Skocz do zawartości

HTZ - Hormonalna Terapia Zastępcza - czas start


Rekomendowane odpowiedzi

AKTUALIZACJA I

 

Pierwszy strzał dnia 02.09.2022

 

Dzisiaj 10.09 - trzeci strzał, dawka 0.5ml.

 

Na ten moment, nie wiem czy to placebo czy nie:

 

-  +10% siły na siłowni. 

- mniejsze zmęczenie

-lepsza jakość snu, natomiast czasem w nocy budzę się z mega wzwodem. Penis twardy jak kamień.

- mniej się stresuje losowymi sytuacjami w życiu codziennym. Wcześniej darłem ryja na innych kierowców jak widziałem co robią na drodze, teraz jestem spokojny

-mniejsza emocjonalność, jestem po prostu bardziej spokojny z opanowanymi emocjami. 

-nie stresuje się rozmowami z kobietami, po prostu jestem spokojny.

-odeszły mi "nerwobóle" po prostu zniknęły, wcześniej w sytuacjach sresowych czułem kolkę w okolicach serca.

-glowa za kobietami lata mi jak szalona

 

W środę kolejny strzał, w czwartek robię kolejne badania. Dam znać co i jak. 

Edytowane przez sasqn911
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sasqn911 napisał:

AKTUALIZACJA I

 

Pierwszy strzał dnia 02.09.2022

 

Dzisiaj 10.09 - trzeci strzał, dawka 0.5ml.

 

Na ten moment, nie wiem czy to placebo czy nie:

 

-  +10% siły na siłowni. 

- mniejsze zmęczenie

-lepsza jakość snu, natomiast czasem w nocy budzę się z mega wzwodem. Penis twardy jak kamień.

- mniej się stresuje losowymi sytuacjami w życiu codziennym. Wcześniej darłem ryja na innych kierowców jak widziałem co robią na drodze, teraz jestem spokojny

-mniejsza emocjonalność, jestem po prostu bardziej spokojny z opanowanymi emocjami. 

-nie stresuje się rozmowami z kobietami, po prostu jestem spokojny.

-odeszły mi "nerwobóle" po prostu zniknęły, wcześniej w sytuacjach sresowych czułem kolkę w okolicach serca.

-glowa za kobietami lata mi jak szalona

 

W środę kolejny strzał, w czwartek robię kolejne badania. Dam znać co i jak. 

 

Szczerze? Narazie to placebo. Testosteron musi wzrosnąć a to potrzebuje czasu. Tydzień to stanowczo za mało. Efekty powinieneś zacząć odczuwać po jakiś 3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja:

 

Wczoraj odebrałem wyniki.

 

Testosteron całkowity, normy 249- 836  wynik  >1500 ng/dl    - ponad skalę laboratorium.

Test wolny normy 15,00 - 50,00 pg/ml - wynik 72,35 pg/ml

Estradiol - normy 7.36 - 42.59 pg/ml - wynik 87.67 

 

Estradiol muszę zbić, inhibitorami aromatazy. 

 

Samopoczucie. Podwyższone libido. Większy spokój, pewność siebie w górę. Lepsza regeneracja, lepiej się wysypiam. Czekam jeszcze na efekty po zbiciu tego estradiolu i dam znać. 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sasqn911 Bijesz pod jakąś konkretną potrzebę ? Jesteś sportowcem ? Masz towar z apteki ? Badałeś shbg i prolaktyne ? Strzelam że shbg będzie na dość wysokim poziomie. Na Twoim miejscu powtórzyłbym badania w innym laboratorium, jeżeli będą podobne to zszedłbym z dawką o połowę lub nawet 1/3 i zarzucił coś na shbg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sasqn911 napisał:

Estradiol muszę zbić, inhibitorami aromatazy. 

 

Taki poziom na "bombie" to "norma". Też nie powinno się go zbijać na "siłę". Profilaktycznie do każdego "strzała" jedna tabletka symexu. Pamiętaj że to nie są cukierki tylko leki przeciwnowotworowe :).

 

Jak tam poziom prolaktyny?

Ile bijesz tygodniowo?

 

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baca1980 napisał:

Jak tam poziom prolaktyny?

Ile bijesz tygodniowo?

