Skocz do zawartości

Niektóre osoby z forum, nie są moimi faworytami


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry gwałt nie jest zły, i piszą to panie 😉

https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.wykop.pl%2Fcdn%2Fc3201142%2Fcomment_1606511863pA2SvPfjWKVSAAGF3GKLQW.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.wykop.pl%2Flink%2F5822617%2Fgwalcona-za-slabo-sie-bronila-przelom-w-glosnej-sprawie-14-latki%2F&tbnid=RvtwytCVvmRZwM&vet=1&docid=qTaltcOxHpbQpM&w=834&h=960&source=sh%2Fx%2Fim

 

Halo @Moriente żyjesz? 

 

Edit: Nie wiem czemu temat upadł i 0 zainteresowania ze strony autora. 

A tu materiał o tym, że zawsze się troszeczkę gwałci

 

Dzięki @nowy00 za znalezienie.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

„O czym myślisz tym się stajesz” w wielu wielkich księgach to było powtarzane. Jak i przez wielu mędrców. Ze swojego doświadczenia wiem, że jeśli potrafi się wejść w pozytywny tryb emocji oraz wiary, ale takiej niezachwianej to świat przyciągnie je do ciebie. Niestety wielu ludzi sądzi, że to wałek, bo po prostu nie wierzyli w to w sposób pełny i niezachwiany.

 

Jeśli myślisz cały czas że coś ci nie wyjdzie to ci to nie wyjdzie. Kłamstwo powtarzane wiele razy.... sami wiecie nawet umysł da się sam oszukać  😉

Co do samych kobiet.... No cóż najpierw jestem ja. Potem ja i moje pasje, moje dziecko i finanse a na końcu ona. Czasem ją wpuszczę do swojego świata. Czasem nie. Dam i klapsa jak zasłuży. Nie wiem czym tu się przejmować. Trzeba się edukować zabezpieczać swoją przyszłość. Szukać miejsca na świecie gdzie jest normalniejsze prawo. Kobiety są zepsute, mężczyźni też. Na piedestale stawia się tylko siebie

 

Czy Bóg jest z was dumny? Czy ktoś wierzy, czy nie? Stańcie przed lustrem i zadajcie pytanie sobie codziennie. Czy jesteście dumni z siebie, czy gość z tamtej strony biłby wam brawo za to jak postępujecie każdego dnia. Czy wystawiacie się na próby? Takie, które hartują wasze ciało, czy umysł. Kiedy sami cierpicie z własnej woli to, co się pojawi potraktujecie jako lekcje, a nie jako coś, co was złego spotkało. Bo życie kopie tylko po, aby coś zmienić jak już czegoś nie rozumiecie i sądzicie, że taki wasz los marny. 

Próby to chłód (zimne prysznice) oraz wysiłek w każdej formie. Mam nadzieję że rozumiecie przekaz.

 

Daje wam plaskacze do momentu aż się przełamiecie albo poddacie 😉 

 

Taka prawda to na mężczyznach spoczywa największa rola. Głowy rodziny, męża stanu. Kogoś za kim inni mężczyźni podążają i kobiety pragną uwagi. Wirtuoza który potrafi zagrać każdą emocjonalną nutą na kobiecej duszy i ciele.

 

Post pod postem bo mi możliwość edycji uciekła (proszę nie karać)

 

 

Co do gościa w lustrze czy w niebie. Traktujcie go jako widza. Wy jesteście główną postacią. On was widzi i wam kibicuje ale nie może wam pomóc bo jesteście po tej drugiej stronie. Ściana, bariera oraz ten dar jakim jest wolna wola. Jest wiele czynników które poddają was próbie. Kwestia co z tym zrobicie. 

 

   

 

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu wolicie dalej narzekać i sądzić że to mistycyzm. No cóż ja tam wolę wierzyć. I sprawiać aby umysł myślał pozytywnie niż się dołować i niszczyć swoje ciało bo ciało to pokój dla duszy I jeśli dbasz o to pomieszczenie to dusza dłużej w nim posiedzi trzeba pchać do góry siebie aniżeli w dół. 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do tematu to polecam - Opcje - Konto - Ignorowani Użytkownicy. Trafiło tam u mnie kilka zeciętych płyt w moim odczuciu gadających straszne głupoty byle by coś powiedzieć i dostać łapeczkę w górę. Jak w życiu, idioci są wszędzie... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.