Skocz do zawartości

Oliwia Bieniuk o dzisiejszych mężczyznach


Tamerlan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wrażenie, że faceci w XXI wieku przestali się starać. Nie wiem, o co chodzi. Mam wrażenie, że teraz to ja muszę wyjść z jakąś inicjatywą do faceta i to ja muszę go zaprosić na kolację czy lody, żeby on chciał ze mną wyjść […] Wiem, że to przyjdzie i nie chcę czegoś szukać na siłę

 

 

 

Dla mnie facet musi mieć to coś. Drugim najważniejszym czynnikiem jest to, żeby była chemia między nami […] Chłopcy są niestety bardzo niedojrzali, to jeszcze nie jest ten etap dojrzałości emocjonalnej, która potrzebna jest w związku. Zostałam w takich relacjach bardzo zraniona. Teraz wole starszych facetów i nie mówię o tym, że facet ma być ode mnie o piętnaście lat starszy. Po prostu, żeby był trochę starszy 

 

https://www.fakt.pl/plotki/oliwia-bieniuk-wyznala-jacy-faceci-nie-maja-u-niej-szansy-gorzkie-slowa/sebglcx

 

 

 

 

 

Rewolucja zjada własne dzieci. Kobiety dzięki rewolucji cyfrowej spotykają się z najbardziej atrakycjnymi mężczyznami od których nie dostają zaangażowania. Czyli w skrócie Czad porucha, nie stara się, źle ją traktuje a kobieta i tak do niego wróci. Bo jest badbojem. Tacy mają najłatwiej i najlepiej dzisiaj.

 

 

Dziewczyna jest umiarkowanie ładna- ale z gatunku takich o które zabijają się mężczyzni.  Spotyka się z mężczyznami o wyższym SMV dlatego musi zapraszać.

 

Oliwia Bieniuk ze skwaszoną miną maszeruje do taksówki po treningu do  "Tańca z Gwiazdami" (ZDJĘCIA) - Pudelek

 

Po drugiej stronie mamy wypacykowanych czadów którzy przebierają w kobietach i bardzo źle je traktują-bo mogą.  A kobiety do takich właśnie mężczyzn  kobiety ciągnie.

 

 

 

czasami słucham tego gościa- ciekawie analizuje sytuacje kobiet w krajach zachodnich- i to że nowoczesny "hook up culture" wcale nie służy kobietom, i wiele z nich przegapia przez to szansę na małżeństwo. Kobiety są zagubione w śwecie gdzie one się o czada starają i dostają kosze.

 


 

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 Zmiany życiowe często pozwalają na sprecyzowanie naszych oczekiwań względem życia uczuciowego.

W sensie przenosi się do Warszawy i planuje ustatkować, czy poszaleć? :D

 

Cytat

Ponadto była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" zdradziła, że w potencjalnym partnerze zwraca uwagę na to, aby był wysoki i wysportowany, lecz "nie musi być napakowany". Wspomniała również o tym, iż zależy jej na wspólnym spędzaniu czasu i udanej zabawie z partnerem.

Pewnie kolejna sapioseksualna kobieta, która chce 1,90 chad + 6-pack i "where have all the good men go?"

 

A tutaj pełny wywiad:
https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/oliwia-bieniuk-zdradza-jaki-jest-jej-typ-faceta-6100141

Edytowane przez NewMeNewAcc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przyszło mi do głowy, że Chad ewakuuje się z relacji nawet nie dlatego, że mu na kobiecie nie zależy. Ewakuuje się bo wie, że nie będzie ona materiałem na stały związek - nie uruchamia w sobie (świadomie) trybu zaufania. Po prostu robi to (ewakuuje się), co wg niego kobieta zrobi później (przy jednoczesnym ewentualnym poturbowaniu go psychicznym).

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś w stanie znieść tego że się nie staram, to tym bardziej nie zasługujesz na to gdy się staram.

 

 

 

 

 

A co ja mam zrobić nie sposób tyle tego przerobić, co pogonisz jedną to zaraz druga przysysa się  jak na głodzie.

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tamerlan napisał:

Dziewczyna jest umiarkowanie ładna- ale z gatunku takich o które zabijają się mężczyzni. 

