Skocz do zawartości

Szkoda mi hajsu na kobiety, ale lubię poruchać


Anabol

Rekomendowane odpowiedzi

@Anabol, wydaje mi się, że taki, a nie inny "społeczny" odbiór Twojego postu wynika z paru rzeczy.

 

Nie tylko z powodu tego, że pieniądze lubią ciszę. Również z tego, iż (zanim dałeś się społeczności poznać i wnieść w nią coś ciekawego) wyjeżdżasz z poziomem zarobków i stylem pisania "cotojakurwanieestem". Ani to w dobrym guście, ani z klasą w mojej opinii. Chyba że po prostu chciałeś się pochwalić ;) Ale po to robić na internetowym forum? Moim zdaniem słynnym kolegą od kawalerek nie jesteś, bo (m.in) jednak większe opanowanie okazujesz.

 

Pieniądze są fajne. Dopóki mężczyzna posiada pieniądze, a nie one mężczyznę. Ale to jak zakładam (i czytam), sam wiesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiliście się chłopa, a ja się cieszę, że mu się wiedzie*. Niech ma i korzysta - bardziej mnie skręca, gdy widzę jak te #!@^% przepieprzają publiczne pieniądze. I wyciagają łapy po więcej.

 

 

* okej, doczytałem tylko do tych 50mkw. i przestałem, bo mnie żółć zalała.

Edytowane przez zychu
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.