Skocz do zawartości

Molestowanie seksualne czyli kampania firmy L'Oreal wymierzona w mężczyzn!


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, wrotycz napisał:

A hipokryzja lewicowych partii, polityków, mediów Cię nie irytuje?

Owszem. Ale mniej niż oderwanie od rzeczywistości. 

 

Walka o krótszy dzień pracy w biurach na UOP, ale nie tykanie np. UOZów pracujących po 10h w jakimś DPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miszka napisał:

 

O swój komfort jesteś obowiązany zadbać sam. Jeżeli masz problem np z niskim poczuciem własnej wartości to część zachowań z neutralnego spektrum relacji międzyludzkich będziesz odbierał jako "dyskomfort" i "nie namiejscu". 

Neutralnego czyli?
Bo wiesz. Różni ludzie mają różny bagaż doświadczeń i wspomnienia, mają traumy czasem i różną wrażliwość.
Na przykład Ty nie tolerujesz tego by potencjalna partnerka miała Instagram.
Czy oznacza to że masz denną samoocenę?

7 godzin temu, Miszka napisał:

Teraz upierając się przy swoim "to inni mają problem". zakładasz sobie pętlę na szyję. Ok. Tak czujesz, tak myślisz, tak uważasz. I teraz pojawia się w przestrzeni publicznej głos wpisujący się w to co odczuwasz i już jesteś "kupiony". 

Najlepiej niech wejdą Ci na głowę. 

7 godzin temu, Miszka napisał:

Podczas kiedy tego typu reklamy jak powyżej to zwykła manipulacja. Chwyt marketingowy, żeby osoby (nie tylko kobiety), które bardzo łatwo takim przekazem zmanipulować, przez ich wrodzoną skłonność do odrzucania odpowiedzialności za swoje wybory i zwykłe "granie ofiary".

Właściwie to wszystko może być poczytane jako manipulacja. Biały hetero mężczyzna też ponoć ofiarą feministek, lgbtqwerty i multikullti

7 godzin temu, Miszka napisał:

Miałem do czynienia z osobą, kobietą, która na ulicy w tłumie ludzi uważała, że KAŻDY się na nią gapi i że są to spojrzenia nieprzychylne. Chodziła non stop sfrustrowana.

I miała do tego prawo. Może w dzieciństwie się nad nią znęcali i jej pozostało

7 godzin temu, Miszka napisał:

Do tego stopnia, że unikała wychodzenia na miasto w godzinach, kiedy kogoś mogła spotkać na ulicy. 

Typowa strategia szkolnego przegrywa

7 godzin temu, Miszka napisał:

Rozumiesz jak skrajne to mogą być odczucia? I w żaden sposób nie dawała się przekonać, że to ona ma problem.

Tak jak Ty z Instagramem?

7 godzin temu, Miszka napisał:

Ja Ciebie bardzo przepraszam. Kto w pierwszej kolejności ma zadbać o Twój komfort w takiej sytuacji?

Bo ja uważam, że Ty sam. Idziesz do klubu i nie tolerujesz jak Ciebie ktoś za tyłek łapie? To REAGUJESZ. STAWIASZ GRANICE.

Najlepiej gazem w żelu po oczach. Ale w klubach pozwalają to mieć? 
A może dziewczyna 155cm ma znokautować typa 180 cm który ją chwycił za tyłek "bo to neutralne w jego wsi". A może ma wrzasnąć?
Ma zaprotestować  (Ale Nie to przecież Tak)

7 godzin temu, Miszka napisał:

Natomiast dobrze wiesz, że kobiety mają swoje podwójne standarty i... to co wolno CHAD'owi nie wolno normikowi. 

Sam masz podwójne standardy. Co wolno szczupłej 20 tego nie wolno grubej 40stce.
Sam fakt tego że masz preferencje może być sprowadzony do podwójnych standardów

 

7 godzin temu, Miszka napisał:

 

Generalnie za swój osobisty komfort masz zadbać sam.

Czyli zamiast pannie stawiać ultimatum w sprawie instagrama, idziesz do terapeuty..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Libertyn napisał:

Czyli zamiast pannie stawiać ultimatum w sprawie instagrama, idziesz do terapeuty..?

 

@Libertyn Uważam, że to, co piszesz jest myleniem skutku z przyczyną.

 

Nie musimy się zgadzać, ale ja po prostu wiem z czym się wiąże dla PEWNEGO TYPU kobiet posiadanie konta na IG.

Tym celem jest pozyskanie atencji i boostowanie ego. To dla mnie wprost oznacza, że osoba, której to dotyczy ma problem. Jeśli w taką relację wejdę - ja będę miał z tym problem. Stąd test - oczekiwanie, że wiążąc się ze mną z tego typu aktywności po prostu zrezygnuje.

 

Zauważ. Wchodząc w stałą relację jestem zobligowany do utrzymania monogamii. Tak? Zatem ja również mam coś do zmienienia, jeśli wchodzę w poważną relację z kobietą.

 

Natomiast widzenie w każdym lub prawie każdym zachowaniu ludzi z otoczenia "gapi się = molestuje",  jest problemem danej osoby. 

