Skocz do zawartości

HTZ - Hormonalna Terapia Zastępcza - czas start


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Baca1980 napisał:

 

Można tak kombinować. Podajesz np. 100 mg syntetycznego testosteronu i badasz poziom hormonów po tygodniu, po dwóch i po trzech. I po prostu dobierasz indywidualnie dawkę do swoich potrzeb.

Lub podajesz krótkie estry. Wtedy iniekcja jest co drugi dzień i na bieżąco kontrolujesz dawkę.

 

Z doświadczenia dawka 100 mg syntetyku tygodniowo pozwala cieszyć się życiem bez skutków ubocznych.

 

A przy takich małych dawkach trzeba coś jeszcze brać dodatkowo? Bo tu czytam chłopaki biorą extra różne rzeczy, dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sasqn911 napisał:

Za mną już prawie dwa miesiące cyklu. 

 

Podsumowanie.

 

Wyniki:

 

Estradiol - 64,93 pg/ml

Prolaktyna - 12.46 ng/ml

Testosteron - Ponad 1500 ng/dl poza skalą laboratorium.

 

 

Estradiol spada, po tym jak zacząłem prać inhibitory aromatazy,

 

Strzały robię sobie cały czas sam. Igła 0,7 x 30mm. Po mniejszej igle, o wiele mniejszy ból pośladków, Dokładnie odkażam miejsce iniekcji, zakładam rękawiczki i jest naprawdę git. Na początku nie odkażałem miejsca kłucia, przez co pojawiały się stany zapalne. Więc nie ma z tym żartów. Tak samo wczorajsza iniekcja, popełniłem błąd. Nabierałem resztki olejku z ostatniej fiolki, przez co dostało się dość sporo lewego powietrza i olejek tak jakby się spienił. Było mnóstwo mikro pęcherzyków wewnątrz. Wbiłem to w siebie, przez co dzisiaj ogromy ból mięśnia jak chodzę, ale myślę, że za parę dni to minie. 

 

 

Pewność siebie diametralnie w górę, bardzo wysokie libido, barwa głosu w doł. Sam siebie nie poznaje, wszędzie zagaduje kobiety, czy to na siłowni, czy w sklepach. Wlatują erotyczne podteksty, zbieram numery. O wiele większa wytrzymałość na treningach, lepsza regeneracja. Chęci do życia i witalność. Jak na ten moment, jestem mega zadowolony. Zobaczymy co będzie dalej :)

 

Pzdr 

 

 

Po jakim czasie od startu zauważyłeś jakieś zmiany? Też chcę wystartować z tematem 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

A przy takich małych dawkach trzeba coś jeszcze brać dodatkowo? Bo tu czytam chłopaki biorą extra różne rzeczy, dzięki wielkie

 

Co 6 tygodni badanie profilu hormonalnego. Do tego w przypadku zmniejszenia się jąder czy ejakulatu cyklicznie HCG.

 

1 godzinę temu, Gixer napisał:

Po jakim czasie od startu zauważyłeś jakieś zmiany? Też chcę wystartować z tematem 😁

 

Przy długich estrach 2-3 tygodnie.

1 godzinę temu, tmr napisał:

Test też "jedzie" po profilu lipidowym.

 

Omega-3.

2 godziny temu, slusa napisał:

Jakbyście zaczęli jeść dziesięć jajek dziennie na miękko plus ruch fizyczny plus niewalenie  miałoby to lepszy efekt niż zastrzyki z teścia 

 

W dzisiejszych czasach jedzenie jest jałowe i zawiera ułamek tego co widać w tabelach odżywczych. Warzywa z hydroponiki a kura nawet słońca na oczy nie widziała. Więc skąd ma się wziąć np. wit. D w jajku?

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Baca1980 said:

W dzisiejszych czasach jedzenie jest jałowe i zawiera ułamek tego co widać w tabelach odżywczych. Warzywa z hydroponiki a kura nawet słońca na oczy nie widziała. Więc skąd ma się wziąć np. wit. D w jajku

 

Rzeczy bio w markecie, warzywa z targu krzywe brudne od starego dziada lub babki, jajka z targu po spróbowaniu że wszystkich stoisk, wybór po smaku. Mięso po smaku, w małych sklepach czasem sprzedają lokalnie zrobione wyroby

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baca1980 napisał:

Taaaa prędzej kupują w hurtowniach i sprzedają na targu z marżą bo swojskie.

