Skocz do zawartości

Szorty kąpielowe są niemęskie


harel.

W czym wolałbyś pójść na plażę?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W czym wolałbyś pójść na plażę?

    • szorty plażowe
      7
    • bokserki plażowe (jak na zdjęciu poniżej)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Po lecie mam następujące myśli. Większość mężczyzn i chłopaków nosi na plaży szerokie, kolorowe szorty prawie do kolan. Czasem w kwiaty. Natomiast mało kto jest dobrze zbudowany, co powoduje, że szerokie szorty bardzo zaburzają proporcje. Czasem do tego stopnia, że chłopak wygląda, jakby miał szersze biodra od swojej dziewczyny.

 

Czy zgadzacie się ze mną, że szerokie szorty kąpielowe wyglądają niemęsko, a lepiej zakładać bokserki kąpielowe? Mam od niedawna podobne do tych poniżej. Wystarczy kupić rozmiar większe, np. XL, a nie L, by mało pokazywały.

 

51Tp1NO2LYL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wolę te krótsze. 

I owszem, w Polsce bardzo łatwo wyróżnić się wśród mężczyzn dobrą sylwetką, a wśród mężczyzn >30 to już ultrałatwo. Do tego dobry ubiór (tak, Polacy tutaj też średnio wypadają) i macie zestaw sylwetka+ubiór który pozwala się wybić z tłumu narzekających na brak możliwości mężczyzn

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krzy_siek napisał:

w Polsce bardzo łatwo wyróżnić się wśród mężczyzn dobrą sylwetką,

"Och jaki postawny mężczyzna" -tak sobie zapamiętałem bo jako malec nie widziałem o co kaman - moje ciotki miały na to oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o sylwetkę.
Dodałbym jeszcze, że szorty kąpielowe są bardziej wszechstronne. Można w nich chodzić na luźno po chałupie. W ciepłe dni do założenia na szybki przemarsz do sklepu po piwo bułki i mleko. Wyjść do ogrodu, a nawet na rower.
Ogólnie w modzie męskiej w naszym kraju, mało można się spodziewać odpowiedniej garderoby na odpowiednią okazję. Najlepiej jak ubranie jest do wszystkiego. Koszulka sportowa nadaje się tak samo do pracy w biurze jak na siłownię. Jest wygodnie i najczęściej tyle wystarczy, nie zawsze jednak schludnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, krzy_siek napisał:

też wolę te krótsze. 

I owszem, w Polsce bardzo łatwo wyróżnić się wśród mężczyzn dobrą sylwetką, a wśród mężczyzn >30 to już ultrałatwo. Do tego dobry ubiór (tak, Polacy tutaj też średnio wypadają) i macie zestaw sylwetka+ubiór który pozwala się wybić z tłumu narzekających na brak możliwości mężczyzn

 

Sama prawda. Jak byłem nad Bałtykiem w tym roku to mało raka oczu nie dostałem. Wśród jednej jak i drugiej płci bardzo mało jest naturalnie szczupłych osób. Albo są grubasy, albo ludzie porobieni na siłowni, a takich pomiędzy, po prostu szczupłych samych z siebie, to mało co jest.

 

A i ja noszę krótkie obcisłe kąpielówki, ale jak ktoś ma cienkie nóżki i odstający brzuch, to już chyba lepiej te długie szorty pasują.

Edytowane przez Machine89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Ramaja Awantura napisał:
Godzinę temu, nihilus napisał:

Kiedyś się w slipach kąpielowych chodziło :D

Podobno w USA po plaży się tak nie chodzi bo tylko geje tak chodzą XD

 

W USA purytanie w latach '80 uważali, że bycie w stroju plażowym na plaży to prosta droga do piekła, cholera jasna.

 

kq65419piv981.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam gdzie są cottonworldy?

de476c73369c06f6ad46e899434b54bf.jpg

 

Ale odpowiadając poważnie. Ja wolę krótkie spodenki, chyba za dużo słonecznego patrolu się naoglądałem. Ale nie taki klimat:

stroj_sloneczny_patrol_meski_m_9035.jpg

Raczej celuje coś w ten deseń:

images?q=tbn:ANd9GcQsV9SoogzMtRnEjHkytsD

 

Według mnie większość celuje do swojej sylwetki i pewności siebie. Ja kojarzę swoje podejście jak się upasłem +15 kg więcej niż moje BMI, to próbowałem (nieudolnie) chować nadmiar tłuszczu w większych spodenkach (dupy tak nie widać). 

 

Teraz jak mam wywaloną kiełbaę co inni myślą o mnie + dbam o zdrowie, to mogę sobie pozwolić na różną ekstrawaganckie stroje:

Se9315d7d38d146ccae73d397d8a76be7w.jpg_6

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie moda może wpływać na autopercepcję i postrzeganie danej osoby przez innych. Np. w badaniach socjologicznych dowiedziono, że zawyżenie numeracji u kobiet powoduje, że czują się one chudsze i mają mniejszą motywację do dbania o dietę (gdyż nie noszą XXL, a np. L).

 

W sklepach są teraz popularne spodnie typu "carrot", które z definicji są wąskie w łydkach, a szerokie w biodrach. Źle bym się czuł je nosząc. Mimo że nie są niewygodne. Podobnie dla mnie niemęskie na plaży są szerokie szorty, np. w swej najczęstszej odmianie w kwiaty. Chociaż jeśli ktoś jest wysportowany, we wszystkim będzie dobrze wyglądał. Gorzej jeśli nie ma się czasu regularnie chodzić na siłownię.

 

Poniżej ten sam człowiek w szortach kąpielowych i w bokserkach (fotografia z jakiegoś zagranicznego tabloidu).

773559_24.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.