Skocz do zawartości

Laska otwarcie gada, że przewiduje zdradę


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Miszka napisał:

No chyba sobie jaja robisz. Świętą Cecylią to ona nie jest. Więc jak inaczej nazwać stan o którym mowa? Zaczęliście bliską relację w tempie minutowym

To nie jest jeszcze powód by obrażać kogokolwiek. Można powiedzieć np. że nie jest wzorem cnót wszelakich, a i to jest oczywistą oczywistością. Wgl rozumiem że wszyscy, jak jeden mąż, spali tylko ze świętymi dziewicami?

 

3 godziny temu, Miszka napisał:

ta laska jest ok, więc czemu lecą takie krzywdzące opinie"

Pokaż mi cytat, gdzie tak powiedziałem. 

 

3 godziny temu, Miszka napisał:

Grabisz sobie.

To działa w dwie strony, Wy też używaliście cynizmu.

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Ajjj ale bym pochodził po klubach :( z kilka lat nie byłem. Coś się zmieniło? Jak laski teraz chodzą do klubu ubrane? XD 

Wyzywające dekolty, wgl się nie krępują swojej seksualności i która lepsza. Plus samotni, zagubieni faceci, podobnie jak ja, bo szczerze to bardziej ona chciała.

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Mnie tylko ciekawi czy taka laska która ma FWB z 5 innymi typami - czy ona potrafi to odkręcić :3

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby laska tak miała. Raczej taka dziewczyna nadaje się tylko do seksu.

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja bawiłem się w PUA z 10 lat temu, taką laskę jaką pukasz określali jako "friki" czyli takie wiesz... wyluzowanie seksualnie laski. Które od razu idą w ślinę albo do kibelka :3

Warto mieć doświadczenie też z takimi laskami. 

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

A ty jak facet - ruchać jebać nic się nie bać - ty jak o siebie zadbasz to do 50 jesteś atrakcyjny :3

Dokładnie

Edytowane przez Eren Yeager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eren Yeager napisał:

Plus samotni, zagubieni faceci, podobnie jak ja, bo szczerze to bardziej ona chciała.

Wiesz czemu? Bo mężczyzni są drenowani w mediach sprzecznymi sygnałami - teraz ta krucjata Loreal - gdzie zaczynasz się bać spojrzeć na dekolt a laski noszą sportowe staniki gdzie widać im sterczące sutki.

Ja w moim mieście widziałem ostatnio dziewczyne - nie wiem ile miała 14? 15? lat - która jechała na hulajnodze i dosłownie z daleka widziałem jej odstające sutki i ze spodni bojówek widać było naciągnięte na biodra stringi  XD. 

Dlatego kurwa ty nie wiesz już czy patrzeć czy nie - dlatego czuje się zagubiony XD. Bo chuj wie czy to nie jakaś wariatka której feminizm za mocno wszedł (szczuje facetów cycem, chodzę jak qrwa a potem mam pretensje że mi się patrzy na moją dupe) czy na normalną dziewczynę XD.

 

To jest popierdolone że laski teraz chodzą jak qrwy a tobie jest wmawiane że jak obczaisz to jesteś gwałcicielem - to MUSI być świadomie robione społeczeństwu...

 

A tak z ciekawości opisz - to było eye contact i tak podeszła i cię w ślimaka zrobiła? XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2022 o 20:39, Eren Yeager napisał:

Prosiłem o rady, jakie kto ma doświadczenia z fwb z laskami przed ścianą.

Z łaskami przed ścianą nie ma fwb. Jest "na razie fwb" dopóki nie da się namówić bez gumy, i do póki nie będzie dzidziusia. 

 

To jest zawsze lapanie na dziecko. Zawsze...

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eren Yeager Ty sie za bardzo wczuwasz w fwb ze wzgledu na brak exp. Taka zabawa nie jest tobie (jeszcze ) pisana . Laska ktora obraca 5 gosci na raz to zaburzeniec , sorry ale taka jest prawda . Nikt jej nie obraza tylko stwierdzamy fakty na podstawie twoich zeznan . Baw sie dobrze .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eren Yeager napisał:

Plus samotni, zagubieni faceci, podobnie jak ja, bo szczerze to bardziej ona chciała.

