Skocz do zawartości

Po czym poznać łatwą Kobietę?


Legionista

Rekomendowane odpowiedzi

@Mosze Red Zgoda. Nie jestem prawnikiem, ale wiem o co chodzi z tym zatarciem i nieskazitelnością charakteru. Problem w tym, że to chyba był jej prywatny instagram, a nie onlyfans, więc ktoś jej zrobił nieładne świństwo. Tak, wiem - trzeba uważać, co się wrzuca do internetu, bo każdy może to skopiować i raz wrzucona treść nigdy nie znika.

 

Inna sprawa, że ta pani wygląda na niezłą zaburzankę, po obu tych zdjęciach to widać...

 

Ja - przyznaję - sam bym nie chciał, żeby moje potencjalne dziecko korzystało z porad kogoś takiego. 

Edytowane przez SamiecGamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

Jeśli chodzi o niektóre zawody, to ich przedstawiciele muszą spełniać pewne standardy w tym moralne/ obyczajowe i tyle. 

Dokładnie o to chodzi :)

I nikt często Ci tego wprost nie powie, ale dostaniesz w branży nieoficjalnego "shadowbana" ;)

 

Poradę mam prostą, jak kogoś nosi - jak chlasz, ćpasz albo się łajdaczysz, to w zaufanym gronie, zero telefonów i kamer. A i tak stuprocentowej gwarancji "sukcesu" nie ma.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Obliteraror napisał:

Poradę mam prostą, jak kogoś nosi - jak chlasz, ćpasz albo się łajdaczysz, to w zaufanym gronie, zero telefonów i kamer. A i tak stuprocentowej gwarancji "sukcesu" nie ma.

 

No tutaj pełna zgoda. Jeśli sama to wrzuciła do netu, nie ważne już gdzie - czy to było prywatne konto czy publiczne, to zwyczajnie prosiła się o kłopoty...

 

To najzwyczajniejsza w swiecie bezmyślność. Inna sprawa, że w ogóle mnie to nie dziwi. Po osobie wytatuowanej na całym ciele nie spodziewałbym się perspektywicznego myślenia o życiu...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Tutaj jest artykuł na ten ciekawy temat:

Ubiera się wulgarnie

- Niby nie ocenia się książki po okładce, ale w większości przypadków coś w tym jest.  Jeżeli chodzi o wygląd, skojarzenia z łatwą dziewczyną, przychodzą mi na myśl, kiedy ma mocny makijaż, nosi buty na bardzo wyskoch obcasach, a do tego krótkie spodenki lub spódniczkę, bluzkę z dużym dekoltem, itd. – wylicza Franek.

Daje się obmacywać na pierwszej randce

- Zawsze sprawdzam w ten sposób dziewczyny. Jeżeli daje się pomacać, to znaczy, że jest łatwa. Zastanawiam się, ilu mężczyzn wcześniej ją dotykało. Smutna prawda. Jeszcze nie zawiodłem się na tej regule. Potwierdzają ją też moi znajomi – twierdzi Przemek.

Wygląda sztucznie

- Tipsy, doczepy na włosy, sztuczne rzęsy, sztuczne piersi, wycięte żebra, implanty na pupie... Zaliczyłbym do tego jeszcze tatuaże, ale tylko w dużej ilości albo bardzo duże. Z takimi pannami zawsze coś jest nie tak, a do tego bywają łatwe. Zgadzam się jednak, że są wyjątki od reguły – przyznaje Mateusz.

 

Uważam, że jest artykuł pisany na zamówienie, pod z góry przyjętą tezę. Nie jest zbyt rzeczowy niestety.

Takie dziennikarstwo nie jest zbyt wiarygodne dla Czytelników, którzy szukają merytorycznych wskazówek.

 

 

https://www.papilot.pl/zwiazki/ciekawostki/38004/kiedy-kobieta-jest-latwa-wedlug-mezczyzny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu wątku........

Z moich doświadczeń, jako że swego czasu bardzo często byłem w delegacjach i spało się po różnych hotelach......

Bardzo łatwo jest zahaczyć i zaliczyć Pannę 30+ w hotelowych restauracjach/barach.

