Skocz do zawartości

Bodyshaming? Dozwolony dla kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

@sasqn911Dotknąłeś tym tematem bardzo ważnych kwestii. Mówi się że ludzie w stanach są grubi ale szczerze to u nas już jest podobnie. Popatrz szczególnie na młode pokolenie, co trzecie dziecko jest ulane, a faceci po 30 to mam wrażenie za punkt honoru wyznaczyli sobie być skinny fatem. Mamy obecnie również wysyp chorób psychicznych, depresja, bordery i inne dwubiegunówki przestały być powodem do wstydu i ludzie zaczynają się z tym obnosić (moim zdaniem głównie dla atencji), choroby te i inne odchyły stały się już w zasadzie powszechne.  

I teraz z czego się to wszystko bierze ? Z lenistwa. Z pozwalania sobie. Z życia sobie lekko. Z robienia tylko rzeczy przyjemnych. A to tylko początek błędnego koła. Skąd mamy tyle chorób u noworodków ? To jest wszystko pokłosie złego prowadzenia się. Brak ruchu, siedzenie przed kompem, walenie konia, oglądanie ig, żarcie maczków te rzeczy psują ciało i mózg, a później z takich popsutych egzemplarzy powstają inne już na starcie zepsute osobniki, które dodatkowo oprócz złych genów (kiedy osobnik np doprowadzi się sam do cukrzycy, jego dzieci będą na nią bardzo podatne - jest na to dużo badań) dostają pełen pakiet złych nawyków. Przykłady można mnożyć godzinami.

Ludzie dziś nie mają podstawowej siły mentalnej, pojawia się byle problem to już depresja i od razu pakują się w benzo albo inny syf. Nie mogę już słuchać jak to kogoś przeorała pandemia bo musiał siedzieć w domu, i teraz chodzi z tego powodu na terapie. No przecież to dzisiejsze społeczeństwo to jest jakiś żart.

 

@Król Jarosław I Nic nie tłumaczyłem, powiedziałem to jedno zdanie a później obserwowałem :)

Odnośnie tego co piszesz o arabach to oczywiście że masz racje, słyszałem nawet historie jak cyganie udawali arabskich studentów medycyny i kosili polki. Najbardziej nie mogę pojąć związków polek z hindusami, przecież oni to są w skali świata najmniej pożądaną przez kobiety rasą, A u nas mają eldorado i bez problemu sobie ogarniają dupeczki. 

Mam teorię że to wcale nie chodzi o egzotykę itp tylko o narodowy mindset polaków in general. Polacy wstydzą się tego że są polakami i to widać w zasadzie od wieków. Nawarstwione, pokoleniowe kompleksy do tego propaganda nowoczesnych mediów i chęć pokazania się przed koleżankami na zasadzie patrzcie jakiego mam mokebe a wy nie, i w efekcie mamy burdel europy.

 

Z całej sytuacji którą przytoczyłem powyżej najbardziej zdumiewa mnie postawa Pani Rubens i nie tylko jej bo podobne przeboje miałem kilka razy. To jak bezczelnie i bez krzty samoświadomości niektóre kobiety myślą że ja chciałbym mieć coś z nimi wspólnego. Wystarczy że ona chce mnie a ja muszę to zaakceptować i zrobić co wielka pani sobie zażyczy a jak nie to wielki foch bo jak ktoś mógł ja odrzucić.

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Najbardziej nie mogę pojąć związków polek z hindusami, przecież oni to są w skali świata najmniej pożądaną przez kobiety rasą, A u nas mają eldorado i bez problemu sobie ogarniają dupeczki. 

Mam teorię że to wcale nie chodzi o egzotykę itp tylko o narodowy mindset polaków in general.

 

Już kiedyś gadałem o tym z jednym bratem na priv. P0lki generalnie ciągnie do wszystkiego co kontrowersyjne i związane z seksem jednym słowem do kurestwa - poledance, wyzywający ubiór, walenie się z brudem itd.

 

Tu nie chodzi tylko o seks tylko o jakieś skrzywione dowartościowanie się przez pokazywanie "patrzcie jesteśmy większymi szmatami niż reszta i przez to jesteśmy zajebiste".