 

 

No tak średnio bym powiedział.

 

W ogóle - jakie jest przełożenie takich wysrywów na grażynki i karynki ?

Czy jednak jest ciężka konkurencja ze strony Oczami Cuckolda, Cuckold Życia, i innych zcipciałych bawidamków ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniuk jest młoda i chuda, koniec zalet. Walnie w ścianę to wyjdzie przeciętna uroda.

 

W pewnej części się z nią zgadzam - faceci aktualnie są leniwi (nie ćwiczą, nie rozwijają się, nie mają apetytu na więcej, nie analizują swoich błędów) oraz niedojrzali emocjonalnie (tkwią w blue pillu).

 

Nie oglądajcie materiałów black pill i mgtow, bo dostaniecie deprechy, a ci kolesie żerują na złości do kobiet. Red pill rage trzeba wygasić i podchodzić do kobiet znając ich słabości.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, I1ariusz napisał:

W ogóle przyszło mi do głowy, że Chad ewakuuje się z relacji nawet nie dlatego, że mu na kobiecie nie zależy. Ewakuuje się bo wie, że nie będzie ona materiałem na stały związek - nie uruchamia w sobie (świadomie) trybu zaufania. Po prostu robi to (ewakuuje się), co wg niego kobieta zrobi później (przy jednoczesnym ewentualnym poturbowaniu go psychicznym).

 

Wydaje mi się, że dotknąłeś ważnej kwestii, nieporuszanej do tej pory na forum. No bo nie oszukujmy się - często oceniamy tutaj kobiety, ale i czadom dostaje się niemiłosiernie. A wiem, że wśród facetów z topki genetycznej też są porządni goście. Nie każdy z nich ucieka od partnerki dlatego, że adorują go młodsze, a on po prostu się "znudził" jej ciałem. W czasach płatków śniegu i instagramowego onanizowania się do własnej zajebistości, gość owszem - może i się "znudził" swoją partnerką, ale nie dlatego, że przestała mu się podobać, tylko ma po prostu dość jej zafiksowania na punkcie siebie, swojego wyglądu itp. Nudzi go po prostu to, że wszystko w jej życiu koncentruje się na zakupach, kosmetykach, podróżach i postach w social mediach...

 

4 minuty temu, MM_ napisał:

W pewnej części się z nią zgadzam - faceci aktualnie są leniwi (nie ćwiczą, nie rozwijają się, nie mają apetytu na więcej, nie analizują swoich błędów) oraz niedojrzali emocjonalnie (tkwią w blue pillu).

 

No chyba nie, tzn. bardzo zależy pewnie od miejsca, ale w dużych miastach na każdym osiedlu jest jakiś training club, siłownia etc. i to wszystko jest zapełnione od godzin porannych do późnego wieczora...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł ciekawie przeanalizował autor fanpage'a "Histeria Bez Dystansu", więc wklejam całość:

 

"Żeby nie było, iż jestem mizoginem i wyłącznie jadę po kobietach, tym razem zamierzam jedną pochwalić i obronić.

Mocno się dostało pannie Bieniuk za jej opinię o mężczyznach XXI wieku, a ja nie rozumiem dlaczego. Nie szukałem u źródła, odnoszę się wyłącznie do artykułu na pudelku, ale nie padło w nim nic kontrowersyjnego, co cechuje dzisiejsze roszczeniowe księżniczki. Spójrzmy:
 
|"Oliwia Bieniuk była jedną nogą w show biznesie praktycznie od urodzenia. Pełnię medialnego potencjału osiągnęła jednak dopiero przy osiągnięciu pełnoletności i dziś można ją utytułować pełnoprawną influencerką."|
Wklejam ten fragment, żeby coś nam wszystkim uzmysłowić. Oliwia od urodzenia jest na świeczniku, zarówno matka jak i ojciec powszechnie znani, lubiani. Miała ponadprzeciętny standard życia przez cały okres swojego dojrzewania. Gdy tylko weszła w dorosłość, od razu poszła w showbiznes. Zatem ma hajs, atencję, urodę, młody wiek.
Wniosek? Jej hipergamia znajduje się na niebotycznie wysokim poziomie. Żeby spełnić jej standardy i utrzymać wysoki poziom życia, trzeba należeć do 1% mężczyzn o najwyższej wartości matrymonialnej. To ważna informacja w kontekście całego artykułu.
 