No właśnie? Czasami widzę takich ludzi w klubach tanecznych, gość ewidentnie sam posiedzi przy piwie, pójdzie na parkiet potańczy, jedni raczej wyciszeni tupią nóżką w rogu, a inni łapią laski za ręce i tańczą nieważne czy są same czy z kimś.

Dla mnie to takie troche creepy. Mam wrażenie że oni pojawiają się raczej grubo po północy, czy sami przychodzą, czy moze grupa już poszła a on zostaje?

Nie wiem zbieracze padliny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lambert napisał:

Z łaskami przed ścianą nie ma fwb. Jest "na razie fwb" dopóki nie da się namówić bez gumy, i do póki nie będzie dzidziusia. 

 

To jest zawsze lapanie na dziecko. Zawsze...

 Wezmę to pod uwagę. Dziękuję za radę.

 

Godzinę temu, thyr napisał:

Ty sie za bardzo wczuwasz w fwb ze wzgledu na brak exp. Taka zabawa nie jest tobie (jeszcze ) pisana . Laska ktora obraca 5 gosci na raz to zaburzeniec , sorry ale taka jest prawda . Nikt jej nie obraza tylko stwierdzamy fakty na podstawie twoich zeznan . Baw sie dobrze .

Również wezmę to pod uwagę. Trochę jakbym bił się z doświadczonym amatorem. Expa wgl nie mam, czułem się jak sex zabawka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eren Yeager

Powiedz lasce że jesteś po wazektomii i nie musi brać tych tabletek. 🤣🤣🤣

Dokładnie obserwuj reakcje 😁

 

Jak jest ryzyko że możesz się do niej przywiązać to polecam miec jeszcze jedno fwb, to pozwala zachować dystans emocjonalny i schłodzić ptasznika 🤣🤣😂😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thyr napisał:

Laska ktora obraca 5 gosci na raz to zaburzeniec , sorry ale taka jest prawda

Co za czasy. Kiedyś jak laska obracała jednego nawiązując relację z drugim, to już dawało do myślenia. Dzisiaj z radością operuje na 5 drutach naraz i jeszcze powstają tematy wśród facetów, że może nie jest taka zła.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bzgqdn napisał:

Dla mnie to takie troche creepy.

Eee ale o co ci biega? Że ktoś ruszył dupe i chce się socjalizować? W socjalizowaniu jest jak w ćwiczeniu mięśnia - trzeba praktykować... creepy to jest gość który po zlewce od kobiety staje się agresywny... a nie ktoś kto PRÓBUJE sobie coś ogarnąć choć na początku się boi. 

Ja z 5-6 lat w klubie nie byłem i też pewnie bym się tak zachowywał... Jak uczyłem się pływać w wieku 28 lat to też się zachowywałem jak dziecko we mgle...

Jak zacząłem sobie robić zęby to też przez pierwsze 5-6 wizyt byłem spięty. Ze 3 razy zerzygnowałem bo bałem się bólu. 

Kiedyś jak klubowałem i byłem z kumplami to tak jakbym z nimi nie był.. jakby ich nie było a tak naprawdę to przeszkadzali tylko. Obniżali wibracje bo ja COŚ działałem  a oni podpierali często ściany.

Ostatnio kolega powiedział mi że właśnie chodzenie samemu do klubu nie jest creepy ale nawet ok. To że ty się z tym źle czujesz nie znaczy że inni tak mają. Ja przez wycieczki w góry poznałem parę naprawdę fajnych osób. Ze 2 jeżdżą po europie KOMPLETNIE SAMI i nie widzą że to jest creepy.

 

Panowie błagam - NIE DOPIERDALAJMY SOBIE.

 

Dla mnie jechanie po @Eren Yeager bo sobie rucha jest słabe - czuje mocną zazdrość od niektórych...

