Skocz do zawartości

Kontrowersyjny temat - czy bylibyście za zniesieniem podziału na płeć?


Kontrowersyjny temat - czy bylibyście za tym, żeby w przyszłości powstał brak podziału na płeć?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Np. w dowodach osobistych, czy wszelkich formalnych dokumentach?

    • Tak, jestem za tym, bo nie powinno być to istotne ze względów prawnych.
    • Nie, nie jestem za tym. W końcu to zaburzyłoby tradycyjne role kobiety i mężczyzny, a także zasady zawierania małżeństw z osobami różnej płci.
    • Jest mi wszystko jedno, bo i tak wg mnie nie wywarłoby to wpływu na faktyczne poczucie przynależności do danej płci.


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Możesz rozwinąć ten czerwony bełkot? A przynamniej sprowadzić w okolice logiki?

Pisałem wyżej, czytanie widocznie kuleje. Równy kodeks pracy, równy wiek emerytalny (a być może oparty na średniej liczbie lat emerytury?) oczywiście obowiązki także równe. To wszystko powinno być wprowadzone, żeby faceci nie mieli o co się czepiać. 

 

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Nie.

Dlaczego nie?

Jako szef kopalni nie chciałbym mieć nakazu zatrudniania kogoś odgórnie, tak samo jako szef przedszkola, przykro, że te lewackie parytety nawet na forum BS są widoczne.

 

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Jeśli szef zatrudnia kogo chce a pracownik robi co chce to jest wolność czyli kompletny antagonista równości.

Po prostu nie rozumiesz, za mocno wsiąkły w Ciebie lewackie ideały równości. 

Chciałbym by kobiety mogły pracować w kopalni. Tak samo ze służbą wojskową obowiązkową jeżeli już to dla wszystkich. Co nie zmienia faktu, że ludzie powinni być zatrudniani dzięki umiejętnością, które ocenia ''szef''. Co tu jest niezrozumiałe? Muszę zatrudnić pięć kobiet i pięciu mężczyzn, bo tak? Bezsens totalny wg mnie. 

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Pięknie kierujesz rozmowę na manowce. 👏👏👏

Zwykła prośba o chęć rozwinięcia Twojego ''nie'' to nie jest kierowanie rozmowy na manowce, chyba, że tak oceniasz swoje rozwinięcie. 

Edytowane przez Patryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patryk napisał:

Chciałbym by kobiety mogły pracować w kopalni.

Mogą. Tylko nikt ich nie zatrudnia "na dole" bo się do tego nie nadają.

 

1 minutę temu, Patryk napisał:

Tak samo ze służbą wojskową obowiązkową jeżeli już to dla wszystkich.

I jak taka zobaczy przeciwnika, to się wystraszy i odda broń? Kobiety na pierwszą linię frontu? Nie nadają się.

 

1 minutę temu, Patryk napisał:

Co nie zmienia faktu, że ludzie powinni być zatrudniani dzięki umiejętnością, które ocenia ''szef''.

Nawiązując do tego co powyżej. Nie nadają się, więc nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miszka napisał:

I jak taka zobaczy przeciwnika, to się wystraszy i odda broń? Kobiety na pierwszą linię frontu? Nie nadają się.

A mężczyźni, o których pisał @Król Jarosław I w innym temacie (którzy się go bali) nie oddadzą broni ze strachu? Podobno większość takich jest teraz.  Poza członkami naszego bractwa 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Patryk napisał:

A mężczyźni, o których pisał @Król Jarosław I w innym temacie (którzy się go bali) nie oddadzą broni ze strachu?

Jeśli dobrze kojarzę mowa o tych "wycofanych i wystraszonych" na jakiejś konferencji czy targach?

 

Nie wiadomo. Miałeś kiedyś broń w ręku? Strzelałeś? Byłeś w realnym stanie zagrożenia życia?

Czy czułeś kiedykolwiek realny STRACH, że za chwilę możesz zginąć jeśli czegoś nie zrobisz. 

 

Spróbuj sobie taką sytuację wyobrazić ze swojej perspektywy. 

 

Widziałem nie raz cichych facetów w sytuacji zagrożenia, którzy zachowywali niesamowicie zimną krew

i robili co trzeba. Podczas gdy niejeden kozak obsrał zbroję.

 

Cytat

 

Podobno większość takich jest teraz.  Poza członkami naszego bractwa 😎

Umówmy się, że wyłączysz ten kpiący ton i wtedy możemy rozmawiać. 

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Miszka napisał:

Nie wiadomo. Miałeś kiedyś broń w ręku? Strzelałeś? Byłeś w realnym stanie zagrożenia życia?

Czy czułeś kiedykolwiek realny STRACH, że za chwilę możesz zginąć jeśli czegoś nie zrobisz.

Miałem broń i strzelałem.