 

Jestem  w Niemczech i różnica między p0lkami a niemrami w ubiorze (prawie żadna Hilde nie zakłada leginsów bo wiadomo, że je sie zakłada po to aby faceci patrzyli ci na dupe i na krocze i każda to wie) jest ogromna. Tak samo niemry nie malują sie nawet 1/10 tego co p0lki. U p0lki leginsy, mocna szminka i kurewski róż to podstawa.

 

Pociąg do brudu u niemek to może 1/100 tego co u p0lek.

 

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Z całej sytuacji którą przytoczyłem powyżej najbardziej zdumiewa mnie postawa Pani Rubens i nie tylko jej bo podobne przeboje miałem kilka razy. To jak bezczelnie i bez krzty samoświadomości niektóre kobiety myślą że ja chciałbym mieć coś z nimi wspólnego. Wystarczy że ona chce mnie a ja muszę to zaakceptować i zrobić co wielka pani sobie zażyczy a jak nie to wielki foch bo jak ktoś mógł ja odrzucić.

 

Klasyk u p0lki. Mniemanie wyjebane pod sufit i przekonanie, że gdyby każdemu napotkanemu facetowi dała szanse to by się o nią zabijał. Też kilkukrotnie byłem katalizatorem wielkiego zdziwienia u bezkrytycznej stulejary.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Już kiedyś gadałem o tym z jednym bratem na priv.

Ja byłem u jednego z Braci w realu w Italii. Piękne kobiety, co ciekawe ładne figury i nie prowadziły się z mokebe. To nasze mają takie kompleksy, że pójdą nawet z diabłem.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Jestem  w Niemczech i różnica między p0lkami a niemrami w ubiorze (prawie żadna Hilde nie zakłada leginsów bo wiadomo, że je sie zakłada po to aby faceci patrzyli ci na dupe i na krocze i każda to wie) jest ogromna. Tak samo niemry nie malują sie nawet 1/10 tego co p0lki. U p0lki leginsy, mocna szminka i kurewski róż to podstawa.

 

Pociąg do brudu u niemek to może 1/100 tego co u p0lek.

Jak byłem kiedyś przez kilka tygodni w Szwajcarii też to zauważyłem. Do tego tamtejsze kobiety były jakby normalniejsze w obejściu, jeśli same zagadywały to normalnie bez kabotyństwa i dziwnych zalotów jak nasze.

Ale mogę być trochę stronniczy bo mam sentyment do szwajcarskich kobiet, wszystkie które tam poznałem były miłe i fajnie spędzało się z nimi czas. Jedna sama zaprosiła mnie na hiking, z inną pojechałem na wycieczkę do Lozanny, kolejnej brat pracował w Omedze i załatwiła nam tour po fabryce, a z jeszcze jedna (wygląda jak młoda Jennifer Connelly) namalowała mi obraz i mam z nią kontakt do dziś - zupełnie inne doświadczenie niż z polkami które to ja zawsze muszę wszędzie ciągnąć bo tylko by chodziły po knajpach, spa i jeździły ewentualnie tam gdzie można sobie najebać zdjęć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

 

 

Tu nie chodzi tylko o seks tylko o jakieś skrzywione dowartościowanie się przez pokazywanie "patrzcie jesteśmy większymi szmatami niż reszta i przez to jesteśmy zajebiste "

Rozjebało mnie to w pizdu XDDD cóż za logika i myślenie 🤯😅

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

 

Nie ma czegoś takiego.

Nie ma choroby, która by cię czyniła grubym.

 

 

Można mieć rozwalone nerki i wątrobę wtedy organizm nie wydała toksyn jak powinien tylko obija je tłuszczem i odkłada i tyjesz.

