Skocz do zawartości

,,Ślub od pierwszego wejrzenia" bez eksperta


Rekomendowane odpowiedzi

12 minutes ago, Obliteraror said:

Tak swoją drogą, oglądałem we wtorek pierwszy odcinek nowego sezonu tego popierdolonego programu ;)

Idą z duchem czasu: jest samotna mama z bombelkiem i pani lat 38. Pana w tym (tj. 38+) wieku żadnego nie ma

xD


Dali chociaż większy budżet, czy znowu bieda atrakcje w postaci wspolnego wyjścia do Biedronki po pracy? :D

Pan "wyrzucony psycholog" w ostatniej audycji nieźle się chichrał z tego co się wydarzyło.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Peter Quinn napisał:

Dali chociaż większy budżet, czy znowu bieda atrakcje w postaci wspolnego wyjścia do Biedronki po pracy

A nie wiem, na razie była prezentacja zawodników i zawodniczek ;)

Z tego co wiem, nie ma jednak tam kolorowo za bardzo. Uczestnicy w jakimś stopniu partycypują finansowo w kosztach tego cyrku, tj. ślubu.

 

Mnie bardziej zastanawia czy pan, któremu przydzielą mamę z bombelkiem jest tego świadomy, czy dowie się dopiero post factum po podpisaniu cyrografu w USC xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego gówna, ale myślałem że te śluby są humanistyczne. W sensie, że okay jest jakaś tam ceremonia. No, ale nie ma skutków prawnych. Ciężko mi sobie wyobrazić, że kogoś może, aż tak powalić na głowę xD żeby się hajtać z kimś kogo nie zna xD

6 minut temu, Peter Quinn napisał:



Pan "wyrzucony psycholog" w ostatniej audycji nieźle się chichrał z tego co się wydarzyło.  

Co mówił?

 

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

Mnie bardziej zastanawia czy pan, któremu przydzielą mamę z bombelkiem jest tego świadomy, czy dowie się dopiero post factum po podpisaniu cyrografu w USC xDD

Pewnie nie bo liczy się ''miłość'' więc kto by się tam takimi szczegółami przejmował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Obliteraror said:

Mnie bardziej zastanawia czy pan, któremu przydzielą mamę z bombelkiem jest tego świadomy, czy dowie się dopiero post factum po podpisaniu cyrografu w USC


W wersji Australijskiej nie wiedział. Kojarzę scenę, gdzie ziomek młodego dowiedział się przed młodym na ślubie i wkurzał się na pannę, że jeszcze mu o tym nie powiedziała, więc prawie sam mu o tym wspomniał. 
Swoją drogą wydawało mi się to wtedy za bardzo wyreżyserowane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dobryziomek napisał:

Pewnie nie bo liczy się ''miłość'' więc kto by się tam takimi szczegółami przejmował. 

Jednak myślę, że musi wiedzieć, inaczej to czysty materiał na pozew. Pewnie zaznaczył w ankiecie, że mu to bez różnicy ;)

 

Tu macie obecnych zawodników nowej edycji tego Mortal Kombat xD

 

https://party.pl/newsy/slub-od-pierwszego-wejrzenia-8-oto-nowi-uczestnicy-programu-do-uzupelnienia-na-srode-147286-r1/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, dobryziomek said:

Co mówił?


Jego wypowiedź to w połowie śmiech, w połowie stwierdzenie, że wolność słowa i autentyczność nie istnieje i że trzeba mówić to, co się pewnym środowiskom podoba, jeśli nie chce się być na cenzurowanym. Takie czasy. 

 

2 minutes ago, Obliteraror said:


A Pana RO tak wycięli, że mu tylko rękaw widać i udają, że przy stole siedzi dwóch a nie trzech ludzi? xD 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.