Zazwyczaj siedzi sama z kieliszkiem wina i ogarnia salę wzrokiem smutnego kotka.

Rzadziej są we dwie lub trzy.

Wyjazdy/delegacje są dla Pań takie męczące.😉

 

Nie korzystałem, ale koledzy często!

Przy 99% skuteczności.

Zamówiony kolejny kieliszeczek winka, rozmowa i po około 30 minutach parka znikała w pokoiku.

 

Teraz żałuję.

Tyle dobra utraconego.😢

 

Ps.

Uwaga!

Czasami trafiają się divy!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wskazówka.

Szkoda, że praktycznie nie jeżdżę w delegacje.

 

Co za różnica czy to divy?

Tylko kwesta relacji uroda-kasa.

Jeśli 1)warto i 2)jest podane na talerzu i 3)nas stać to co stoi na przeszkodzie?

Jedynie rycerski charakter, owszem.

To jest pewien wrzód na d*pie.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JoeBlue napisał(a):

Co za różnica czy to divy?

Tylko kwesta relacji uroda-kasa.

Jeśli 1)warto i 2)jest podane na talerzu i 3)nas stać to co stoi na przeszkodzie?

 

 

Oczywiście.

Co kto lubi.

 

Jednak dobrze znać cennik przed, a nie po!

I potem się tłumaczyć "ochroniarzowi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie odczucia/zdanie o ruchaniu panienki którą pucował ktoś z grona znajomych Waszych znajomych? Od jakiegoś czasu kręcę z jedną z trenerek z mojego klubu. Jest przed trzydziestką, taka 6-7/10 - mimo, że zajmuje się profi trenowaniem innym, ciałko ma średnie, ale nadrabia mocno buźką. Oceniam ją jako łatwą, pomimo że do seksu nie doszło, ale wszystko na to wskazuje (nie musiałem wchodzić, zaczerpnąłem opinii innych & własne obserwacje). Brakuje specyficznych "objawów" które tu przytaczaliście, tj. tatuaże, wyzywający ubiór, palenie fajek, imprezowy styl życia, rybie usta czy tipsy. Tak naprawdę początkowo rozkminiałem z nią LTR bo ma bardzo podobny styl życia do mnie, wydawała się niedostępna, ale obserwacje poniżej i nowina sprzedana przez znajomego wczoraj bezwzględnie zmieniły moje nastawienie. 

 

1) Po inicjacji 1szego kontaktu ciągnie mocno temat sama i zaczepia. 

2) Pomimo tego, że się nie znamy, od samego początku wchodzi mocno w jednoznaczny flirt. Od razu zaczyna wysyłać zdjęcia z opalania, pół nagie zdjęcia topless (może po dniu wymieniania sporadycznych wiadomości, ale o podtekście). 

3) Odpychanie nie zraża jej (leciałem tekstami na które od większości lasek dostałbym bana), zabiega o kontakt - nie dając jej buziaka w policzek od razu wysrywy na IG, że nie dostała całusa i jest smutna. Ciągle męczy dupę na SM, komentuje content.

4) Jest uczynna (niejednokrotnie pomogła mi w jakiś pierdołach na treningu - to przyniosła uchwyt, albo udostępniła zamkniętą salkę). 

5) Pozytywnie reaguje na bezczelność w 0 fazie znajomości, jak np. klepanie po dupie, delikatne trącanie jej statywem, kopanie jej sztangi kiedy robi swoje ćwiczenia i lekkie wyśmiewanie z marnych rezultatów. 

 

Wczoraj obgadywałem ją ze znajomym, okazało się że ktoś z klubu już w niej był, i podobno jako niejedyny. Mimo, że panna raczej dobra na materiał FWB (feedback z łóżka dostała dobry, lubi to), jakoś ta wieść mnie silnie odepchnęła. Chyba nie chcę porównywania z innymi z tego samego środowiska, zastanawiałbym się kto to mógł być, kumpel nie powie i bardzo dobrze. Nie czuję się komfortowo być "kolejnym" z tego grona. Jakoś mi to śmierdzi, straciłem zainteresowanie. To zdrowy objaw czy marnej pewności siebie? O dziwo jak się nad tym zastanawiam, nie miałbym problemu gdyby ktoś był po mnie, ale skoro ja mam być następny... Nie widzę tego, nie rozumiem.

