Skocz do zawartości

Cześć wam!


malo30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Jestem tu nowy, na forum trafiłem przez znalezienie i słuchanie Marka na YT. Nie wiem co zrobić w aktualnym związku. Wypalam, gubię się w tym wszystkim. Ogólnie chyba nie umiem w życie i rejestrując się na forum chce jakoś to sobie poukładać, doradzić się kogoś, otrzymać chłodne spojrzenia kogoś z większy doświadczeniem na to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!😎

 

W dniu 9.09.2022 o 12:40, malo30 napisał:

. Nie wiem co zrobić w aktualnym związku. Wypalam, gubię się w tym wszystkim.

Run, Forest, run!!! Pakuj mandżur dopóki nie macie bąbelków i innych wspólnych zobowiązań (nic nie wspomniałeś).

 

W dniu 9.09.2022 o 12:40, malo30 napisał:

Ogólnie chyba nie umiem w życie i rejestrując się na forum chce jakoś to sobie poukładać, doradzić się kogoś, otrzymać chłodne spojrzenia kogoś z większy doświadczeniem na to wszystko.

Dobrze trafiłeś. Spróbuj opisać historię/ problem w "Świeżakowni". Doświadczeni Bracia rozłożą na czynniki pierwsze to, co Cię trapi. Część z nich odpowiem możez ironią czy sarkazmem- ale to nie ze złośliwości. Po prostu w większości tematów pojawiają się te same błędy/ schematy.

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.