 

Co nie zmienia faktu, że to się leczy a nie pije i żre co popadnie jak wcześniej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się faceci poniżej 180cm - no Ok
Nie podobają mi się grube dziewczyny - body shaming

Cóż, zostaje zająć się biznesem moi drodzy, import win wszelkiego rodzaju, sklepy z akcesoriami dla kotów to jest to co trafi do samotnych kobiet 25-40 lat, a niedługo takich będzie pełno.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://kobieta.onet.pl/tablica/nie-pociagam-go-bo-jestem-gruba,2218,3088339,236845241,watek.html

Niesamowite. Facet był szczery, ze swoją kobietą, powiedział co mu leży na duszy. Poznał inną kobietę, a ta po ciąży, jak typowa matka polka, się roztyła. Zwrócił jej uwagę, co jest nie tak i tyle. W drugą stronę, myślę, że kobieta nie miałaby skrupułów.  Oczywiście kobiecie jest z tym bardzo źle, bardzo jej przykro, płakać jej się chce. JAK ON TAK MÓGŁ! Niedojrzały gówniarz! Powinien kochać ją za jej wnętrze. Najlepsze są jeszcze komentarze. 

 

"To Ty "żądaj" od niego, aby przestał zachowywać się, jak pies rzucający się na smacznie wyglądające mięsko. Następnie podkreśl, że dziecko z kosmosu nie wzięło się i on przyczynił się do jego powstania, jak i do Twoich kilogramów. Nie odpowiada mu?Nie musi Cię dotykać, ani pieścić...To on na tym straci, a nie Ty.Pozdrawiam"

 

"Powiedz małżonkowi, że łaski Ci nie robi i nie musisz mu się podobać wcale bo jest zwykłym gówniarzem i egoistą."

 

"Wziełas sobie za męza dziecko 15 letnie??? U mnie za takie cos by z hukiem za drzwi wyleciał. Kazałabym mu poszukac sobie ładniejszej i atrakcyjniejszej jak ja mu sie nie podobam."

 

"Nie gniewaj się , ale zachowanie Twojego męża to dzie-ci-na-da...Że też nie ma co innego w głowie , tylko myślenie o głupotach.."

 

"Najważniejsze żebyś dalej pozostała sobą. Twój mąż powinien Cię kochać taką jaką jesteś i akceptować to jak wyglądasz. Niestety faceci nie rozumieją pewnych rzeczy i ciężko do nich trafić"

 

"Bardzo mi przykro ale taka jest prawda. Osoba, która kocha naprawdę kocha niezależnie od ilości kilogramów.""

 

"Wydaje mi się że to nie w Tobie tkwi całkowity problem ale problem ma Twój mąż "

 

Edytowane przez sasqn911
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Autorze puknij sie w łeb! Powinieneś sie cieszyć ze żona dała ci dwójkę dzieci ze je urodziła..."

 

"Ja na miejscu Twojej żony to bym się z tobą rozwiodła i zażądała dużych alimentów. Potem znalazłaby sobie normalnego faceta z klasą, bo ani klasy ani rozumu."

 

 

Hahaha, mega bawią mnie te komenatrze! 

 

Chociaż, zdarzają się tez normalne, np. 

 

"W ciąży przytyłam 15kg. Po trzech miesiącach zgubiłam 20kg. Ćwiczenia, odpowiednia dieta, samozaparcie i efekt jest:) Też wychowuje troje dzieci i mam cały dom na głowie. Jak się chce to można. Powiedz żonie w prost co czujesz, ale i Twoja pomoc też by nie zawadziła..."

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna kobieta trafiła do szpitala, ponieważ miała 500 jednostek cukru we krwi, od innej osoby(cukrzyka) usłyszałem, że 500 to jeszcze NIE TAK DUŻO, bo ktoś miał ponad 1000, kiedy trafił na oddział. Zapytałem, czy organizują sobie zawody, w kto jest głupszy?

 

Norma, to 90 jednostek.

 

Jeżeli, ta rzeczywistość jest prawdziwa, to ja jej nie rozumiem. 

Edytowane przez baboczysko
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja byłem kiedyś grubciem.

I bycie grubasem to najgorsza tragedia jaka przytrafiła się w moim życiu. 

Ten brak kondycji będąc młodym chłopakiem, morda jak u Marlona Brando w Ojcu Chrzestnym...

Po prostu żywe gówno.

Dobre było tylko to że miałem mięśnia - i tylko tyle!

 

Grubasy nie są dumne że są grubi a każde pitu pitu to tylko samooszukiwanie siebie!

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.