Skocz do zawartości

Molestowanie seksualne czyli kampania firmy L'Oreal wymierzona w mężczyzn!


Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce już są próby zmiany definicji legalnej gwałtu, czyli po prostu odwrócenia ciężaru dowodu w postępowaniu karnym czyli mówiąc po prostacku' '' zgwałcenia domniemania niewinności''.

 

W Hiszpanii już to przeszło w Polsce, za kilka lat też to przejdzie. Obstawiam, że maksymalnie, że w ciągu 10 lat będziemy mieć nowelizację. Jak gadam z prawnikami płci męskiej to w 80% przypadków uważają to za skandal, ale te 20% cuckoldów w środowisku prawniczym też jest.

 

Właściwie oni nie mają żadnych merytorycznych argumentów - jedyne co potrafią z siebie wypluć to tekst w stylu '' Młody jesteś, jak dostaniesz sprawę o gwałt to pogadamy.'' Plus próbują bazować na emocjach opwiadając o sprawach jakiś masakrycznych przypadków z przeszłości. Jak im powiesz o fałszywych oskarżeniach to się zamykają

 

https://noizz.pl/spoleczenstwo/lewica-chce-zmiany-definicji-gwaltu-adam-bodnar-pisze-list-do-premiera/vrdjdpe

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bzgqdn napisał:

Hola! A gdzie klasyczne "mnie trzeba zdobyć", "niech się postara", "udam niedostepną jak mu zależy to wróci" itd.?

Ileż jest historii, filmów itd. gdzie kobieta zgadza się na randke dopiero za X razem, dla przekory... Ojej mainsteram nas okłamuje.

 

 A może jest to robione specjalnie po to, żeby tindery, nie tindery zyskały monopol na pewien obszar rynku? Inna opcja jest taka, że elity doszły do wniosku, że kobiety z tzw. świata zachodu zostały zeswatane z idącą w dziesiątki, jeśli nie przeszło setkę albo setki, milionów nadwyżką mężczyzn z Indii, Chin, czy krajów, w których częścią życia codziennego jest poligamia...

 Zasianie tego typu fermentu ma wielu potencjalnych beneficjentów. Jeśli posiadanie grupy osób, z którymi łączą bliższe więzi, potomstwa, etc,  jest w zestawie potrzeb, pewien odsetek ludzi stanie się nadpobudliwy, agresywny, może popełni jakieś przestępstwa. Już się nasuwają grupy ludzi czy instytucje, czerpiące z tego korzyści: policja, machina prawna, psycholodzy, psychiatrzy, branża farmaceutyczna.

 Będziesz się czuł źle, to: 1) albo popełnisz przestępstwo i policja poprawi statystyki i mecenasowi dasz zarobić, albo 2) nie popełnisz przestępstwa, pójdziesz do psychologa na parę wizyt, zostawiając parę stówek, on potem powie, że jest bezradny i może wspomóc tylko słowem i pokieruje cię do psychiatry. A psychiatra zapisze "leki" na wyciszenie i zastrzeże, że po pół roku może będą jakieś efekty. Wg mnie trochę tak to działa.

 No bo, jakby się po chłopsku zastanowić, do czego prowadzi ta narracja, to nic innego nie przychodzi do głowy. Poznawanie w pracy - nie, na ulicy - nie, prostytutki - nie itd, itp...

4 minuty temu, Throgg napisał:

 

Trzeba było powiedzieć, że nie stać Cię na taki obiad, którym by się najadła.

 

 Pamiętam, to jak prze mgłę, ale wydaje mi się, że mówił coś o sawoju i, że "każdy płaci za siebie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Krugerrand said:

Czy to przypadkiem nie w wyniku tej kampanii Gillette ich obroty, a tym samym przychody ze sprzedaży spadły w następnym roku drastycznie?

 

Nie tej a podobnej, kampanii.

Różnic polegała na tym, że Gillette sprzedawała produkty mężczyznom, których postanowiła obrazić, na co ci, jako wolni ludzie dokonali wyboru nie kupować jej produktów.

