Skocz do zawartości

Molestowanie seksualne czyli kampania firmy L'Oreal wymierzona w mężczyzn!


Rekomendowane odpowiedzi

@Moriente,

Hipotetycznie, jadę tym autobusem, kobieta wpatruje mi sie w krocze (i ja to widzę) jak pojebana i co?

A) mam wyjebane, bo ona mi się nie podoba, niech się napatrzy jak lubi

B) podbija to moje ego czuję sie z tym dobrze, ale olewam

C) odbieram to pozytywnie i no zagaduję

 

To kest drowe podejście. Niechinni robią co chcą,nawet mówią co chcą. Ja znam swoją wartość i mnie to nie rusza.

 

 

Polityczna poprawność odziera nas z tych wszystkich pięknych rzeczy, jak pierwszy kontakt wzrokowy, pierwszy przypadkowy dotyk, pierwsze przytulenie, taniec, pocałunek, seks.

Ludzie budują relację (niezależnie od pobudek) w oparcio o emocje, tzw flow, odczucia itd. tak powinno pozostać.

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ten spot reklamowy za całkowicie skandaliczny.

Polscy Mężczyźni są rycerscy i potrafią się zachować fair wobec Kobiet w miejscu publicznym.

Poza tym na początku są słowa: "To dzieje się zawsze i wszędzie." Przecież to jest przykład otwartej

manipulacji obliczonej na pranie mózgu. Jakie zawsze i wszędzie ?. Co to jest ?.

Prawdopodobnie przypadki molestowania wobec Kobiet mogą mieć miejsce

w krajach o niskim rozwoju cywilizacyjnym. Ameryka łacińska, Azja.

Poczytajcie sobie o tym, co się dzieje w Indiach czy  w Meksyku.

Tam jest naprawdę: realne piekło Kobiet. 

W tych państwach faktycznie władze mają problem z ogromną przemocą

wobec Kobiet. Tylko, że tam sprawcami przestępstw nie są biali Mężczyźni. 

Powtarzam jeszcze raz w Polsce Panowie są szarmanccy i dobrze wychowani wobec płci przeciwnej

w miejscu publicznym. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto uściślić jedną rzecz, bo niektórzy, jak widzę, powoli odlatują już na planetę Kukoldyzja ;)

 

Molestowanie to fizyczny dotyk i kontakt, który nie jest przerywany po usłyszeniu kobiecego "nie". W tym m.in jakiejś ocieranie i inne obleśne i żenujące, rzeczy. Tu też molestowanie w miejscu pracy, które może się zdarzyć, wyjątkowo paskudna sytuacja, gdy zwierzchnik wykorzystuje swoją uprzywilejowaną pozycję wobec pracownika. I tu uwaga - niezależnie od płci zwierzchnika, bo i takie przypadki miewają miejsce.

 

Jakąkolwiek agresja fizyczna po tym "nie", w kontekście osób jeszcze sobie nieznanych. Rzeczy realnie poważne, jak gwałty, próby gwałtu pomijam, bo od lat są penalizowane.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Obliteraror said:

 

No ale oczy komuś za patrzenie wyłupiać? :) Penalizować to jakikolwiek sposób? Babę w burkę ubrać i na smyczy prowadzać, albo z domu nie wypuszczać? ;) Uważaj, to są postulaty, które jedynie co przyniosą, to pogorszenie i tak już kiepskiej pozycji mężczyzn. Gilead z "opowieści podręcznej", tyle że à rebours.

 

Nigdzie nie napisalem, ze nalezy to penalizowac.  Nigdzie nie napisalem ze babe w burke ubrac i na smyczy prowadzac albo z domu nie wypuszczac. Nigdzie nie podalem takich postulatow a Ty wprost manipulujesz i sugerujesz ze taki dalem postulat. Tym bardziej nigdzie nie napisalem ze za patrzenie nalezy oczy wylupiac. 

 

Permanente wpatrywanie sie moze byc napastliwe. Jest diametralna roznica pomiedzy zerknieciem, obczajka, a napastliwym wpatrywaniem sie w druga osobe, ktora jest tym faktem zaklopotana. Co innego gdy druga strona przejawia chec interakcji. Do tego jest potrzebne wyczucie. Nigdzie nie napisalem, ze wszyscy polscy mezczyzni zachowuja sie w ten sposob. Mamy mniejszych lub wiekszych zboczencow w spoleczenstwie, lub mezczyzn bez wyczucia sytuacji. 

 

Napisze wprost i personalnie. Dla mnie jestes ograniczony i nie mam zamiaru wiecej wchodzic z Toba w zadna interakcje na tym forum.

 

 

13 hours ago, Iceman84PL said:

Przypominam, że przemoc nie ma płci.