|"Jeszcze w maju wydawało się, że córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka znalazła szczęście u boku przystojnego jegomościa, z którym całowała się na randce. Sama jednak twierdziła, że nie są parą, a wspomniany absztyfikant jest jedynie jej przyjacielem."|
Też tęsknicie za tymi beztroskimi czasami? Za pierwszymi wakacyjnymi miłościami, ocieraniem się łokciami na randce w kinie? Pierwsze zawody miłosne, pierwsze uniesienia. W poniedziałek wyznawaliście sobie miłość, w piątek byliście już z kimś innym. Ehhh młodość.
 
|"Teraz Bieniuk udzieliła wywiadu serwisowi Dzień Dobry TVN, któremu zwierzyła się z problemów ze znalezieniem idealnego partnera."|
To naturalnie występujący problem, gdy ideału szuka się wśród reprezentantów gatunku, który nie jest idealny. Oliwia miała na myśli, że szuka kogoś z tego 1%, bo im najbliżej do kobiecego ideału. A to nie jest łatwe, nawet dla niej.
 
|"Ja mam wrażenie, że faceci w XXI w. przestali się starać."|
Dziewczyna stwierdza fakt. Ten fragment został umieszczony w tytule i zesrauo się o to wielu ludzi. A ja nie lubię, gdy ludzie się obrażają na fakty.
 
|"Nie wiem, o co chodzi."|
Widzicie? W przeciwieństwie do tych wyschniętych singielek po ścianie z artykułu, który niedawno skomentowałem, Oliwia szczerze przyznaje, że nie wie o co chodzi. Nie rozumie dlaczego mężczyźni się o nią nie starają, ale nie próbuje jednocześnie pchać teorii, że dlatego bo są zniewieściali, że to ich wina. Nie ma pojęcia, że mężczyźni są aktywnie zniechęcani do starania się o kobiety, bo dziś zdaniem feministycznych środowisk jest to molestowanie seksualne.
Oliwia nie ma pojęcia, że przecież mężczyźni stale się o nią starają, zagadują (no nie udawajmy, że nikt nigdy nie podchodzi do atrakcyjnej 19-latki zaprosić ją na randkę. Tak źle jeszcze nie jest) - ale jej hipergamia nawet ich nie zauważa. Nie odnotowuje przypadków podrywu ze strony zwyczajnych facetów, którzy nie należą do TOP 1%. I dlatego nie mam pretensji do Oliwii. Ona tego wszystkiego nie wie i nie dostrzega, ale nie udaje, że wie dlaczego tak jest. Nie próbuje się podpiąć pod popularną, antymęską narrację. Szacun.
 
|"Mam wrażenie, że teraz to ja muszę wyjść z jakąś inicjatywą do faceta i to ja muszę go zaprosić na kolację czy lody, żeby on chciał ze mną wyjść"|
Taki "urok" brania się za TOP 1% mężczyzn. To chyba jedna z ich najważniejszych cech do przyswojenia dla kobiet. Oni są niesamowicie łakomym kąskiem na rynku matrymonialnym, wobec czego to nie oni starają się o kobiety, tylko kobiety o nich. A rywalizacja jest bezwględna. Kobiety zrobią wszystko, aby zdobyć wartościowego faceta, łącznie z nieczekaniem aż on ją zaprosi na kolację. Sama to najpierw zrobi.
Ale ok, to też nie jest tak, że tacy mężczyźni nie zapraszają na kolację. Oliwia tego nie doświadczyła i chyba wiem dlaczego, ale o tym w dalszej części.
 
|"Wiem, że to przyjdzie i nie chcę czegoś szukać na siłę"|
Ktoś mógłby powiedzieć, żeby zmniejszyła wymagania, ale w sumie po co? Nie ma takiej potrzeby. Dziewczyna ma argumenty na rozszczeniową postawę. Posiada wysoką wartość na rynku. No może poza kontem na instagramie. Mężczyźni z TOP nie lubią, gdy ich kobieta odkrywa swoje ciało setkom tysięcy kukoldów w mediach społecznościowych. Chcą mieć ten widok wyłącznie dla siebie. Tutaj Oliwia ma pracę do wykonania.
 
