Skocz do zawartości

Niektóre osoby z forum, nie są moimi faworytami


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Stare polskie przyslowie mowi: 

 

"Jesli wejdziesz miedzy wrony, musisz krakac tak jak one".

 

Mam swiadomosc, ze jest to redpillowe forum, ale pamietajcie ze to Wasze slowa, mysli i wyobrazenia kreuja rzeczywistosc i przyciagaja ludzi i wydarzenia do Waszego zycia. 

W ostatnim temacie o reklamie L'Oreal, z wielu z Was wylala sie wrecz nienawisc, brak szacunku i przedmiotowe traktowanie kobiet.

Z takim podejsciem, bedziecie powtarzac swoje schematy jak mantre, dopoki nie zrozumiecie i nie przerobicie lekcji.

 

Quote

 

"Co myśli kura uciekająca przed kogutem?

"Zrobię jeszcze trzy okrążenia dookoła kurnika żeby nie pomyślał że łatwa jestem, a potemu dam.""

 

"Dziś zwymolestowałem milfę wzrokiem. Siedzieliśmy naprzeciwko siebie w przedziale, wpatrywałem się w jej zderzaki i wyobrażałem sobie różne figlarne scenariusze. Milfa najwidoczniej nie wytrzymała mojego intensywnego spojrzenia, zerwała się jak oparzona i poszła precz, ale może to dlatego, że chwilę wcześniej wyjąłem drążek."

 

"Cóż. Zawsze się troszeczkę gwałci."

 

"zawsze i wszędzie rozkładać nogi przy silnych samcach"

 

  • "

 

Powyzsze cytaty sa zenujace i tragicznie swiadcza o poziomie uzytkownikow. Bardzo duzo zawdzieczam forum, spotkalem tu duzo wartosciowych ludzi i wartosciowych tresci. To co czesc z Was pisala w tamtym temacie, tragicznie swiadczy o tym miejscu i jego uzytkownikach. Tego typu posty moga byc pozywka dla przeciwnikow forum i sa najzwyczajniej niesmaczne. 

 

Z takim podejsciem do kobiet, totalnym brakiem szacunku i przedmiotowym traktowaniem, ciezko bedzie Wam zbudowac cos wartosciowego. 

Jak to spiewal Wojtek Sokol w jednym z utworow,

Quote

"Z drugiej strony nadzwyczajna przezorność. To przekleństwo które też psuje widoczność"

 

Kobieta potrafi dac ogrom radosci, spokoju, szczescia i przyjemnosci. Trzeba tylko umiec szukac i znac instrukcje obslugi. Umiec wydobyc nuty i dzwieki, nauczyc sie byc wirtuozem. Nie desperatem, nie ruchac co popadnie, nie brac co pod reka. 

 

Mam nadzieje, ze chociaz jedna osobe to skloni do refleksji.

 

Pozdro.

 

P.S

Nie dziwie sie ze @absolutarianin odpuscil sobie kopanine.

  • Like 13
  • Dzięki 3
  • Haha 6
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Moriente napisał:

Kobieta potrafi dac ogrom radosci, spokoju, szczescia i przyjemnosci. Trzeba tylko umiec szukac i znac instrukcje obslugi. Umiec wydobyc nuty i dzwieki, nauczyc sie byc wirtuozem. Nie desperatem, nie ruchac co popadnie, nie brac co pod reka. 

Właśnie o to chodzi aby poznać instrukcję obsługi Kobiety.

 

23 minuty temu, Moriente napisał:

Mam swiadomosc, ze jest to redpillowe forum, ale pamietajcie ze to Wasze slowa, mysli i wyobrazenia kreuja rzeczywistosc i przyciagaja ludzi i wydarzenia do Waszego zycia. 

To jest prawo podświadomości, które działa w praktyce.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czym się różni blondynka od kury? Kura spokojnie siedzi na jajkach.

