Skocz do zawartości

Diva sprzedała mi wenera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczynając moją historie, przygody z divami zacząłem jakieś 3 lata temu, jakoś mega dużo ich nie zaliczyłem bardziej jak już brała mnie mega chcica to wtedy szedłem spuścić ciśnie. Przez te lata nigdy nic nie złapałem jedną zrobiłem nawet bez gumki (tak wiem idiotyzm), często łodzik też bez gumki ale sex zawsze w kaloszu.

 

No i tak jakoś dwa tygodnie temu znowu wzięła mnie chęć na panienkę, wybrałem sobie która mi się podoba laska 12/10 w usługach ma to do czego mam słabość (latex,skóra,pvc) wszystko było mega aż parę dni później podczas sikania strasznie mnie piekł penis potem pojawiły się wyciek białej wydzieliny, nastepny dzień od razu lekarz, najprawdopodobniej rzeżączka eh moje szczęście. Teraz jest już ok ale mam do was pytania 

 

 

 1. Czy warto bawić się w ten sport z divami choć nie ukrywam że lubię się wyszaleć i w realnym życiu bym nie poderwał takich dup.

2. Czy powinienem wtedy powiadomić ją ze ma jakiegoś syfa ? Bałem się że może mnie oskarżyć o coś i będzie gorzej ale jest to  UE możliwe bo od paru miesięcy nikogo nie miałem

 

No i kończąc temat dziwię się że akurat od takiej laski złapałem coś bo nie była tania, a nie ukrywam że są laski tańsze równie ładne i oferujące ten sam poziom spotkania.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luki1a napisał:

Czy warto bawić się w ten sport z divami

 

Vs 

 

1 godzinę temu, luki1a napisał:

 podczas sikania strasznie mnie piekł penis potem pojawiły się wyciek białej wydzieliny, nastepny dzień od razu lekarz,

 

A co gdyby to był pozytywny wynik HIV? 

 

Ludzie chwalą, chodzą. Też tutaj. 

Ale ryzyko jest- to Ty decydujesz czy je podejmiesz. 

 

1 godzinę temu, luki1a napisał:

Czy powinienem wtedy powiadomić ją ze ma jakiegoś syfa ? Bałem się że może mnie oskarżyć o coś

 

Zadzwoń anonimowo, powiedz o tym i uprzedź, że będziesz obserwował czy wciąż przyjmuje w najbliższym czasie. Chyba są na to jakieś paragrafy. 

Może uchronisz kilku innych od podobnych przyjemności. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Yolo napisał:

 

Vs 

 

 

A co gdyby to był pozytywny wynik HIV? 

 

Ludzie chwalą, chodzą. Też tutaj. 

Ale ryzyko jest- to Ty decydujesz czy je podejmiesz. 

 

 

Zadzwoń anonimowo, powiedz o tym i uprzedź, że będziesz obserwował czy wciąż przyjmuje w najbliższym czasie. Chyba są na to jakieś paragrafy. 

Może uchronisz kilku innych od podobnych przyjemności. 

 

wiadomo zadzwonić mogę, ale laska pomyśli że ktoś ją z interesu chce wyrolować więc raczej bez większej dramy się nie obejdzie, tym bardziej się dziwię bo na garso ma dobrą teczkę od paru lat dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, luki1a said:

wiadomo zadzwonić mogę, ale laska pomyśli że ktoś ją z interesu chce wyrolować więc raczej bez większej dramy się nie obejdzie, tym bardziej się dziwię bo na garso ma dobrą teczkę od paru lat dobre opinie.

 

Powiadom ja żeby się zbadała. Może faktycznie jest nosicielem bezobjawowym. 

15 minutes ago, nibynic said:

Szczepienie na HPV lata po inicjacji raczej mija się z celem.

 

Czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, luki1a napisał:

podczas sikania strasznie mnie piekł penis potem pojawiły się wyciek białej wydzieliny, nastepny dzień od razu lekarz, najprawdopodobniej rzeżączka eh moje szczęście. Teraz jest już ok ale mam do was pytania 

Ja również mam pytanie było bez gumy?

Bo nie sprecyzowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Yolo napisał:

 

Ludzie chwalą, chodzą. Też tutaj. 

Ale ryzyko jest- to Ty decydujesz czy je podejmiesz. 