 

Zgadzam sie z Toba w 100%.

13 hours ago, Iceman84PL said:

Problem jest taki z kobietami, że one nie chcą by to brzydki mężczyzna robił i wtedy jest molestowanie

natomiast gdy to robi przystojniak to nawet jak da klapsa w tyłek to kobieta racjonalizuje, ze jest słodki, miły.

 

W tym przypadku generalizujesz i wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka.

 

 

13 hours ago, Zdzichu_Wawa said:

 

Tak mi się skojarzyło:

4.jpg

 

tłumaczenie:

Dziewczyny: Nie cierpię gdy faceci gapią się na mnie na siłowni.

Także dziewczyny:

 

 

Jezeli nie widzicie roznicy w zerknieciu lub spojrzeniu w takiej sytuacji, a stanieciu np metr od niej i bezczelnemu wpatrywaniu sie w krocze to stwierdzam z pelna odpowiedzialnoscia ze czesc uzytkownikow jest absolutnie aspoleczna. 

13 hours ago, Iceman84PL said:

Ja czegoś takiego nigdy nie widziałem i nie wiem skąd u ciebie przeświadczenie, że coś takiego ma miejsce?

Zazwyczaj nieśmiali faceci patrzą ukradkiem i jak kobieta się połapie to opuszczają wzrok lub uciekają od reakcji,

natomiast mężczyźni przystojni, pewni siebie nie gapia sie godzinami tylko podchodzą, działają.

Masz 100% racji. To sa normalne sytuacje w ktorych nie ma nic zlego. Sa tez jednak sytuacje skrajne, takie jak np wspomnialem w swojej wypowiedzi. Takim wlasnie skrajnym sytuacjom uwazam, ze powinnismy sie sprzeciwiac.

 

 

 

W tych wszystkich waszych argumentach brakuje argumentu korronego, szla w krotkiej spodniczce wiec prosila sie o gwalt. 

 

Forum pelne wartosciowych ludzi, z masa wartosciowych informacji, niestety na drugim biegunie, przepelnione mizoginami i piwniczakami

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Legionista napisał:

Uważam ten spot reklamowy za całkowicie skandaliczny.

Polscy Mężczyźni są rycerscy i potrafią się zachować fair wobec Kobiet w miejscu publicznym.

Jednocześnie większość moich znajomych w LO i na studiach była obmacana w zbiorkomie. 
Raz nawet na ulicy zobaczyłem typa który mijając jakąś pannę w sukience ścisnął ją za tyłek.
Innym razem słyszałem napitego faceta co mówił głośno że by z chęcią wział analnie  czarnowłosą dziewczynę siedzącą kilka miejsc dalej.

Środowisko autostopowe jest pełne historii jak facet chciał loda za podwiezienie
Innym razem sam szarmancko chciałem odprowadzić dziewczynę, wbrew jej woli przez ciemną uliczkę. Zignorowałem jej komunikat "Dalej pójdę sama" czym wzbudziłem w niej strach. Zerwała kontakt. 
 

2 godziny temu, Legionista napisał:

Poza tym na początku są słowa: "To dzieje się zawsze i wszędzie." Przecież to jest przykład otwartej

manipulacji obliczonej na pranie mózgu. Jakie zawsze i wszędzie ?. Co to jest ?.

Zatłoczone miejsca, Zbiorkom. 

2 godziny temu, Legionista napisał:

Prawdopodobnie przypadki molestowania wobec Kobiet mogą mieć miejsce

w krajach o niskim rozwoju cywilizacyjnym. Ameryka łacińska, Azja.

Japonia jest ponoć na bardzo wysokim poziomie i tam jest to nagminne. Mają nawet osobne określenie na molestowanie w zbiorkomie

2 godziny temu, Legionista napisał:

Poczytajcie sobie o tym, co się dzieje w Indiach czy  w Meksyku.

Tam jest naprawdę: realne piekło Kobiet. 

Poczytaj sobie o Wenezueli i podziękuj Morawieckiemu za niską inflacje...
To takie samo podejście

2 godziny temu, Legionista napisał:

W tych państwach faktycznie władze mają problem z ogromną przemocą

wobec Kobiet. Tylko, że tam sprawcami przestępstw nie są biali Mężczyźni. 

 

Fritzl był murzynem :). Mężczyzna to męzczyzna. 

2 godziny temu, Legionista napisał:

Powtarzam jeszcze raz w Polsce Panowie są szarmanccy i dobrze wychowani wobec płci przeciwnej

w miejscu publicznym. 