|"Po tej gorzkiej refleksji zdradziła więc, czego szuka w potencjalnej drugiej połówce. Tu znów zarzuca współczesnym mężczyznom niedojrzałość i żali się, że ma już na polu relacji damsko-męskich nieprzyjemne doświadczenia."|
Ależ paskudna manipulacja! Oliwia nie powiedziała tak o mężczyznach, użyła słowa "chłopcy", co w ustach 19-latki jest normalne. Ona dopiero co weszła w dorosłość.
 
|"Dla mnie facet musi mieć to coś. Drugim najważniejszym czynnikiem jest to, aby była chemia między nami"|
Urocze są te kobiece uniki mówienia otwarcie o swoich oczekiwaniach:) Dlatego zawsze powtarzam, że kobiece publiczne deklaracje odnośnie własnych pragnień, a same pragnienia są czymś zupełnie innym. Oliwia nie powie, że facet musi być bogaty. Oliwia powie, że musi mieć "to coś". Nie powie, że powinien być przystojny. Powie, że musi być chemia:)
Ale to dość prosty do rozszyfrowania, "randkowy" język. Nie ma co przesadnie się czepiać. Baby po prostu tak robią.
 
|"Chłopcy są niestety bardzo niedojrzali, to jeszcze nie jest ten etap dojrzałości emocjonalnej, która potrzebna jest w związku."|
No przecież za chwilę admin Histeria Bez Dystansu się w niej zakocha. Nie dość, że Oliwia bardzo kulturalnie podaje suche fakty o braku dojrzałości emocjonalnej chłopców (sam nim byłem, więc wiem jak to wygląda:)) to jeszcze deklaruje chęć wejścia w poważny związek, słusznie uznając, że dojrzałość emocjonalna jest bardzo istotna przy jego tworzeniu.
19-latka. Poważny związek. W dzisiejszych czasach.
Jestem pod wrażeniem.
 
|"Zostałam w takich relacjach bardzo zraniona - przyznaje."|
Często kobiety żalą się na bycie w relacjach z mężczyznami, którzy je ranią, po czym wchodzą w takie same relacje z takimi samymi mężczyznami. Natomiast Oliwia jest mądrzejsza, o czym dowodzi poniższa puenta artykułu.
 
|"Teraz wolę starszych facetów i nie mówię o tym, że facet ma być ode mnie o 15 lat starszy. Po prostu, aby był trochę starszy - deklaruje."|
Brawo. Oliwia widziała, że dotychczasowe podejście nie przynosi efektu, więc stwierdziła, że je zmieni. Wybrała to najbardziej właściwe, które ma poparcie badaniami, mówiącymi że 7-10 lat to idealna różnica wieku między kobietą i mężczyzną w związku.
Jest tylko jeden, acz duży problem. 10 lat różnicy oznacza, że jej partner powinien w tym momencie mieć 29 lat. Odpowiednio jeśli chodzi o wiek, ale za mało, by sprostać jej oczekiwaniom co do standardu życia i umiejętności zapewnienia "bezpieczeństwa" finansowego, co w jej przypadku oznacza prawdopodobnie siedmiocyfrowe zarobki rocznie. Nie wiem ilu jest atrakcyjnych 29 latków w Polsce, zarabiających rocznie siedmiocyfrową kwotę, ale pewnie nawet nie 1%. Raczej jeden procent z tego jednego procenta, bo z reguły mężczyznom dłużej zajmuje dojście do wysokiej pozycji materialnej. I może dlatego właśnie Oliwia nie jest zapraszana przez nich na kolację. Bo po prostu na nich nie trafia. Jest ich zbyt mało.
Ale ja jej tego życzę. Ma jeszcze 5 lat pozostawania na szczycie rynku matrymonialnego, niech trafi na odpowiedniego gościa, za 2-3 lata dzidziuś, potem kolejny i mamy jedną młodą kobietę uratowaną."
 