 

Młody chłopak przyprowadza do domu swoją dziewczynę i przedstawia ją ojcu.

Ojciec: dużo o tobie słyszałem, miło mi wreszcię cię poznać.

Dziewczyna: mnie również bardzo miło, mam nadzieję, że słyszał pan tylko dobre rzeczy.

Ojciec: owszem, mój syn ma wielkie szczęście, że ciebie ma, jesteś jego wielkim skarbem. Ja musiałem czekać aż półtora roku zanim jego matka dała mi dupy.

 

Co robi kobeta po seksie? Przeszkadza.

 

Powyżej dowcipy nie mogą być opowiadane, bo to mizoginia, seksizm, przedmiotowe traktowanie kobiet. W drugą stronę to nie działa, po mężczyznach można jeździć i robić z nich przemocowców i nie tylko, szczególnie gdy są biali i heteroseksualni, wtedy jest wszystko ok. Kwint esencja gynocentryzmu.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 12
  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wściekłości nie można wiecznie jeździć, bo sama zżera od środka, ale rozumiem też wściekłość. Poczucie rozczarowania z tego, jak wielu z mężczyzn została potraktowana przez kobiety, społeczeństwo przy jednoczesnym zarzucie, że to oni są wszystkiemu winni. Czasami się to po prostu we łbie nie mieści.

 

Można się obawiać, że kontrapunkt do feminizmu będzie czymś zbyt radykalnym. Wszelkie lewactwo, chcąc znieść nierówności, właściwie doprowadza do stworzenia nieporównywalnych antagonizmów. Musimy mieć świadomość, żeby nie iść za daleko i nie dać się zmanipulować do czegoś krańcowego.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moriente

 

Zawsze dziwią mnie tematy gównoburz dotyczących forum.

Nie chcesz to nie piszesz, nie uczestniczysz etc.

 

Ja mam na ignorze 17 osób bo uważam, że pieprzą takie bzdury iż bolą mnie zęby jak to czytam albo są tu tylko po to żeby podbić sobie ego i dowartościować się kosztem tych co im nie wychodzi - kto ma rozum ten wie o jakie kobiety i o których facetów chodzi.

 

Tak samo z tematami - są takie w które nawet nie wchodzę, a są takie których nie czytam po pierwszym poście.

 

Robiłem sobie przerwy po 2 miesiące i dłuższe jeśli czułem, iż mam przesyt.

 

Lansowanie się natomiast na tezie "Wy piwniczaki nienawistni etc." jest po prostu słabe.

Plucie na forum, które jest jednym z nielicznych miejsc w sieci z choć namiastką wolności słowa jest również mega słabe.

 

Tyle ode mnie - i do osób, którym się tu nie podoba -dziwię się, że postujecie. Ja miejsca które mnie drażnią czy uważam za bezwartościowe po prostu omijam. Szkoda życia na wkurwianie się czy święte oburzenie.

 

Nie raz odchodziłem z grup na fejsie kiedy stwierdzałem, że mi nie pasuje tak samo z "realnego" towarzystwa.

 

Polecam.

 

PS A kobiety się same obronią nie martw się. Są dużo sprytniejsze od facetów, a w razie czego armia spermiarzy, cuckoldów i simpów stanie w ich obronie.  

 

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 31
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Moriente napisał:

Tego typu posty moga byc pozywka dla przeciwnikow forum i sa najzwyczajniej niesmaczne. 

 

Dla mnie one są żartami:

 

Cytat

"Co myśli kura uciekająca przed kogutem?

"Zrobię jeszcze trzy okrążenia dookoła kurnika żeby nie pomyślał że łatwa jestem, a potemu dam.""

 

"Dziś zwymolestowałem milfę wzrokiem. Siedzieliśmy naprzeciwko siebie w przedziale, wpatrywałem się w jej zderzaki i wyobrażałem sobie różne figlarne scenariusze. Milfa najwidoczniej nie wytrzymała mojego intensywnego spojrzenia, zerwała się jak oparzona i poszła precz, ale może to dlatego, że chwilę wcześniej wyjąłem drążek."

