Skocz do zawartości

Bodyshaming? Dozwolony dla kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

https://kobieta.onet.pl/zwiazek/moj-maz-jest-grubasem-nie-wiem-jak-zmusic-go-do-odchudzania-list/8ceyf9q

 

Panowie, 

 

Wpadł nowy artykuł na Onet. Niesamowita sprawa, która potwierdza tezę, "Równouprawnienie używane przez kobiety jest tylko wtedy gdy jest im wygodnie"

 

Oczywiście, faceta można pocisnąć z góry do dołu, jak się coś nie podoba w wyglądzie.

 

. "Czy ty widzisz, jak wyglądasz?!" — krzyknęłam do niego w samochodzie, gdy wyjeżdżaliśmy z galerii handlowej po kolejnych nieudanych zakupach. "Jesteś prosiakiem! Czemu ty to sobie robisz?! Ja nie chcę mieć takiego męża!" — słowa wylatywały ze mnie z prędkością światła."

 

 

Ale spróbujcie tylko zwrócić uwagę kobiecie na wygląd, to oczywiście "Ty ch**ju, jak możesz tak mówić! Przecież liczy się wnętrze!"

 

Sami wiecie o co chodzi. 

 

 

 

  • Like 11
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego w sumie. Społeczeństwo w jakim żyjemy przyjmuje oraz akceptuje tylko i wyłącznie kobiecy punkt widzenia. Co jest nieakceptowalne z punktu widzenia kobiety jest piętnowane i wyśmiewane natomiast w drugą stronę w ramach wyparcia oraz racjonalizacji jest ubierane w coś akceptowalnego i co  w tym wypadku gorsze, zdrowego, więc należy to promować, a kto się nie zgadza to wiadomo: incel, mizogin, jakaś go skrzywdziła. 

 

W temacie z żartami widziałem ostatnio coś takiego:

 

1662542416_dqvj1y_600.jpg

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania łączy jeden wspólny mianownik. Dotyczą wyłącznie polskiego białego normika.

 

W przypadku obcokrajowców, może to być nawet portugalski manlet z erasmusa albo niski mokobe z cofniętą szczęką i młodą p0lką z Rzeszowa jak na kultowym filmiki. 

 

Cóż, mężczyźni swoją biernością przyczynili się do tego, jesteśmy coraz bardziej osłabiani.

 

Tu macie też inny znany przykład, zwróćcie uwagę na córkę, jak zatyka uszy i mówi że ma dość. Dla niej piekło kobiet robi od wielu lat jej własna maDka.

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, sasqn911 napisał:

https://kobieta.onet.pl/zwiazek/moj-maz-jest-grubasem-nie-wiem-jak-zmusic-go-do-odchudzania-list/8ceyf9q

 

Panowie, 

 

Wpadł nowy artykuł na Onet. Niesamowita sprawa, która potwierdza tezę, "Równouprawnienie używane przez kobiety jest tylko wtedy gdy jest im wygodnie"

 

Oczywiście, faceta można pocisnąć z góry do dołu, jak się coś nie podoba w wyglądzie.

 

. "Czy ty widzisz, jak wyglądasz?!" — krzyknęłam do niego w samochodzie, gdy wyjeżdżaliśmy z galerii handlowej po kolejnych nieudanych zakupach. "Jesteś prosiakiem! Czemu ty to sobie robisz?! Ja nie chcę mieć takiego męża!" — słowa wylatywały ze mnie z prędkością światła."

 

 

Ale spróbujcie tylko zwrócić uwagę kobiecie na wygląd, to oczywiście "Ty ch**ju, jak możesz tak mówić! Przecież liczy się wnętrze!"

 

Sami wiecie o co chodzi. 

 

 

 

Kobiety doskonale wiedzą że liczy się też wygląd. A tekst że " liczy się wnętrze " to tylko zagrywka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ciapaty może być ulany i brzydki.

 

A ty się przejmuj czy ona przyjmie oświadczyny xD

"Facet zaczyna się od 190 cm"  tylko zapominają dodać, że te wymagania dotyczą wyłącznie polskich mężczyzn bo Ci wszyscy Hiszpanie i Araby z którymi spotykają się polki bardzo często nie mają 180 cm nawet.

 

W zasadzie ciężko znaleźć araba czy Hiszpana który jest naprawdę wysoki i dobrze zbudowany i spotyka się z p0lka.

 

Jak patrzę na tych gości to najczęściej są grubi i niscy.

 

Polska to Tajlandia europy

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dobryziomek napisał:

Jak patrzę na tych gości to najczęściej są grubi i niscy.

 

A do tego brzydcy i biedni.

