Skocz do zawartości

HTZ - Hormonalna Terapia Zastępcza - czas start


Rekomendowane odpowiedzi

@sasqn911 To tragedia nie odblok. Po pierwsze testosteron blokuje więc kto Ci w ogóle poradził aby go dorzucić do odbloku??!! Śmiechu warte

Osobiście bym zrobił to tak. Po ostatniej iniekcji czekasz aż testosteron spadnie do połowy widełek. Po tym czasie HCG 1000ui co 2dni, potem 3 dni po ostatnim hcg 20 dni clomid i nolvadex i masz załatwione. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bulletproof napisał:

@sasqn911 To tragedia nie odblok. Po pierwsze testosteron blokuje więc kto Ci w ogóle poradził aby go dorzucić do odbloku??!! Śmiechu warte

Osobiście bym zrobił to tak. Po ostatniej iniekcji czekasz aż testosteron spadnie do połowy widełek. Po tym czasie HCG 1000ui co 2dni, potem 3 dni po ostatnim hcg 20 dni clomid i nolvadex i masz załatwione. 

 

A ile łącznie tego HCG? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku po takim a'la 4 miesięcznym trt jedno opakowanie(5000ui) mi wystarczyło, oczywiście jak masz z apteki. Możesz nawet podzielić na 3 części i co 3 dni. Ważne jest sprawdzić czy te hcg działa, a więc po ostatnim strzale teścia, przykładowo jeżeli to był 1ml, to po 6-7 dniach badasz czy jest w połowie plus estrogen. Jeżeli tak, wbijasz hcg, dodam że estrogen nie może być wysoko. Po ostatnim strzale hcg na drugi dzień badasz testosteron, jeżeli nie spadł, to po 3 dniach od ostatniej dawki zaczynasz clomid. Nie jestem specjalistą, na mnie to wystarczyło i wtedy normalnie się odblokowałem. 

Polecam ci również jako pomoc po odblokuj zakupić sobie Andromass oraz Testofen od firmy Kenay. Do tego Biosteron z apteki, jest bez recepty. Te środki bardzo wspomogą proces.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.