To bonmot, Ogólnik. Każdy zas zna stereotyp wąsatego wujka na weselu i jego żarcików. Stereotypy nie biorą się z nikąd.
 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moriente napisał:

Ty wprost manipulujesz i sugerujesz ze taki dalem postulat. Tym bardziej nigdzie nie napisalem ze za patrzenie nalezy oczy wylupiac. 

6e4836ce122b44072a8b11a186b07e42--jokes-

 

Ironii być bracie nie zauważył prawdopodobnie nawet wtedy, jak zakradła się od tyłu i kopnęła Cię w cztery litery ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

6e4836ce122b44072a8b11a186b07e42--jokes-

 

Ironii być bracie nie zauważył prawdopodobnie nawet wtedy, jak zakradła się od tyłu i kopnęła Cię w cztery litery ;)

 

 

No tak. Gdy wprost udowodnilem Ci manipulacje to odwracasz kota ogonem, ze to byla taka ironia. Nie pierwszy Twoj taki numer na tym forum.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Jednocześnie większość moich znajomych w LO i na studiach była obmacana w zbiorkomie. 
Raz nawet na ulicy zobaczyłem typa który mijając jakąś pannę w sukience ścisnął ją za tyłek.
Innym razem słyszałem napitego faceta co mówił głośno że by z chęcią wział analnie  czarnowłosą dziewczynę siedzącą kilka miejsc dalej.

Środowisko autostopowe jest pełne historii jak facet chciał loda za podwiezienie
Innym razem sam szarmancko chciałem odprowadzić dziewczynę, wbrew jej woli przez ciemną uliczkę. Zignorowałem jej komunikat "Dalej pójdę sama" czym wzbudziłem w niej strach. Zerwała kontakt. 

No tak. Każdy ma inne doświadczenia. 

W szkole i na studiach nie było takich sytuacji, ani nawet o nich nie słyszałem.

Co innego zatłoczona dyskoteka.

Teraz, Libertyn napisał:

Poczytaj sobie o Wenezueli i podziękuj Morawieckiemu za niską inflacje...
To takie samo podejście

Wenezuela to jest przypadek do potęgi trzeciej politycznej głupoty. Twój przykład Wenezueli

 jest dobry Bracie bo można go wykorzystać retorycznie jako argument praktycznie w każdej innej dyskusji.

Co nie znaczy, że moje przykłady: Meksyki i Indii nie są prawdziwe i realne.

Teraz, Libertyn napisał:

Fritzl był murzynem :). Mężczyzna to męzczyzna. 

Powiem, dokładniej Fritzl był Austriakiem.  

Teraz, Libertyn napisał:

To bonmot, Ogólnik. Każdy zas zna stereotyp wąsatego wujka na weselu i jego żarcików. Stereotypy nie biorą się z nikąd.

Pewnie, że ogólnik ale staram się bronić dobrego imienia Mężczyzn.

Wesele większość jest pijana i zachowuje się głupio, wiem to żadne usprawiedliwienie. 

Poza tym nie widziałem jeszcze na ulicy w biały dzień otwartego molestowania.

Co innego w klubach i dyskotekach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Stereotypy nie biorą się z nikąd.

Jak suka nie da, pies nie weźmie. Stereotypy nie biorą się z nikąd 😉

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Poczytaj sobie o Wenezueli i podziękuj Morawieckiemu za niską inflacje...
To takie samo podejście

Poczytaj sobie o liczbie realnych napaści na kobiety w Polsce. 

Skoro popatrzenie to molestowanie i gwałt, propozycja od kogoś ze umyje wam szyby na stacji to napaść, rabunek?

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Jednocześnie większość moich znajomych w LO i na studiach była obmacana w zbiorkomie. 

Ilu z nich zgłosiło to do odpowiednich służb?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Moriente napisał:

No tak. Gdy wprost udowodnilem Ci manipulacje to odwracasz kota ogonem, ze to byla taka ironia.

Tłumaczę Ci po prostu życzliwie, iż postulaty, które rozpowszechniasz, kiepską sytuację mężczyzn na współczesnym rynku matrymonialnym zamienią w sytuację koszmarną, jak z jakiegoś wykrzywionego postapo. Świat z Twojej wizji poskutkuje np. dyscyplinarką dla faceta, który koleżankę z roboty będzie chciał zaprosić na kawę. Bo dwa razy to zrobił, w odstępie paru miesięcy, to i poleciała do HR ;)

 

Mówienie o jakiejś krzywdzie kobiet we współczesnej Europie, w tym Polsce, w XXI wieku jest aberracją feministycznej propagandy. Nie wiem, z jakich powodów postanowiłeś się nagle wpisać w ten nurt.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moriente napisał:

W tym przypadku generalizujesz i wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka.

 

 

To nie jest generalizowanie czy wrzucanie do jednego wora, ale fakt potwierdzony przez psychologie ewolucyjną.