 

 

 

Ryzyko jest takie same jak walisz "myszkę inną niż wszystkie i na pewno nie zdradza".  

Będzie się puszczać z kimś nie wiadomo co do domu przyniesie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto to sobie sam odpowiedz, masz już doświadczenie w przyjemności i skutkach tej zabawy.

 

Szczerze mówiąc to w tych czasach przygodny seks nawet nie z divą skutecznie temperowałby moje libido właśnie w obawie o wenery.

 

Dobry przykład na to, że nie tylko leśne ssaki niskiego sortu mogą dać w pakiecie jakieś wirusy, bo niektórzy myślą, że jak 1000 za noc, pachnąca Chanelem i w markowej bieliźnie to już towar pewny.

 

Pewna w życiu to jest tylko własna ręka.

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yolo napisał:

 

Z tego co się orientuję, myszki nie przyjmują między nogi kilku do kilkunastu gości dziennie.

Ale co ja tam wiem. 

Ryzyko może nie wielkie, ale jak jest na orbicie jeden albo dwóch do których chodzi to może coś złapać. Zwłaszcza że np chłopaki obracają babami.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Brat Jan napisał:

Ja również mam pytanie było bez gumy?

Bo nie sprecyzowałeś.

Klasyk w gumie, oral bez.

 

A odpowiadając na pytanie czy warto to jestem między młotem a kowadłem bo laski są naprawdę przednie i sex z nimi fajny i chciałbym czasem poświrować ale z drugiej strony zdrowie jest ważniejsze i nie widzi mi się wydawać kasę w razie jakiejś ciężkiej choroby za godzinę przyjemności.

 

Z drugiej strony dziwi mnie ze akurat ta panna którą pracuje w jednym mieście 6 lat nagle coś złapała, przecież raczej wie co i jak, no ale jak widać zawsze jest ryzyko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, GriTo napisał:

Pewien baca

 @Baca1980 wołają Cię, chociaż jestem pewien że to nie o Ciebie chodzi. 

 

Temat sam w sobie jest dobry, kaskaderzy i desperaci może zastosowią się dwa razy. 

 

Swoją drogą jak wspomnieli Bracia, nawet "w loszkach z wolnego wybiegu" nie ma pewności z kim tam się pruły wcześniej, chyba wporzo będzie jak oboje przyszłych potencjalnych partnerów zbada się. Dzisiaj wiem, że bym skorzystał z tego - a jak debil wierzyłem... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spokojnie napisał:

chyba wporzo będzie jak oboje przyszłych potencjalnych partnerów zbada się. Dzisiaj wiem, że bym skorzystał z tego - a jak debil wierzyłem

@Spokojnie, gówno prawda, nie oszukuj się - jak bedzie ogień i cycki na wierzchu to takie rzeczy polecą na bocznicę. ;)

 

 

Do tematu,

U profesjonalistek byłem tylko na masażach z happy endem. Mała szansa coś złapać, a jak płacę za godzinę to niech zapracuje przez całą godzinę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Druid napisał:

Bez jaj , że za pomocą zrobienia loda bez gumy może dojść do zakażenia.

Nawet jak nie HIV to masz HPV czy rzeżączkę. Jak nie sprzedała mu jakaś myszka to dostał "profesjonalnie z buzi na wacka". 🙀

A np. HPV może być onkogenne, więc własnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BumTrarara napisał:

to masz HPV czy rzeżączkę. Jak nie sprzedała mu jakaś myszka to dostał "profesjonalnie z buzi na wacka". 🙀

A np. HPV może być onkogenne, więc własnie.

A jeśli ktoś zaraził się HPV, WZW A lub B i nie wychodzą z tego jakieś powikłania typu pryszcze na twarzy, rekach, zmiany na języku, to wówczas jak wykryć ?  W szczególności u facetów.

 

12 godzin temu, RealLife napisał:

WZW A i B oraz przeciw HPV jak chodzisz na divy. 

wacku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Druid napisał:

A jeśli ktoś zaraził się HPV, WZW A lub B i nie wychodzą z tego jakieś powikłania typu pryszcze na twarzy, rekach, zmiany na języku, to wówczas jak wykryć ?  W szczególności u facetów.

Masz testy w labie.

Jak lizałeś cipki bez maski oralnej 😎 to wypadałoby też sobie usta przebadać.

 

Lepiej żyć w celibacie. 😎

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.