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

 

No chyba nie, tzn. bardzo zależy pewnie od miejsca, ale w dużych miastach na każdym osiedlu jest jakiś training club, siłownia etc. i to wszystko jest zapełnione od godzin porannych do późnego wieczora...

Ćwiczy max 20% facetów w wieku 20-40 (wystarczy żeby zapełnić infrastrukturę); ja wszędzie widzę brak klat, rączki jak u dziecka, dadbod itp

 

Oczywiście reszta odpowiedzi Bieniuk to banialuki zepsutej atencją panienki 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Faceci dzisiaj boją się własnego cienia. Byłem jakiś czas temu na pewnym zjeździe związanym z pewną rzeczą, którą się zajmuję. Podbijam do gościa wyciągam rękę przedstawiam się chcę zagadać w końcu jesteśmy tutaj bo łączy nas ten sam temat a ten oczy jakbym chciał go pobić. Do następnego - to samo. Oni są przyjebani chyba te sztuczne estrogeny z plastikowych butelek i opakowań zbierają żniwo albo ja nie wiem co.

 

2. Faceci nie starają się o kobiety bo nie ma o co. Jak już wspomniałem kilkanaście razy w życiu podbiła do mnie sama kobieta na ulicy i zagadywała i nie była ani brzydka ani po ścianie. Mi się po prostu kurewsko nie chciało tego ciągnąć. Po co ? Żeby jak się odkryjesz zostać zlanym ciepłym moczem? Żeby się jej odwidziało bez powodu w najmniej spodziewanym momencie? Żeby próbowała ci wejść nasrać na łeb i zrobić z ciebie worek do bicia emocjonalnego na co i tak sobie nie pozwolę tylko zmarnuje to mój czas. Dajcie mi coś prorodzinnego ze wschodu to mi się zachce postarać a na te marksistowskie kurewki to ja leje ciepłym moczem w przedbiegach.

 

Godzinę temu, Tamerlan napisał:

Chłopcy są niestety bardzo niedojrzali, to jeszcze nie jest ten etap dojrzałości emocjonalnej, która potrzebna jest w związku.

 

Kobieta mówiąca o dojrzałości emocjonalnej. Tego nawet nie komentuje.

 

22 minuty temu, I1ariusz napisał:

W ogóle przyszło mi do głowy, że Chad ewakuuje się z relacji nawet nie dlatego, że mu na kobiecie nie zależy. Ewakuuje się bo wie, że nie będzie ona materiałem na stały związek - nie uruchamia w sobie (świadomie) trybu zaufania. Po prostu robi to (ewakuuje się), co wg niego kobieta zrobi później (przy jednoczesnym ewentualnym poturbowaniu go psychicznym).

 

Oczywiście. To że facet jest ładny to nie znaczy, ze głupi jak to w wypadku kobiet ma miejsce.

 

Ba nawet wielu niechadów a po prostu świadomych gości tak zrobi.

  • Like 8
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Byłem jakiś czas temu na pewnym zjeździe związanym z pewną rzeczą, którą się zajmuję. Podbijam do gościa wyciągam rękę przedstawiam się chcę zagadać w końcu jesteśmy tutaj bo łączy nas ten sam temat a ten oczy jakbym chciał go pobić. Do następnego - to samo. Oni są przyjebani chyba te sztuczne estrogeny z plastikowych butelek i opakowań zbierają żniwo albo ja nie wiem co.

Może po prostu mieli Cię w dupie.  Sam jeżdżąc na różne spędy nie lubię zbytnio gadać z obcymi, bo o czym? Dobrze mi z własnymi myślami, aczkolwiek są tacy co podbijają i na siłę szukają kumpla, desperacje widać mocno niestety wśród niektórych mężczyzn. 

 

7 minut temu, Król Jarosław I napisał:

prorodzinnego ze wschodu

nie było czasami takich modeli rodziny w Polsce za komuny, a także w latach 90? 