Jedyne co musi uważać to ruchać w gumie bo laska ewidentnie szuka bycia samotną matką XD a że to ona sobie używa? To jej sprawa XD

I tak jak ktoś tu napisał NIE PRZYWIĄZYWAĆ SIĘ. To niestety nie jest kobieta z którą można coś stworzyć. 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Dla mnie jechanie po @Eren Yeager bo sobie rucha jest słabe - czuje mocną zazdrość od niektórych...

Dlatego, że część słuchaczy Radia Samiec, oprócz słusznej idei zabezpieczenia się przed życiową miną oraz zbudowania samego siebie na nowo, w głębi siebie bardzo chciałoby regularnie sobie ruchać, ale zamiast tego wolą usprawiedliwiać swój brak działania przyjmując przesadnie defensywną postawę. I tego objawem jest np. że od razu będę miał dzieciaka i od razu będę płakał na pomagam.pl.

 

Taki motyw obrażonego dziecka, które chciałoby się pobawić zabawką, a nie może. 

2 godziny temu, bzgqdn napisał:

Dla mnie to takie troche creepy

Też nie wiem, o co chodzi. Że co, że ktoś próbuje swoich sił w klubie i czuję się nieswojo - a co niby ma być giga czadem, który chodzi po całym parkiecie i po kolei zalicza laski? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

Eee ale o co ci biega? Że ktoś ruszył dupe i chce się socjalizować?

Też wychodzę z domu, spotykam sie z ludźmi ktorych nie znam, umawiam sie np. na grupach tematycznych i idziemy na piwo, do klubu, na billard itd. - ogólnie polecam.

 

2 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

Ze 2 jeżdżą po europie KOMPLETNIE SAMI i nie widzą że to jest creepy.

Tu nie ma nic creepy. Sam jezdze dużo po świecie, biore plecak, butelkę wody i łażę sam po różnych miastach.

 

Natomiast samotny facet, czesto 35+ na parkiecie, wpatrujacy się w laski, albo bardzo nieumiejętnie próbujący sie wkręcić w tańczące w kilka osób laski jest dla mnie creepy. 

Nie neguje wychodzenia z domu. Po prostu kilkukrotnie zaobserwowałem takich "próbujących" - ciężko to opisać słowami, widzisz gościa że jakoś nie pasuje do scenariusza, jak ja to widzę to laski też, przynajmniej te trzeźwe.

 

1 godzinę temu, Eren Yeager napisał:

Też nie wiem, o co chodzi. Że co, że ktoś próbuje swoich sił w klubie i czuję się nieswojo

 

Nie twierdzę, że od razu gość ma złe intencje, może faktycznie wyszedł z piwnicy pierwszy raz od wielu lat i chwała mu, ale akurat klub pełen lasek to jak skok na głęboką wodę do basenu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eren Yeager napisał:

To nie jest jeszcze powód by obrażać kogokolwiek. Można powiedzieć np. że nie jest wzorem cnót wszelakich, a i to jest oczywistą oczywistością. Wgl rozumiem że wszyscy, jak jeden mąż, spali tylko ze świętymi dziewicami?

Nie, nie sądzę, żeby spali ze świętymi dziewicami. Niemniej jednak ja nie widzę powodu, żeby prostytutkę nazywać pracownicą seksualną. To jest moje zdanie. O ile Ty personalnie uważasz, że określenie "prostytutka" lub wulgarnie "kurwa" krzywdzi osobę o której tak piszemy to ok. Trudno. Nadajemy na innych falach.

 

Zauważ że analogicznie padają określenia w życiu codziennym "trep" na niezbyt ogarniętego żołnierza, "robol" na niewykwalifikowanego pracownika fizycznego itp. 

Chodzi mi o to, że na codzień przyklejamy ludziom "łatki" i to jest normalne. Wybacz, ale na określenie kobiet łatwo wchodzących w relacje seksualne jest po prostu sporo określeń, które po prostu pokazują, że nie cenimy takich kobiet jako kandydatki do poważnej relacji. Możemy je zaprosić do sypialni jedynie w celach rozrywkowych. I serio... to chyba wyczerpuje cały temat. 