7 minut temu, dobryziomek napisał:

Polska to Tajlandia europy

 

Chyba nawet tam niski, gruby,brzydki i biedny facet nie miałby takiego brania ze względu na kolor skóry.

 

Dlatego dożywotnia beka z p0leczek i ich "wymagań". Trzeba być szmatą a nie mężczyzna, żeby tego słuchać w ogóle.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Dlatego dożywotnia beka z p0leczek i ich "wymagań". Trzeba być szmatą a nie mężczyzna, żeby tego słuchać w ogóle.

Dlatego tak bardzo gardzę wszelkiej maści cuckoldami, lewakami i feministami.

 

Nie wiem jak można się, az tak zeszmacić jak można być taka męska szmatą, żeby trzymać stronę p0lek.

 

W Polsce mamy co raz mniej prawdziwych Kobiet, które szanują mężczyzn i siebie, a co raz więcej zlewaczalych k0biet.

 

No ale są takie bo mogą właśnie przez tych szmaciarzy cuckoldow oraz tych bezwartościowych simpow, którzy zamiast iść w looksmaxing to się szmaca i za uwagę kobiet sprzedają swoją godność 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gruba pijesz" to jest legenda internetow! Tego gościa należy odnaleźć i ustanowić mesjaszem wszystkich męskich inicjatyw redpilowskich 😂 On nie pisał tutaj elaboratów, on pewnie nawet nie czyta swiezakowni i innych odklamujacych rzeczywistosc treści, on wjechał na pełnej kurwie w świat damsko męskich relacji 😂 Prawie przypłacił życiem, bo gruba i jego psiapsi prawie go dopadły, ale to tylko pokazuje jakim męczennikiem za naszą sprawę stał się jeszcze za życia!

Edytowane przez Redbad
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równouprawnienie w praktyce. 

A te ich śmieszne wymagania, "miś musisz się postarać, min 180 wzrostu, mnie trzeba zdobyć" i inne pierdolety, jakoś Mokebe i Ahmeda już nie obowiązują. 

 

@dobryziomek "Polska Tajlandią Europy" - niestety, ale w punkt.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek mam na osiedlu ciapatego typ ma 160kilka cm wzrostu. 

 

Opisywałem tu już kilkukrotnie perypetie z nim i p0lkami więc nie będę się powtarzał, powtórzę tylko jeszcze raz, że trzeba być szmatą bez godności, żeby zwracać uwagę na jakiekolwiek biadolenie p0lek co do ich wymagań względem faceta.

 

Ścierwo, które samo nic sobą reprezentuje i  jeszcze chce wymagać. Beka. Dlatego zostają im sami kuko-feminiści bo kto normalny ten na to leje albo wpada tylko poruchać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chcni napisał:

"miś musisz się postarać, min 180 wzrostu, mnie trzeba zdobyć" 

 

@dobryziomek

Ciekawostka - wszyscy mężczyźni mierzą swój wzrost bez butów. Bo taka jest zasada tak się niby powinno mierzyć.

 

No i ja bez butów jestem manletem mam 188 cm wzrostu, ale wiadomo że jak idę z laską i ona ma szpilki to ja przecież też nie idę na boso tylko zakładam buty które mi dodają te 3 albo 4 cm.

 

Laski bardzo często jak mówią o swoim wzroście to mówią o wzroście w butach, a my mówimy o swoim wzroście na boso. Dlatego zawsze mówię ludziom że mam ponad 190 cm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 170 cm w kapeluszu. Nikt nie wyzywa mnie od kurdupla, ale oczywiście dla większości kobiet jestem niewidzialny. Co więcej, kiedy pojawia się opalony książę z Peru czy Indii to polskie laski zapominają nagle o różnicy wzrostu. Co do kobiet o rubensowskich kształtach to mogę powiedzieć tylko tyle, że jest ich więcej niż otyłych facetów, i co najlepsze, zazwyczaj mają całkiem dobrze wyglądających partnerów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam to epickie nagranie i te wściekłe oczy kobiet😆

Raptem otrzeźwiały jak usłyszały gruba pijesz🤣

Powiem więcej te całe równouprawnienie, którego kobiety chcą a raczej przywileje i shaming wobec mężczyzn

jest również wtedy gdy mężczyzna ma racje co do inteligencji kobiet na tle mężczyzn.

Zobaczcie na to nagranie co potwierdza kolejny raz, że kobiety nie potrafią przyznać racji mężczyźnie do tego go obrażają,

oczerniają tylko dlatego, że śmiał nagłośnić prawdę.

Dalej wychodzą mocno skrywane kompleksy, niska samoocena kobiet.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dobryziomek napisał:

"Facet zaczyna się od 190 cm"  tylko zapominają dodać, że te wymagania dotyczą wyłącznie polskich mężczyzn bo Ci wszyscy Hiszpanie i Araby z którymi spotykają się polki bardzo często nie mają 180 cm nawet.