Poprzez gadzi mózg kobiety dokonują jasnych i klarownych wyborów czyli do atrakcyjnego mężczyzny czują pożądanie,

na więcej mu pozwalają, są skłonne do chodzenia na kompromisy natomiast przy brzydkim mężczyźnie odczuwają obrzydzenie

i pogardę oraz brak chęci poznania czy spółkowania z nimi by nie przyjąć w swoje trzewia słabych genów.

Brzydki mężczyzna jest traktowany źle tylko dlatego, że nie ma urody, ba kobiety wpływając na polityków wymuszają chore przepisy,

akcje reklamowe, które negatywnie wpływają na nieatrakcyjnych mężczyzn. 

To jest w pewien sposób zabezpieczenie by słabi mężczyźni nie mieli dostępu do kobiet. 

 

Na poziomie biologicznym i społecznym kobiety są takie same, mogą różnić sie kolorem skóry, głosem, zachowaniem, charakterem,

wyglądem, ale adaptacje na przełomie tysięcy a nawet milionów lat ukształtowały wszystkie kobiety tak samo by zawsze i wszędzie 

rozkładać nogi przy silnych samcach a czuć odrazę i omijać szerokim łukiem słabych.

Dlaczego? bo kiedyś nie było cywilizacji, która zapewnia cieplutki kurwidołek tylko brutalna gra o przetrwanie gdzie silny samiec zapewniał

byt i bezpieczeństwo a słaby choroby i śmierć. 

I nawet dzisiaj to się nie zmieniło bo kobiety maja wdrukowane urodzić zdrowe, ładne dziecko, zapewnić byt i bezpieczeństwo kosztem mężczyzn.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Libertyn said:

Jednocześnie większość moich znajomych w LO i na studiach była obmacana w zbiorkomie. 

 

Ja też chodziłem do szkoły średniej i żaden ani żadna z moich znajomych nigdy nie był/a obmacana.

Nigdy.

 

Odpowiem Ci słowami pani nauczycielki:

 

Miałeś pecha.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Legionista napisał:

Pewnie, że ogólnik ale staram się bronić dobrego imienia Mężczyzn

To bez celowe, bez sensu. Mężczyźni nie mają imienia. Dobrego, czy złego.

To szara masa złożona z złotych ludzi jak i totalnych gnid. 

 

Co do zgłaszania do służb to jak sobie to wyobrażasz?

-Panie policjancie, jakis facet stojący do mnie bokiem w zatłoczonym tramwaju wkładał mi palec między nogi. Tramwaj 6 o godzinie 9 pod Galerią.

 

-Ma Pani świadków albo może nagranie? 

 

-Nie było kamer. 

5 godzin temu, Obliteraror napisał:

Tłumaczę Ci po prostu życzliwie, iż postulaty, które rozpowszechniasz, kiepską sytuację mężczyzn na współczesnym rynku matrymonialnym zamienią w sytuację koszmarną, jak z jakiegoś wykrzywionego postapo. Świat z Twojej wizji poskutkuje np. dyscyplinarką dla faceta, który koleżankę z roboty będzie chciał zaprosić na kawę. Bo dwa razy to zrobił, w odstępie paru miesięcy, to i poleciała do HR ;)

A w tej bajce są smoki? 

5 godzin temu, Obliteraror napisał:

Mówienie o jakiejś krzywdzie kobiet we współczesnej Europie, w tym Polsce, w XXI wieku jest aberracją feministycznej propagandy. Nie wiem, z jakich powodów postanowiłeś się nagle wpisać w ten nurt.

Fajnopolacki besserwisser tłumaczy. 

 

Btw. PIT jest niski czy wysoki? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:
Teraz, Legionista napisał:

Pewnie, że ogólnik ale staram się bronić dobrego imienia Mężczyzn

To bez celowe, bez sensu. Mężczyźni nie mają imienia. Dobrego, czy złego.

To szara masa złożona z złotych ludzi jak i totalnych gnid. 

Celem istnienia  Forum Bracia Samcy- jest jednak  między innymi walka o Prawa Mężczyzn.

Jakaś opinia jednak o Mężczyznach w przestrzeni publicznej funkcjonuje.

Tak masz rację ale pamiętaj, że na Naszym Forum przeważają złoci Ludzie.

a gnid nie ma. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Obliteraror napisał:

Mówienie o jakiejś krzywdzie kobiet we współczesnej Europie, w tym Polsce, w XXI wieku jest aberracją feministycznej propagandy. Nie wiem, z jakich powodów postanowiłeś się nagle wpisać w ten nurt.

 

Przecież on tam był od początku swojej obecności na forum.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.