Mam znajomego który posiada świńską fermę. Swinię dla siebie i dla znajomych hoduje oddzielnie :).

 

Magiczne słowo "wydajność" i później są napchane chemią kurczaki, świnie, krowy itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Hematokryt czyli zawartość czerwonych krwinek.
Jeśli poziom hematokrytu wzrasta, krew może zrobić się zbyt gęsta lub lepka. To z kolei zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia zakrzepów krwi. 

Grejpfruty są udowodnione klinicznie obniżają poziom hematokrytu u ludzi.

 

W moim przypadku hematokryt 55%. Po 6 tygodniach jedzenia grejpfruta dziennie hematokryt spadł do 48%.

Norma dla dorosłego mężczyzny 40-50%.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
23 minuty temu, sasqn911 napisał:

Wiem, u mnie tez sie już zaczęło, ale miałem już predyspozycje genetycznie po ojcu. Teść przyspieszył proces. Natomiast ide w grudniu na mezotarpię, koleżanka powiedziała, że to ogarniemy :) 

Mezoterapia niewiele Ci tutaj pomoże. Tylko przeszczep.

 

37 minut temu, fruit napisał:

Również warto wspomnieć, że branie teścia powoduje zwiększenie skutków łysienia androgenowego( dotyczy 50% mężczyzn po 40 roku życia). 

 

Derek z kanału "more plates more dates" mimo, że brał bloker DHT to i tak łysiał. 

 

 

Zastanawiałem się nad braniem teścia, ale teraz już widzę konkretny argument przeciw. Jestem po dwóch HT, biorę fina, ale jak miałbym znowu wyłysieć, to wolę sobie dać spokój.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sasqn911 napisał:

No nic Panowie, 

 

Zaraz minie czwarty miesiąc bycia na cyklu. Czuje się mega zajebiście, ale to co zajebiste tez musi się skończyć. Czas na mostek/odblok. Zobaczymy jak organizm i psycha sobie z tym poradzi. :)

Dlaczego tylko 4 miesiące? 

Czy to nie zbyt krótki okres czasu żeby mieć fajne efekty? 

Kumpel po kilku cyklach mówi że pierwszy cykl powinien trwać 1 rok. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, sasqn911 said:

Wiem, u mnie tez sie już zaczęło, ale miałem już predyspozycje genetycznie po ojcu. Teść przyspieszył proces. Natomiast ide w grudniu na mezotarpię, koleżanka powiedziała, że to ogarniemy :) 

 

Nie słuchaj się koleżanki, w przypadku męskiego łysienia, mezoterapia nic kompletnie nie pomoże.

 

Jedynie leki blokujące DHT typu Finasteryd lub Dustasteryd brane już do końca życia i przeszczep włosów tak jak kolega wyżej pisał. 

 

Jak dla mnie włosy są mega ważne jeżli chodzi o wygląd, bez nich wyglądałbym jak UFO, dlatego nie tykam się dopingu. 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, FraterPerdurabo napisał:

Można zapytać o Twój wiek i wyniki badań? Lekarz nie robił problemu?

Nie robie tego pod kontrolą lekarza. Badania są. Sporo.

Nie zachęcam do stosowania SAA na własną rękę. Mam natomiast 20 letni staż z "farmakologia zwycięstwa". Nie będę tutaj wpisywał wyników żeby autorowi nie robić bajzlu w temacie. 

Mam swój temat o depresji i antydepresantach i tam coś powrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mały update.

 

na początku stycznia zacząłem odblok.

 

HCG na jednego strzała poszła cała jednostka Ovitrelle, tak doradził kolega. 

póżniej przez 20dni na wieczór po tabletce clomidu. + e5d po 0,2ml testa.

 

Wyniki z wczoraj

 

FSH 0,13

LH 0,14

 

Estradiol 19

Testosteron 290

 

Czyli odblok sie nie powiódł. Nie jest dobrze. 

 

Ogólnie czuje sie okej. Natmomiast jestem nadal zablokowany. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.