 

Tu jest sytuacja inna. L'Oreal nutę obraża swojego targetu tylko przeciwna płeć, w dodatku męską, a ich redaktorem są kobiety, którym tylko w to graj. Stąd tamta strategia nie zadziała.

 

Trzeba by ich zacisnąć przed sąd zza oszustwo w postaci powoływania się na nieprawdziwe "statystyki" no i za obrazę.

Ktoś by im musiał wytoczyć proces a za tysiące żadna kancelaria się tego nie podejmie. Tu trzeba by mieć miliony.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moriente napisał:

Teoretycznie masz racje. Problemem jest tutaj material dowodowy oraz 'znikoma szkodliwosc czynu' :) 

No tak, tak tutaj wszystko zależy od okoliczności faktycznych - jak mamy do czynienia z jakimś gwizdnięciem czy czymś w tym stylu to z'' gówna bicza nie ukręcisz''. No, ale już ''sprośne żarty zaadresowane do konkretnej pracownicy na zebraniu grupowym więc przy świadkach(być może z nagraniem).  Tudzież jakieś ordynarne wiadomości tekstowe na portalach społecznościowych to sprawę mamy już bardziej otwartą.

 

Co do szkodliwości spolecznej to wiadomo, że wszystko zależy od ''widzi mi się'' sędziego. Natomiast w przypadku sytuacji jakie opisałem wyżej to wątpię, żeby  większość sędziów uznała, że to ''znikoma szkodliwość'' raczej że niska albo umiarkowana, a w tym przypadku to nie będzie umorzenia tylko co najmniej warunkowe umorzenie, a to już coś.

 

W dodatku jak już zgromadzisz '' fejm'' koło sprawy to występujesz o podanie wyroku do publicznej wiadomosci ( w internecie nic nie ginie) wiec goscia da sie za to zniszczyc nawet medialnie

 

Ponadto środowiska feministyczne czy jakieś ''ośrodki monitorowania zachowań ksenofobicznych i rasistowskich'' mogłyby się sprawą zainteresować i nagłośnić po to, żeby wskazać potencjalnym ofiarom możliwe rozwiązanie tego problemu, a zatem o spoleczne oddzialowywanie ewentualnego skazania to bym się nie martwił.

 

No i w przypadku skazania to wiadomo - wpis w KRK.

 

Ponadto jeśli sprawca byłby osobą o wysokim fejmie i pozycji społecznej (np znany wszystkim redaktor naczelny) to z pewnością wywołałoby to nawet ogólnopolską dyskusję, co za tym idzie wielu by się zastanowiło, czy takie ''niewinne''(ich zdaniem) komentarze mają sens.

Więc nie piszcie mi, że nic nie można zrobić bo fakty są takie, że cwany prawnik który wie za jakie sznurki pociągnąć bylby w stanie takiego sprawcę molestowania zniszczyć

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadałem pytanie pod jednym z dwóch filmików (ten 30 sekundowy) 

Czy do molestowania zaliczacie kontakt wzrokowy face to face ??
 

Ich odpowiedź:

Tak, pod warunkiem, że jest niepożądany i wzbudza dyskomfort u osoby molestowanej. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.standup-international.com/pl/pl/facts

 

Link do filmiku 

oba filmiki zgłoszone

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, EsteradThyssen said:
Czy do molestowania zaliczacie kontakt wzrokowy face to face ??
 

Ich odpowiedź:

Tak, pod warunkiem, że jest niepożądany i wzbudza dyskomfort u osoby molestowanej

 

Ja prdle.

 

Zapytaj jeszcze czy pójdzie z tym do sądu, bo to nie jest przestępstwo ścigane na zgłoszenie?

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, wrotycz said:

 

Ja prdle.

 

Zapytaj jeszcze czy pójdzie z tym do sądu, bo to nie jest przestępstwo ścigane na zgłoszenie?

 

 

Czy uważasz za normalne, hipotetyczną sytuację, że Twoja kobieta, córka, matka, kochanka jedzie pociągiem czy autobusem, metrem, cokolwiek, a na przeciwko siedzi gość i się wpatruje, bez przerwy, nie odrywa wzroku, trwa to np całą podróż. Uważasz to za normalne i nie widzisz w tym nic napastliwego?