 

 

Prolaktyny teraz nie sprawdzałem. Strzały lecą teraz raz w tygodniu po 0,5ml.

13 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

@sasqn911 Bijesz pod jakąś konkretną potrzebę ? Jesteś sportowcem ? 

 

Tak ćwiczę na siłowni. Biję, ponieważ wg mnie, mój naturalny poziom testosteronu był bardzo niski. Teraz czuje się o wiele lepiej. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawka kosmetyczna. Jak samopoczucie dopisuje to niema co się truć inhibitorami aromatazy. Co sześć tygodni robić profil hormonalny(7 dni po ostatniej iniekcji). 48 h przed badaniem unikać wysiłku fizycznego oraz współżycia czy masturbacji.
GH lubi podnieść prolaktyne. Tak że przed badaniem nie podajemy GH min. 24h przed.
Co 6 tygodni profilaktyczne można podać 5000 jm HCG w dawce podzielonej 500 jm ed.
Do tego jeśli masz stałą partnerkę. To lepiej nie zalewać formy. Bo jeśli jest wrażliwa na testosteron oraz jego metabolity. To może jej zaburzyć gospodarkę hormonalną.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2022 o 16:03, BlacKnight napisał:

@bassfreakTen Pan z filmiku ma rację ale to nie powód by brać teścia.

 

Cechy charakteru możesz wyrobić, negatywne cechy zminimalizować a i tak obaj wiemy że to jaki jesteś w ,,środku" mało interesuje kobiety.

Kobiety to "przy okazji". Samopoczucie, pewność siebie itd. przyda się wszędzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać coś od siebie z doświadczenia.

 

Libido nie zależy tylko od testosteronu, moim zdaniem dużo rzeczy o których wspomina kolega sasqn911 to efekt placebo.

 

W dniu 28.09.2022 o 07:43, sasqn911 napisał:

Testosteron całkowity, normy 249- 836  wynik  >1500 ng/dl   

To zdecydowanie za dużo jak na terapię zastępczą. 125 na tydzień powinno być git i nie podnosić Ci estradiolu.

Jak bierzesz symex to pamiętaj koniecznie z tłuszczami najlepiej po tłustym posiłku.

Wolnego Testosteronu nie badaj, tylko całkowity.

Zbadaj TSH i FSH  za jakiś czas żeby wiedzieć czy Cię nie zablokowało.

Pamiętaj, że HCG też podnosi poziom teścia. Na niektórych lepiej działa po 500jm a czasami to za mało i lepiej bić 2x po 2500  albo 5000 na raz. Z tym ,że ja bym np. zamiast podać teścia w poniedziałek to w ten dzień podał 2500jm HCG potem 2500jm za 3 dni i dopiero w kolejny poniedziałek teścia aby nie wywaliło go poza skalę.

 

 

W dniu 11.09.2022 o 08:44, Mmario napisał:

Bawił się kota tzw boosterami testo?

 

Podnoszą ilość wydzielanej spermy stąd mit o zwiększonym poziomie testosteronu, szkoda kasy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2022 o 21:01, manygguh napisał:

A to nie jest tak, że jak zaczniesz przyjmować teścia z zewnątrz, to organizm przestaje sam go wytwarzać w odpowiedniej ilości? I że jak już wziąłeś teścia, to potem nie ma powrotu z tego powodu, bo organizm sam odpuszcza swoją produkcję i musisz już jechać na zastrzykach? Słyszałem, że jak się odstawia teścia to jest mega zjazd. 

to zalezy nie od dawki, a od organizmu

Są ludzie co będą walić 700mg e5d przez 10 lat i się bez problemu odblokują

Są ludzie co po pół roku 250mg e5d się zablokują na amen i dożywotnio będą musieli być na bombie/trt

Nie ma reguły

Są też różne rodzaje podawanego teścia. Organizm prędzej może się zablokować jeżęli wstrzykiwany teść jest podobny do naturalnego, wtedy organizm błędnie "myśli", że sam wyprodukował za dużo i wyłącza organy produkujące teścia. Natomiast są też syntentyczne testosterony i organizm z nich korzysta, ale nie rozpoznaje jako "swoich" przez co mniejsza szansa na zablokowanie

Edytowane przez Zbychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.