Skocz do zawartości

Niektóre osoby z forum, nie są moimi faworytami


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

To forum to jedno z nielicznych miejsc w internecie (i nie tylko w internecie) gdzie jest wolność słowa. Nie pasuje ci, to możesz odejść. 

Poza tym mężczyźni są ośmieszani i oczerniani w mainstremowych mediach i mało kto staje w ich obronie. Kobiety potrafią się zjednoczyć, kiedy chodzi o ich interes, więc nie musimy im pomagać, bo większość z nich ma nas gdzieś. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to forum należy bezwzględnie cenić za możliwość swobodnego wyrażania myśli. Dla mnie to największa wartość tego miejsca, że możesz być tu trochę mizoginizm, trochę piwniczakiem, trochę białym rycerzem. Jeśli ktoś cię wkurwia dajesz na ignora. Wbrew pozorom nadanie jednej jedynie słusznej linii ideologicznej, choćby nie wiem jak wydającej się za prawilną, to już znamiona cenzury i trochę reżimu.

 

Serio śpieszmy się doceniać takie miejsca jak to, z całym jego kolorytem osobowościowym i światopoglądowym, bo cenzura postępuje tak szybko.

Edytowane przez Redbad
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja netkobiety otworzyłem, że takie epitety widzę? ;)

 

Jeżeli musisz, bracie @Moriente,  wchodząc w taką narrację rodzaju: tak, tacy ci faceci paskudni, ale masz mnie kochanie, jedyny brylant w tym morzu incelsko - mizgonistycznych fekaliów, budujmy wspólny domek, przyszłość będzie świetlana i stoi otworem to...

 

upewnij się najpierw, jaki to będzie otwór :)

 

A bardziej poważnie, bo masz potężny problem z wychwytywaniem ironii, jak zauważyłem. Nie każdy wpis tutaj musi w stu procentach wpisywać się w Twoje postrzeganie świata i światopogląd. To zupełnie normalne i też tak mam. Nie uprawnia Cię to jednak do używania takich pejoratywnych określeń jak w tym idiotycznym tytule tematu. Bo po prostu są nieprawdziwe. Nie wiesz, jaką drogę przeszedł dany forumowicz i co go skłania do takich, a nie innych przekonań.

 

Życzę zatem więcej dystansu, ale i zrozumienia.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 8
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moriente napisał:

Z takim podejsciem do kobiet, totalnym brakiem szacunku i przedmiotowym traktowaniem

 

Łohoho. 

 

Bierzesz skrajności i robisz nakładkę na całość. 

Jest tu kilku uczestników którzy nie umieją sobie odpuścić napierdalanki jeśli chodzi o kobiety, korzystając niemal z każdej okazji. 

Oni są najbardziej widoczni i potrafią nadać ton, ale to wciąż kilka osób. 

 

Trochę odjechałeś. To miejsce pokazuje męski punkt widzenia który nie zawsze jest grzeczny i nie powinien taki być. 

 

Ps. Ale gwoli uczciwości, i mnie czasem odrzuca kiedy widzę kolejny temat gdzie grupka rozemocjonowanych mężczyzn pastwi się nad durnym tekstem z jakiegoś szmatławca, kiedy akurat jest okazja kopnąć sobie babę.

Zrób sobie detoks, przejadło Ci się. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moriente napisał:

Kobieta potrafi dac ogrom radosci, spokoju, szczescia i przyjemnosci. Trzeba tylko umiec szukac i znac instrukcje obslugi. Umiec wydobyc nuty i dzwieki, nauczyc sie byc wirtuozem. Nie desperatem, nie ruchac co popadnie, nie brac co pod reka. 

 

Mam nadzieje, ze chociaz jedna osobe to skloni do refleksji.

 

Pozdro.

 

P.S

Nie dziwie sie ze @absolutarianin odpuscil sobie kopanine.

1 . Ale Cię zbroje błotem obrzucili że aż wątek  postanowiłeś otworzyć dla dobry chłopaków oczywiście :D

2. Nie kobiety NIE POTRAFIĄ DAĆ RADOŚCI , SZCZECIĄ I przyjemności - to co tak odbierasz to tylko chemia w twojej głowie którą sam wyprodukowałeś własnym idealizowaniem drugiej osoby

2a. Mam wrażenie że nie od dziś chodzisz po tym świecie , ale pisanie że kobieta może dać OGROM SPOKOJU - kurcze odpowiem CI jak za moich szczeniackich lat "zmień dealera, proszę"

 

Reasumują to wszystko powyżej możesz dać sobie ty sam lub grupa ludzi w której będziesz przebywać , ale nie jedna księżniczka z baśni Andersena.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety nie lubią mężczyzn. A ściślej rzecz ujmując, wolą kobiety niż mężczyzn. Zostało to dowiedzione w badaniach empirycznych (np. https://cdn.vanderbilt.edu/vu-my/wp-content/uploads/sites/2688/2020/01/11235711/The_Moral_Machine_experiment.pdf, https://doi.org/10.1177%2F0146167220916622). Również mowa nienawiści jest silniejsza ze strony kobiet względem mężczyzn niż na odwrót.