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moriente napisał:

Uważasz to za normalne i nie widzisz w tym nic napastliwego?

 

No ale oczy komuś za patrzenie wyłupiać? :) Penalizować to jakikolwiek sposób? Babę w burkę ubrać i na smyczy prowadzać, albo z domu nie wypuszczać? ;) Uważaj, to są postulaty, które jedynie co przyniosą, to pogorszenie i tak już kiepskiej pozycji mężczyzn. Gilead z "opowieści podręcznej", tyle że à rebours.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Edelgeist napisał:

A może jest to robione specjalnie

Hmm. Z całą pewnością antymęska kampania nie jest robiona przypadkowo. 

Ja się cieszę że nie uczestniczę w polskim cyrku, ale... Nie można ciągle uciekać. 

Trzeba ćwiczyć ciało i obsługę broni. Na naszych oczach nadchodzą ciężkie czasy, kto się przygotuje ten ma jakieś szanse. A kto się śmieje lub ma gdzieś to powiem jak wasz premier: kto umrze to umrze i tyle.

 

Zadajcie sobie pytanie: co by było, gdyby zrobili coś takiego odnośnie kobiet lub murzynów albo jakichś lpg nie binarne?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

A były w tej bajce smoki? ;) Czy koń bez głowy siedem kilometrów biegł?

Smoków nie było. Był alkohol i palant uważający się za niewiadomo kogo

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

Stawiasz tezę, jakby tego typu końskie zaloty były normą, szczególnie w obecnych czasach. Czasach, w których wielu mężczyzn ma tak popieprzone poczucie (braku) własnej wartości, że boi się dwa słowa do obcej kobiety powiedzieć, która im się podoba i spróbować się z nią umówić.

Słuchaj. To że jesteśmy introwertykami na forum złożonym w większości z introwertyków, nie znaczy że poza introwertyzmem nie ma innych opcji.

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

Jedynie, do czego tego typu "kampanie" się przyczyniają, to dalsze boostowanie damskiego ego, już i tak na poziomie stratosfery.

Damskie ego boostują sami faceci, żadnych kampanii nie trzeba. 

Ale, moze zapytaj sie żony czy za młodu nie spotkała jakiegoś irytującego palanta który nie rozumiał że Nie, znaczy nie.

 

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

 

 

 

Hola! A gdzie klasyczne "mnie trzeba zdobyć", "niech się postara", "udam niedostepną jak mu zależy to wróci" itd.?

W Cosmopolitan. Kiedyś z nudów w poczekalni czytałem. 

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

Ileż jest historii, filmów itd. gdzie kobieta zgadza się na randke dopiero za X razem, dla przekory... Ojej mainsteram nas okłamuje.

Mainstream sprzedaje bajki. Jak Cię pająk ukąsi to nie będziesz skakał między budynkami tylko będzie bolało.

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

 

Co myśli kura uciekająca przed kogutem?

 

Nie jesteś kogutem. Zoofilia zreszta też jest nielegalna.

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

 

 

"Zrobię jeszcze trzy okrążenia dookoła kurnika żeby nie pomyślał że łatwa jestem, a potemu dam.

Powiedział co wiedział.

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

Całość relacji D-M opiera się na naszych umiejętnościach socjalnych. Nabywa się je latami, w domu, w przedszkolu, w szkole, w pracy - całe życie.

Nie tylko na umiejętnościach socjalnych. Ale może zwłaszcza na dopasowaniu. Jak jest flow to jest flow. Jak nie ma to sorry ale nici z tego bez względu jakich bys skillsów nie miał

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

Dobrze wiemy, że kobiety potrafią:

- w taki sposób powiedzieć NIE, żeby brzmialo jak "bierz mnie tu i teraz"

A potem ojej, oskarżyła mnie o gwałt.

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

- w taki sposób powiedzieć TAK, żeby brzmiało jak "spierdalaj frajerze"

Czyli jak..?