 

Gdybym był kobietą to rozumiałbym to tak: Wchodzę do klubu, jestem ubrana i umalowana tak, żeby faceci zwrócili na mnie uwagę. Spotkam tam ludzi, którzy mogą mieć "w czubie" być po jakichś narkotykach i powinnnam być na to przygotowana. I jeżeli nie umiem wyznaczać i bronić swoich granic, to nie jest to miejsce dla mnie.

 

Analogicznie. Nie chodzi się w nocy ubraną w sposób wyzywający i zwracający uwagę ciemnymi ulicami szemranej dzielnicy.

 

Wychodzisz w nocy na Harlem z portfelem nad głową. Epatujesz swoim bogactwem. 

Do kogo będziesz miał pretensje, gdy ktoś Ci go ukradnie i Ciebie pobije?

53 minuty temu, Libertyn napisał:

I miała do tego prawo. Może w dzieciństwie się nad nią znęcali i jej pozostało

Od tego są terapie. A taka osoba jest obowiązana sama przed sobą zadbać o swój dobrostan psychiczny.

53 minuty temu, Libertyn napisał:

Czyli zamiast pannie stawiać ultimatum w sprawie instagrama, idziesz do terapeuty..?

Nie @Libertyn W tej sprawie nie idę do terapeuty. Nie mam obowiązku akceptować w moim życiu pijaka, ćpuna, osoby uzależnionej.

Edytowane przez Miszka
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.09.2022 o 11:32, Miszka napisał:

Natomiast widzenie w każdym lub prawie każdym zachowaniu ludzi z otoczenia "gapi się = molestuje",  jest problemem danej osoby. 

To już jest skrzywienie w jedną stronę i paranoja. Tak, faceci nie mają innych problemów ani zajęć, tylko myślą 24/7 kogo tu zgwałcić i zmolestować. 

 

A nasz kolega @Moriente wyrwał z kontekstu trzy najbardziej sarkazmatyczne odpowiedzi, a więc żarty itd i zrobił z nich kontrtemat. Teraz nawet nie ma odwagi odpisać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz się źle nie patrzysz jeszcze gorzej.

 

Byłem wczoraj w hipermarkecie na zakupach. Jestem skupiony na zadaniu a nie oglądaniu się na prawo i lewo. 

Stoję w kolejce przy kasie i zaczęli obok otwierać kolejną. Jako że nie byłem sam i nie spieszyło mi się to nadal stałem w tej kolejce mimo że mogłem przeskoczyć do nowo otwartej bo byłem najbliżej. Kobieta za mną ruszyła do tej kolejki. Jakiś kolejny klient ustawił się za nią. No i mówi do niej że ma szczęście bo są duże kolejki. 

A ta babka z takim wyrzutem powiedziała głośno "ja to powinnam i tak iść bez kolejki bo jestem w ciąży" na to gościu już miał zalew spermy do głowy bo odpowiedział "no tak, może za 3 pokolenia to społeczeństwo do tego dojrzeje". Miałem trochę ubaw. Tak na szybko patrzeć to nawet tej ciąży nie było widać. No ale tu widać były pretensję że nikt nie zauważył i nie przepuścił.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DOHC napisał:

Film niedostępny w moim kraju. 

 

W skrócie film przedstawia występ Lillet Lamour w programie mam talent gdzie wygląda jak ówczesna tancerka przedwojenna,

która tańczyła burleskę zrzucając z siebie ciuszki.

Oczywiście kuki w studiu zachwycone z jurorami włącznie do tego p0lki oburzone i zasłaniające oczy swoim mężczyznom, którzy z nimi przyszli.

Na finał 20 latka praktycznie w majtkach i nasutnikach oblewa dekolt i tyłek szampanem😆

 

Taki to talent ma typowa p0lka🤣😂

 

'Mam Talent'

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Patton Żyjemy w świecie wariatów, sprzeczności, dziwactw.

Rękami kobiet rozwala się rodziny, społeczeństwa, kultury.

To wszystko było zaplanowane i wykorzystano naiwne kobiety do tego.

Rewolucja i tak zje własne dzieci a na końcu kobiety obudzą się z rękami w nocnikach.

 

comment_1662729485ka7Wdz3JZdYXxONmvonDyn,w400.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

Rękami kobiet rozwala się rodziny, społeczeństwa, kultury.

To wszystko było zaplanowane i wykorzystano naiwne kobiety do tego.

Nie bez powodu generał Petelicki w jednym z wywiadów powiedział że, "kiedy był służbowo za granicą, to zawsze unikał towarzystwa kobiet. No chyba że było ono konieczne".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2022 o 22:49, Iceman84PL napisał:

 

W skrócie film przedstawia występ Lillet Lamour w programie mam talent gdzie wygląda jak ówczesna tancerka przedwojenna,

która tańczyła burleskę zrzucając z siebie ciuszki.

Oczywiście kuki w studiu zachwycone z jurorami włącznie do tego p0lki oburzone i zasłaniające oczy swoim mężczyznom, którzy z nimi przyszli.

