Skocz do zawartości

DiCaprio - znowu to zrobił


yrl

Rekomendowane odpowiedzi

No bo co poza urodą/seksem/towarzystwem mogłyby mu zaoferować długofalowo?

 

Przy jego podejściu do życia (odwaga do pokonywania przeszkód, status, jaki sobie wypracował ciężką pracą), laski mają naprawdę wysoką poprzeczkę postawioną.

Mija zafascynowanie gadzim mózgiem i pozostaje świadomość, że to już nie to. Nie ma easy mode grania na atrybucie wieku i urody.  Poza tym pokazuje innym dojrzałym chłopakom, że można.

Inna sprawa, że pewnie weszło mu to w nawyk. Przywiązanie to też forma ograniczenia się. Ciekawe jak to ogarnia, ale jest ryzyko zaciągnięcia "długu emocjonalnego", przyzwyczajenia do dużego wyboru, który wiecznie trwał nie będzie.

 

Ale sumarycznie dobrze. Przeciwwaga do kobiecej hipergamii. Leo gra w naszej drużynie :)  

Edytowane przez lync
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo to nie jest historia przeciętnego faceta. Chłopaczek od 18 roku życia jest w Hollywood, stał się jednym z najbardziej wziętych aktorów swojej generacji, a genetyka nie poskąpiła mu urody. Może sobie przebierać do usranej śmierci, ale żadną miarą nie jest to sytuacja standardowego gościa, ale ziomka z puli 0,000001%. Dość ciekawe, w zasadzie, jest to jego przebieranie - może chodzi tutaj o relację z Mamusią? Większość gwiazd ekranu w końcu i tak wpada w sidła, zalicza pięćset rozwodów, traci miliony. Ten jest niezatapialny, ale szczerze wątpię, aby chodziło tutaj o jakiś red pill.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lync napisał:

No bo co poza urodą/seksem/towarzystwem mogłyby mu zaoferować długofalowo?

 

Przy jego podejściu do życia (odwaga do pokonywania przeszkód, status, jaki sobie wypracował ciężką pracą), laski mają naprawdę wysoką poprzeczkę postawioną.

Mija zafascynowanie gadzim mózgiem i pozostaje świadomość, że to już nie to. Nie ma easy mode grania na atrybucie wieku i urody.  Poza tym pokazuje innym dojrzałym chłopakom, że można.

Inna sprawa, że pewnie weszło mu to w nawyk. Przywiązanie to też forma ograniczenia się. Ciekawe jak to ogarnia, ale jest ryzyko zaciągnięcia "długu emocjonalnego", przyzwyczajenia do dużego wyboru, który wiecznie trwał nie będzie.

 

Ale sumarycznie dobrze. Przeciwwaga do kobiecej hipergamii. Leo gra w naszej drużynie :)  

A ja myślę, że 2 jego przypadku będzie trwał wiecznie, zawsze znajdzie się jakaś młódka która będzie pociągał, lub która będzie chciała się wypromować przy nim.... Tego samego typu jest np George clooney czy Brad Pitt (ten to chyba nawet bardziej chadowy niż Leo, ale chyba bardziej blue pill), mają chyba z 60 a młódki nadal by za nimi szły, maja dobre geny sławę i kase (swoją drogą DiCaprio chyba mniej dobre, raczej twarzą i statusem jedzie niż sylwetką) . Póki będzie mu stawał znajdzie się chętna skorzystać, najwyżej po 60 rozszerzy widełki do grupy 25-30

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba: Nie, no nie ma pośpiechu... Może sobie najpierw pogadamy?
Cycofon: A niby kurde o czym?
K: No nie wiem, o twojej pracy, albo...
😄 Robota jak każda, generalnie kiedy facet jest na mnie to myślę o czymś innym nieee? na przykład kurde o księżnej Dianie, o nowej pralce, o testach do „Koła fortuny”, a jak klient jest wyjątkowo brzydki to zamykam oczy i wyobrażam sobie, że bzykam się z di Caprio...