 

W zasadzie ciężko znaleźć araba czy Hiszpana który jest naprawdę wysoki i dobrze zbudowany i spotyka się z p0lka.

 

Jak patrzę na tych gości to najczęściej są grubi i niscy.

 

Polska to Tajlandia europy

 Potwierdzam.

Mam żonatą koleżankę, która jara się poznanym w wakacje włochem i lata do niego   udając babskie wyjazdy.

Widziałem foto i jest ulany i niski, ale dla niej macho.

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MM_ napisał:

 Potwierdzam.

Mam żonatą koleżankę, która jara się poznanym w wakacje włochem i lata do niego   udając babskie wyjazdy.

Widziałem foto i jest ulany i niski, ale dla niej macho.

 

Jest jeszcze jeden szczegół na który my Polscy faceci nie zwracamy uwagi. Byłem we Włoszech(chyba w każdym  regionie Włoch),byłem w Turcji byłem w Tunezji.

 

Ogólnie tych facetów nie da się nie lubić jak zwraca się uwagę wyłącznie na ich powierzchowność (kobiety zwracają uwage tylko na to). Są uśmiechnięci, weseli i spontaniczni wiec to kobiety kręci.Jak tak biurwa jedzie na wakacje do Turcji na wakacje po całym roku w korpo to widzi takiego wesolego Turka i porównuje go ze zmęczonym Polakiem i wiadomo że Turek jej się bardziej podoba.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że koleżanka "grubej" z filmiku wcale nie jest zła że typ wyzywa jej koleżankę tylko o to że chciała go zaliczyć ale po tym co zrobił nie bardzo jej wypada i stąd takie odpalenie. 

 

Co do grubych i ogólnie brzydkich bab to uważam że jest to najgorszy typ kobiet i to nie ze względu na wygląd a na charakter. Media i simpy wkręcają im że są boginiami i one w to wierzą tylko gdzieś deep down wiedzą że to nieprawda i że są brzydkimi ludźmi z masą kompleksów ale dla ratowania własnego obrazu siebie szukają potwierdzeń na zewnątrz min traktując mężczyzn jak szmaty by pomyśleć sobie "niezła ze mnie suka".

A gdy ktoś jak gość z filmiku dotknie prawdy to mamy reakcje jaką widzieliśmy.

 

Sam miałem podobną sytuację w lipcu. Byłem u znajomych na grillu, były kobiety, jedna z nich grubsza ale nie strasznie gruba, która cały czas nachalnie mnie zaczepiała, a to coś podgadywała a to dotykała ja jak zwykle w takich sytuacjach nic nie robiłem żeby nie zachęcać. Później żeby zwrócić na siebie uwagę ona wraz z innymi paniami głośno zaczęły prawić komunały jak to nie ma dla nich odpowiednich facetów i inne babskie gadki.

W końcu padło pytanie do mnie dlaczego jestem sam i nie mam żony lub choćby dziewczyny. Odpowiedziałem że żadna nie jest mnie godna bo szukam żeńskiego odbicia siebie, kobiety która urodzi mi gromadkę asgardzkich dzieci o nadludzkich genach a nie otyłej baby z hashimoto, cukrzycą i problemami psychicznymi. Mówiąc te słowa spojrzałem mimowolnie na grubą.

W śród jazgotu jaki się podniósł dało się wyłapać że zdechne sam, że jak tak można, że rasizm xD, że kobiecie nie można stawiać warunków i jej oceniać. Gruba się popłakała, nawyzywała mnie jeszcze trochę i poszła na odchodne wywracając mi motocykl. Simpy też były gotowe do ataku ale zostali w porę uspokojenie przez mojego znajomego. Pogadali tylko jak to podludzie po cichu że nie można mówić w ten sposób w damskim towarzystwie.

A teraz najlepsze. Gruba ogarnęła sobie mój numer i wysłała mi smsa w którym przepraszała z swoje zachowanie i w ramach rekompensaty zaprasza na kawę xD, od razu zablokowałem jej numer.

Po kilku tyg na ig dostałem od niej wiadomość że jestem złym człowiekiem ale mi wybacza xD że mi dziękuje mimo wszytko bo zmieniłem jej życie, zdała sobie sprawę że ma dużo nie przepracowanych spraw i musi iść przeze mnie na terapie  :)  Poszła na grilla skończyła w Choroszczy.

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 19
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Wydaje mi się że koleżanka "grubej" z filmiku wcale nie jest zła że typ wyzywa jej koleżankę tylko o to że chciała go zaliczyć ale po tym co zrobił nie bardzo jej wypada i stąd takie odpalenie. 

