Skocz do zawartości

Po czym poznać łatwą Kobietę?


Legionista

Rekomendowane odpowiedzi

Po czym poznać typową: "łatwą Kobietę",

która jest łatwa do poderwania i chętna na seks ?.

Jakie taka Pani ma cechy, sposób ubioru, zachowania, mówienia ?.

Czy taka Pani jest do wyrwania przez każdego Mężczyznę,

czy może tylko przez określoną grupę Panów ?.

Proszę o opinię bardziej doświadczonych Braci.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Legionista napisał:

Po czym poznać typową: "łatwą Kobietę",

W dzisiejszych czasach większość :) ale nie z każdym :) młode się cenią ale można je oszukać :)

 

11 minut temu, Legionista napisał:

która jest łatwa do poderwania i chętna na seks ?.

Jak będziesz w jej typie sama cię zaciągnie do łóżka tudzież z braku laku pod wpływem alko tolerancja się na beta testerów zwiększa :)

 

14 minut temu, Legionista napisał:

Czy taka Pani jest do wyrwania przez każdego Mężczyznę,

takie po 40 tce już nie grymaszą i biorą wszystko :) szczególnie mamuśki z dzieciakami na pokładzie które regularnie wychodzą na łowy do knajp

 

15 minut temu, Legionista napisał:

czy może tylko przez określoną grupę Panów ?.

jak chcesz pukać dupcie w 7-10/10 to musisz coś sobą reprezentować, kasa prestiż styl bycia, ubiór zapach pewność siebie, .... boże nie będę tego wymieniał tego jest full na forum pocztaj

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maVen napisał:

takie po 40 tce już nie grymaszą i biorą wszystko :) szczególnie mamuśki z dzieciakami na pokładzie które regularnie wychodzą na łowy do knajp

Ok, rozumiem. 

 

Teraz, maVen napisał:

W dzisiejszych czasach większość :) ale nie z każdym :) młode się cenią ale można je oszukać :)

Naprawdę większość ?. Interesują mnie tylko  dojrzałe Kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Po czym poznać łatwą Kobietę ?

Jest jedna prawidłowość. Czy kobieta jest łatwa czy nie, zależy od mężczyzny. Im bardziej atrakcyjny wygląd, tym kobiety łatwiejsze i na odwrót. Dla tzw flepiarzy łatwa kobieta będzie niczym zakonnica.

 

"Łatwa" to taka, która jest gościnna dla normików i czasem flepiarza dopuści. 

 

Lata temu założyłem tu temat pt "wasze darmowe panienki" gdzie były przypadki takich (s)ekscesów, poczytaj.

  • Like 4
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwa - licznik dwucyfrowy. Przeskalowane względem SMV - czy liniowo? Nie wiem, ale 5/10 mająca dwucyfrowy licznik jest łatwa, 8/10 - niekoniecznie. Za to trójka (3/10) wystarczy, żeby miała 5 partnerów i już może zostać uznana za łatwą. Czyli aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba przynajmniej znać SMV panny.

Tytułowe pytanie - po czym poznać: jeśli kobieta o podobnym do faceta SMV szybko się "podkłada", to jest szansa, że jest łatwa.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DOHC napisał:

Jest jedna prawidłowość. Czy kobieta jest łatwa czy nie, zależy od mężczyzny. Im bardziej atrakcyjny wygląd, tym kobiety łatwiejsze i na odwrót. Dla tzw flepiarzy łatwa kobieta będzie niczym zakonnica.

Panowie. Dziękuje za opinię.

Kobiety często są bardzo konkretne i same proponują: wspólny masaż albo wspólne przytulanie się ( najpierw w ubraniu, a potem już bez.).

Kobieta da do zrozumienia Panu, który jest na celowniku, że ma ochotę z Nim na akcję łóżkową.

To są moje obserwacje. 

Widzę, że trochę niedokładnie  sformułowałem moje pytanie.

Jak Kobieta pokazuje, że jest zainteresowana szybkim seksem ?.