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze pod artykułem złoto😆

Już się p0lki zesrały z wrażenia🤣

 

Wszystko się zgadza, 25 urodziny i rozstanie, zgodnie ze słynnym wykresem 😂

 

Często jest tak, że jak facet jest brzydki i zakompleksiony, a na dodatek opóźniony intelektualnie to poszukuje coraz to młodszych partnerek, aby sobie zrekompensować swoje braki.

Naprawdę sexowni faceci, za którymi szaleją kobiety są wierni swoim partnerkom.

Np Beckham czy Hemsworth. Może one mają zmarszczki czy swoje lata, ale są jedyne.

A tacy jak Karolak, Żyła i inni macho to wszyscy wiemy.

Pozostaje współczuć desperacji tym małolatom.

 

Jezus, jaka ja bylam w nim zakochana w 1998! Patrz Leo tyle lat minelo a my nadal nie jestesmy razem:)

 

Śliczna dziewczyna niech dziękuje opatrzności, że się pozbyła Leo Janusza. Pewnie już stoi zgraja przystojniaków w kolejce. USA to nie Polska. Tam jest w czym wybierać.

 

Stary,brzuchaty facet,nic ciekawego.Co te dziewczynki w nim widzą?Okropność.

 

Wygląda jak Polski Janusz.

 

Leonardo Dicaprio GIFs | Tenor

  • Like 2
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale rozumiem nasze witaminki. Przecież ten cały Leonardo jest jakiś niedojrzały i jakaś musiała go jeszcze w przedszkolu skrzywdzić. Siedzi to w nim do dziś. To pewnie dlatego, że ma małego wacka. W jego wieku, to on już powinien być od dawna mężem jakiejś Polki najlepiej, bo one na to zasługują po prostu. Powinien także regularnie ja wozić na zakupy lub do kosmetyczki swoją limuzyną, gdyż tak robią prawdziwi mężczyźni. W weekendy chodzić za swoją żoną z jej torebką po galerii handlowej. Dzieci przynajmniej dwójka już odchowane. A on co? Nic. Normalnie gówniarz nie warty uwagi naszej księżniczki. Pirat z Karaibów co zupełnie inny gość, on już został okradziony przy rozwodzie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ace of Spades napisał:

Jakby Leonardo tylko kiwnął palcem to by poleciały za nim z mokrymi majtami ale wiedzą, że mogą sobie tylko pomarzyć o takim gościu więc je wszystkie qurwica dopadła.

Złoto, a dla Leona szacunek, że granicy 25 lat u partnerek nie przekracza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Jakby Leonardo tylko kiwnął palcem to by poleciały za nim z mokrymi majtami ale wiedzą, że mogą sobie tylko pomarzyć o takim gościu więc je wszystkie qurwica dopadła.

 

Tu już jedna pani psycholoszka się wypowiedziała (28 lat)

https://natemat.pl/434464,mam-28-lat-i-jestem-za-stara-dla-leonardo-dicaprio-on-dla-mnie-tez

 

Nie wydaje się, by chodziło jedynie o urodę i figurę, gdyż wraz z ukończeniem 25. roku życia nie następuje żadna magiczna przemiana, a obecnie kobiety po trzydziestce (a w szczególności te pracujące w Hollywood, w których Leo gustuje) wyglądają równie atrakcyjne, co ich dziesięć lat młodsze koleżanki.

Na szczęście era, w której kobiety uzależniały swoją samoocenę od zdania mężczyzn, zbliża się ku końcowi, a "zmierzch lubieżnego dziada" jest bliski. Jestem za stara dla DiCaprio? Och, jaka szkoda - on dla mnie też.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yrl napisał:

Na szczęście era, w której kobiety uzależniały swoją samoocenę od zdania mężczyzn, zbliża się ku końcowi, a "zmierzch lubieżnego dziada" jest bliski. Jestem za stara dla DiCaprio? Och, jaka szkoda - on dla mnie też.

Kolejna mająca "ból dupy" pseudo-loszka. Tyle jej co poszczeka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.