 

Szczególnie w sektorze publicznym jest wiele jednostek organizacyjnych (działów, departamentów, zakładów, katedr), w których po przejęciu kierownictwa przez kobietę(y) dochodzi do tego, że nowo zatrudniane są tylko kobiety, a wkrótce w ogóle pracują tam same kobiety.

 

Feminizmowi można przeciwdziałać tylko niepisaną męską solidarnością.

Edytowane przez harel.
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to mówienie prawdy nt. natury kobiet czy obecnego prawa małżeńskiego nie jest, w żadnym stopniu mizoginią, czy nie tytułuje takiej osoby jako piwniczaka. Być może to prawda, że większość osób na forum, ma negatywne nastawienie do kobiet, ale na drodze większej świadomości, wiedzy, której nabyli przez lata, starają się nie dopuszczać, do takich sytuacji, w przyszłości. Mówienie w obecnych czasach o takie terminy jak hipergamia, gadzi mózg, dobór seksualny, preferencje kobiet do wybierania partnerów przelotnych bądź długoterminowych, skłonność do kontroli i manipulacji kobiet - to z góry dostajesz przez ,,nowoczesne" społeczeństwo łatkę mizogina, incela oraz foliarza.

 

Niby, jako cywilizacja idziemy do przodu, ale odrzucamy pewne treści, wypierając je z umysłu, gdyż jest to dla nas wygodne a pogodzenie się, z brutalną rzeczywistością, jest ogromnym cierpieniem. Z resztą nazwa forum to Bracia Samcy, to my tu de facto jesteśmy nadrzędną płcią i forum, z pierwotnych założeń było nastawione na pomoc mężczyznom, w problemach życiowych. Dla kobiet jest tysiące innych for, portali, fundacji, czegokolwiek innego, co służy im, nie tylko do poprawy ich tak już, z reguły łatwego życia, ale wspiera także codzienne wysiłki w proces niszczenia i opluwania mężczyzn, zabierania im dzieci, majątków, które nierzadko zostały, niemalże w całości wypracowane przez owych ,,oprawców". Kobiety z rezerwatu i tak mają wielki przywilej, że mogą tu przebywać, pisać z innymi, ale w wyznaczonych, dla nich dziale. Z resztą większość zgromadzonych tutaj rezerwatek, jest tutaj tylko po to, aby łechtać swoje ego, dostawać atencję od forumowych kukoldów i simpów. Jak myślicie ich partnerzy/mężowie/kochankowie wiedzą, że znajdują się w miejscu, w którym rzekomo nienawidzi się kobiet? Z pewnością nie. A może zwykły, nudny związek nie wystarcza?

 

Jestem pewien, że większość normalnych zdrowych, mężczyzn jest tu po to aby  poszerzać swoje horyzonty myślowe, dowiadywać się nowych rzeczy, nie tylko o tematyce damsko- męskiej. Z resztą, tak jak Marek kiedyś wspominał, gdyby koncentrował się wyłącznie na tematyce damsko- męskiej, to uznałby to za obrazę, dlatego jest wiele tematów różnorodnych na forum, czy to w kwestii finansów, zdrowia psychicznego/fizycznego, motoryzacji, rozwoju - wszystkie te rzeczy, które dla normalnego faceta powinny zostać uznane za ważne, jeśli chce poprawić jakość i komfort i ogólną swoją sytuację życiową. Z resztą to forum to i tak ostatni bastion normalności w internecie, a w każdym razie, jeden z ostatnich.

Edytowane przez Patton
  • Like 10
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, niemlodyjoda said:

Tyle ode mnie - i do osób, którym się tu nie podoba -dziwię się, że postujecie.

Nie pluje na forum. Zaznaczylem w wypowiedzi ze "Bardzo duzo zawdzieczam forum, spotkalem tu duzo wartosciowych ludzi i wartosciowych tresci."