5 godzin temu, Eren Yeager napisał:

Taki motyw obrażonego dziecka, które chciałoby się pobawić zabawką, a nie może. 

O nie. Tu jesteś w błędzie. Nie chodzi o zazdrość. Gwarantuję, że nie chodzi o zazdrość. Większość z Nas przerobiła różne mniej lub bardziej udane relacje i w tą po prostu by w nie nie wchodziła, bo to relacje o dużym ryzyku. Nawet jeśli Twój cel to FWB. Bo jaki ma cel w Waszej relacji ma ta panna, to nie wiesz. Po jakimś czasie się dowiesz dopiero. Nie patrz co mówi, patrz co robi. Znasz tę zasadę? I faktycznie będąc nieostrożnym możesz skończyć z "wrobieniem w dziecko" prawdziwym lub pomówionym. I to już nie będzie wesołe.

Nawet jak się zabezpieczasz to co zrobisz na hasło "Misiu, jestem w ciąży"? Systemowo nic nie musisz robić do porodu. Potem badania DNA i prawda wyjdzie na jaw ale co banię Ci to zryje przez 9 miesięcy to Twoje.

 

9 godzin temu, Eren Yeager napisał:

 

12 godzin temu, Miszka napisał:

ta laska jest ok, więc czemu lecą takie krzywdzące opinie"

Pokaż mi cytat, gdzie tak powiedziałem. 

Nigdzie tak nie powiedziałeś. To jest moja interpretacja Twojej postawy. Nazwałem to swoimi słowami.

 

Reagujesz na żartobliwe/sarkastyczne opinie typu "zalewaj" - musisz tu posiedzieć dłużej i więcej poczytać, by zrozumieć, że to nie jest na serio. A reagujesz na to jakby było.

Na słowa "Kurwiszon" piszesz, że (tu znowu moja interpretacja) "czemu tak brzydko ją nazywacie, szacunku trochę, nie jest ideałem cnót po prostu"... 

Nie kopmy się. Zgadzam się z opinią, że polaryzujesz odpowiedzi. Gdy dostajesz opinię "a... to kurwiszon" to natychmiast odbijasz "a inne to nie? A skąd wiesz, że inne nie są kurwiszonami".

 

Po prostu KAŻDĄ opinię, która jest w jakiś sposób w kontrze do Twojego pomysłu na tę samicę atakujesz. To nie ma sensu.

Dostałeś mnóstwo opinii i rad. Te, które uważasz za cenne - odpisz, podziękuj, zareaguj. Te, które uważasz za "z dupy" po prostu zignoruj. Nie wchodź w polemikę z każdym, z którego zdaniem się nie zgadzasz, bo to tylko marnowanie energii.

 

5 godzin temu, Redbad napisał:

Dzisiaj z radością operuje na 5 drutach naraz i jeszcze powstają tematy wśród facetów, że może nie jest taka zła.

Trąci mi to "donchichoterią". Don Chichot widział w przaśnych wiejskich dziewuchach "nadobne dziewoje i panny" i tak je nazywał, gdzie ani stan społeczny ani wygląd tych panien ani sposób bycia nie upoważniał do takiego ich nazywania i traktowania. Nadal twierdzę, że "żony są w domu a kurwy za płotem". Wiaderny się nie mylił. 🤪 I po prostu nie nazywa się gówna perfumerią. Król jest nagi i tyle. Mówimy jak jest. Jak Max Kolonko.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2022 o 14:04, Eren Yeager napisał:

krótkie spojrzenia i od razu poszło do lizania się. Potem lodzik i obustronna chęć kopulacji,(...)

 

Drugie spotkanie - tym razem doszło do udanej kopulacji w samochodzie.

 

Na drugim spotkaniu laska otwarcie przyznaje się, że może ulec innemu mężczyźnie

🏴‍☠️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.