Skocz do zawartości

Po czym poznać łatwą Kobietę?


Legionista

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Druid napisał:

 

 

Ale jest przebieg np. 12, albo 42. To według ciebie to samo ?

 

Ta z 12 na liczniku też jest szonem moim zdaniem, tyle że mniejszym niż ta przeorana przez czterdziestu dwóch. Nikt mnie nie przekona, że dwucyfrowy przebieg u kobiety jest normalną rzeczą, to po prostu patologia. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2022 o 11:45, spacemarine napisał:

Zwykle wytatuowane lubią atencję i to taki łatwy sposób by o nie zagadać, zwykle lubią seks

Szukajcie oznak zaburzenia:

-Tatuaże 

-Palenie papierosów (praktycznie zawsze) 

-Alkohol w większych dawkach

-wyższe obcasy

-wyeksponowane nogi lub inne części ciala

 

Ostatecznie wiele zależy od twojej atrakcyjności w jej oczach. Podejrzewam że jak taki np. Brad Pitt był w szczycie formy to nie znalazła by się taka co by odmówiła. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gixer napisał:

Już nie zasiada. Wyjebali ja ekspresowo! I slusznie

No nie wiem. Może własnie dzięki temu, znała realia współczesnego świata i dogadywała sie z dzieciakami. Poza plotkami w necie nic nie wiemy, zakładam ze OF wyciekł, a nie że dawała linka w ramach terapii 

 

Zamiast niej przyjdzie pani po 50 która zrobila kurs pedagogiczny weekendowo.

Przyjdzie do niej dzieciak z informacją, że się tnie bo nie radzi sobie z życiem, a ona mu powie, weź książkę poczytaj, idź pobiegaj, za moich czasów.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bzgqdn napisał:

No nie wiem. Może własnie dzięki temu, znała realia współczesnego świata i dogadywała sie z dzieciakami. Poza plotkami w necie nic nie wiemy, zakładam ze OF wyciekł, a nie że dawała linka w ramach terapii 

 

Zamiast niej przyjdzie pani po 50 która zrobila kurs pedagogiczny weekendowo.

Przyjdzie do niej dzieciak z informacją, że się tnie bo nie radzi sobie z życiem, a ona mu powie, weź książkę poczytaj, idź pobiegaj, za moich czasów.....

Nie popadajmy w skrajności. Znam parę sensownych psychologów którzy są młodzi i rozumieją realia ale nie muszą świecić pizda w necie... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą ale mogą.

Sam jestem szefem, dla mnie liczą się wyniki przez te 8h kiedy moi ludzie sa w pracy. Po pracy moi ludzie mogą obciągać bezdomnym w Krośnie (tak na czasie) ;)

Tutaj dupę skreślono i zestgmatyzowano, nie odnosząc sie do wyników jej pracy. Nie wiem czy była w tym dobra czy beznadziejna. Nie nagrywała i nie jarała też chyba w szkolnym gabinecie.

Ciekawe czy ktoś się zastanowił ilu uczniów w tej szkole ma wykupione Onlyfans, w końcu ktoś ją rozpoznał.

Edytowane przez bzgqdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie mówi że nawet szare myszki potrafiły mnie zaskoczyć. Na pierwszej randce.

 

Im starsza tym łatwiejsza, wiadomix mega przebieg, więc kolejny nie robi różnicy.

 

Największe kur..szony to SM koło 40..ale wizualnie to już bardzo, bardzo słabo..

 

A tak to:

Baba pijana, dupa sprzedana.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid 

Ee tam, mój ziomek w technikum bujał się z psorką od historii, zgrabna blondyna nie wiem czy miała wtedy 30 lat, "przyłapałem" ich na parkingu jednego ze sklepów :D

 

Jaranie blantów? Przynajmniej połowa szkoły jara, a psycholog musi wiedzieć co w trawie piszczy.

 

Jak dla mnie po pracy niech sobie robi co chce jeśli dobrze wykonuje swoje obowiązki. Szkolny psycholog to nie królowa brytyjska. Podobna afera była z tą premier czy minister Finlandii, że waliła koks na domówce, niech zalegalizuje i sobie wali, nawet inni skorzystają.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

z tą premier czy minister Finlandii,

Mi takie jazdy kojarzą się z niekompetencją, to teraz wyobraź sobie, ze ma przed sobą doświadczonego polityka, , dyplomatę, wciągnie taką witaminkę nosem.

 

Z tym memem mi się kojarzy.

 

1476952249_qpei8g.jpg

 

4 minuty temu, Imiennik napisał:

Szkolny psycholog

ale jak wyszło , że  tal laska była na onlyfans siła rzeczy, jakbym  miał żonę, córkę, która nie może znaleźć pracy jako psycholog w szkole wśród dzieci, a jej miejsce zajmuje taka Julka, jakbym dowiedział się o tym, to prawdopodobnie sam był napisał do kuratorium oświaty, ze skarga, albo poszedł do mediów, po co ? Żeby moja żona lub córka dostała jej pracę. Tak to działa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid

Jeśli miałbym wybierać to wolałbym polityka który jest skuteczny i kompetentny podczas wypełniania obowiązków i po pracy robi co chce, niż bandę złotoustych pajaców w garniturkach wygadujących oklepane frazesy. 