Tytul tematu zostal wybrany specjalnie,zeby wlozyc kij w mrowisko.

 

 

4 hours ago, niemlodyjoda said:

Ja mam na ignorze 17 osób bo uważam, że pieprzą takie bzdury iż bolą mnie zęby jak to czytam albo są tu tylko po to żeby podbić sobie ego i dowartościować się kosztem tych co im nie wychodzi - kto ma rozum ten wie o jakie kobiety i o których facetów chodzi.

Cenna sugestia. Wdroze w zycie.

 

 

4 hours ago, niemlodyjoda said:

Plucie na forum

Nie pluje na forum, a chcialem sklonic czesc osob do autorefleksji. Zreszta plucie na forum gryzloby sie z donacja.

 

 

4 hours ago, zychu said:

to może i kobiety zaczną na ciebie przychylniej patrzeć.

Tak sie sklada, ze nie mam z tym najmniejszego problemu, ale tego nie musze w zaden sposob CI udowadniac ;)

 

 

4 hours ago, Miszka said:

Jak to wg Ciebie koresponduje z "FORUM pełne mizoginów i piwniczaków"?

 

Tak jak wczesniej wspomnialem. Tytul tematu celowo byl wlozeniem kija w mrowisko.

 

 

Ze wszystkich ludzi ktorzy zarzucili mi nienawisc do forum, jakies moze 30% wsparlo spolecznosc. To komentuje sie samo .

 

4 hours ago, zychu said:

Ładnie to tak, żałosny obłudniku?

 

Nie wiem jak mozna stawiac znak rownosci pomiedzy dwiema totalnie roznymi sytuacjami i okolicznosciami.

 

3 hours ago, Iceman84PL said:

masz również problem z zaakceptowaniem brutalnej prawdy o kobietach

😂😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, harel. napisał:

zatrudniane są tylko kobiety, a wkrótce w ogóle pracują tam same kobiety.

 

Był kiedyś temat, w którym bardziej doświadczenia Bracia opisywali jak to się kończy- "Miłe złego początki, lecz koniec żałosny" ;) 

 

2 godziny temu, MarkoBe napisał:

ma negatywne nastawienie do kobiet, ale na drodze większej świadomości, wiedzy, której nabyli przez lata, starają się nie dopuszczać, do takich sytuacji, w przyszłości.

Należy do tego dodać zmianę "fitra postrzegania" pewnych sytuacji poprzez red pill'ową wiedzę podczas obserwacji otoczenia.

 

2 godziny temu, MarkoBe napisał:

w obecnych czasach o takie terminy jak hipergamia, gadzi mózg, dobór seksualny, preferencje kobiet do wybierania partnerów przelotnych bądź długoterminowych, skłonność do kontroli i manipulacji kobiet - to z góry dostajesz przez ,,nowoczesne" społeczeństwo łatkę mizogina, incela oraz foliarza.

Poszukał byś kobiety jakiejś a nie w naukowca się bawisz.😂

 

 

Ogólnie ten temat to niezaspokojona typowo kobieca potrzeba atencji. Również argumentacja z d**y polegająca na cytowaniu pojedynczych zdań wyrwanych z kontekstu - charakterystyczne dla mainsteam'owego ścieku.

 

  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, zychu said:

Tzn. z kobiet nie wolno kpić, ale piznąć babę w ryj można?

 

Dobry ptysiu z ciebie. Pogrążaj się dalej. :D 

 

Niestety ale robisz k**** z logiki :)

 

Mam wrażenie, że tym temacie najbardziej krzyczą Ci, których najbardziej dotknęły słowa z pierwszej wypowiedzi ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moriente, obawiam się, że jest na odwrót, to ty idziesz w zapartę, ruchając logikę.

 

Odleciałeś zupełnie. Ale może uda ci się poromansować na privie z dejomi. :P 

Cytat

mam wrażenie, że w tym temacie najbardziej krzyczą ci (...)

Najbardziej w tym temacie krzyczysz ty. :) 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moriente mam wrażenie że prędzej załapiesz permbana niż zmienisz użytkowników.


Kij z tym że @Marek Kotoński procesuje się z hejterami którzy go oczerniają, podobnie jak forum wykorzystując między innymi sformułowania z cytatów.
Trzeba bronić prawa braci do wyrażania się tak jak im się podoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Moriente napisał:

Mam wrażenie, że tym temacie najbardziej krzyczą Ci, których najbardziej dotknęły słowa z pierwszej wypowiedzi

 

Chyba masz złe wrażenie. @zychu wyciągnął Twoją hipokryzję i to Cię zabolało, a teraz próbujesz to sobie jakoś wytłumaczyć zwalając winę na innych.

