Skocz do zawartości

Nawet 1.9m wzrostu 250mln$ status najlepszego sportowca NFL w USA to za mało dla odchodzącej żony


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, nowy00 napisał:

@SamiecGamma@Morfeusz

Obaj goście ten Rafał i Tom należą do topki, nie mieliby problemów ze znalezieniem chętnych kobiet. Jednak nawet tacy żyją w BluePillu, są jeszcze w przekonaniach iż kobieta jest niewinna istota. 

 

Dokładnie. Mógłby jeszcze długo obracać talerzami, a nawet jeśli to nie jego styl, to znaleźć sobie dużo młodszą kobietę, atrakcyjną i bez przychówku...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Pogoniłeś gold diggerkę mam nadzieję?

Hmm. Ale nie przeszkadzało jej to, żeby sprowokować pocałunek na spotkaniu. 

A potem oczywiście mi pocisnęła, ze nigdy nie musiała się prosić faceta żeby ją gdzieś zabrał. Nigdy. 

Kurwa a co ja mogłem. Wlekłem się do niej 70 km. Dwoma autobusami. Jeszcze potem mi spierdolił bus. Więc musiałem taxi dojechać. 

Tak. Zaczęliśmy się kłócić i dała mi bloka. By odblokować. A potem pisać życzenia na święta i na nowy rok. Zablokowana jest u mnie. Dwa lata temu znów wysłała mi obserwacje na insta. Ale nie zaakceptowałem heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy jak było między nimi na 100 procent. Może z czasem mieli siebie zwyczajnie dość jako ludzi. Może on śmigał na boki, a może ona ma innego na oku.

Po kilku latach ludzie często szukają wzajemnych wad, aniżeli powodów by być dalej razem. 

A może Gisele chce spróbować czegoś nowego, bo kasę już ma i zabezpieczenie do końca życia. Może Bratu to totalny misio związkowy?

Pewnie niebawem wyjdzie więcej szczegółów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Bądź jak Kamil Bednarek (ten muzyk na widok którego laski swego czasu sikały po nogach):

 

Kamil Bednarek, muzyk reggae, zawsze dbał o to, aby jego życie prywatne nie stało się tematem plotkarskich portali. Dlatego nie rozmawia z mediami na temat swojego związku. Mimo to parę faktów udało się ustalić. Bednarek od ponad 9 lat, z przerwami, tworzy parę z Victorią Hall, modelką, która ma dziecko z innym mężczyzną.

 

Ojciec dziecka Victorii był dla niej oparciem po jednym z zerwań z Bednarkiem, bo trzeba wiedzieć, że para od lat to rozstaje się, to znów schodzi. Aktualnie miłość modelki i muzyka kwitnie, a romantyczny wypad na wyspę Santorini bardzo sprzyja zacieśnianiu więzi.

 

Victoria Hall jest pochodzącą z Zambii egzotyczną pięknością, która do Polski przyjechała w wieku 16 lat. Marzy o karierze w show biznesie, chciałaby też spróbować aktorstwa. W 2013 roku wzięła udział w konkursie piękności „Miss Egzotica”, i to jak na razie jej pierwszy krok na drodze ku sławie, nie licząc związku ze znanym muzykiem.

 

gf-JpaP-fGns-wshn_kamil-bednarek-664x442

 

https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/bednarek-z-ukochana-na-wakacjach-ona-ma-dziecko-z-innym-aa-6fGw-GnaD-kVpL.html

 

Podsumowując - Pani w okresie, gdy chciała "wolności" zaszła z Czadem a kukold wychowuje. 

 

Alfa szmaci beciak płaci.

 

 

 

 

 

Mój boże, przecież to cuck beciak. Tego się nie spodziewałem. Ten chłopak mógłby mieć w polskich warunkach nawet codzień inną, do wyboru do koloru...

 

Niestety tak jest jak nie zdąży się kobiet poznać i sukces przychodzi szybko... Bluepill zostaje...\

 

Byłem przekonany że ze swoją popularnością i targetem twórczości obraca towary na lewo i prawo.

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Co ci faceci mają w głowach? Nie spina mi się to jakoś. Przecież żeby wymyślić i zrealizować taki biznes jak Brzoska, trzeba mieć inteligencję, spryt, zaradność, umiejętność trzeźwej oceny rynku itd., a nade wszystko nieszablonowe myślenie. A przy kobietach tak idzie jak po sznurku... niepojęte.

Tacy mężczyźni rozwinęli swoje zdolności biznesowe, sportowe, do bardzo wysokich poziomów.

Jednak w kwestii nauki o kobietach, zaniedbali zdobywanie wiedzy. W tej sferze często pozostali na poziomie cucka-spermiarza, ewentualnie naiwnego beciaka wychowanego na bajkach Disneya, tyle że z zasobami. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Tacy mężczyźni rozwinęli swoje zdolności biznesowe, sportowe, do bardzo wysokich poziomów.

Jednak w kwestii nauki o kobietach, zaniedbali zdobywanie wiedzy. W tej sferze często pozostali na poziomie cucka-spermiarza, ewentualnie naiwnego beciaka wychowanego na bajkach Disneya, tyle że z zasobami. 

Sama prawda, dodam tylko, że tu nawet jest pewien problem ze zdobywaniem wiedzy skoro nie wiesz, że jej potrzebujesz i żeby ją szukać bo przecież wszystko jest wpajane przez społeczeństwo i wspomniane bajki Disneya. Skoro mając tak nabyta widzę uważasz, że ona jest dobra to jest problem, bo nie wiesz, że jest inna droga a jeśli dochodzą jakieś sygnały to zachowujesz się jak mój sąsiad:
-"intercyza to brak zaufania!"
-"pierdoły opowiadasz"
-"wcale tak nie jest"
Szkoda gadać. Szkoda strzępić ryja czasami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2022 o 10:59, Tamerlan napisał:

 

 

 

 

 

Mój boże, przecież to cuck beciak. Tego się nie spodziewałem. Ten chłopak mógłby mieć w polskich warunkach nawet codzień inną, do wyboru do koloru...

 

Niestety tak jest jak nie zdąży się kobiet poznać i sukces przychodzi szybko... Bluepill zostaje...\

 

Byłem przekonany że ze swoją popularnością i targetem twórczości obraca towary na lewo i prawo.

Przykład tego Kamila ukazuje, że nawet popularna osobość i rozpoznawalna dość może mieć głębokie przekonania BluePilla. Goście żyjący w matrixie i wierzący w niewinność pańc, a tym samym nie znając jej natury mogą być zarówno mniej lub bardziej zamożni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, nowy00 napisał:

Przykład tego Kamila ukazuje, że nawet popularna osobość i rozpoznawalna dość może mieć głębokie przekonania BluePilla. Goście żyjący w matrixie i wierzący w niewinność pańc, a tym samym nie znając jej natury mogą być zarówno mniej lub bardziej zamożni.

Tu nawet nie o zamożność chodzi- ale status celebryty- gwiazdy, a w dodatku muzyka.

 

Gości mógłby kobiety za rękę na ulicy albo w galerii  podbierać i by za nim szły, nie ważne czy singielka, mężatka czy zajęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.