Skocz do zawartości

Oliwia Bieniuk o dzisiejszych mężczyznach


Tamerlan

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

A kto to jest? W sensie: aktorka , piosenkarka, sportsmenka czy po prostu córka znanych rodziców? Pytam serio , bo nie siedzę na pudelkach.

A poza tym, laska ma 19 lat i wypowiada się o facetach. Lol kurwa:D i wcale bez makijażu nie jest taka ładna. 

oliwia-bieniuk-o-annie-przybylskiej-suro

To jest córka Jarosława Bieniuka i Anny przybylskiej.

 

Porównać obie Panie, to niebo i ziemia.

 

anna-przybylska-602753-1_X_800.jpg

 

oliwia-bieniuk-mocno-przezyla-film-o-mam

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sargon napisał:

 

No tak średnio bym powiedział.

 

W ogóle - jakie jest przełożenie takich wysrywów na grażynki i karynki ?

Czy jednak jest ciężka konkurencja ze strony Oczami Cuckolda, Cuckold Życia, i innych zcipciałych bawidamków ?

Wcieło mi "nie"

 

Miało być nie z gatunku tych za którymi uganiają się mężczyźni 

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mariusz 1984 said:

A kto to jest?

 

- po prostu córka znanych rodziców?

 

Da.

Jest znana z tego, że jest znana.

 

1 hour ago, Mariusz 1984 said:

wcale bez makijażu nie jest taka ładna. 

 

Na ulicy byś na nią nie zwrócił specjalnej uwagi.

 

50 minutes ago, GriTo said:

Ale to jest dziewiętnastoletnie dziecko.

 

Na dowód to już nie dziecko tylko pannica.

 

 

Rację ma HisteriaBezDystansu, że ona nie wie o co biega. Nie jest jeszcze przeczyta przez feministyczną propagandę więc nie pieprzy o patriarchacie i tym podobnych bzdurach ale hipergamia jej uderza do głowy fest i jest zaskoczona, że książę nie nadchodzi.

 

Bidna nigdy nie przeczyta tego ani tamtego (na histeria bez dystansu) wątku i się nie dowie co się dzieje.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, spacemarine napisał:

Jej mama Przybylska co by nie mówić była piękną kobietą, nie słyszało się chyba też o jakiś skandalach, szkoda że zmarła, naprawdę niezwykła naturalna uroda.

 

Oj słyszało się o skandalach , pojecie urody tutaj jest spr indywidualną . Mnie zawsze denerwowała jej uroda i nie lubiłem jej oglądać w filmach o umiejętnościach aktorskich nie wspomnę bo nie m o czym.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojka biedulka. A do swoich rówieśników co piszą to już z automatu leci „spadaj frajerze”. A topka widocznie woli na lody iść z kimś innym. Gdybym zagadał to pewnie skończył bym na metoo albo z oskarżeniem o molestowanie więc lepiej wyjdzie jak porobie sobie przysiady wolnym ciężarem na siłowni. 😆

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda p0lka narzeka na to, że nie starają się i są niedojrzali emocjonalnie. Klasyk. Tak jak wspomnieli inni Bracia, ta ,,gwiazda" jest znana z tego, że jest znana. Póki jest młoda i atrakcyjna może bolcować się z Czadami, którzy i tak ją prędzej czy później zostawią, bo ...mają wybór. Ona natomiast chce gościa, który jest jednocześnie Czadem, ale będzie zaangażowany większym stopniu, w tzw. stały związek emocjonalny, który rzekomo kobiety tak uwielbiają. Ta dziewczyna, z racji swojego młodego wieku i niezdolności do głębszej introspekcji, nie wie, że każdy mężczyzna, nadmiernie starający się o względy wybranki, jest uznawany, często podświadomie za słabego samca, którym to z czasem, zaczyna gardzić i stopniowo wyniszczając go psychicznie, a w konsekwencji i fizycznie. Takie niestety, mamy dzisiaj ,,autorytety" w mediach, że zamiast promować pozytywną męskość, promuje się uległych pantoflarzy, którzy myślą, że poniżając się przed kobietą i spełniając wszelkie jej zachcianki, dostanie się na wyłączność, pełen miłości i wsparcia związek. Niestety to tak nie działa i każdy z nas to widział, na własne oczy.

52 minuty temu, CzarnyR napisał:

Ojojka biedulka. A do swoich rówieśników co piszą to już z automatu leci „spadaj frajerze”.