 

Co do grubych i ogólnie brzydkich bab to uważam że jest to najgorszy typ kobiet i to nie ze względu na wygląd a na charakter. Media i simpy wkręcają im że są boginiami i one w to wierzą tylko gdzieś deep down wiedzą że to nieprawda i że są brzydkimi ludźmi z masą kompleksów ale dla ratowania własnego obrazu siebie szukają potwierdzeń na zewnątrz min traktując mężczyzn jak szmaty by pomyśleć sobie "niezła ze mnie suka".

A gdy ktoś jak gość z filmiku dotknie prawdy to mamy reakcje jaką widzieliśmy.

 

Sam miałem podobną sytuację w lipcu. Byłem u znajomych na grillu, były kobiety, jedna z nich grubsza ale nie strasznie gruba, która cały czas nachalnie mnie zaczepiała, a to coś podgadywała a to dotykała ja jak zwykle w takich sytuacjach nic nie robiłem żeby nie zachęcać. Później żeby zwrócić na siebie uwagę ona wraz z innymi paniami głośno zaczęły prawić komunały jak to nie ma dla nich odpowiednich facetów i inne babskie gadki.

W końcu padło pytanie do mnie dlaczego jestem sam i nie mam żony lub choćby dziewczyny. Odpowiedziałem że żadna nie jest mnie godna bo szukam żeńskiego odbicia siebie, kobiety która urodzi mi gromadkę asgardzkich dzieci o nadludzkich genach a nie otyłej baby z hashimoto, cukrzycą i problemami psychicznymi. Mówiąc te słowa spojrzałem mimowolnie na grubą.

W śród jazgotu jaki się podniósł dało się wyłapać że zdechne sam, że jak tak można, że rasizm xD, że kobiecie nie można stawiać warunków i jej oceniać. Gruba się popłakała, nawyzywała mnie jeszcze trochę i poszła na odchodne wywracając mi motocykl. Simpy też były gotowe do ataku ale zostali w porę uspokojenie przez mojego znajomego. Pogadali tylko jak to podludzie po cichu że nie można mówić w ten sposób w damskim towarzystwie.

A teraz najlepsze. Gruba ogarnęła sobie mój numer i wysłała mi smsa w którym przepraszała z swoje zachowanie i w ramach rekompensaty zaprasza na kawę xD, od razu zablokowałem jej numer.

Po kilku tyg na ig dostałem od niej wiadomość że jestem złym człowiekiem ale mi wybacza xD że mi dziękuje mimo wszytko bo zmieniłem jej życie, zdała sobie sprawę że ma dużo nie przepracowanych spraw i musi iść przeze mnie na terapie  :)  Poszła na grilla skończyła w Choroszczy.

 

 

 

 

 

Piękna sprawa. Niesamowite jest to, jak kobiety są świadome tego, że są po prostu leniami. A jak ktoś powie im prawdę to się obrażają lub wpadają w furie. Nie rozumiem tego. Przecież jest ulana na własne życzenie, to dlaczego ją to tak boli, bo ktoś zwrócił jej na to uwagę? 

 

W pracy mam kolegę, waży 120kg, ludzie do niego mówią "kruszyna", on się z tego śmieje. Natomiast od 3 miesięcy, wziął się za siebie, lata 5 razy w tygodniu na siłkę, stosuje dietę, jest tym bardzo podjarany bo widzi sam na sobie, że to działa i widać efekty.  

 

Rozumiem jeszcze jak ktoś jest faktycznie chory i ma problem z nadwagą.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sankti Magistri napisał:

koleżanka "grubej" z filmiku wcale nie jest zła że typ wyzywa jej koleżankę

Pewnie, że ma wyjebane. Po co laski biorą takie Grube na miasto? Aby poprzez kontrast podbijać swoje smv. 

 

Koleżanka Grubej ma fajne cyce, ale i tak jest jebnięta. Na gęgbęga się nada, a potem kop w zad.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chcni Poszliśmy grupką z ciapatym do knajpy na schodach przed stoimy bo ktoś jara szluge już zaczepia go kilka dup o numer w środku kelnerki małpi rozum zamiast pracować to napastują go o numer dosiada się do nas żona jakiegoś typa ten przychodzi za nią ona ma na niego wyjebane męczy ciapatego o numer - to mega skrótowo. Jednym słowem jeden wielki burdel bo p0lki zobaczyły ciapatego który nawet nie miał 170cm wzrostu przypominam.

 

@Sankti Magistri Szacunek za postawę. Podziwiam, że chciało ci się aż tyle im tłumaczyć, ja tam standardowo rzucam ślubem z prorodzinną Azjatką i nawet nie chce mi się dalej wdawać w rozmowę bo i z kim? Kukami i p0lciami? Nie ma z kim.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.