1 minutę temu, Barry napisał:

Standardy tego forum mnie rozjebuja 

Zadbana dziewczyna szuka zadbanego mężczyzny a nie typa w tłustych włosach z tkanką tłusczową na poziomie 25%? Skandal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19letnia niby aktorka robi za ekspertkę w sprawach damsko-męskich. Ciekawe ile ona ma na koncie związków i ile one trwały? To pytanie retoryczne. Zobaczymy za 10 albo lepiej, za 20 lat jak będzie śpiewać o tych tematach po walnięciu w ścianę, przeoraniu przez pierdyliard czadów, po związku z bieciakiem-bankomatem zakończonym rozwodem, bo ona nie wiedziała co czuje, jak okaże się, że 40letnia baba to nie jest nowa dzwudziestka i nikogo prawie w kolejce chętnych nie ma, jak wypłacze hektolitry łez podczas samotnych wieczorów z Netfliksiem, butelką wina i kotem na kolanach. Może jeszcze jak ojciec oceń fatalny początek sezonu Lechii Gdańsk. Świat stoi zaiste na głowie. Beka.  

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Patryk napisał:

Może po prostu mieli Cię w dupie.  Sam jeżdżąc na różne spędy nie lubię zbytnio gadać z obcymi, bo o czym? Dobrze mi z własnymi myślami, aczkolwiek są tacy co podbijają i na siłę szukają kumpla, desperacje widać mocno niestety wśród niektórych mężczyzn. 

Napisałem, że byli posrani jakby nie wiadomo co. Czytaj ze zrozumieniem.

 

21 minut temu, Patryk napisał:

nie było czasami takich modeli rodziny w Polsce za komuny, a także w latach 90? 

 

Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwia Bieniuk, z zawodu córka znanej mamy, wypuszcza wiekopomne obserwacje rzeczywistości w wieku 19 lat. Nastolatka jakich miliony, kiedyś pogadalaby sobie z rówieśnikami i tyle miałoby to realnej wartości, dzisiaj ludziska tworzą elaboraty na podstawie jej słów, jakby co najmniej że 3 dekady przeżyła. Bo miała fajną, znaną mamę. 

 

W którym momencie naszej cywilizacji coś tak bardzo jebło?

Edytowane przez Redbad
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Król Jarosław I napisał:

Napisałem, że byli posrani jakby nie wiadomo co. Czytaj ze zrozumieniem.

To Twoje domysły czy czułeś kołatanie ich serc? 

Pisałeś:  oczy jakbyś miał ich pobić. Może masz nieprzyjemny wyraz twarzy? Czasami chodząc po mieście widać takich typów co wyglądają jakby mieli mnie pobić. Oczywiście nigdy to tego nie dochodzi, bo moje odczucie w tej sprawie powstaje tylko przez pryzmat moich życiowych doświadczeń ;) 

 

Ale skoro po oczach potrafisz stwierdzić co się dzieje w głowie ludzi to piękna sprawa, zazdroszczę skilla. Oczywiście przyczyn mogło być więcej nie tylko Twoja aparycja, może jednemu zmarła matka, a drugi zerwał z dziewczyną, łatwo oceniać powierzchownie obcych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tamerlan napisał:

Ja mam wrażenie, że faceci w XXI wieku przestali się starać. Nie wiem, o co chodzi.

Hmm. Jak mam nadskakiwać p0lkom, starać się, sponsorować i UJ z tego mieć, to za 30e wolę iść do miłej młodej dziewczyny albo milfa w zamtuzie.

34 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

1. Faceci dzisiaj boją się własnego cienia.

 

34 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

2. Faceci nie starają się o kobiety bo nie ma o co.

 

18 minut temu, Krugerrand napisał:

19letnia niby aktorka robi za ekspertkę w sprawach damsko-męskich. Ciekawe ile ona ma na koncie związków i ile one trwały?

👏👏 panowie.

27 minut temu, Barry napisał:

Standardy tego forum mnie rozjebuja

Tak jak zasady ortografii i interpunkcji. Pokaż swoje fotki stokrotko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kim jest ta dziołcha, gówno mnie obchodzą jej mundrości. Ale wiem jedno: staranie się o kobiety to strata czasu i energii. Można podejść ot tak, "z dupy", jeżeli ktoś czuje się na siłach. Ale nic więcej, kobiety nie są warte poświęconych im czasu i energii. 

Edytowane przez zychu
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.