 

Ja np. uważam się za mizogina, moje otoczenie może mnie za takiego brać i jestem z tego powodu dumny. Ta łatka w żaden sposób mnie nie boli, nie przeszkadza mi i nie wpływa na moje życie, ponieważ jest to tylko łatka nadawana przez kobiety i ich podnóżków płci tzw. męskiej w postaci pantoflarzy, kukoldów, spermiarzy, bawidamków, czy jak to tam zwać, dla mnie ta slowocz to jedno i to samo.

 

Zobacz co mam napisane w stopce. Kobiety dzielą facetów na dwie kategorie: tych co nie rozumieją ich psychiki czyli frajerów oraz tych co ją doskonale rozumieją czyli chamów. To doskonale opisuje ich naturę oraz sposób funkcjonowania. Jest takie powiedzenie: kobieta kobiecie kobietą.

 

Po co wgle ten temat? Brakuje Ci atencji? Za mało emocji? Idż do burdelu, zjedź sobie na ręcznym albo wyrwij jakąś dupę i ją porządnie przeoraj w sypialni.

 

A tak między nami, bo nikt przecież tego nie czyta: bycie chamem w stosunku do kobiet, szczególnie w miejscu pracy, dało mi ogromne profity. Moja jakość życia zupełnie się zmieniła odkąd stałem się wobec nich chamski. Teraz mówią do mnie, że mam do nich podejście, rozumiem je, chcą przebywać w moim towarzystwie, coś tam zagadują. Oczywiście poprzedzone jest to fochami oraz darciem ryja.

 

Bycie tzw. mizoginem to jest jak najbardziej właściwa reakcja na kobiece otoczenie i to co można od tego otoczenia otrzymać, szczególnie gdy jest się mężczyzną.

 

A gdzie jest Wojtek?

 

Wojtek!!!!!!!!!!!!

 

Wojtek!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Chodż tu obronić swego wyznawcę, bo go mizoginy z "foruma atakujo"!!!

 

Nie wiem czemu ma służyć ten temat. Im bardziej go czytam tym bardziej jestem zażenowany.

 

Ile wody musi z rzekach upłynąć, aby niektórzy zrozumieli zarówno teoretycznie jak i praktycznie, co się na świecie obecnie dzieje. To kobiety są rzekomo pokrzywdzone i robią za proletariat zastępczy kosztem mężczyzn, na których spada cała odpowiedzialność, głównie ta wyimaginowana, za ich rzekomą krzywdę.

To my robimy za ofiary, a one są benefincjentkami systemu naszym kosztem.

 

PS: gdybyś faktycznie wiedział jak one funkcjonują, to tego topiku nie byłoby wcale.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Niektóre osoby z forum, nie są moimi faworytami

@Moriente piszesz o donacji, a jednocześnie Twój tytuł jest po pierwsze nieprawdziwy (pełny oznacza więcej niż 50, 60%) a po drugie, zapisuje się w google, pozycjonuje forum, czyli robi czarny PR.

 

I to jest faktycznie problem dla mnie. Ty chcąc dopiec innym forumowiczom, dopiekłeś też forum i także osobom, które nic do Ciebie nie mają, bo jako forumowicze też udziela im się łatka bycia na forum pełnym piwniczaków i mizoginów. Ale jednocześnie wpłaciłeś pieniądze (minus podatki), dzięki którym mogę je utrzymać i przeżyć lata rozpraw sądowych. Niestety - z chwilą uruchomienia hejtu przestałem utrzymywać wszystko ze sprzedaży książek, a musiałem polegać na darowiznach ludzi.

 

Większość tych którzy bronią forum, jak wynika z kwoty pod nickiem, nic nie wpłacili. A bez wpłat od ludzi, nie poradzę sobie z jego utrzymaniem.

 

Straszne to jest wszystko dla mnie.

 

Źle zrobiłeś. Może miałeś dobre intencje, ale koniec końców dostaję ja. Np. na sprawach sądowych (bywasz?), człowiek który grozi mi wydłubaniem oczu czy brutalnym zgwałceniem matki, może pokazać ten screen, i powiedzieć - sami forumowicze Marka, wypowiadają się o jego środowisku.

 

Ty sobie zrobiłeś dobrze, jak to piszesz "włożyłeś kuj w mrowisko", a ja muszę jechać przez całą Polskę i tłumaczyć, dlaczego niektórzy ludzie "wypróżniają się we własne gniazdo". 