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

- oczywiście pośrodku też jest zwykle neutralne TAK/NIE

 

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

Umiejętności socjalne pozwalają nam to wyłapać, w oparciu o mimikę, ton głosu, gesty itd.

Racja. Ale trzeba je mieć. Piwniczak ich nie ma bo siedział w piwnicy. Mati co pół zycia z kumplami pił piwo pod blokiem, może uważać ze jest zajebisty i w ogóle bo sobie walnął dziarę JP na ramieniu,  ale na baletach podbijając do laski która mu się spodobała i która jest np. doktorantką moze nie zrozumieć odmowy, wszak, karynki go lubiły bo zawsze mógł kopsnąć szluga

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

Polityczna poprawność spłyca to do czystego Tak/Nie, kraje wprowadzają zgody na sex do podpisania przed. Co i tak jest gównem, bo potem panna cie pozwie, bo podczas orgazmu przecierz krzyczała nie nie nie😏

Panna Cię nie pozwie, chyba ze nie chciała seksu, lub chciała Cię wrobić od pierwszego spotkania.

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

To jest rak, odbierający ewentualnym zalotom wszystko co w tym fajne i przyjemne.

Owszem. Z drugiej strony robimy sie coraz bardziej upośledzeni społecznie dzięki internetowi.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie nagranie sprzed dziesięciu lat albo i starsze. Z Francji chyba. Na nagraniu jest murzyński motłoch idący w setkę albo i więcej ludzi, a w środku tego motłochu - biała laska. Nygusy dosłownie zdzierają z niej ubranie. Jakimś cudem lasce udaje się wyrwać, ale bez topu i biustonosza. 

Ot, żeby nie było, że tylko biali to dzicz. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moriente napisał:

Czy uważasz za normalne, hipotetyczną sytuację, że Twoja kobieta, córka, matka, kochanka jedzie pociągiem czy autobusem, metrem, cokolwiek, a na przeciwko siedzi gość i się wpatruje, bez przerwy, nie odrywa wzroku, trwa to np całą podróż. Uważasz to za normalne i nie widzisz w tym nic napastliwego?

Zagadka. Kto ustala, ile czasu można bezpiecznie się patrzeć/wpatrywać/gapić/oglądać na kogoś?

Torpeda prawa morskiego wystrzelona.

Jednak tym razem trafiony-zatopiony...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

jeśli molestowaniem jest popatrzenie sobie na tylek laski na silowni, to ja molestuje 5 razy w tygodniu  

Dziś zwymolestowałem milfę wzrokiem. Siedzieliśmy naprzeciwko siebie w przedziale, wpatrywałem się w jej zderzaki i wyobrażałem sobie różne figlarne scenariusze. Milfa najwidoczniej nie wytrzymała mojego intensywnego spojrzenia, zerwała się jak oparzona i poszła precz, ale może to dlatego, że chwilę wcześniej wyjąłem drążek.

Edytowane przez zychu
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Moriente napisał:

Uwazam ze kampania Loreal jak najbardziej na miejscu. To ze bialy mezczyzna wystepuje w spocie? Co z tego? Jaki ma wystapic, murzyn w reklamie w Polsce? 

 

Ja z kolei uważam, że kampania jest nie na miejscu bo dyskryminuje i oczernia białych mężczyzn.

Pokazywanie białych mężczyzn jako oprawców kolejny raz pokazuje w kogo wymierzona jest kampania.

Przecież jak zwykle wybawicielami są kukoldy, murzyni czy kobiety.

Teraz rozumiesz o co chodzi? 

Nowoczesny świat nie chce białych heteroseksualnych mężczyzn.

Dlaczego nie przedstawiali ciapatych czy murzynów jako tych złych bo poprawność polityczna nie pozwala.

Nie można też głośno mówić o przestępczości i prawdziwym molestowaniu przez ciapatych i murzynów, którzy

w takich krajach jak Szwecja, Dania, Anglia, Francja, Niemcy robią co chcą z kobietami i nikt ich za to nie karze.

