Jump to content

Po czym poznać łatwą Kobietę ?

Recommended Posts

3 godziny temu, Imiennik napisał:

Podobna afera była z tą premier czy minister Finlandii, że waliła koks na domówce, 

Trochę się przespała ale musiała wstać rano bo ma obowiązki. Jest premierem Finlandii. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest premierem Finlandii ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano i wstąpić do NATO. Na tym polega odpowiedzialność.

• Like 1
  • Haha 3
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po tym, że budzę się rano u niej. 

Szukajcie oznak zaburzenia: -Tatuaże  -Palenie papierosów (praktycznie zawsze)  -Alkohol w większych dawkach -wyższe obcasy -wyeksponowane nogi lub inne części ciala  

Zwykle wytatuowane lubią atencję i to taki łatwy sposób by o nie zagadać, zwykle lubią seks

14 minut temu, KolegiKolega napisał:

Można, tylko trzeba wstawać rano i wstąpić do NATO. Na tym polega odpowiedzialność.

Moze wystarczy tylko nie wcoorviac obywateli ? Co do tej lali psycholog to tez nie rozumiem zgorszenia . Powinno sie ja tylko przesunac na inna parafie . Chyba ze polinskie standardy dotycza  jedynie wybrancow .

Edited by thyr
  • Like 1

Na pewno tatuaże, oczywiście nie chodzi o jeden mały na kostce, tylko duże, najczęściej widoczne. :)

Być może też styl ubierania się lub styl mówienia nawet.

Choć pewnie są takie cichodajki co sie nie wyróżniają niczym 😛

• Thanks 1

@Mosze Red Zgoda. Nie jestem prawnikiem, ale wiem o co chodzi z tym zatarciem i nieskazitelnością charakteru. Problem w tym, że to chyba był jej prywatny instagram, a nie onlyfans, więc ktoś jej zrobił nieładne świństwo. Tak, wiem - trzeba uważać, co się wrzuca do internetu, bo każdy może to skopiować i raz wrzucona treść nigdy nie znika.

Inna sprawa, że ta pani wygląda na niezłą zaburzankę, po obu tych zdjęciach to widać...

Ja - przyznaję - sam bym nie chciał, żeby moje potencjalne dziecko korzystało z porad kogoś takiego. 

Edited by SamiecGamma
Godzinę temu, Mosze Red napisał:

Jeśli chodzi o niektóre zawody, to ich przedstawiciele muszą spełniać pewne standardy w tym moralne/ obyczajowe i tyle. 

Dokładnie o to chodzi :)

I nikt często Ci tego wprost nie powie, ale dostaniesz w branży nieoficjalnego "shadowbana" ;)

Poradę mam prostą, jak kogoś nosi - jak chlasz, ćpasz albo się łajdaczysz, to w zaufanym gronie, zero telefonów i kamer. A i tak stuprocentowej gwarancji "sukcesu" nie ma.

• Like 2
45 minut temu, Obliteraror napisał:

Poradę mam prostą, jak kogoś nosi - jak chlasz, ćpasz albo się łajdaczysz, to w zaufanym gronie, zero telefonów i kamer. A i tak stuprocentowej gwarancji "sukcesu" nie ma.

No tutaj pełna zgoda. Jeśli sama to wrzuciła do netu, nie ważne już gdzie - czy to było prywatne konto czy publiczne, to zwyczajnie prosiła się o kłopoty...

To najzwyczajniejsza w swiecie bezmyślność. Inna sprawa, że w ogóle mnie to nie dziwi. Po osobie wytatuowanej na całym ciele nie spodziewałbym się perspektywicznego myślenia o życiu...

Edited by SamiecGamma
  • Like 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.