 

"Cóż. Zawsze się troszeczkę gwałci."

 

"zawsze i wszędzie rozkładać nogi przy silnych samcach"

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moriente - przeciwnicy forum zawsze się znajdą, podobnie jak przeciwnicy faktu że Ziemia jest okrągła. Nie będzie ten motyw? To przypierdolą się do innego. Każdy z nas jest tym kim jest, idzie w jakimś kierunku więc róbmy swoje. Bo kiedy zaczniemy się oglądać co kto o nas myśli, wpadamy w życie pod cudzy dyktat (autocenzurą), a wybitnie rzadko ktoś obcy chce naszego dobra. Zwykle naszym kosztem potrzebuje zaspokoić własne potrzeby - jakkolwiek chore by one nie były. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wyjmij kija z dupy, to może i kobiety zaczną na ciebie przychylniej patrzeć. ;) 

 

1 godzinę temu, Moriente napisał:

Z takim podejściem do kobiet, totalnym brakiem szacunku i przedmiotowym traktowaniem, cieżko bedzie Wam zbudować coś wartościowego. 

Ptysiu w lśniącej zbroi.

I jeszcze jedno - daruj sobie tanią zagrywkę, i nie podpieraj się autorytetem kolegi @absolutarianin. Jeżeli wspomniany użytkownik będzie chciał, to sam przyjdzie i zabierze głos - i albo się z tobą zgodzi, albo i nie.

Nie ma nic gorszego od nadgorliwego ptysia, który dokonuje żenującego virtue signalling

Idź teraz do którejś z rezerwatek, mości rycerzu, niech ci da w geście wdzięczności.

46 minut temu, niemlodyjoda napisał:

w razie czego armia spermiarzy, cuckoldów i simpów stanie w ich obronie.  

Jeden już stanął. ;) 

To jest ten etap: kolega, który z lekceważeniem traktuje kobiety, ma je na każde skinienie, a on, bolejący rycerz, który dostrzega ich wewnętrzne piękno i subtelność, nie ma nawet cienia tego powodzenia.

To nie my jesteśmy w rage'u, tylko ty, Ptysiu. :P 

Z wami simpami jest taki problem, że zaplujecie się w obronie kobiet, Dojrzałych Relacji, szacunku etc., ale w głowie macie tylko (fapfapfapfapfap).

 

Żenujące. 

Edytowane przez zychu
  • Like 18
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moriente napisał:

Stare polskie przyslowie mowi: 

"Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje."

 

Na 11 tys zarejestrowanych użytkowników zwykle jest 60-150 online.

 

We wskazanym wątku wypowiedziało się, na szybko liczyłem, poprawcie, jeśli się mylę 31 użytkowników.

 

31 na 11 000 użytkowników!!!

 

Jak to wg Ciebie koresponduje z "FORUM pełne mizoginów i piwniczaków"?

 

Innymi słowy.

 

CO TY K#$%WA PIER#$%^SZ?

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Rnext napisał:

jak przeciwnicy faktu że Ziemia jest okrągła.

Bo nie jest.

..pruuuu :)

Okrągłość matki ziemi to generalizacja geometryczna/idealizacja.

 

Wracając do 'wrzątku zupy' gotowania samic aLa aldente.

Granie na 'kodach jest maoo zjawiskowe'.....lecz skuteczne.

 

Najwyraźniej(założenie własne) polot niektórych obywateli jest NIELOTEM.

 

....Z wczoraj/dzisiaj rana.

...obecnie faceci są: maooo zaradni, rozszczeniowi, nie zdecydowani itd.

 

Matrix ma się dobrze.

Różnica wieku 15/20  lat nie przeszkadza.

Tylko co poniektórzy uważają, że kobieta im się należy za sam fakt bycia.

Jajcaże.....urwał.