Edytowane przez Anabol
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Anabol napisał(a):

Jakoś mi to śmierdzi, straciłem zainteresowanie. To zdrowy objaw czy marnej pewności siebie?

Zawsze są dwie strony medalu. Tak jak z tym kto pisze pierwszy czy cokolwiek, z jednej strony ktoś może wyjść na spermiarza, albo na konkret gościa który aktywnie działa i stwarza sytuacje po swojemu. I chyba każdą sytuację można w ten sposób analizować.

Spytaj siebie, chcesz z tą laską latać i ciągnąć interakcję? Dla mnie to nie przeszkoda, dopóki ta interakcja jest pozytywna i nietoksyczna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Po czym poznać łatwą Kobietę?
On 7/14/2023 at 7:51 PM, Libertyn said:

Ma bajzel w głowie i do niedawna/wciąż myśli że jest nieatrakcyjna. Seksem niejako leczy swoje wewnętrzne poczucie nieatrakcyjności/brzydoty

Do swojego powyższego posta dodam jeszcze cytat kolegi wyżej, ciągle męczy o tym że musi zrzucić jeszcze X kilo, wczoraj pytała wprost czy jej się podobam (oczywiście zlałem). Od kiedy mam zdrowe FWB to nie mam takiego ciśnienia na seks, i juz niejedną sytuację spaliłem za wczasu mając z tyłu głowy, że ruchanko i tak będę miał na skinienie palcem. Szukam jednak opcji B, brakuje mi też trochę emocji. Z tyłu głowy niekiedy tęsknię za LTR. Poza tym, moja koleżanka od seksu mega pozytywnie reaguje na mój kontakt z innymi (mówię jej o tym wprost). Co nie zmienia faktu, że owa trenerka pierwsze wrażenie zrobiła na mnie pozytywne, bo powierzchownie nic nie wskazywało na to, że się kurwi na prawo i lewo (uwrażliwiam tym Braci zainteresowanych sygnałami o byciu "łatwą")... Kiedy dostałem pierwsze zdjęcie w skąpej bieliźnie (wysłała je totalnie bez kontekstu), tak naprawdę poczułem lekki zawód - bo dziewczyna zaradna, wydawała się niegłupia, i jak wspominałem pasowałaby do mojego stylu życia. A info od ziomka wczoraj spowodowało już totalne obrzydzenie materiału. Z tym ślizganiem po innych nie mam takiego problemu, kiedy mowa o ludziach których zupełnie nie znam. W tym przypadku środowisko jest dosyć zamknięte (jest to maks. 40-50 facetów), z pewnością znam osobę/osoby z którymi spała... Jeszcze co innego, gdybym posuwał po kimś na równym/wyższym poziomie ode mnie, ale postrzegam się za topkę w tym otoczeniu, nie dostrzegam realnego rywala. To chyba odczucie bazujące na tym, że nie chcesz ruchać kogoś, kto jest już naznaczony "słabszym", natomiast nie miałbym problemu być np. pierwszym i oddać "kolegom" (tak miałem z 1szą eks, gdzie po całkowitej utracie szacunku do niej wręcz proponowałem kumplom żeby się z nią przespali). Jest to dla mnie nowy i ciekawy eksperyment myślowy 😁.

Edytowane przez Anabol
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Brat Jan said:

Na czym polega oblanie, a na czym nie oblanie?

Najkrócej będzie na przykładzie.

 

Message:

Mój były zarabial worki pieniędzy, potrafił naprawić samochód nożem i widelcem, potrafił podnieść na *uju wiadro wody, [... wstawić co kto chce (byleby było dużo powyżej możliwości normalnego faceta)...]

 

Reply.

1. Wariant "oblałeś":

Starasz się naprawić samochód jedynie widelcem, o wiadrze nie wspomnę.

 

2. Wariant "zdałeś a nawet oddałeś z nawiązką":

"To czemu z nim nie jesteś?

Spławił cię?  <----------------------------------------------- To jest słodkie.

Przecież takiego(!!!) faceta ty byś nie zostawiła!"

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.