Natomiast w Polsce w kraju najlepszym do życia dla kobiet gdzie mężczyźni wypruwają sobie żyły by kobiety

miały jak pączki w maśle kobiety dalej plują i gardzą mężczyznami.

 

9 godzin temu, Moriente napisał:

zas problem molestowania werbalnego uwazam za powazny w naszym spoleczenstwie.

 

Przypominam, że przemoc nie ma płci.

Kobiety też molestują dotykając bez pozwolenia, obcinają wzrokiem, szczują tyłkiem czy dekoltem, 

dają podteksty seksualne czy puszczają oczywiste aluzje.

Jakoś mężczyźni nie protestują i nie maja z tym problemu.

Problem jest taki z kobietami, że one nie chcą by to brzydki mężczyzna robił i wtedy jest molestowanie

natomiast gdy to robi przystojniak to nawet jak da klapsa w tyłek to kobieta racjonalizuje, ze jest słodki, miły.

Podwójne standardy kolego.

 

9 godzin temu, Mmario napisał:

Jak adoratorem jest boski Alvaro to jest to podryw, a jak zgarbiony Janusz z nadwagą to "molestowanie"

 

Dokładnie tak.

Kobiety coraz bardziej zabezpieczają się i utrudniają życie przeciętnym i brzydkim mężczyznom poprzez nakazy, zakazy.

Natomiast Alfa, Chad czy Bad Boy może molestować do woli i nie poniesie żadnych konsekwencji ba dostanie to co chce.

 

9 godzin temu, cst9191 napisał:

Bo widzisz, molestowaniem jest nawet spojrzenie na panią :)

 

Zgadza się.

Tylko dotyczy to nieatrakcyjnych mężczyzn.

 

9 godzin temu, spacemarine napisał:

pokojnie za kilkadziesiąt lat powstanie sztuczna macica i corpo zakończy ten cyrk,

 

Jak tak dalej pójdzie to za kilkadziesiąt lat może już nie być gatunku ludzkiego.

 

8 godzin temu, bzgqdn napisał:

kobieta przechodząca codziennie koło tej samej budowy, wciąż niekoniecznie jest molestowana, o ile nie ten sam budowlaniec gwizda.

 

Ile razy przechodzę koło jakiejś budowy i nigdy nie zauważyłem by takie rzeczy miały miejsce.

To stereotyp powielany przez kobiety by mężczyźni na ich widok gwizdali.

 

8 godzin temu, Anonim84 napisał:

sądzę że w innych krajach może to wyglądać dużo gorzej.

 

Oczywiście, że tak.

W Polsce natomiast jest najmniejszy wskaźnik molestowania.

 

8 godzin temu, MG-42 napisał:

Niedługo będzie tak, że jak chłopak podejdzie do dziewczyny na disco i zapyta czy może z nim zatańczyć to go jeszcze oskarży o molestowanie

 

Już sie tak dzieje i doświadczają tego nieatrakcyjni mężczyźni.

 

7 godzin temu, Edelgeist napisał:

Ja odmówiłem, bo powiedziałem, że mam problemy żołądkowe i boli mnie głowa.

 

Nie bój sie mówić prawdy wprost.

Ja potrafię powiedzieć publicznie, że kobieta mi się nie podoba z ciała, zachowania czy charakteru i nic z tego nie będzie.

Wywal z głowy poczucie winy czy wstydu bo masz prawo do wyboru i nikt nie będzie tobie na siłę niczego narzucał.

 

 

7 godzin temu, dobryziomek napisał:

W Hiszpanii już to przeszło w Polsce, za kilka lat też to przejdzie. Obstawiam, że maksymalnie, że w ciągu 10 lat będziemy mieć nowelizację.

 

W Hiszpani rocznie 100 tyś mężczyzn jest pomawianych bezpodstawnie o przemoc, w sadach kobiety nie musza nawet mieć na to dowodów wystarczy ich słowo.

Za rozwody dostają bodajże 400 euro od państwa i chętnie to robią.

Hiszpania to obecnie najbardziej sfeminizowane państwo Europy z wszystkimi dziwactwami jakie tylko mogą być.