 

Nie, dlatego nie wyrokuje, że kobiety się zesrają i uciekną, bo sam pewnie też tak zrobię (nie mam pewności)

4 minuty temu, Miszka napisał:

Umówmy się, że wyłączysz ten kpiący ton i wtedy możemy rozmawiać. 

To nie moje tezy, przecież, to KRÓL JAROSŁAW PIERWSZY pisze tego typu dyrdymały bezkarnie w innych tematach. Bez poparcia danymi ponadto, a na bazie własnego chłopskiego rozumu, bo ''ktoś miał oczy jakbym miał go pobić''

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patryk napisał:

Miałem broń i strzelałem.

 

Nie, dlatego nie wyrokuje, że kobiety się zesrają i uciekną, bo sam pewnie też tak zrobię (nie mam pewności)

Gwarantuję Ci, że w realnej sytuacji zagrożenia znajdziesz w sobie pokłady czegoś, czego nigdy nie miałeś okazji poznać.

Raczej wyjdziesz z siebie i stanowczo się zaskoczysz. Po fakcie będziesz serio zaskoczony.

 

Weźmy prosty przykład. Jazda samochodem. Jeśli jesteś jak większość facetów, to w wypadku poślizgu,

zagrożenia na drodze, spróbujesz WSZYSTKIEGO co możesz, żeby wyjść z tego cało.

I zrobisz to w pół sekundy. Instynktownie. Może Ci się nie uda. Ale będziesz próbował.

 

Kobieta wciśnie hamulec, zasłoni oczy i będzie krzyczeć i czekać co się stanie.

Również instynktownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miszka napisał:

Gwarantuję Ci, że w realnej sytuacji zagrożenia znajdziesz w sobie pokłady czegoś, czego nigdy nie miałeś okazji poznać.

Raczej wyjdziesz z siebie i stanowczo się zaskoczysz. Po fakcie będziesz serio zaskoczony.

Tak, ja zdaję sobie sprawę, że tak MOŻE BYC, po prostu nie mam pewności dlatego nie lubię tak wyrokować. 

Wiele miałem takich sytuacji w życiu (nie tak drastycznych oczywiście jak podajesz), że przeżyłem coś pierwszy raz i efekt był inny niż wcześniejsze o nim teoretyzowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kiedyś zanikną biologiczne i psychiczne różnice pomiędzy płciami, to zniesienie podziału nie będzie konieczne, bo wszystko samo się dokona.

Ale na razie jest to kuriozalny pomysł.

 

Obecne tryndy mają kreować nową rzeczywistość. To nic innego jak zmutowany komunizm.

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wrotycz napisał:

 

Serio?

 

 

Czyli jesteś zwierzęciem.

Sam to powiedziałeś.

 

A kto z nas nie jest? 

Ludzie to zwierzęta, jestem zwierzęciem, ssakiem, człowiekiem. To chyba dość proste do zrozumienia?

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem równości płci i uważam, że w każdej kobiecie powinno być 50% mężczyzny i w ten sposób mogłaby zejść ze świata na raka jąder bądź prostaty z prawdopodobieństwem 50%. W związku z tym ja także chciałbym mieć 50% szans na zejście z powodu raka piersi. Nie można żadnej z obecnych płci odmawiać takich przywilejów. To czysta dyskryminacja i seksizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zjeść te wszystkie podziały i zrobić jedno, jednolite prawo dla wszystkich. Proste.

Tylko wtedy zapanuje równość. Wszyscy będą równi i nie będzie potrzeba żadnych parytetów, żadnych ograniczeń ani przywilejów. Nie będzie mizoginii, ani mizoandrii, zapanuje powszechna miłość i pokój.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już druga strona tematu. Kończy się 11 września 2022r. 

 

W dawnych czasach ludzie wyobrażali sobie, że w tym roku będą w każdym domostwie latające samochody, a tymczasem my produkujemy się w temacie o płci. 

 

Kosmici, panowie niebios. Jeśli istniejecie i jeśli gdzieś jest lepsze życie, zgłaszam się na ochotnika by lecieć z wami z dala od tej porypanej planety. 

 

A może pójdźmy dalej. Postulujmy żeby pies był równy kotu. Kot będzie wąchał za dragami i przynosił kaczki w zębach, a pies będzie wspinał się pod drzewach i srał do żwira.

 

Halo ekipa, czy ktoś oprócz nie ma może jakieś wątpliwości, choćby malutkie że jesteśmy robieni w chuja i pędzimy na zderzenie z betonową barierą? Że jesteśmy celowo ogłupiani?

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było po równo, lew kazał rybie, małpie i słoniowi wspiąć się na drzewo. Jak po równo to po równo.

 

Przecież kobieta i mężczyzna różnią się nawet sposobem defekacji.

Kobiety opuszczają spodnie do kolan, mężczyźni do kostek. Dodatkowo twarda masa kałowa masuje u nas gruczoł krokowy, przez co lubimy walnąć kloca. 

Nawet jak nam daje mężczyzna i kobieta coś do powąchania, z reguły u kobiety pachnie ładnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.