 

Fakty są takie że politycy świeci nie są, pudrują noski i za kołnierz nie wylewają. Brzydzi mnie świętojebliwość na pokaz, to trochę jak emerytka wyzywająca młode dziewczyny od dziwek, biegająca co chwilę do kościoła a zapomniała jak sama się pruła i urodziła w wieku 16 lat. Może to element ludzkiej natury, hipokryzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Imiennik napisał:

wypełniania obowiązków i po pracy robi co chce,

Ale niestety ludzie patrzą, o słóżbach nie wspomnę, kolejna rzecz to jest jakaś tam śmieszna laseczka a nie poważny gościu.

5 minut temu, Imiennik napisał:

jak emerytka wyzywająca młode dziewczyny od dziwek, biegająca co chwilę do kościoła a zapomniała jak sama się pruła i urodziła w wieku 16 lat.

a jakie były czasy 50, 60, 70 lat temu ? O antykoncepcji w tamtych czasach zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfałszowane Protokoły Mędrców Syjonu miały takie stwierdzenie wasze(gojów) kobiety bedą dziwkami ,

były tam też takie opisy elitarnej szkoły dla gojów gdzie odbywały się orgie puszczalskich (i porównanie  zwierząt do gojów).

Jakoś to mi sie.kojarzy z dzisiejszymi czasami onlyfansow i powszechnej miękkiej prostytucji nazwijmy to po imieniu.

 

Odnośnie Pani z tematu to wpadka wykonuje zawód w szkole publicznej o pewnym zaufaniu społecznym a w internecie świeci ciałem .Chcielibyście żeby wasze dziecko z  poważnymi problemami chodziło do.psychologa z onlyfansem?

Mogła by to robić ewentualnie w masce żeby nikt nie rozpoznał .

Taki urok pracy w publicznej placówce sama wybrała życie na koszt podatnika więc ponosi konsekwencje.

Być może była dobra w swoim fachu jeżeli tak było to znajdzie pracę w sektorze prywatnym.

 

@Druid

Jeśli chodzi o politykę to tam karty rozdaje Rotschild i Soros(swego czasu przekupił połowę parlamentu UE) i sobie wybierają tych pajaców do polityki dla jaj (teatrzyk dla gojów)

 

Jeśli chodzi o temat mi się kojarzą 

dziary, wyzywający wygląd,kolczyki w uchu/nosie

Edytowane przez Kong12
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wykopie czy tam na joemonsterze pisali, że to zdjecie to jest wyciek z jej prywatnego Instagrama, a nie OnlyFans. Szczerze to na screen z OnlyFans nie wygląda, bo nie ma żadnych tooltipów z aplikacji, które widziałem na innych tego typu screenach. Ale oczywiście to może być wycięta stop-klatka z większego zdjęcia.

 

A odnośnie tego, że ktoś ją podpieprzył to z kolei pisali, że pani jest aktywistką trans i ponoć to kogoś oburzyło. Oczywiście jedno i drugie trudno jest zweryfikować. 

 

Ale ja osobiście jestem za tym, żeby pracę oddzielać od życia prywatnego. Nie chciałbym np., zeby ktoś w pracy zawodowej oceniał mnie przez pryzmat moich red pillowych pogladów ;)

Edytowane przez SamiecGamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma ale ty nie będziesz w imię redpilla latał z obnażonym kutangiem po ulicy czy machał nim przed kamerą na onlyfansach ;)   

 

Jeśli chodzi o niektóre zawody, to ich przedstawiciele muszą spełniać pewne standardy w tym moralne/ obyczajowe i tyle. 

 

Czy psycholog wypinająca dupę na OF miałaby szacunek u uczniów, cieszyłaby się u nich autorytetem?

 

Nie i słusznie.  

 

Co innego poglądy, a co innego styl życia. 

 

Poglądy można zostawić za drzwiami jak się idzie do pracy i nie trzeba ich w niej promować, natomiast styl życia afektuje znacznie mocniej na odbiór społeczny. 

 

Jest coś takiego jak cechy charakteru i przymioty osobiste, których naruszenie dyskwalifikuje do wykonywania pewnych zawodów, w tym zawodów zaufania publicznego. To się nazywa nieskazitelność charakteru. 

 

Np. adwokatem nie zostanie ktoś, kto był karany za przestępstwo umyślne nawet gdy skazanie uległo zatarciu. 

 

 

Tak samo nie została by nim pani, która wypina dupę na OF. 

 

Natomiast nikomu by nie przeszkadzało, gdyby pani głosiła pogląd, że każda kobieta ma prawo wypinać tą dupę na OF i z tego czerpać zyski. 

 

Trzeba rozróżnić poglądy od postępowania. 

 

 

To samo tyczy się nauczycieli czy psychologów szkolnych, takie zachowanie nie licuje z etyką pracy nauczyciela i tyle. 

 

Czasami trzeba w życiu dokonywać wyborów, niektóre aktywności sie wzajemnie wykluczają i tyle. 

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Imiennik napisał:

Podobna afera była z tą premier czy minister Finlandii, że waliła koks na domówce, 

Trochę się przespała ale musiała wstać rano bo ma obowiązki. Jest premierem Finlandii. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest premierem Finlandii ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano i wstąpić do NATO. Na tym polega odpowiedzialność.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KolegiKolega napisał:

Można, tylko trzeba wstawać rano i wstąpić do NATO. Na tym polega odpowiedzialność.

Moze wystarczy tylko nie wcoorviac obywateli ? Co do tej lali psycholog to tez nie rozumiem zgorszenia . Powinno sie ja tylko przesunac na inna parafie . Chyba ze polinskie standardy dotycza  jedynie wybrancow .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Po czym poznać łatwą Kobietę?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.