 

7 godzin temu, Edelgeist napisał:

 A może jest to robione specjalnie

 

Możni tego świata podjęli dawno decyzję, że rękami kobiet rozwala cywilizację i wprowadzą nowy porządek.

One świetnie sie do tego nadają bo są podatne na mody, manipulacje, ostracyzm, którym się je straszy.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Co do filmików.. jeśli molestowaniem jest popatrzenie sobie na tylek laski na silowni, to ja molestuje 5 razy w tygodniu 

 

Tak mi się skojarzyło:

4.jpg

 

tłumaczenie:

Dziewczyny: Nie cierpię gdy faceci gapią się na mnie na siłowni.

Także dziewczyny:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrotycz napisał:

L'Oreal nutę obraża swojego targetu tylko przeciwna płeć, w dodatku męską, a ich redaktorem są kobiety, którym tylko w to graj.

 

Tak to jest jak jedna płeć jest uprzywilejowana i nie ponosi konsekwencji za przestępstwa.

4 godziny temu, EsteradThyssen napisał:

Tak, pod warunkiem, że jest niepożądany i wzbudza dyskomfort u osoby molestowanej.

 

Czytaj gdy podejdzie do kobiety brzydki mężczyzna i zacznie zagadywać, patrzeć, dotykać to będzie molestowanie,

natomiast gdy podejdzie symetryczny, atrakcyjny, wysoki mężczyzna to kobieta będzie tłumaczyć, że jest miły.

Podwójne standardy to domena kobiet.

 

2 godziny temu, Moriente napisał:

Czy uważasz za normalne, hipotetyczną sytuację, że Twoja kobieta, córka, matka, kochanka jedzie pociągiem czy autobusem, metrem, cokolwiek, a na przeciwko siedzi gość i się wpatruje, bez przerwy, nie odrywa wzroku, trwa to np całą podróż.

 

Ja czegoś takiego nigdy nie widziałem i nie wiem skąd u ciebie przeświadczenie, że coś takiego ma miejsce?

Zazwyczaj nieśmiali faceci patrzą ukradkiem i jak kobieta się połapie to opuszczają wzrok lub uciekają od reakcji,

natomiast mężczyźni przystojni, pewni siebie nie gapia sie godzinami tylko podchodzą, działają.

 

 

1 godzinę temu, DOHC napisał:

Ja się cieszę że nie uczestniczę w polskim cyrku, ale... Nie można ciągle uciekać. 

 

Brachu ten syf będzie na całym świecie i jak zwykle dotyczył tylko białych mężczyzn.

Przecież w krajach bardziej rozwiniętych jak USA jest jeszcze gorzej od Polski, w krajach arabskich zaczynają feminizować społeczeństwo.

Gdzie nie wyjedziesz to prędzej czy później zgnilizna zachodu dotrze.

1 godzinę temu, zychu napisał:

Na nagraniu jest murzyński motłoch idący w setkę albo i więcej ludzi, a w środku tego motłochu - biała laska.

 

Przypomniał mi sie taki filmik.

Zobaczcie według definicji molestowania to ciapate dotykają kobietę z nagrania, wchodzą w jej strefę komfortu, patrzą, nagabują

a i tak białej witamince sie to podoba, że ma atencję.

Ciekawe, że w tej chwili nie krzyczy nic o molestowaniu😁

Teraz zamieńcie ich na białych i możecie domyślać sie co by sie działo.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

Możni tego świata podjęli dawno decyzję, że rękami kobiet rozwala cywilizację i wprowadzą nowy porządek.

One świetnie sie do tego nadają bo są podatne na mody, manipulacje, ostracyzm, którym się je straszy.

Proletariat zastępczy. Rewolucja komunistyczna idzie pełną parą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Ale, moze zapytaj sie żony czy za młodu nie spotkała jakiegoś irytującego palanta który nie rozumiał że Nie, znaczy nie.

Myślisz, że mi prawdę powie? O poprzednich facetów też mam szczegółowo pytać i oczekiwać konkretnych odpowiedzi? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.