Skocz do zawartości

Pan szuka partnerki na wesele


Mmario

Rekomendowane odpowiedzi

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02nB4rnQUUCoq5Yt5hnG3BaFZMFi3oormuHrBp2FzFNYsPLbq6YLYD3yAoviKAamNWl&id=744654615555358&sfnsn=mo

 

W skrócie gość z wyglądu 10/10 wstawił post że szuka panny na jutro ma wesele...

 

Pewnie fejk, wygląda na modela, i aż dziwne, że nie może znaleźć.... Dlaczego wrzucam? Ktos znajomy skomentował i przejrzałem komentarze.... No niektóre niemal się mu oświadczyły tam... Ale wygląd nie ma znaczenia

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gość 7,5. IMHO do chada mu trochę brakuje. Ot, dobrze zadbany i ćwiczący kardio. 

Większość panien chętnych nie wygląda zachęcająco. Ot przeciętne/typowe babeczki - na 100% na niego lecą, ale modelki to tam nie widziałem. Ze 2 panny (ze zdjęcia! na żywo najprawdopodobniej wyglądają inaczej jak to u kobiet) które mi się spodobały. Też piszą o fejku (bo był wcześniej). Może ktoś przeprowadza eksperyment. 

 

Z tego co kojarzę, tylko PUAsi mówią że wygląd nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może mu aktualna partnerka zdezerterowała i chce jej pokazać co straciła ;). Mój kuzyn, o którym tu kiedyś pisałem, wysadził kiedyś pannę na rondzie jak jechaliśmy na wesele. Bo on się wk... nie będzie. Laska dotarła 1,5 h spóźniona i przepraszała go przy ludziach. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie zadziwia, że są też goście 7-8/10 którzy są świadomi swojego wyglądu, ale nie potrafią tego wykorzystać. Coś na zasadzie - "jestem świadomy że jestem ładny i podobam się kobietom, ale nie wiem jak to wykorzystać". Wchodzą w jakieś LTR z dupy. Są takie ciapciaki.

 

Gościu z posta swoją drogą max 8/10, chociaż osobiście dałbym mu 7.5. Komentuje mecze siatkarskie, raczej nie powinien mieć problemu z laskami. Także fejk, albo jakiś debil narcyz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że te kobiety, które tam niemal miłość mu wyznają, to maks. 6/10, w tym dużo przeciętniar i poniżej 5/10, a także cała masa lasek po ścianie...

Gość jak dla mnie docięty, 8/10, chociaż ta tania disco-polowa fryzura obniża mu rating do 7.5/10, a nawet 7/10.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Ten gościu to max 7.

 

to jest 10 mario rodriguez jr

 

original.jpg

Widziałem gdzieś na necie zdjęcie tego typa jak ma ulana mordę. 

6 minut temu, Montella26 napisał:

Widziałem gdzieś na necie zdjęcie tego typa jak ma ulana mordę. 

 

 

Pozatym odnośnie gościa z tematu. Jaki kraj taki chad. Tyle że obcięty i ubrany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26

 

To tylko pokazuje jaki poziom wizualny reprezentują polscy panowie na tle reszty świata skoro taki gościu jest tutaj bóstwem.

 

 

34 minuty temu, Montella26 napisał:

Widziałem gdzieś na necie zdjęcie tego typa jak ma ulana morde

Jak jesteś przystojny i masz top tier Bone structure to nawet trochę dodatkowych kg cie nie poszpeci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barry napisał:

typa w windzie.

Każda marzy aby zrobić TO w windzie. Dla mnie 10/10.

Chłopaki jesteście gorsze od bab w tych ocenach.

 

 

Łąka na niebie się kończy Ja tańczę, tańczę na słońcu Słowo, na które czekałem Padło z Twoich ust w końcu Tańczę, ja tańczę na łące Przecież łąka to słońce Mądrze świat został stworzony Dzięki za to Ci Ojcze!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo i tutaj się w kółko magluje to na smv składają się również inne cechy, a nie tylko wygląd czy wzrost które ten gość jak na warunki naszego podwórka ma na wysokim poziomie. 

Przecież cała magia może prysnąć w mgnieniu oka gdy tylko otworzy tą ładną buźkę lub będzie wykonywał nerwowe i nienaturalne ruchy względem niewiasty. I w tym momencie nawet taki wygląd i ubiór na niewiele się zda bo smv z automatu poszybuje w dół.

Edytowane przez Gianni
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze pracuje.. chętnie bym się wybrała! W końcu ktoś moich gabarytów wzrostowych 😅 powodzenia w poszukiwaniach!

 

Fajne komentarze 😉

11 godzin temu, Barry napisał:

BraciaSamcy, najbardziej męskie forum w sieci ocenia typa w windzie.

dalej dalej, co jeszcze panowie ❤️

Kolejne smażenie raczka. 

Przeczytajcie panowie, co w tym temacie zamieszczała @Barry, jak to nie można gnoić mężczyzn za to, że są biedni i nie wyglądają jak nastolatkowie:

 

 

A wracając do tematu: tak jak zawsze się troszeczkę gwałci, tak zawsze musicie się spodobać. Chociaż troszeczkę. Zdrówka. 

 

EDIT.

@Gianni tak masz rację, ALE to znaczenie drugorzędne.

Pomyśl co będzie w odwrotnej sytuacji: masz gadkę a nie masz wyglądu, przecież nawet okazji do zapoznania będzie niewiele, a kobieta pozna w pracy ładnego kolegę i będziesz szorował sufit rogami. 

Biologia. Emocje nad rozumem. Na pierwszy rzut oka widać czy ktoś jest akceptowalny czy nie, poza tym wygląd to też mowa ciała, czy idziesz pewnie, wyprostowany. 

 

A nerwowe i nienaturalne ruchy, dobry przykład. Ładnemu będą dużo łatwiej wybaczone takie dziwactwa niż przeciętnemu czy flepiarzowi. 

 

Poza tym to mniej prawdopodobne u atrakcyjnych osób, gdyż są z reguły (są wyjątki jak osoby które wypady z samolotu bez spadochronu i żyją, chcecie to zróbcie skok magika licząc na szczęście bo komuś się udało) bardziej pewne siebie, gdyż dużo rzadziej byli obiektami drwin, częściej byli zapraszani do towarzystwa, inni chętniej chcieli z nimi przebywać itd.

 

Równie dobrze można napisać, że co komu po Ferrari jeśli w nim padnie silnik, że wtedy Punto lepsze. 

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.