje być męski, bo wyrzeka się w pewien sposób niezależności, musi iść na kompromisy. Czasami spada też poziom testosteronu (to zwłaszcza po narodzinach dziecka). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wrotycz napisał:

 

Stary? Może. Znany? Nie.

 

Byłbyś łaskaw zapodać co parafrazujesz bo nie wszyscy wiedzą. A nieskromnie powiem, że jak jaga nie wytworem, to 99% też nie.

 

A to przepraszam

 

 

Pewna żonka wpadła na pomysł by swojemu mężowi kupić na urodziny zwierzątko. Chodziła po mieście, zwiedziła wiele zoologicznych sklepów, ale nie było nic co by się jej spodobało. Dotarła w końcu do ostatniego w mieście sklepu zoologicznego i mówi do pani sprzedawczyni zrezygnowana: 

- Niech pani mi doradzi... Chodzę cały dzień za prezentem dla męża, chcę mu kupić zwierzątko i nic nie mogę znaleźć... 

- Polecam pani żabę! Tylko 50 zł - odpowiada ekspedientka. 

- 50 zł za żabę?! Czy pani oszalała?! 

- Proszę pani! To nie jest zwykła żaba! Ona umie robić loda! Mężowi na pewno się spodoba! 

Żona dała się namówić i kupiła żabę. Wróciła w końcu do domu, zastała męża w pokoju i złożyła mu życzenia i wręczyła żabę.

Minęła noc, żona budzi się i słyszy hałasy w kuchni. Poszła tam i zobaczyła że mąż i żaba siedzą przy książce kucharskiej i coś kombinują z garnkiem... 

- Kochanie? - pyta żona - Co się dzieje? 

- Jak żaba nauczy się gotować... Ty WYPIE *DALASZ!

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

 

Ale każdy w miarę myślący dojdzie do wniosku, że to sztuczne, a celem jest jedynie pusty seks.

Czym się różni pusty sex od nie pustego?

 

Rozumiem, że sex z panią za pieniądze jest listy bo nie ma pożądania i namiętności....

 

Jak obydwoje chcą tego sexu to jest namiętny itd, to widać że pani chce naprawdę.... Rozumiem że ten jest nie pusty? Nawet jeśli jest zdrada? Swoją drogą przy zdradzie to zazwyczaj jest ten rodzaj sexu...

 

A jak pan chce a pani w sumie nim gardzi, ale go urabia na ślub to już pełny sex i prawdziwy? 

 

A jak już po ślubie pani daje raz na miesiąc po wypłacie , ale generalnie się brzydzi i widać to w jej oczach to pusty czy nie pusty?

 

A może pełny jest wtedy jak są w LTR i oboje się pożądają i "kochają" ? W zasadzie może to jedyny rodzaj niepustego sexu?

 

Coś co jest nam przedstawiane wszedzie jako pusty sex to tak naprawdę sex z którego kobieta nie ma korzyści poza sexem, a sex gdzie oboje uprawiają go chcąc go, ale kobieta nic nie zyskuje jest uznawane za pusty sex.. kolejna manipulacja i światopoglądowy kaganiec nałożony na facetów. I żeby nie było sex gdy kobieta naprawdę to chce jest najlepszy, a jak nie chce i to widać to lepiej ręką Robić 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był ostracyzm społeczny więc kobiety były napiętnowanie za zdrady, dawanie tyłka na lewo i prawo.

Natomiast dzisiaj w dobie wolności seksualnej jest to coś normalnego i zapewniam cię, że przeciętny simp czy kuc,

który walczy o resztki z pańskiego stołu dostając szanse od takiego szlaucha nie będzie pytał jej o przeszłość

bo będzie miał przed oczami wizję jak się dobiera do jej kuciapy.

 

Jest masa bluepilli, którzy brzydzą się divami, które regularnie sie badają i dbają o higiene wbrew pozorom a 

nie mają nic przeciwko tzw. normalnym kobietom z przebiegami trzy cyfrowymi gdzie tak naprawdę nie wiedzą

czy czegoś od niej nie załapią.

Jeden ziomek był na badaniach i ma stwierdzone bakterie od kontaktów z tzw. normalną kobietą i dalej jej broni

i nie może skumać, że nie jest jedynym talerzem do obracania🤦‍♂️😆

 

Także odpowiadając na twoje pytanie w Polsce kobietom zawsze się upiecze i to nie tylko jeżeli chodzi o popuszczanie szpary.

Jest taki niedobór kobiet w wieku 18-40 lat bodajże Szarpanki mówił o 300 tyś a według statystyk robionych przez władzę

coś około 100 tyś, że mężczyźni z posuchy i frustracji będą się w ogóle cieszyć, że kobieta zwróciła na nich uwagę.

 

Nie będę Ci pisał o jeszcze większych frajerach, którzy biorą pod swój dach samotne madki z bombelkami🤣

Ci to już są kompletnymi desperatami i samobójcami.

 

Tak jak ktoś kiedyś zadał dobre pytanie jak wyglądają mężczyźni w Polsce pod względem spermiarstwa na tle innych krajów

i dochodzę do wniosku, że Polacy są na pewno w czołówce.

 

Zauważyłem również, że w pokoleniu naszych ojców i dziadków też było tego pełno tylko, że wtedy była komuna i kobiety nie miały

takiego dostępu do egzotyki czy wyjazdu z tego pierdolnika.

 

Obecnie jest gloryfikacja i przyzwalanie na wszystko kobietom natomiast o wszystko obwinia się mężczyzn i typuje na kozła ofiarnego.

 

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Nauczcie się żyć w samotności bo kto to opanuje, ten będzie Panem swojego życia, a nie odda je w zamian za przechodzoną tzipkę.

 

Clapping Leonardo Dicaprio GIF - Clapping Leonardo Dicaprio ...

 

To jest właśnie problem wielu mężczyzn w Polsce.

Daleko szukać także na forum mamy takich ancymonów co z desperacji kobiety 30, 40+ chcą zalewać😂

Co sie stało z godnością i honorem mężczyzn🤷‍♂️?

 

7 godzin temu, Sky napisał:

Jeszcze dużo wody w rzece się przeleje zanim wszyscy zdejmą klapki z oczu

 

Deserek na koniec😁

Zobacz co sie dzieje w najbardziej świadomym państwie gdzie 70% mężczyzn nie chce się żenić i mieć nic wspólnego z kobietami.

A mowa tu o USA i publicznej randce gdzie zdesperowani mężczyźni walczyli o przeciętna kobietę, która postawiła wysokie wymagania.

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.