Ihha ha.

5 minut temu, Miszka napisał:

CO TY K#$%WA PIER#$%^SZ?

Właśnie?

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moriente napisał:

Stare polskie przyslowie mowi: 

 

"Jesli wejdziesz miedzy wrony, musisz krakac tak jak one".

 

Mam swiadomosc, ze jest to redpillowe forum, ale pamietajcie ze to Wasze slowa, mysli i wyobrazenia kreuja rzeczywistosc i przyciagaja ludzi i wydarzenia do Waszego zycia. 

W ostatnim temacie o reklamie L'Oreal, z wielu z Was wylala sie wrecz nienawisc, brak szacunku i przedmiotowe traktowanie kobiet.

Z takim podejsciem, bedziecie powtarzac swoje schematy jak mantre, dopoki nie zrozumiecie i nie przerobicie lekcji.

 

  • "

 

Powyzsze cytaty sa zenujace i tragicznie swiadcza o poziomie uzytkownikow. Bardzo duzo zawdzieczam forum, spotkalem tu duzo wartosciowych ludzi i wartosciowych tresci. To co czesc z Was pisala w tamtym temacie, tragicznie swiadczy o tym miejscu i jego uzytkownikach. Tego typu posty moga byc pozywka dla przeciwnikow forum i sa najzwyczajniej niesmaczne. 

 

Z takim podejsciem do kobiet, totalnym brakiem szacunku i przedmiotowym traktowaniem, ciezko bedzie Wam zbudowac cos wartosciowego. 

Jak to spiewal Wojtek Sokol w jednym z utworow,

 

Kobieta potrafi dac ogrom radosci, spokoju, szczescia i przyjemnosci. Trzeba tylko umiec szukac i znac instrukcje obslugi. Umiec wydobyc nuty i dzwieki, nauczyc sie byc wirtuozem. Nie desperatem, nie ruchac co popadnie, nie brac co pod reka. 

 

Mam nadzieje, ze chociaz jedna osobe to skloni do refleksji.

 

Pozdro.

 

P.S

Nie dziwie sie ze @absolutarianin odpuscil sobie kopanine.

 

 Po prostu, Twoje wynurzenia wpisują się w pedagogikę wstydu ustawioną odgórnie. Piszesz, jak jakiś manipulant. Mówisz, o jakiś mizoginach, "piwniczakach", nienawiści do kobiet, nie podając konkretów. Mówisz też o jakiś (też nie wymienionych z imienia) "wartościowych ludziach, od których wiele się nauczyłeś/aś (?!). Mniemam, że po to, ażeby części audiencji połechtać ego.

 Negatywna reakcja, na akcję reklamowo-propagandową lorealu, głównie rozchodziła się o 80% absurdu, wyzierające z bilboardów. Takie kwiatki pojawiają się co jakiś czas od kilku lat. A to, z dwa lata temu, olx kwiczał, że rzekomo kobiety zarabiają mniej. Potem, ktoś się przyjrzał tematowi i okazało się, że w pewnym sensie rzeczywiście zarabiają mniej, przy takich samych stawkach, co wynika z nadgodzin. Po prostu wynika to z tego, że mężczyźni biorą więcej nadgodzin i żeby mężczyźni mieli zarabiać tyle samo w ujęciu statystycznym - musieliby robić za mniejszą stawkę. Ale komuś, kto odgrzał temat, po prostu zależało na zasianiu antagonizmów i awanturze. Potem reklama dżileta - pedagogika wstydu, stosowana wobec mężczyzn, w reklamie produktów przeznaczonych dla mężczyzn. Brzmi, jak kuriozum godne Monthy Pythona, ale zdarzyło się naprawdę.

 I tak to właśnie wygląda. Okno Overtona przesuwa się coraz dalej, żaba pływa już w 60 stopniach, ale każdy, kto piśnie słowo, jest "piwniczakiem, mizoginem, incelem etc, itd".