Być może odezwie się w przyszłości, do któregoś z ,,kolegów" gdy uroda zacznie uciekać a Czady się ulotnią...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, דניאל napisał:

Oliwia od urodzenia jest na świeczniku, zarówno matka jak i ojciec powszechnie znani, lubiani. Miała ponadprzeciętny standard życia przez cały okres swojego dojrzewania. Gdy tylko weszła w dorosłość, od razu poszła w showbiznes. Zatem ma hajs, atencję, urodę, młody wiek.

Co ona może wnieść w związek?

Ugotuje, zajmie się domem.

Sex? Owszem, ale to chłopaki czy tam chady mają z nią bez bycia w związku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SamiecGamma napisał:

 

A wiem, że wśród facetów z topki genetycznej też są porządni goście.

Prawda, tak też się dzieje.

Na jakiś imieninach tak się złożyło, że się pojawił jako dalsza rodzina siatkarz z PlusLigi grający w dość dobrym klubie. Gość wysoki około 2 metry, ten z tych topka bez wątpienia. Po % a nawet przed okazał się takim w porządku ziomkiem, 0 przechwałek co do rozgrywek itp. Jeśli chodzi o traktowanie swojej partnerki jak i innych osób pełna kultura. Polubiłem go tak czy siak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00

Ja jak bylem w wolontariacie to tez byl taki siatkarz. Caly czas sie chwalil, ze mial 202 cm XD Nawet przy dzieciach, bo opowiadal jak to niedowierzały ile to on ma wzrostu. 

Z perspektywy czasu moge powiedziec, ze niezle niedowartosciowany byl, skoro wzrost to byl jedyny jego plus. 

Czy robil wrazenie na laskach?

Z tego co zaobserwowalem to na jednej. 

A jedna nawet podsmiechujki sobie zrobila.

 

Zreszta, jak z nim rozmawiałeś to czuc bylo od niego wampira emocjonalnego. Byl rozpromieniony kiedy uwaga skupiala sie na nim. Czy byl narcyzem? Nie wiem. Ale wedlug mnie mial takie cechy.

Edytowane przez bernevek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bernevek napisał:

@nowy00

Ja jak bylem w wolontariacie to tez byl taki siatkarz. Caly czas sie chwalil, ze mial 202 cm XD Nawet przy dzieciach, bo opowiadal jak to niedowierzały ile to on ma wzrostu. 

Z perspektywy czasu moge powiedziec, ze niezle niedowartosciowany byl, skoro wzrost to byl jedyny jego plus. 

Czy robil wrazenie na laskach?

Z tego co zaobserwowalem to na jednej. 

A jedna nawet podsmiechujki sobie zrobila.

 

Zreszta, jak z nim rozmawiałeś to czuc bylo od niego wampira emocjonalnego. Byl rozpromieniony kiedy uwaga skupiala sie na nim. Czy byl narcyzem? Nie wiem. Ale wedlug mnie mial takie cechy.

Gościu zdaje się bardzo dużą uwagę przywiązywał do swojego wzrostu. Miękkie umiejętności wygląda jakby kulały u tego siatkarza z wolontariatu. Ten znajomek siatkarz z imienin kompletnie inny bo taki swój chłop. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2022 o 10:54, Tamerlan napisał:

Ja mam wrażenie, że faceci w XXI wieku przestali się starać. Nie wiem, o co chodzi. Mam wrażenie, że teraz to ja muszę wyjść z jakąś inicjatywą do faceta i to ja muszę go zaprosić na kolację czy lody, żeby on chciał ze mną wyjść […] Wiem, że to przyjdzie i nie chcę czegoś szukać na siłę

 

Księżniczki wychowane w pieleszach ogniska domowego, rozpieszczane do granic niemożliwości gdzie wszystko podawane jest im na tacy dochodzą do momentu gdy uderzają w ścianę zwaną życiem.

Skoro matka i Ojciec nie wychowali i nie socjalizowali w odpowiedni sposób to życie nauczy takiej Julki i wybije im z głowy fanaberię, absurdalne wymagania, roszczeniowość.

 

Mężczyźni już nawet w młodym wieku zaczynają kumać, że zastana rzeczywistość nie zgadza się z bzdurami jakie im się pociska od dzieciaka.

Zaczynają kalkulować zyski i straty i dochodzą do wniosku, że jest to nie opłacalne.

Dlaczego mężczyźni mają starać się o kobiety skoro większość nawet nie jest przez nie uważana za istoty ludzkie?

Mężczyźni ponoszą same straty, wyrzeczenia, koszty do tego obciążani odpowiedzialnością a profity z tego niewielkie bądź żadne.