  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Moriente napisał:

Kobieta potrafi dac ogrom radosci, spokoju, szczescia i przyjemnosci.

Mało atrakcyjna fizycznie dla każdego faceta powyżej smv 5/10 tak, atrakcyjna , jak nie masz zasobów, wyglądu, charakteru to będą traktować ciebie często jak śmiecia, koleżankę z ptaszkiem między nogami. Słabszą gałąź, żeby znaleźć lepszą. Jak rozumiesz zasady gry to tak, jak nie rozumiesz, wówczas masz masę przykładów z sal sądowych, alienacji rodzicielskich, czy zastosowania w praktyce ustawy antyprzemocowej, masę facetów zostało alkoholikami, część popełniła samobójstwa, zapiła się na śmierć.

4 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

iwniczaków i mizoginów.

Tutaj nie ma takich, są jedynie świadomi goście, dzięki którym otwierają oczy wielu ludziom, jeden podziękuje dzięki, ok za wiedze, drugi zareaguje agresją.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, harel. napisał:

Feminizmowi można przeciwdziałać tylko niepisaną męską solidarnością.

No właśnie fakt, że ta solidarność jeśli w ogóle jest to jest niepisana powoduje, że jak ktoś wcześniej wspomniał żaba gotuje się już w 60 stopniach.

 

Sam mam wiele do zarzucenia filozofii(?) redpill co już zresztą wielokrotnie podnosiłem, ale mężczyźni są już w tak wielkiej dupie, że za chwile nie bedzie po nas co zbierać. Widzisz ja mam już 30 lat wiec jakoś doczłapie się do końca i możliwe, że mnie skutki przemian spoleznych w dużym stopniu ominą jednak boje się o swojego syna (jeśli takiego będę miał)

 

Przecież za chwilę inne kraje w UE przyjmą rozwiązania Hiszpanii i nie będzie domniemania niewinności w sprawach o gwałt -  facet będzie musiał udowadniać, że nie zgwałcił.

 

Jeśli ktoś ma chociaż odrobinę wyobraźni wie do czego to może doprowadzić.

 

Potrzeba jakiegoś międzynarodowego ruchu w obronie praw mężczyzn potrzeba wsparcia korporacji bo inaczej będziemy mieli przejebane.

 

Feministki mają sukcesy, a faceci walczący o nasze prawa nie mają nic do powiedzenia, 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Moriente napisał:

"Jesli wejdziesz miedzy wrony, musisz krakac tak jak one".

Dobrze powiedziane, chłopaki szybko ciebie wyjaśnili, że nie masz racji.

5 godzin temu, Iceman84PL napisał:

L'Oreal to mój temat, który dodałem do tego większość userow nie zgodziło się z twoimi poglądami więc jak małe dziecko tupiesz nóżkami i machasz rączkami.

Kolega bardzo merytorycznie.

6 minut temu, dobryziomek napisał:

o końca i możliwe, że mnie skutki przemian spoleznych w dużym stopniu ominą jednak boje się o swojego syna (jeśli takiego będę miał)

 

Jak twój syn dorośnie, o ile będziesz miął to ten cały system rozleci się, albo będzie jakaś wojna.

7 minut temu, dobryziomek napisał:

faceci walczący o nasze prawa nie mają nic do powiedzenia, 

Ale coraz więcej zaczyna dostrzegać tą dyskryminację, im więcej to w końcu może być ta siła zmieniająca ten chory system, w którym żyjemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Moriente napisał:

Umiec wydobyc nuty i dzwieki, nauczyc sie byc wirtuozem.

Dla kontrastu, na ten temat przydałaby się opinia naszego doktora z Berlina. 😂

 

7 godzin temu, Moriente napisał:

wylala sie wrecz nienawisc

Gdy ktoś pluje Ci w twarz, to nie mówi się, że deszcz pada.

 

7 godzin temu, Moriente napisał:

Powyzsze cytaty sa zenujace i tragicznie swiadcza o poziomie uzytkownikow.


Co jest złego w tradycyjnej kobiecości i męskości? Logiczne jest, że kobieta wybierze gościa najprzystojniejszego, najbogatszego, z najlepszą pozycją i renomą. Kobieta to nie mężczyzna, że poleci za jakimś chłamem z niższej ligi. Wystarczy popatrzeć jak to wygląda przy intercyzach kobieta mówi „misiu ty mi nie ufasz” a jak kobieta jest dziana to intercyza to podstawa ;) 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.