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest cytat z samego autora - ale z innego wątku:

Cytat

 mysle ze czesc mezczyzn ktorzy uderzyli babe, nie kobiete a babe, mozna usprawiedliwic.

Ładnie to tak, żałosny obłudniku?

 

Mój dziaderski żart to jest nic wobec twojej deklaracji, ptysiaczku. 

 

Jak to jest, że wy, świętoszki, zawsze macie tak nasrane we łbach?

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L'Oreal to mój temat, który dodałem do tego większość userow nie zgodziło się z twoimi poglądami więc jak małe dziecko tupiesz nóżkami i machasz rączkami. 

Przedstawiane przez ciebie cytowane zdania są wyrwane z kontekstu by przedstawić resztę w niekorzystnym świetle. To, że Ty nie rozumiesz psychiki, natury kobiet i to do czego doprowadzi ich negatywne działanie uderzające w mężczyzn to twoja indywidualna sprawa a zakładany przez ciebie temat nie napiętnuje nas bo reszta forum zobaczy twoje bluepillowiec podejście. 

Na forum można pisać co się che nie łamiąc przy tym regulaminu, jak Ci się tematy nie podobają to po co wchodzisz, masz również problem z zaakceptowaniem brutalnej prawdy o kobietach co pokazuje, że jeszcze przed tobą długa droga. 

Forum również nie skrzywia czy nie robi sieczki z mózgu młodym po prostu młodzi konfrontują się z zastaną rzeczywistością co obala w nich bzdury programowania społecznego, systemu, propagandy. 

Dlatego poprzez dysonans poznawczy nie zgadzają się lub wypierają prawdę i właśnie u ciebie ten stan się udzielił. 

Gloryfikowanie kobiet i przyzwalanie przez ciebie na takie akcje jak L'Oreal pokazuje twoja słabość. 

Śmieszą mnie takie tematy gdzie młodzi jak zwykle płaczą bo ktoś im burzy wyimaginowany, sztuczny świat, w którym się zabetonowali😆

  • Like 13
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moriente napisał:

Nie dziwie sie ze @absolutarianin odpuscil sobie kopanine.

Mam z nim kontakt, byłem u niego, mamy wspólne fotki. 

Nie opuścił, tylko padł mu laptop. 

Parę dni temu pisałem o tym z @niemlodyjoda i on lub ja możemy wam wrzucić ss z rozmowy.

2 godziny temu, Moriente napisał:

"Cóż. Zawsze się troszeczkę gwałci."

 

Gdybyś znał choć trochę mój humor (i to że faktycznie kobieta stawia zawsze opór, chociaż troszeczkę) to byś nie czepiał się o pierdoły.

2 godziny temu, Moriente napisał:

Z takim podejsciem do kobiet, totalnym brakiem szacunku i przedmiotowym traktowaniem, ciezko bedzie Wam zbudowac cos wartosciowego. 

Podysłałem ostatnio na czacie epitety od pewnej atencjuszki do mnie na PW. Cytuję: wyp...j ode mnie ty mizoginistyczny fraj...e. 

2 godziny temu, Moriente napisał:

W ostatnim temacie o reklamie L'Oreal, z wielu z Was wylala sie wrecz nienawisc, brak szacunku i przedmiotowe traktowanie kobiet.

Nie no jasne. Niedługo samo spojrzenie lub zagadnie do kobiety będzie molestowaniem lub gwałtem (zawsze się troszeczkę gwałci 😎). 

 

Czemu się nie wypowiesz o temacie pewnej pani, która mało atrakcyjnych mężczyzn nazywa "podludźmi" itd?

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moriente napisał:

z wielu z Was wylala sie wrecz nienawisc, brak szacunku i przedmiotowe traktowanie kobiet.

comment_AVBDo2ulGQumtrPsWh0vojE2Egs1iwuV

Może następnym razem będzie lepsza...

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Niektóre osoby z forum, nie są moimi faworytami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.