 

W końcu skończy się Eldorado kobiet bo nadchodzą ciężkie czasy dla ludzkości i jedna z drugą będzie musiała wrócić do korzeni przyjąć rolę jakie nakreśliła dla nich natura.

Te, które dalej będą stawać okoniem no cóż ich przyszłość to samotność, kot, wino i płacz do poduszki mało tego w pojedynkę w świecie, gdzie będzie wszystkiego 

brakować, wzrośnie przestępczość, będzie trudno z utrzymaniem to nie jedna obudzi sie z rękami w nocniku.

 

Zostawmy Julki samym sobie one nie zasługują na nasze towarzystwo.

Top 5% mężczyzn nie wystarczy dla wszystkich p0lek a konkurencja ze wschodu cały czas im rośnie.

 

W dniu 11.09.2022 o 10:54, Tamerlan napisał:

Dziewczyna jest umiarkowanie ładna

 

Podsumujmy dziewczyna ma rzadkie włosy, nos ala witch skull, sylwetka jak u faceta szersza w barkach, wąska w biodrach.

   

 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem z Przybylska wywiad, opowiadała i wychodzi na to, że Bieniuk mógłby tu lekcje dawać.

 

Mniej więcej tak: 

 

Ślubu nie będzie. Jak chcesz być moją kobietą to się lepiej zastanów, bo ja będę jeździł tam gdzie będę miał ochotę (w sensie wyboru miejsca do życia/klubu). Priorytetem jest moja kariera, twoja praca aktoreczki nic nie znaczy przy mojej pracy. Dzieci tak chce mieć z tobą. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.09.2022 o 22:27, Iceman84PL napisał:

W końcu skończy się Eldorado kobiet bo nadchodzą ciężkie czasy dla ludzkości i jedna z drugą będzie musiała wrócić do korzeni przyjąć rolę jakie nakreśliła dla nich natura.

Te, które dalej będą stawać okoniem no cóż ich przyszłość to samotność, kot, wino i płacz do poduszki mało tego w pojedynkę w świecie, gdzie będzie wszystkiego 

brakować, wzrośnie przestępczość, będzie trudno z utrzymaniem to nie jedna obudzi sie z rękami w nocniku.

 

Hehehehe, od czasu kiedy kilka lat temu zdałem sobie sprawę w jakim kierunku podąża świat współczesny, nie mogę doczekać się tego spektaklu. Obstawiony popcornem oczywiście 😄

Te bystrzejsze już wiedzą co się dzieje i zmieniają front.

Przerabiane osobiście. Z rozmowy:

- "Musisz wynająć większe mieszkanie jeśli mam się do Ciebie przeprowadzić!!"

- "Oczywiście kochanie, ale dopłacasz różnicę w czynszu, bo mnie to aktualne znakomicie pasuje"

pivot po trzech miesiącach do:

"Kochanie tu nam jest najlepiej na świecie, nic nam więcej nie potrzeba - ja tylko miałam na myśli żeby je trochę urządzić po swojemu i wstawić kilka swoich bibelotów, bo nie czuję że ono jest "moje". A moje wynajmijmy to się kredyt sam spłaca."

 

🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2022 o 10:54, Tamerlan napisał:

Ja mam wrażenie, że faceci w XXI wieku przestali się starać.

Bo dla wielu kobiet zwykły, przeciętny facet z wygładu , albo niski z dochodami rzędu 4 tys lub 5 tys nie istnieje.  Ile zlewek dostanie taki gość to jest co nie miara, więc wielu facetów widząc, jak teraz myślą, funkcjonują kobiety najzwyklej w świecie dało sobie spokój, łącznie ze mną. A jak przyjdzie Chad, to nawet nie będzie musiał starać się

W dniu 11.09.2022 o 12:12, MM_ napisał:

faceci aktualnie są leniwi (

Co ty bredzisz ?

W dniu 11.09.2022 o 12:31, Barry napisał:

tandardy tego forum mnie rozjebuja 

 

W dniu 11.09.2022 o 17:24, MarkoBe napisał:

ukończyłem prywatny marketing w Częstochowie"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid Popatrz sobie dookoła na tych beta Januszy z piwskiem (w każdym wieku), na ludzi bez ambicji, którym się nic nie chce, którzy pozwalają się gnoić za dopuszczenie raz w miesiącu do tzipy.

Już nie wspominam o edukacji w zakresie finansów, psychologii. Po prostu faceci są leniwi i nie chcą nic zmieniać.

Na tym forum jest za to sporo ludzi po przejściach, którzy inaczej myślą i żyją.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.