Na finał 20 latka praktycznie w majtkach i nasutnikach oblewa dekolt i tyłek szampanem😆

 

Taki to talent ma typowa p0lka🤣😂

 

'Mam Talent'

Co się dziwisz, w postępowym świecie matki zapisują dziewięcioletnie córki na naukę pole dance...

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Patton napisał:

kiedy był służbowo za granicą, to zawsze unikał towarzystwa kobiet. No chyba że było ono konieczne".

Bardzo słuszne postępowanie, gdyż używanie wabika seksualnego w przypadku agenturalnego werbunku/szantażu/inwigilacji jest stare jak świat, a na pewno jak sama agentura ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Patton napisał:

kiedy był służbowo za granicą, to zawsze unikał towarzystwa kobiet.

 

W USA kandydat na gubernatora stanu California nie zgodził sie na wywiad sam na sam z kobietą,

ba poprosił swoja żonę by była świadkiem rozmowy i nagrała by mieć dowód.

Oczywiście dziennikarce się to nie spodobało.

W USA mężczyźni są już nauczeni by sam na sam z kobietami nie zostawać bo w razie czego to kobiecie uwierzą nie im.

 

Pamiętasz historię taksówkarza gdzie podwoził prokurator, która sie do niego dobierała?

Wsadzono go do paki bo odmówił jej i nie przyjął zalotów.

Gdyby nie kamerka w samochodzie to jego los był by marny a tak wypuszczono go.

 

 

 

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2022 o 10:25, zychu napisał:

Co się dziwisz, w postępowym świecie matki zapisują dziewięcioletnie córki na naukę pole dance...

Znajoma z liceum mająca dziecko w wieku coś może 6 albo 7 lat już zapisała córkę na pole dance, a wiem o tym gdyż dodała relacje na fejsa z pierworodną.

 

W dniu 17.10.2022 o 10:09, Patton napisał:

Nie bez powodu generał Petelicki w jednym z wywiadów powiedział że, "kiedy był służbowo za granicą, to zawsze unikał towarzystwa kobiet. No chyba że było ono konieczne".

Już od lat wiadome czym kusić faceta. Nawet nie chodzi o czystą biologię a może po prostu dość było tych babskich gadek.

Zdarzyło mi się grać z trzema laskami różnymi laskami w tenisa ziemnego. Każda z nich podczas rozgrywki włącza te swoje jakieś szpile, a dodatkowo gre odbierały jakby toczyła się o złoto olimpijskie - wielkie nerwy, zdenerwowanie. Z ziomkami o wiele więcej funu jest jak się gra.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, nowy00 napisał:

Znajoma z liceum mająca dziecko w wieku coś może 6 albo 7 lat już zapisała córkę na pole dance, a wiem o tym gdyż dodała relacje na fejsa z pierworodną.

Bo to sztuka, i wcale nie ma nic wspólnego z klubami go-go!

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/17/2022 at 11:26 PM, Iceman84PL said:

Pamiętasz historię taksówkarza gdzie podwoził prokurator, która sie do niego dobierała?

Wsadzono go do paki bo odmówił jej i nie przyjął zalotów.

Gdyby nie kamerka w samochodzie to jego los był by marny a tak wypuszczono go.

 

 

 

Sędzia prowadzący sprawę potrafi olać dowód z kamerki czy inny.

Nie dopuścić go i "po ptakach".

 

To, że w USA już żaden szef wyższego szczebla nie zamknie drzwi pokoju gdzie rozmawia z kobietą to norma.

Nie ma ochoty stracić wszystkiego z powodu jakiejś porąbanej samicy z zaległościami emocjonalnymi albo poszukiwaczki diamentów.

Zabawne, że baby same zaczynają na to też narzekać, na g*wno które stworzyły a teraz muszą się z nim liczyć.

Takie typowe.

Karma wraca.

 

Spierdoliłam sprawę mimo iż mówiłeś mi, żeby tak nie robić, ale to ty jesteś mężczyzną więc to napraw ("bo inaczej zobaczysz cipę za pół roku").

Takie typowe.

 

Publiczne zeznanie, uznanie gościa za domyślnie winnego póki nie okaże się inaczej, spalona opinia, firma gościa zwalnia bo chce się odciąć, żeby jej też nie obsrano, ewentualnie trochę wstydu w samotności jeśli któraś ma resztki przyzwoitości (w co wątpię) i kilka(naście) milionów USD w zasięgu ręki.

Pieniądz nie śmierdzi.

Biednych jakoś nie oskarżają o molestowanie, napastowanie, harrashment bo i po co.

Nawet Trump zapłacił dziwce, żeby zamknęła mordę, nieważne czy tam coś było czy nie.

Gówno się przylepia do wszystkiego.

 

Oreala kampanii nie oglądałem, ale u Gilette maszynek nie kupuję od czasu ich wpadki choć kiedyś ich chwaliłem.

Moralizowanie kosztowało ich wiele milionów USD, ciekawe że Oreal nie nauczył się niczego na przykładzie głupoty innych. Poczują na własnej d*, np.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.