Proszę o opinie Braci. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, Santo napisał:

Nie mogłem znaleźć tego tematu.

Lupka, tekst, filtry szukaj tylko w tytułach, wszystkie słowa.

 

Mój chyba ulubiony fragment:

Kompania (ok 20 chłopa) została na weekend na służbie. W piątek zawinęli z dyskoteki organizm płci żeńskiej, z piątku na sobotę przeruchali ją prawie wszyscy (poza tymi co się brzydzili), w magazynie szefa kompani. W sobotę, jako że na kompanii nikt nie mógł zostać, wiara musiał iść na kuchnię, a panna wyjść nie chciała, zabrali ją więc na kuchnię. Żeby szef kuchni się nie zorientował, przekonali ją, że jeśli chce zostać, to musi się jakoś ukryć. A że nie było za bardzo gdzie to ..., do dziś nie mogę w to uwierzyć (sam tego nie widziałem), zagrzebali ją w ziemniakach!!! Ponoć donosili posiłki, a chętnym obciągała, w ciangu dnia. Z soboty na niedzielę, impra na całego od nowa na kompanii.

 

Wow ile to czasu temu było. Jakim pogodnym człowiekiem wtedy byłem z humorem.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do firmy przyjęła się laska i szef nam ją przedstawiał. My 20 chłopa.

Gdy weszła do pomieszczenia, po wszystkich przejechała wzrokiem.

Zatrzymała się akurat na mnie, a ja na niej.

Co było potem, opisałem w innym temacie.

Więc czasami nie trzeba nic robić i wszystko dzieje się samo.

50 minut temu, Chcni napisał:

jeśli laska ma dwucyfrowy przebieg jest szonem.

01 też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Leniwiec napisał:

Kiedyś do firmy przyjęła się laska i szef nam ją przedstawiał. My 20 chłopa.

Gdy weszła do pomieszczenia, po wszystkich przejechała wzrokiem.

Zatrzymała się akurat na mnie, a ja na niej.

Co było potem, opisałem w innym temacie.

Więc czasami nie trzeba nic robić i wszystko dzieje się samo.

01 też ?

 

Link please...

I jakiś skrót gdzie od razu jest akcja, pewne historie nie potrzebują fabuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chcni napisał:

@spacemarine Pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie dziary. 

 

@SamiecGamma Dla mnie niezależnie od smv, jeśli laska ma dwucyfrowy przebieg jest szonem.

Laski koło 30... Ma za sobą 5-8 relacji trochę dłuższych(po około rok) że dwa trzy ons.... Żadna po 30 nie licznika niżej 10, jeśli dalej szuka, chyba że wczesny ślub, ale to nie daje gwarancji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że można wyrobić sobie skalę na bazie doświadczenia. Spędzić trochę czasu z dziewczynami, które zna się od dziecka i wie sie, że licznik jest niski lub nienabity. Potem poznać i spędzić trochę czasu z osobą nadmiernie aktywną w tym temacie*.

 

Potem poznając nowe kobiety widzi się narastającą intensywność niektórych cech i zachować oraz specyficzny sposób bycia. Można wtedy gdzieś umieścić na skali daną osobę. Również wtedy można obserwować okresy skokowego nabijania licznika. 

 

* nadmiernie aktywna to 12-20 partnerów seksualnych w skali miesiąca.

 

Tak przynajmniej mi się wydaje a przecież zazwyczaj dziewczyna się nie przyzna. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłą rzeczy z biegiem czasu poznasz panią co uprawia seks z kilkoma jednocześnie a potem pretensje, że faceci jak się o sobie dowiedzieli i zerwali kontakt. Zresztą ONS moim zdaniem  są za karę to inna sprawa. 

 

Potem dziewczyny nabierając tej maniery nie mogą tego zrzucić i potem dramat mają z fajną relacją. Ale przynajmniej tym sposobem wydaje mi się, że można je rozpoznać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Po czym poznać łatwą Kobietę?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.